[quote name='dOgLoV'][COLOR=#000000][FONT=sans-serif]MT wykazuje czujność i odwagę w gospodarstwie domowym, nieufność wobec obcych , taki rodzaj agresji miałam na myśli :) u nas do posesji też się nie podejdzie [/FONT][/COLOR]:shake:[/QUOTE]
Teraz rozumiem, co miałaś na myśli.
[quote name='marta.k9080']dla mnie pies ,który wpuści każdego na swoją posesję to pierdoła...co nie znaczy ,że popieram agresję.[/QUOTE]
Nie koniecznie. Może wpuścić, ale nie wypuści;)
[quote name='Naklejka']Tybetan nie ma być niebezpieczny, ma odstraszać szczekaniem, a w ostateczności zaatakować.
Widziałam taką akcje z udziałem Jetsa, darł się na intruzów, nie pozwalał im podejść do domu, ale nie zaatakował, chociaż kto wie, co by się dalej działo...[/QUOTE]
O to mi chodziło:)