Jump to content
Dogomania

M&S

Members
  • Posts

    28465
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by M&S

  1. Hello niedzielne:)
  2. Grubiutka mamuśka:)
  3. Hello:):) Jakie ładne portrety!!!! Dobrej niedzieli.
  4. Cześć Oskar:):)
  5. a co to za źwierz:evil_lol::evil_lol: [url]http://i45.tinypic.com/2ez604m.jpg[/url] Pozdrawiamy:)
  6. Dzień dobry Ptyśku:) Miłej niedzieli!!!
  7. Cześć Onku i miłej niedzieli:):)
  8. Cześć Dziewczyny:) Dobrej niedzieli.
  9. M&S

    Moje Chow Chowy

    Gratulacje!!!! Ale pogoda niezbyt miła.....
  10. Jak ładnie w tym słońcu wyglądają:) Pozdrawiamy niedzielnie.
  11. [quote name='jamnicze']Lubię taki las, gdzie praktycznie nie ma podszycia [URL]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02699.jpg[/URL] U nas niestety dużo lasów jest ponurych, zarośniętych i z paprociami, a ja mam wtedy wrażenie, że czyha tam na nas pełno kleszczy, błeeee.[/QUOTE] Kleszcze są wszędzie, niestety...... A w naszym lesie są miejsca, gdzie rosną wysokie paprocie i wygląda to trochę jak park jurajski;)
  12. Cześć Dziewczyny:) Jakie super zdjęcia!!!!
  13. Cześć niedzielnie, miłego dnia:)
  14. M&S

    Sfora Hektora

    Hej Sforo:):) Piękne wschody. I kopytne tyż pikne!!!! U nas mglisty ranek, tak smętnie i leniwie;)
  15. M&S

    Hiro

    Gratulacje dla Tatusia:) Ładne dzieci, ale ja wolę jednak kolor czerwony, taki ładnie wysycony i niebieski. Czarne do mnie nie przemawiają....
  16. Jaki wieeelki jest, ale piękny:):) Zdrówka dla Tytka!!!!
  17. Hello maleńtasy:) Niedzielnie pozdrawiamy!!!
  18. Ula wygląda kwitnąco, jak zawsze:) Nie wiem, czy to kwestia zdjęć, ale Lexus nie jest najlepiej wybarwiony...
  19. Ile nowych fantastycznych wiadomości:multi::multi: Pozdrawiamy i mizianki dla futer przesyłamy!!!!
  20. Witamy się w niedzielny ranek:) Głaski dla chłopaków.
  21. Gratulacje dla Młodzieżowago Szampona!!!! wersja rogadana, super:):) [url]http://www.manteufel.kylos.pl/fora/dogo%20tofi%206ipol%20roku/DSC09724.jpg[/url]
  22. Doberek:):) Urocze fotencje, pozdrawiamy i drapanki dla Rufola przesyłamy.
  23. Dawno nas nie było...... Witamy się z rana:)
  24. :) [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02764.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02766.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02767.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02768.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC02770.jpg[/IMG] na dziś wystarczy....;)
×
×
  • Create New...