[quote name='Ty$ka']E tam, my się wcale nie kłócimy ;)[/QUOTE]
Pwenie, że nie. Nie ma o co.:)
[quote name='Shilomaniak']M&S pewnie, że możemy się umówić - psiaki poszaleją, ale dopiero w drugiej połowie września bo właśnie zaczynam urlop i za parę dni wyjazd :multi:. jak wrócę odezwę się na PW albo u Stokrotki (pewnie już się wykluje mały Stokrotek;)).
co do biegaczy i rowerzystów to będąc w lesie nie łapię psa na widok każdego, bo dopiero bym w psie wytworzyła poczucie zagrożenia !!! pies sobie biega luzem a JA obserwuję uważnie otoczenie. Jeśli widzę, że biegacz (rowerzysta) boi się, zwalnia, czasami robi głupie miny to ja po prostu schodzę ze scieżki, patrzę co robi mój pies, jeśli jest blisko "ofiary" biorę patyk, wyciągam smaczka -po prostu skupiam uwagę psa na sobie i idziemy dalej. Gorzej gdy ktoś zaczyna panikować - a i tak się zdarza. Dlatego staram się z okolicznymi biegaczami zaprzyjaźnić i nie ma sprawy :diabloti:[/QUOTE]
O, to fajnie:)
Miłego urlopu. Spotkamy sie po urlopie:):)
Ja robię podobnie, a ponieważ w lesie jestm codziennie rani i po po pracy, to znamy się ze "sportowcami";) i sami pytają, dlaczego one jeszcze na smyczy...albo, a gdzie ten drugi...., czyli Aiko, który gna w zaroślach:evil_lol:, bo Slash jeszcze taki samodzielny nie jest.
Rufol przepięknościowy:loveu::loveu: