Jump to content
Dogomania

M&S

Members
  • Posts

    28465
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by M&S

  1. Witam piękne chrciole :) Urocza malizna.
  2. Jakie cudne maleńtaski :loveu: Oby domki się szybciutko znalazły.
  3. [quote name='Asiaczek']Są słodkie, fakt:) A na zywo jakie fajniste:) pzdr.[/QUOTE] Fajnieste, fajniste:)
  4. [quote name='AMIGA']Bgowie, czy to się nigdy nie skończy??? Kto - nie nazwe go po imieniu może w taki sposób skazywac na śmierć takiego maluszka!!![/QUOTE] Brak słów...... Śliczny kurdpelek.
  5. Oj, nie dobrze. Co jej może być? Trzymaj się Miłka.
  6. Przyszłam wieczorkiem. cicho tu...
  7. Ja też żałuję...nie ma innej opcji;)
  8. Dobrej zabawy:)
  9. To całkiem sporo (tak mnie się wydaje).
  10. Zerknijacie tu [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238469-2-siostrzyczki-wyrzucone-2-mies-B%C5%81AGAJ%C4%84-o-DT%21%21%21%21%21?p=20295258#post20295258[/url]
  11. To tak jak u nas;)
  12. [quote name='stokrotka.af']nio Rufolek ozdrowiał i na spacerku szalał,że hej a Zuza przy sprzątaniu klatki wylazła i zaległa na dywaniku pod balkonem ;) idzie ku lepszemu ;)[/QUOTE] Super!!!!! Buziaki od nas :)
  13. Biedactwo.......oby te leki pomogły.
  14. Cześć Wam :)
  15. [quote name='Asiaczek']Super, nie? pzdr.[/QUOTE] Genialne!!!!
  16. [quote name='Buszki']Oj tam spaślaczki,paski pogrubiają ;).[/QUOTE] Hahahaha ;)
  17. [quote name='Buszki']Witamy :) U nas też pada,od rana :eviltong:.[/QUOTE] Hello, hello :):)
  18. Cześć:) Są wieści od [url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl7.glitter-graphics.net/pub/674/674227qkqfenkss6.gif[/img][/url]
×
×
  • Create New...