Jump to content
Dogomania

M&S

Members
  • Posts

    28465
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by M&S

  1. [quote name='marta.k9080']z pewnością kiedy trzeba jechać do pracy itp:roll: przyznam ,ze śnieg pokrzyżowałby mi plany spacerowe szlakiem dla pieszych,ale i tak kocham śnieg[/QUOTE] Dokładnie. I znowu odsniezanie....
  2. [quote name='Buszki']Ze śniegiem czy z pączkami ;) ?[/QUOTE] Ze śniegiem. Jest tak do pół łydki.
  3. A tak poważnie, to jest masakra.
  4. [quote name='Buszki']Sorki,ale taka jakaś zakręcona jestem ;).Chyba po tych wszystkich pączkach :evil_lol:.[/QUOTE] Ciężar na żołądku ;) [quote name='marta.k9080']:mad: no właśnie ,u mnie nadal nic nie ma[/QUOTE] Przyjedź i zabieraj!
  5. [quote name='Buszki']Czyżbym śnieg nie pod ten adres wysłała :diabloti:.[/QUOTE] Obawiam sie, że tak :mad:.
  6. [quote name='1izabelka1']jak ja teraz będę spała ,za luźno mi będzie [URL="http://www.cheesebuerger.de/smilie.php"][IMG]http://www.cheesebuerger.de/images/midi/traurig/a050.gif[/IMG][/URL][/QUOTE] Głupia sprawa....;)
  7. Głowa od płaczu boli....bedzie dobrze, musi być.
  8. [quote name='Shilomaniak']No ale moja żona/ też kobita/ nie warczy przeca jak z którąś z dziewczyn rozmawiam:cool1:, jakiś mało kumaty w kwestii żeńskiej jestem:evil_lol:[/QUOTE] Widać, jest [url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl7.glitter-graphics.net/pub/1526/1526477ontkao5mht.gif[/img][/url]
  9. Sunia "3" jest słodka. Wszystkie piekne maleńtasy.
  10. Bardzo przykra wiadomośc... Nie wiem, co powiedzieć. Pozdrów Iwonkę od nas. Oby Skiper wrócił do zdrowia.
  11. [quote name='magdabroy']Ja planuję na wiosnę zacząć biegać ;) Ale tylko po to, żeby zrzucić to, co zostało mi po ciąży ;)[/QUOTE] Nie znoszę biegania.....
  12. I żeby dom porządny się znalazł.
  13. Dobra i inne takie to nie wszystko. owszem pomaga, ale nie jest podstawą. Może Oni powinni ew. przygarnąć samca, a nie suczkę. Zapewne byłoby to łatwiejsze.
  14. To jest oczywiste, że go kochasz. I nie ma się czego wstydzić!
  15. Aż mnie ściska za gardło.............suczyna wreszcie ma normalne warunki.
  16. [quote name='eliza_sk']Nie zapeszajmy, na razie Biszkopt jest na DT, a ciuchy pakuje Morelkaaa :)[/QUOTE] No dobrze, to tak po ciiichu się cieszę.
  17. [quote name='Cienka']Ajajaja ale jutro będzie używanie wymiziam wszystkie zwierzole bez wyjątku :evil_lol:[/QUOTE] Przyjezdżasz do Warszawy?
  18. Pączek na ostro to dobry pomysł :)
  19. Biszkopt, Biszkopcik. piekny chłopak ma domek, cuudownie [url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl7.glitter-graphics.net/pub/436/436227peh2tec0ns.gif[/img][/url] Bardzo potrzebne są dobre wiadomości.
  20. bardzo Ci współczuję. Kuruj się. pogoda do kitu. Nie nawaliłaś, robisz baaardzo dużo dobrego.
  21. Boże.......................:-(:shake: Cudne są, a ja nie mogę....... To się nigdy nie skończy?!
  22. [quote name='Asiaczek']Jak dojechałaś do domu? Chyba Was zasypało po okna, co? pzdr.[/QUOTE] Nawet w miarę dobrze, ale śniegu jest tyle, że.....i cały czas pada. mam na serio po kokardę :shake::diabloti: A foty z Rz. widziałaś?
  23. Ale Ty jesteś.....:roll:;)
×
×
  • Create New...