Jump to content
Dogomania

M&S

Members
  • Posts

    28465
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by M&S

  1. M&S

    Moje Chow Chowy

    Fajne glutki:) wiadomo już, które są krótkowłose?
  2. Arturro rewelacja:) Rufik cuudny:loveu:
  3. [quote name='Nutusia']Ciekawe czy się dogada... po niemiecku?... Brrrr ;)[/QUOTE] Dogada się i wcale nie jest takie brrr;)
  4. [quote name='Nutusia']Ale rtg ma - fotkę może mi trzasnąć. W dodatku cyfrowo! ;)[/QUOTE] To niech trzaśnie;)
  5. [quote name='Mattilu']jedź do weta, skoro masz do niego zaufanie:lol:[/QUOTE] Wet. nie może ludzi konsultować.
  6. [quote name='AMIGA']Państwo często podrózuje do Katowic, a to do Krakowa już rzut beretem. Oferowali też wyjazdy na wybieg do Niemiec - tam, gdzie biegają charty kogoś z Rodziny. Podobno mają tam jakieś 1,5 godz drogi.[/QUOTE] No to super:):)
  7. [quote name='Nutusia']Złamania na pewno nie ma - ruszam palcami, mogę zacisnąć pięść. Nie mogę tylko przekręcić bardzo na zewnątrz i do wewnątrz, ani utrzymać czegoś cięższego...[/QUOTE] Mogą być inne atrakcje....tfu, tfu, oby nic nie było!!!! Ale powinnaś zrobić prześwietlenie. Gdyby psu coś się stało w łapę, to zapewne "na sygnale" jechałabyś z nim do weta. :razz:
  8. Jestem :) Mogę nr konta prosić.
  9. [quote name='AMIGA']Najwyżej Merliś moze przyjezdzac do Krakowa. Tu jest zaprzyjaźniony pointerek :-)[/QUOTE] Dobry pomysł, z Poznania do Krakowa na spacerek;)
  10. I w poniedziałek też:)
  11. Nieśmiało zaglądam....
  12. [quote name='Nutusia']Spokojność i polska służba zdrowia to pojęcia absolutnie się wykluczające w naszym kraju, w którym już nawet można napotkać... wybiegi dla psów! ;) :)[/QUOTE] Oj tam, oj tam prześwietlenie powinnaś zrobić i już.
  13. Cześć Merlisiu kochany:) Buziaki przesyłam.
  14. [quote name='Nutusia']No właśnie chciałabym tego uniknąć... Zawinęłam, oszczędzam i czekam aż odpuchnie, bo boleć, to chyba trochę poboli :([/QUOTE] Może jednak lepiej udać się do medyka. Tak dla spokojności;)
  15. Super Kiss, tak trzymaj:) Miłego dnia.
  16. [quote name='Nutusia']Nio... Ostatnią jest to, że wczoraj skręciłam nadgarstek :( [/QUOTE] Fatalnie....idź do lekarza Nutusiu. Pozdrawiamy.
  17. [quote name='mestudio']Wczoraj Fuks odwiedził kolejny raz lecznicę. Leczenie jest skuteczne, dostał ostatnią serię zastrzyków i zalecenie kolejnych kąpieli w szamponie leczniczym aby pozbyć się wielkich płatów łupieżu. Koszt wizyty 60 zł. A, no i jest jednak złośliwcem i narwańcem, jak pakowaliśmy Wielkiego Szu do hotelu to wyrwał mi się i poleciał go zagryźć...głupek jeden.[/QUOTE] No głupek, trzeba przyznać...
  18. Cześć:):):)
  19. Cudny:):) [url]http://images10.fotosik.pl/3629/a2e6d958cbbfc42cgen.jpg[/url]
×
×
  • Create New...