-
Posts
28465 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by M&S
-
[quote name='Asiaczek']Normalne. Każdy, kto ma 1 baska, chce potem drugiego...:lol: Pzdr.[/quote] Aha, a potem 3, 4, ......;) A.
-
O, [B]Jamnicze[/B] chce drugiego baska....., fajnie :lol: A.
-
[quote name='R.J.Osanna']maluszek z inkubarora niestety nie żyje....[/quote] ojej, bardzo mi przykro :-(:-(:-( A.
-
jakie piękne :lol: [url=http://img195.imageshack.us/i/resizeofpsiaki1056.jpg/]Imageshack - resizeofpsiaki1056[/url] [url=http://img188.imageshack.us/i/resizeofpsiaki1059.jpg/]Imageshack - resizeofpsiaki1059[/url] bardzo ładne roślinne foty :p A.
-
cudna :loveu: [URL]http://img43.imageshack.us/img43/9656/010kky.jpg[/URL] A.
-
[quote name='lolka75']wrocilam.....przezylam:roll: z rodzina jakos poszlo.... pozegnanie babci ciezkie najgorsze bylo oddanie moich maluszkow do hotelu:placz:. Wzielismy ze soba bialasy bo inaczej sie nie dalo no i na czas pogrzebu musialy isc do hotelu dla psiakow. Znalezlismy fajny hotel w Mirkowie kolo Wroclawia. Pieski mialy luksus, pani wie co robi, zna sie na psach... ale to bylo nasze pierwsze rozstanie. Ryczalam jak bobr. Myslalam ze beda piszczaly, tesknily. Zadzwonilismyz drzacym sercem... a pani nam ze pieski szczesliwe, nie maja czasu tesknic bo sa ciagle na spacerkach, bawia sie z innymi psiakami, sa miziane (co bardziej pasowalo Borysowi... zdrajca:obrazic:) przyjechaly z hotelu zadowolone, zrelaksowane Ale jednak cieszyly sie jak wariaty i prawie wskakiwaly mi na rece:loveu: No i nie moge nie wspomniec ze wymieklam na polskich drogach:grab:. Wydawalo mi sie ze jestem dobrym kierowca... ale we Wroclawiu ledwo sobie radzilam:shake:. Przez te kilka dni w PL zobaczylam 6 wypadkow samochodowych, 7 razy na mnie trabili, 3 razy musialam zlamac przepisy zeby jakos dac rade Ale hit wyjazdu zaliczylam zaraz po wjezdzie do Polski w Olszynie:mdleje:... jechalismy ta strasznie telepiaca droga jakby autostrada, noc, deszcz leje, a ja widze ze samochod przed nami ma dziwne oswietlenie z tylu. Pan sobie COFAL na autostradzie bo przegapil zjazd na parking:wallbash:. Ratowalam sie jak moglam ale i tak mnie troszke odwrocilo:shake:. Dobrze ze nikt z tylu mnie nie przydoopil:shake::roll:. Takze podziwiam normalnych kierowcow jezdzacych po Polsce... ja jestem za cienka na takie atrakcje:evil_lol:[/quote] Dobrze, że trafiłas fajny psi pensjonat :lol: a co do jazdy po naszym kraju....wniosek jest jeden zbyt mało jeździsz po Polsce, trzeba nadrobić....u Ciebie tam nuuuudno, na autostradzie zasnąć można, a tu atrakcji multum. [SIZE=1][COLOR=silver]Powiem Ci coś w tajemnicy....może w grudniu do Brukseli na wystawę się wybiorę....:p[/COLOR][/SIZE] [SIZE=1][COLOR=#c0c0c0][/COLOR][/SIZE] [COLOR=black]A.[/COLOR]
-
[quote name='deer_1987']Oj juz Cie nie ma...[/quote] juz jestem ;) [quote name='Iza.']Oool.. a czemu ? Z Wawy macie niedaleko :cool3:[/quote] Jedziemy do Czech...:p [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B]witam sie cieplutko z Wami :loveu:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]ściskam pieski i lecę dalej :cool3::loveu:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] Witanko, dzięki :lol: [quote name='lolka75']Czesc:loveu::loveu::multi::multi:[/quote] Cześć Lolciu :loveu::lol: A.
-
[quote name='bonsai_88'][B]Maks[/B] możesz uczcić minutą ciszy i nic nie mówić :eviltong:... bo pocieszeń typu "będzie dobrze" od mojej rodzinki mam już powyżej uszu :roll:[/quote] Nie powiem....nie ma takiego zamiaru, pocieszać Cię nie będę, spoko A.
-
mmm, sama słodycz :loveu: [URL]http://images44.fotosik.pl/169/e5e71e02ff531c60med.jpg[/URL] i taki aksamitny w dotyku i zmarszczuch :p A.
-
To ja lecę, papapa :) A.
-
[quote name='gosiaja']z tego co pamiętam to chyba Saidi biegła z przodu[/quote] ...stójka na Sajdi ;):evil_lol: A.
