[quote name='jamnicze']Lubię taki las, gdzie praktycznie nie ma podszycia
[URL]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02699.jpg[/URL]
U nas niestety dużo lasów jest ponurych, zarośniętych i z paprociami, a ja mam wtedy wrażenie, że czyha tam na nas pełno kleszczy, błeeee.[/QUOTE]
Kleszcze są wszędzie, niestety......
A w naszym lesie są miejsca, gdzie rosną wysokie paprocie i wygląda to trochę jak park jurajski;)