[quote name='Buszki']Hejka :).U nas też :multi:.Młode psiarstwo biega jak szalone,a starszyzna z gracją wyleguje się na tarasie :).[/QUOTE]
To pięknie :)
[quote name='Ty$ka']Eeej, a co - nie chcecie mnie :p?
Podczytuję Was trochę i trochę się udzielam, ale to mało :)[/QUOTE]
To musisz udzielać się więcej!