-
[quote name='panienkabubu']my może też hehe[/quote] z duzymi, czy małymi ?
-
[quote name='bianka19']Heej;) My pierwszy raz , fotki śliczne , będziemy zaglądać :loveu: :cool3:[/quote] Hej, cieszę się z nowych gości, miło ze foty przypadły Ci do gustu :lol: Zapraszamy A.
-
[quote name='deer_1987']Tak patrze ze chyba przez to ze ciemno sie juz robilo to jakies nieostre? czy mi sie zdjae?[/quote] Ciemno, gdzie :crazyeye::crazyeye: A.
-
[quote name='agnethka']no ale jakbym mieszkała bardziej na południu to by dalej było :evil_lol: wiec jest nawet blisko ;) daleko to my pod Poznań na randkę jechaliśmy :lol: no jak mówisz, że nie pogoni to dobrze :p[/quote] Tak w takim razie, jest nawet całkiem blisko :evil_lol:;) Aaaa, kawaler spod Poznania, ładny ? A.
-
śpię...:) [URL]http://i600.photobucket.com/albums/tt88/Izabela_124/Inne/Obraz16408.jpg[/URL] A.
-
[quote name='bety']Hm, wchodzę se tutaj patrzę, od ostatniej wizyty (rano) mam trzy strony do nadrobienia :-o - myślę sobie "jak nic Asiaczek fotami przywalił" :multi:. A tu co .......... [B]GAAAAAAAAADAAAAAANINAAAAAAAAA[/B] :angryy: Tylko bla, bla, bla i ple, ple ple. No ludzie tak się nie robi. :shake::evil_lol::mad:;) Pzdr[/quote] Marudzisz :eviltong: A.
-
[quote name='agnethka']dowiemy się we wrześniu ;) trasa optymalna: Warszawa - Bychawa to 198km ale offujemy Asiaczkowi galerie :evil_lol: zaraz nas pałą pogoni :evil_lol:[/quote] O kurka, trochę kilometrów.... nie pogoni, dobra i łagodna jest...:p;) A.
-
...co wystawiały ? kapitalne [URL]http://i473.photobucket.com/albums/rr93/szalony_duch/IMG_9647a.jpg[/URL] A.
-
[quote name='R.J.Osanna']Hej, Hej:multi::multi::multi: Fajnie tu u Ciebie:lol:. Na razie obejrzałam trzy pierwsze strony, ale będę nadrabiać zaległości:lol:. Piękne te Twoje szpice:lol: . To na dzień dobry u Ciebie:lol: [URL="http://www.fotosik.pl"][/URL][/quote] O jak miło Cię widzieć :multi::lol: Dzięki, też je lubię :p, a jak troszkę poszukasz, to znajdzesz też małego, małą majoreczkę ;) Dziekuję za prezencik :loveu: śliczny [URL]http://images43.fotosik.pl/168/ee62a96534708ef5.jpg[/URL] A.
-
[quote name='Honey']Maks i Spark - widze, ze Warszawke masz w podpisie, wiec mam nadzieje, ze nie wezmisz mi za zle, ale... ja naprawde nieee llllubie Warszawy ;) Poza tym ja rowniez oczekuje wlasnie dwoch porodow.... Ale kibicowac bede wszystkim !!! :multi:[/quote] Nie ja ma Warszawę...;), nie nie wezmę, ale szkoda, bo Warszawa jest ok.:lol: A fajne masz te długouche niebieskie "małe" :p, aż ręce świeżbią, że by je wymiętosić ;):lol: A.
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
M&S replied to Mudik's topic in Foto Blogi
[quote name='Mudik']Ty mi tu nie kijkuj dobra:diabloti:, bez twoich kijków lubie teściową ,wiesz?:eviltong: [SIZE=1][COLOR=white]jak wieści z frontu maratonu wystaw?[/COLOR][/SIZE] Hej!:lol:[/quote] .....To tak profilaktycznie :evil_lol:, lepiej zapobiegać niż....;) Wszystko w swoim czasie, cierpliwości :eviltong: A. -
[quote name='agnethka']pewnie chce mi kinder suprise zrobić ;) czy ja wiem? czy daleko? z Warszawy wcale nie aż tak daleko ;)[/quote] Ciekawe ile będzie maluchów ? nie wiem ile jest kliometrów...nie sprawdzałam :oops: A.
-
fajne stadko [URL]http://i473.photobucket.com/albums/rr93/szalony_duch/IMG_9633a.jpg[/URL] Morasty :) [URL]http://i473.photobucket.com/albums/rr93/szalony_duch/IMG_9646a.jpg[/URL] A.
-
[quote name='agnethka']no mam nadzieję, że będą - pytam się suczy czy zaszła, ale ona milczy i nie chce mi powiedzieć :roll: a czemu daleko? [/quote] ...tajemnicza :p, no daleko, do maluszków jak sie urodzą, żeby je zmolestować ewentualnie ;) A.