Jump to content
Dogomania

M&S

Members
  • Posts

    28465
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by M&S

  1. [quote name='agnethka']jak nie ma :mad: mają być :mad:[/quote] ......nie ma :cool3: A.
  2. [quote name='Szybowiec'][SIZE=3][FONT=Comic Sans MS]Witamy serdecznie i odpisujemy wszystkim po kolei...:eviltong:[/FONT][/SIZE] [SIZE=3][FONT=Comic Sans MS]Mamy przerwę w sianokosach bo pada sobie deszczyk :-( - to ja mogę posiedzieć przy komputerze...:evil_lol:[/FONT][/SIZE] [SIZE=3][FONT=Comic Sans MS]Odpowiadam a'propos maluszków-nie są nasze,ale my je wychowujemy z zaprzyjaźnioną suczką- ich mamusią...Bawią się już z całym klanem szybowców,choć oczywiście macho AKIDO burczy na nie jak sobie za dużo pozwalają!:diabloti:[/FONT][/SIZE] [SIZE=3][FONT=Comic Sans MS]Zdjęcioki niedługo/jak dokupimy baterie do aparatu w mieście/!:p[/FONT][/SIZE] [/quote] To masz rozrywkę z maluchami :) A.
  3. [quote name='deer_1987']aaa no to juz gorzej bo tego sie nie da kupic..[/quote] ...no własnie ;) A.
  4. [quote name='deer_1987']a wy nie macie aparatu w domu zeby porobic?[/quote] nawet 2 są, ale nie mam melodii do robienia.... A.
  5. [quote name='agnethka']foty - chce :mad:[/quote] nie ma fotów....
  6. [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B]a ja zapomniałam się pochwalić :multi::multi:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]no więc doszłam do tego że smycz, którą Salsie ostatnio kupiłam jest firmy Chaba....napisałam do producenta maila z zapytaniem czy robią też szelki w żółtym kolorze :)[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]dzień później dostałam odpowiedź że nie ale żaden problem i zrobią specjalnie dla nas żółciutkie pasujące do smyczy szelki :loveu:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]prosił o wymiary Salsy więc podałam...napisałam jakiej szerokości chciałabym żeby była taśma itp. itd. (obecnie też mamy Chaby szelki tylko czarne i już dobite) [/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]Jak dałam mu adres bo chciał wysłać za pobraniem to spytał czy nie chciałabym odebrać osobiście w hurtowni u mnie w mieście, podał jej adres i okazało się że to jakieś 15 minut spacerkiem ode mnie więc jak najbardziej :multi:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]może już w piątek będą do odebrania a jak nie to w poniedziałek....jeszcze Pan da mi znać na maila :multi:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]zapłacę za nie 15zł :)[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] to super, będziesz miała komplet świetne zdjęcie [URL]http://images8.fotosik.pl/71/71e5eece124c6543.jpg[/URL] A.
  7. [quote name='deer_1987']i co tam robicie popoludniu? :D[/quote] Mania poszła sobie, a ja później też wybywam....;) A.
  8. [quote name='Aussie']Nie pamiętam go. Skąd on jest? W każdym razie dla mnie wygląda na podpalaną izabelkę. Maks - mudiki nie mogą być podpalane, niezależnie od barwy podstawowej.[/quote] Obejrzałam raz jeszcz i faktycznie jest podpalany i głowę ma też jaśniejszą... A.
  9. M&S

    Akity Baby:)

    [quote name='Matagi']Hej,hej!:multi: Sorry,że ja teraz małopisata,ale mam pracowniczy maraton:pDwa tygodnie pod rząd....tylko niedziele wolne...a roboty sporawo,więc pisać ni ma kiedy:shake:czasami uda się coś przeczytać...:razz:[/quote] Uuu, to współczuwam bardzo.... A.
  10. [quote name='deer_1987']Milego dnia!!!![/quote] Dzięki :) A.
  11. [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B]Dzień dobry :multi::loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Witaj urlopowiczko :multi::lol::multi: A.
  12. Fajne pucharki, bardzo pomysłowe :p
  13. To wygląda jak domowe przedszkole, o pardon żłobek ;) A.
  14. [quote name='Mudik']Niom podpalany, pecik, ale ciekawam opinii Uli jaki to kolor bo na czekoladę za jasny:roll:[/quote] na moje oko wyglada jaby był w dwóch odcieniach brązów, a dlaczego pecik...? A.
  15. Ja też lubię samoloty, a najbardziej jak jestem na pokładzie ;):evil_lol: fajne foty A.
  16. [quote name='Mudik'] Tak teraz wyrósł. [URL]http://gallery.site.hu/d/7099701-2/16_hetesek_048.jpg[/URL][/quote] jaki kolorek ciekawy :p A.
  17. [quote name='togaa'] Smutna wiadomość z wczoraj; Ukochany Pixelek ihabe odszedł wczoraj za TM. Można sobie tylko wyobrazić co czuła Iwona,będąc od Niego tak daleko w takiej chwili..:-([/quote] Bardzo mi przykro :-( A.
  18. [quote name='Aussie']Ech, baby, baby :shake: :evil_lol:[/quote] Urocze są :loveu::evil_lol: A.
  19. [quote name='cropka']Dopiero wrócili z wyjazdu i mają w domu trójkę dzieci na wakacjach. Także mamy co robić. Kilka zdjęć do pokazania mam, choć z pieskami niewiele...ale jeszcze nie zrzuciłam nawet na kompa z aparatu :roll:. Postaram się niedługo coś wrzucić, ale trochę roboty z tym, a czasu brak.[/quote] Cześć, fajnie ze jesteście, mam nadzieję że wyjazd był udany :) A.
  20. [quote name='J.G']A cha nie wpadłem na to:loveu:[/quote] Oj, Ty się kiedyś doigrasz...:mad::mad::mad: A.
  21. [quote name='Mudik']Właśnie byliśmy w Tuszynie rano, psy już nie reagują jak odjeżdzamy, bo codziennie nas widzą:evil_lol::evil_lol:, Ungunia ok, a Sikra też tylko strupki na łapce zostały,ale krople dostaje, mimo że oko już właściwie ok, ale że to antybiotyk to te min 5 dni muszę zakraplać, ooo powinnam jej zakroplić kolejny raz, znikam na chwilę.[/quote] To dobrze, że nie było większych obrażeń :) A.
  22. [quote name='J.G'][SIZE=1]Nie rozumiem jak możesz tak pisać,przecież mnie nie próbowałaś hehehe.......:loveu:[/SIZE][/quote] ........[SIZE=1]nie mówimy o konsumpcji :eviltong::evil_lol::mad:[/SIZE] [SIZE=1][/SIZE] A.
  23. [quote name='TYNAJAR']:multi:Witamy i pozdrawiamy ręsztę forumowych... karelczyków[/quote] Cześć nowy karelczyku :lol: może galerię swoją założysz, będziemy wpadać ;) A.
  24. M&S

    Moje Chow Chowy

    jaki fajny :loveu: [url=http://img257.imageshack.us/i/1007354.jpg/]Imageshack - 1007354[/url] [url=http://img36.imageshack.us/i/1007389.jpg/]Imageshack - 1007389[/url] moczymy się ;) [url=http://img263.imageshack.us/i/1007676.jpg/]Imageshack - 1007676[/url] ładne foty :) A.
  25. Cześć, fajnie że wyjadz się udał :lol::lol::lol: A.
×
×
  • Create New...