[quote name='Wiola&Miłosz']czesc Monia jestem.. W ogloszeniach moge pomoc..
Szlag Mnie jasny trafia jak czytam ze takie rzeczy maja miejsce. Sasiedzi zglosili szkoda ze dopiero w momencie gdzie ewidentnie zaczelo im to przeszkadzac.. Wczesniej mozna bylo zapobiec tragedii....[/QUOTE]
Być może wcześniej przeszkadzały wałęsające sie psy i podrzucali tym ludziom, a teraz przeszkadzają, bo jest ich za dużo...