Jump to content
Dogomania

M&S

Members
  • Posts

    28465
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by M&S

  1. [quote name='dOgLoV']cała jestem jedna wielka przypadłością , alergie , choroba lokomocyjna itd byc moze to wina tego ze jestem wczesniakiem , urodziłam sie w 8 miesiacu , niby w najgorszym i teraz mam ....[/QUOTE] Może coś w tym jest.....ale trzeba sobie z tym radzić.
  2. To zróbcie dysplazje jak najszybciej, bo z wiekiem stawy się zmeniają...... Dokładnie, Sebastian dobrze mówi:)
  3. No w końcu Bobik to pies stateczny:)
  4. a co to za "żaba";) http://i1076.photobucket.com/albums/w457/kalyna2/DSC_0056.jpg?t=1350928528 Ciapek piękny, szczylek tyż pikny:):)
  5. [quote name='dOgLoV']Tak wiem ;) niedługo jedziemy zrobić Qwendi wszystkie badania i przeswietlenia na dysplazje biodrowa , łokciową itd ;) myślimy nad Estonia i chcieli byśmy jechać tam na wystawe ale jak na razie nie mamy za bardzo pieniedzy bo wszystkie pochłania remont domu , moze w przyszłym roku nam sie uda ;)[/QUOTE] A ile Qwendi ma lat? bo dysplazje najlepiej robić jak pies ma 15 m-cy.... Macie bliżej do Niemiec;)
  6. [quote name='dOgLoV']:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: dokładnie , wole taka opcję zapachowa :evil_lol: jak mama na obiad robila grzyby badz nawet pieczarki to na fakcie siedziałam z bluzka na nosie i myślałam ze odjade tak mi sie na sam zapach w glowie kręciło :shake:[/QUOTE] Bardzo Ci współczuję, biedna jesteś z tymi przypadłościami....
  7. [quote name='Izabela124.']Kiss na każdym spacerze tak zaczepia Bobika do zabawy :D[/QUOTE] To tak jak u mnie, Slash zaczepia Aika i jest gonitwa;)
  8. To powinniście zacząć jeździć za granicę na wystawy i tam poznać psy i ich właściceli i Wasza panna musi mieć zrobione wszystkie badania, bo inaczej nie będą chceli gadać. A o której zagranicy myślicie?
  9. Bardzo mądry Oli:) Liście powiadasz, no to jest trochę roboty, ale dacie radę Oli pomoże;)
  10. Oj, to przykre....pachną liście i jest uroczo:):)
  11. Wybraliscie może któregoś dla Waszej panny? Duża stawka chyba była?
  12. M&S

    Sfora Hektora

    Cześć wieczorkiem:)
  13. goń mnie;) [url]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/Bobis2/IMG_9931.jpg[/url] Ładne psy, ładne foty:)
  14. [quote name='dOgLoV']Jak tu pachnie lasem :loveu:[/QUOTE] Grzybami pachnie....;)
  15. Jakie piękne Tybetany:loveu: Hello Onku:)
  16. Witam się:) Przyszłam z rewizytą. Będę wpadać.
  17. Hello wieczorkiem:)
  18. Sonia na tropie;) http://i1076.photobucket.com/albums/w457/kalyna2/DSC_0352-3.jpg?t=1350925072 piękna mgła:)
  19. Cześć Sajduchy:) miłego wieczoru.
  20. :) [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02900.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02901.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02903.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02904.jpg[/IMG] i to już wszystkie....
  21. :) [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02895-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02896.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02897.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02898.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02899.jpg[/IMG]
  22. :) [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02890.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02891.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02892.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02893.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02894.jpg[/IMG]
  23. [quote name='Tekla64']ja mowie o piecu kaflowym , u mnie dzialajacym a pod nim legowisko a czasem kominek pod ktorym jest skora z daniela i to sa miejsca dogrzewania sie moich kundli[/QUOTE] Tym pięknym zielonym piecu? To sama przyjemność:)
  24. [quote name='Buszki']A ja właśnie piec "oszczędzam" a kominkiem się dogrzewam ;).Zresztą,psice ciepła grzejników nie doceniają,a kominek tak :evil_lol:.[/QUOTE] Mój kominek nie ma niestety takich nowości, starej daty jest....;)
×
×
  • Create New...