Jump to content
Dogomania

M&S

Members
  • Posts

    28465
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by M&S

  1. Hello, witamy się popołudniowo:)
  2. [quote name='Wiola&Miłosz']czesc Monia jestem.. W ogloszeniach moge pomoc.. Szlag Mnie jasny trafia jak czytam ze takie rzeczy maja miejsce. Sasiedzi zglosili szkoda ze dopiero w momencie gdzie ewidentnie zaczelo im to przeszkadzac.. Wczesniej mozna bylo zapobiec tragedii....[/QUOTE] Być może wcześniej przeszkadzały wałęsające sie psy i podrzucali tym ludziom, a teraz przeszkadzają, bo jest ich za dużo...
  3. Ja też zaglądam do malutkiej:)
  4. Może jestem mądra inaczej, ale nie mogę zrozumieć po co takim ludziom są charty?! trzeba mieć pozwolenie, polowań z chartami nie ma...
  5. To nie dobre zachowanie.
  6. [quote name='Tekla64']hej hej dzisiaj u nas pochmurno ale na razie nie pada nic[/QUOTE] Witanko, u nas też szaro i nie fajnie. [quote name='Asiaczek']Hejka:) pzdr.[/QUOTE] Hello:multi:
  7. Doberek, miłej środy:)
  8. No to mamy środę, to jest dzisiaj;) Hello:)
  9. Lepiej byłoby, gdyby jednak bez smyczy nie chodził po ulicy. Ważne, że ma dom. A jak dom da sobie wejść na głowę, to będzie miał się z pyszna;)
  10. On ma sierść szczenięcą, trudno przewidzieć w tej chwili, co z niego wyrośnie;) jest uroczy i już.
  11. [url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl10.glitter-graphics.net/pub/1424/1424080plo8ozyiid.gif[/img][/url] Dobranoc
  12. [quote name='koelka']Pieniądze będę zbierać na razie ja, bo nie wiem, gdzie sunia trafi - prześlę konto na pw. Dziękuję:)[/QUOTE] Fajnie, prześlij.
  13. Odśnieżymy troszkę;):)
  14. Cześć Rufi:) Co u Was?
  15. Cześć wieczorkiem Frycku:)
  16. [quote name='koelka']Jutro dzwonię do tej Pani, u której jest sunia, może wyproszę jeszcze kilka dni i zdarzy się jakiś cud...[/QUOTE] Było by miło, gdyby psinę potrzymała jeszcze trochę.
  17. Muszę się podliczyć... Na jakie konto należy wpłacić?
  18. Chyba sobie przypomniałam. Wchodzisz w pierwszy post klikasz edytuj i jest małe okienko zmiana tytułu galerii. Coś w tym rodzaju. zobacz może się uda:)
×
×
  • Create New...