[quote name='Nutusia']Złamania na pewno nie ma - ruszam palcami, mogę zacisnąć pięść. Nie mogę tylko przekręcić bardzo na zewnątrz i do wewnątrz, ani utrzymać czegoś cięższego...[/QUOTE]
Mogą być inne atrakcje....tfu, tfu, oby nic nie było!!!!
Ale powinnaś zrobić prześwietlenie. Gdyby psu coś się stało w łapę, to zapewne "na sygnale" jechałabyś z nim do weta. :razz: