[quote name='jamnicze']Fajna relacja.
A kto sędziował?
Na waszym ringu były basenji?
Mogłabyś sprawdzić stawkę? pewnie wyników nie znasz :shake:[/QUOTE]
Dzięki:)
Sędzina z Niemiec [B][B] [/B][/B][B]Hassi Assenmacher-Feye[/B][B]l
[/B]
Nie baski były w innym miejscu. Sprawdzę w domu.
[quote name='tulasy']Korzar - dobrze mi sie wydawało - Na wrześniowej wystawie we Wrocławiu był właśnie Korzar ze swoim właścicielem i faktycznie rozmawiał z nami po polsku.
Teraz jakby bardziej "osierścił się" i tylko ta maska.....
Slash jest większy od Korzara ??? No to wyrósł z niego kawał wilczego. Super - takich nam trzeba
Basia[/QUOTE]
Basiu, miot na "K", to ostatni miot wilczych z Sumbarskiego Pramena. Teraz mają keesy. Zasadniczo wszystkie, albo większość ich wilczych nie ma maski. A Korzar wcale nie jest taki duży. On ma dopiero dwa lata, także jeszcze będzie się zmieniał.
[quote name='Tekla64']sloneczne choc mrozne dzien dobry[/QUOTE]
Dzień dobry. U nas też świeci, ale upału nie ma...