Jump to content
Dogomania

M&S

Members
  • Posts

    28465
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by M&S

  1. M&S

    Sfora Hektora

    Fajny kanarek, kiedyś miałam takie ptaszystka;)
  2. [quote name='sylwija']Juz po zabiegu. Wszystko ok :)[/QUOTE] Teraz będzie już tylko lepiej:)
  3. Cześć piękny chłopaku:)
  4. M&S

    Moje Chow Chowy

    Fajny filmik:) Miłej środy.
  5. M&S

    Sfora Hektora

    Ach te kociaste:loveu:
  6. Doberek:) Uprzejmie donoszę, że w Grazu nie było AA z Polski.
  7. Hej, hej! Już marzec.....
  8. [quote name='M&S']Zaglądam do Polo.[/QUOTE] Dziś tez zaglądam.
  9. [quote name='jola_li']Nie tymczasowiczkę tylko URLOPOWICZKĘ ;).[/QUOTE] Aaaa, to zupełnie inna sprawa:)
  10. [quote name='M&S']Dzień dobry Fąfelku :)[/QUOTE] Dziś też zaglądam do dziewczynki:)
  11. [quote name='Nutusia']I tak Go trzeba w ramki oprawić, tego naszego Doktora. Bez niego nasza pomaganie już dawno byśmy musieli zawiesić na kołku... Dziękujemy za mizianki - przekażemy ku radości zainteresowanej :)[/QUOTE] Super Doktor:) Będziesz miała nową tymczasowiczkę?
  12. Ważne, że wszystko się udało.
  13. M&S

    Sfora Hektora

    Jak miło pooglądać takie widoki:) Doberek.
  14. Cześć biedactwo malutkie, głaski przesyłamy.
  15. [quote name='jamnicze']Fajna relacja. A kto sędziował? Na waszym ringu były basenji? Mogłabyś sprawdzić stawkę? pewnie wyników nie znasz :shake:[/QUOTE] Dzięki:) Sędzina z Niemiec [B][B] [/B][/B][B]Hassi Assenmacher-Feye[/B][B]l [/B] Nie baski były w innym miejscu. Sprawdzę w domu. [quote name='tulasy']Korzar - dobrze mi sie wydawało - Na wrześniowej wystawie we Wrocławiu był właśnie Korzar ze swoim właścicielem i faktycznie rozmawiał z nami po polsku. Teraz jakby bardziej "osierścił się" i tylko ta maska..... Slash jest większy od Korzara ??? No to wyrósł z niego kawał wilczego. Super - takich nam trzeba Basia[/QUOTE] Basiu, miot na "K", to ostatni miot wilczych z Sumbarskiego Pramena. Teraz mają keesy. Zasadniczo wszystkie, albo większość ich wilczych nie ma maski. A Korzar wcale nie jest taki duży. On ma dopiero dwa lata, także jeszcze będzie się zmieniał. [quote name='Tekla64']sloneczne choc mrozne dzien dobry[/QUOTE] Dzień dobry. U nas też świeci, ale upału nie ma...
  16. Słoneczne dzień dobry:) Głaski od nas.
  17. U nas też jest słońce:multi: dobrego dnia.
  18. Dzień dobry Miłko:)
×
×
  • Create New...