Jump to content
Dogomania

M&S

Members
  • Posts

    28465
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by M&S

  1. Cześć:):):)
  2. Dzień dobry Oskarki:) Miłego dnia.
  3. [quote name='mestudio']Oczko się goi, jest już dużo lepiej, a Fąflica jak była krejzi tak jest nadal....Ostatnio zdemolowała z Lady domek, w którym śpią jak jest mróz. Dosłownie zdemolowała.[/QUOTE] Dobrze, że oczko się goi. Szalona jest, ale żeby demolkę uskuteczniać :roll:
  4. [quote name='M&S']Zaglądam wieczorkiem do dziewczynki :)[/QUOTE] Zaglądam do Fąfelka:lol:
  5. Mogą być papierki;) Nie dobrze tak od poniedziałku do d...
  6. [quote name='Kaaasia']Gratulacje :multi:[/QUOTE] Dziękujemy:lol: [quote name='Ty$ka']Gratulujemy ;) Wymiatacie na ringach :D[/QUOTE] Dzięki, dzięki :multi: Jeszcze nie;)
  7. [quote name='Tekla64']gratulacje ! zimmaaa znowu trza odnsiezac[/QUOTE] Dziękujemy :):) Niestety, trzeba...
  8. [quote name='marta.k9080']to też jest niezła opcja...[/QUOTE] No właśnie.
  9. [quote name='marta.k9080']wymiękłam...bo chcę biegać ,a pogoda mi utrudnia to i mam dosyć garderoby rodem z bieguna.Czas na adidasy,bluzy...a nie na kurtki i kozaki.[/QUOTE] No nareszcie;)
  10. [quote name='dOgLoV'][COLOR=#000000][FONT=sans-serif]MT wykazuje czujność i odwagę w gospodarstwie domowym, nieufność wobec obcych , taki rodzaj agresji miałam na myśli :) u nas do posesji też się nie podejdzie [/FONT][/COLOR]:shake:[/QUOTE] Teraz rozumiem, co miałaś na myśli. [quote name='marta.k9080']dla mnie pies ,który wpuści każdego na swoją posesję to pierdoła...co nie znaczy ,że popieram agresję.[/QUOTE] Nie koniecznie. Może wpuścić, ale nie wypuści;) [quote name='Naklejka']Tybetan nie ma być niebezpieczny, ma odstraszać szczekaniem, a w ostateczności zaatakować. Widziałam taką akcje z udziałem Jetsa, darł się na intruzów, nie pozwalał im podejść do domu, ale nie zaatakował, chociaż kto wie, co by się dalej działo...[/QUOTE] O to mi chodziło:)
  11. Młody rośnie:)
  12. M&S

    Sfora Hektora

    Niestety zima wróciła....
  13. [quote name='Shilomaniak']Do takiego DT to i ja chcę :evil_lol:[/QUOTE] [url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl.glitter-graphics.net/pub/1202/1202591pu55lez1va.gif[/img][/url][url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl.glitter-graphics.net/pub/1202/1202591pu55lez1va.gif[/img][/url][url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl.glitter-graphics.net/pub/1202/1202591pu55lez1va.gif[/img][/url]
  14. [quote name='dOgLoV']na razie ograniczyłam sie do jej umycia :lol:[/QUOTE] Idziesz w dobrym kierunku;)
  15. [quote name='dOgLoV']oj tam od razu gaduły :eviltong: MT to pies stróżujący więc agresja w jakimś stopniu jest chyba wskazana .... tak mi się wydaję ;)[/QUOTE] Stróżujący nie znaczy agresywny. Co ma we wzorcu? Np. Kaukaz ma we naturze swojej agresję i dlatego nie można go szkolić w tym kierunku, tylko posłuszeństwo.
  16. [quote name='unikatowydiament']Witamy się:) Onkolog powiedział,że więcej się już nie spotkamy,daj mi na RTG płuc,ale z wynikiem mam iść do lekarza rodzinnego,za 3 dni mam urodzinki,więc mam małą imprezkę w pracy,a potem w domu.Jakoś nie chce mi się piec,wiec zamówiłam dwa małe torty i trochę ciasta.Czuję się jakoś nie za ciekawie,a Onkolog powiedział mi że mój kaszel,ból serca i w mostku,jest przez zły wymaz krwi,a jak skończę leczenie powinno być dobrze.[/QUOTE] Eee tam, zdrowa jesteś jak ryba:)
  17. [quote name='dOgLoV']ja tam już nie wierze w nadejście wiosny , chyba se w łeb strzele za chwile :angryy:[/QUOTE] Musi być wiosna.....oszczędź głowę;)
×
×
  • Create New...