[quote name='Aleksandra95']To udanego odpoczynku :)[/QUOTE]
Dzięki:)
[quote name='Buszki']My też jeszcze odpoczywamy ;).I byłyśmy już na spacerku w lesie,bo nie pada.[/QUOTE]
[quote name='dOgLoV']A ja będe sie lenić jeszcze do 7dmego :diabloti:
fajnie i nie fajnie ale miałam zaległy urlop do wybrania więc teraz mam labę :cool1:[/QUOTE]
Ja też będę się lenić jeszcze kilka dni....
U nas pogoda okropna, leje deszcz, a mogło być tak ładnie
[url=http://www.picturesanimations.com/winter][img]http://www.picturesanimations.com/w/winter/Villagetoymaker.jpg[/img][/url]