Jump to content
Dogomania

M&S

Members
  • Posts

    28465
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by M&S

  1. .................................................... [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC01838.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC01839.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC01840.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC01841.jpg[/IMG] I to wszystkie zdjęcia.
  2. ........................................................ [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC01833.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC01834.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC01835.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC01836.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC01837.jpg[/IMG]
  3. ..................................................... [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC01828.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC01829.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC01830.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC01831.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC01832-1.jpg[/IMG]
  4. [quote name='Ptysiak']Liczę, że wstawisz :)[/QUOTE] Mam taki zamiar;)
  5. Fajne wakacyjne zdjęcia:)
  6. Dobra, wstawię:) [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC01823.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC01824.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC01825.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC01826.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC01827.jpg[/IMG]
  7. Ja nie mogę.....:evil_lol:, ale tatarek był z wołowinki, mam nadzieję;)
  8. [quote name='Ptysiak']Mi milej :evil_lol: Bo ja strasznie lubię zdjęcia :loveu:[/QUOTE] Mam jeszcze troszkę fotek....;)
  9. [quote name='Atrisko']Noo.... trochę mnie poniosło z tym "życiem"...no to jak to zwać? Upss...to tym bardziej bolesne...Moje zdjęcia "wytropiła" Natka na jakimś psim portalu...normalnie była założona galeria i moje zdjęcia podpisane innym psim imieniem... Oczywiście napisałam w komentarzach co i jak, ale galeria nie była odwiedzana od dłuższego czasu i wpis pozostał bez odpowiedzi. No to napisałam do właścicieli portalu i po kilku nieprzyjemnych "wymiennych mailach" zablokowali i usunęli konto. (ktoś dowcipny napisał "no przecież cię nie ubędzie, miliony tak robią" i niby miał rację, ale fakt jest faktem że się wkurzyłam. Ale to taka dla mnie nauczka...bo nikt przez dłuższy czas nie reagował, ani Dogo ani na tamtym portalu...no i stwierdziłam, że jak już ktoś ma znaleźć zdjęcia, to będzie mógł sobie wybrać z różnych szpicowych galerii na naszym forum...hihihi Oj tam, oj tam...ja tam różnicę widzę i już! a Ty się nie kryguj:mad::eviltong::diabloti:[/QUOTE] To jest takie bla bla bla....... To jest zwykłe złodziejstwo, pisałam o takim przypadku na szpicowym. Się nie kryguję, mówię jak jest:mad: :eviltong: [quote name='Chiquita&DeeDee']Przepraszam, że tak się wtrącę, ale ciekawi mnie - ktoś kopiował zdjęcia Twojego psa i wystawiał jako swojego??? Dla mnie to niepojęte..:crazyeye:[/QUOTE] Tak było:angryy: [quote name='jamnicze']Niestety też słyszałam, że były takie praktyki, najczęściej jakieś małolaty chwaliły się "swoimi" psami :angryy: Gratulacje championatu :klacz::klacz::klacz: Bardzo kwietne o miasteczko :)[/QUOTE] Dzięki:lol: [quote name='Ptysiak']Hej :) Ileeeeeeeeeee zdjęć :multi: ale sobie miałam co pooglądać super!!! :)[/QUOTE] Hej, hej:) Miło mi.
  10. Jaka ładna rodzinka:)
  11. [quote name='Atrisko']Oj Ty "podglądaczko"...to jednak bywasz...hihihi Co do panującej tam rzeczywistości to się zgadzam...ale przynajmniej forum "żyje" ? Co do lansu- mojego -to masz rację, ale tylko dlatego że z galerii Dogomanii zdjęcia mojej psicy ktoś mi ukradł...to taki rodzaj buntu...hihihi Zdjęcia Twoje...prawda, prawda... przecież napisałam że "przepraszam" i że uszanuję"... więc nie widzę potrzeby żeby wszyscy inni odwiedzający i oglądający, oprócz zainteresowanej oczywiście , o tym pisali i mi wytykali...lizuski..hihihi. P.S.zdjęcia.... a jednak... Ty się nie śmiej ...ja już widzę różnicę...buziaki![/QUOTE] Jolu, Ty to nazywasz "życiem"?! Jak to, ktoś ukradł zdjęcie..... Kiedyś miałyśmy podobną sytuację, w jakimś ogłoszeniu znalazłyśmy zdjęcie Sparka i to było już po jego śmierci....zadzwoniłam i zagroziłam sądem. Zdjęciam wstawiam jak leci, uprzedni0, po zgraniu na kompa, wywalam badziewiaste. Więc nic się nie zmieniło:eviltong: :eviltong:
  12. O kurcze.......dobrze, że Wam obu nic się nie stało.
  13. O tak, tam jest pięknie i spokojnie:)
  14. Moje jeżdżą przypięte pasami.
  15. [quote name='unikatowydiament']doberek:) od Nas także gratulacje:multi:[/QUOTE] Witanko:) Dzięki.
  16. [quote name='Izabela124.']To i ja pogratuluję :)[/QUOTE] Dzięki:p [quote name='stokrotka.af']no gratki dla Aiko :) mała pokraka już nie taka mała co ;) to miasteczko bardzo przypomina mi Stekene-mała mieścina w Belgii gdzie kiedys mieszkałam:) mizianka dla futer zasyłam niezmiennie ;)[/QUOTE] Dziekować:) Mała pokraka przerosła Aika:roll: Belgia powiadasz...baaardzo lubię tam przebywać:lol: [quote name='sunshine']Wow, piękna sprawa, jesteś na pewno dumna z psiamka:) teraz to już totalny szlachcic z niego ^^[/QUOTE] Coś w tym guście;) [quote name='Tekla64']znowu uczta zdjeciowa!!!! dzien doberek u nas mokro chlodnawo i jesiennie[/QUOTE] Cześć Sforo:):) [quote name='Chiquita&DeeDee']Ile pięknych zdjęć i spacerowych i wystawowych :) Gratulacje - dyplom na ścianę? :) To musi być wielka duma :multi: Miłego piąteczki życzymy :)[/QUOTE] Miło mi, że się podobają. Nie, wieszć nie bedziemy.... Dzięki, mam nadzieję, że będzie miły.
  17. M&S

    Sfora Hektora

    Musiała fajnie wyglądać z zielenią;) U nas słońce zaszło i baaardzo sennie się robi....
  18. Ludzie, to mają jakieś dziwne reakcje.....;)
  19. Asiu, jestem przekonana, że będzie super:) , jak zawsze!!!
  20. Ładny las:)
  21. [quote name='Asiaczek']No to jeszcze raz gratulacje dla Aiko:) pzdr.[/QUOTE] Dziękujemy:):)
  22. Lans prawie akrobata;) Widać, że lubi pracowć z Piotrem:)
  23. Doberek:) Mam Wasze zdjęcia z Oberwartu, nie wiem czy wstawić?
  24. Cześć Dziewczyny:) Głaski dla Dory.
×
×
  • Create New...