-
Posts
28465 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by M&S
-
obiecane fotki z Bułggarii :) [URL=http://img245.imageshack.us/i/205r.jpg/][IMG]http://img245.imageshack.us/img245/4933/205r.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img201.imageshack.us/i/204d.jpg/][IMG]http://img201.imageshack.us/img201/5927/204d.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img141.imageshack.us/i/264.jpg/][IMG]http://img141.imageshack.us/img141/304/264.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img141.imageshack.us/i/266ssv.jpg/][IMG]http://img141.imageshack.us/img141/3742/266ssv.jpg[/IMG][/URL]
-
Witanko niedzielne :lol: Powinni odpisać, tak myślę A.
-
[quote name='michal_unga']miejmy nadzieję, że tak i do tego dużo szpicowych:evil_lol::evil_lol:.[/quote] ....Michał, a fotki robiłeś? [quote name='Asiaczek']A co, u Tulasów byłyscie? pzdr.[/quote] Tak :p [quote name='Mania&Dolly&MuSan']Wpadłam się przywitać :lol::lol::lol:. Sprawdzić co u Was :lol::lol::lol: Czekam na fotki :p:p:p Pozdrawiamy[/quote] Doberek, ciesze się, że wpadłaś :lol: A.
-
[quote name='PANGEA']A my sie wlasnie rodzimy [URL]http://img219.imageshack.us/img219/7658/zdjcie0184.jpg[/URL] [/quote] Super, nowe maluchy :lol::lol::lol: A.
-
[quote name='michal_unga']Pogoda dopisała, chociaż dwie kudłate (czarna i wilczasta) znów narozrabiały. I niestety dziś Sikra znów zaliczyła weta. Michał[/quote] Tiaaa.... [quote name='michal_unga']Czy ktoś planuje łódzkie wystawy we wrześniu ???? 1) Krajowa V grupy: [URL]http://www.zkwp.lodz.pl/joomla/images/PDF1/V%20grupa%20Krajowa%202009.pdf[/URL] 2) Klubowa V grupy: [URL]http://www.zkwp.lodz.pl/joomla/images/PDF1/V%20grupa%20klubowa%2020.09.2009.pdf[/URL][/quote] jak wiesz my może na klubową.... [quote name='Mudik']Unga - cała i zdrowa. Jedynie nad inteligencją bym się zastanowił - która ( Sikra czy Unga) jest za bardzo:evil_lol::evil_lol::evil_lol:. Michał[/quote] Obie maupy są ;) A.
-
[quote name='Hiro']Chciałam powiedzic, że miło było Panią z curką spotkać w ZK! Mam nadzeje,że kiedys razem wybierzemy na spacer!:multi:[/quote] Ja też się cieszę, ze spotkania....a na imię mam Ania:) A.
-
[url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl9.glitter-graphics.net/pub/817/817129ljt6i9gj53.jpg[/img][/url]
-
[url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl4.glitter-graphics.net/pub/647/647384w3xm3fejvx.jpg[/img][/url] dobranoc A.
-
[quote name='Hiro']Dziękuję! Także na wystawe klubową pojedziemy jako zagraniczny pies(((((([/quote] Ważne, że pojedziecie.... Cześć, fajne foty :) A.
-
Cześć, ale masz pluszankę...;):loveu: mioooodzio A.
-
Hej z wieczora :) jakie piękne fotencje :p A.
-
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
M&S replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
no no jaka elegantka :lol: [URL]http://images8.fotosik.pl/69/72e79910cf975e49.jpg[/URL] Hello :) A. -
[quote name='deer_1987']Oj nie ma was dzis? :([/quote] Własnie wróciłysmy :lol: [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B]cześć Wam :loveu::multi:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Cześć Ci ;):p [quote name='Iza.']Szkoda, to ja czekam do tej niedzieli :eviltong:[/quote] Ok. :) A.
-
Beriet Baaj Galicyjski Wilk & Celar Zymft z EMIRa
M&S replied to AngelsDream's topic in Czechosłowacki wilczak
Hello wieczorową porą :) A. -
[quote name='Iza.']No chyba zartujesz :mad: Do niedzieli jeszcze tyyyle czasu :shake::diabloti:[/quote] Tylko sobota, a jutro nas nie ma....:p A.
-
Dobrej nocy wszystkim :) A.
-
[quote name='bety']Nieeeeeeeeee, :eviltong: domagam się natychmiastowego wstawienia fotek. :eviltong::evil_lol::diabloti::cool3: Pzdr[/quote] słyszę nie krzycz już tak :evil_lol: [quote name='Iza.']Czeeeeesc :loveu::multi: Ja tez czekam na foteczki :loveu::cool3:[/quote] Cześć :) fotki może będą w niedzielę :cool3: A.
-
Ale genialne foty :multi::lol: a terapia edukacyjna.....obśmiałam się jak norka :evil_lol::evil_lol::evil_lol: A.
-
[quote name='bonsai_88']Przyszłam się zameldować przed wyjazdem... trzymajcie Groszka za słowo, że porobi Birmie zdjęcia, bo na mnie nie macie co liczyć :diabloti:[/quote] Dobrej zabawy :p A.
-
[quote name='Matagi']Twoje szczęście,że nie byłaś:evil_lol:Te Mińce to blisko Białegostoku,ale bliżej Choroszczy niż Niewodnicy.W Niewodnicy,słynącej z prywatnych klubów jeździeckich,łamałam sobie kolanka i inne części nóżek:diabloti:. A końmi tego organizatora imprezy /właściciel salonu Opla i jeszcze czegoś/przez lata zajmował sie mój kolega,wpadałam tam od czasu do czasu...aby choć oczy troszku napatrzeć:lol:[/quote] Tego pana organizatora to ja znam :razz:.....a konie piękne, aż dech zapiera A.
-
Śliczne motylowo-kwiatowe zdjęcia :lol: A.
-
już 4 tygodnie....:crazyeye: śliczna :loveu: [URL]http://img132.imageshack.us/img132/218/114rzn.jpg[/URL] A.
-
ale mam zębiska ;):evil_lol: [URL]http://i728.photobucket.com/albums/ww284/Angelika_Roser/kk3.jpg[/URL] A.