Jump to content
Dogomania

hanka456

Members
  • Posts

    5564
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by hanka456

  1. Ice dzisiaj przyblizył ryjek do kratek i tak p[ieknie się przytulał. Nie mogłam go długo głaskać ale choc tyle dla niego może to da mu siłę do przetrwania.
  2. Barry, co to to niemozliwe nie masz wielbicieli? Czekamy na dom dla Barego.
  3. Niestey Czaruś jeszcze czeka. w tym tygodniu pojadę do niego z Mikołajem. Zobaczę co u niego słychać.
  4. Ice jutro się zobaczymy. Paa, do jutra!!!!@
  5. Tak myslę, mam nadzieję, że tak będzie. Tajga nikogo nie ugryzie. Nie ma tego juz w sobie. Oby Państwo okazali trochę cierpliwości. Obie sunie mają już tak dużo, w w zasadzie wszystko co mogą mieć.
  6. Oskarku, mordo kochana jeszcze trochę. Katya mowi po francusku, wiem, że we Francji zakon Franciszkanów, kocha i rozumie psy. ratuje je z różnych opresji, które zgotowali im ludzie. czytałam kiedyś dawno artykuł na ten temat. Była to Gazeta "Mój Pies" albo "Wrózka" Może warto byłoby dowiedzieć się gdzie oni są i tą droga znaleźć Oskarowi dom. Jeśli nikt w Polsce go nie chce może jego przeznaczeniem jest emigracja. W zasadzie wyraźnie tak widzę jego sprawę.
  7. Czy Ronja będzie jeszcze długo czekała? Czy nikt nie zauważył jej? Czy wszyscy mają psy? Pytań się mnoży. Ona tylko jest. Nawet cierpienie może okażać się tylko chwilą. Ile tych chwil ronja jeszcze będzie przeżywać?
  8. Dragon w swoim psim, młodym zyciu poniewierał się tułał po zaułkach wielkiego miasta Łodzi. Co musiał przeżywać tylko on wie. Nikt kto go zobaczył nie zechciał go przygarnąc. Dopiero Moriaaa gdy zobaczyła go w schronisku odczytała go jako psią duszę, ktora prosi o pomoc. Jej derminacja spowodowała, że Dragonnem opiekowano się chyba tak naprawdę po raz pierwszy w zyciu. Pomózmy mu i jego aktualnym i opiekunom w leczeniu i poszukiwaniu domu dla wielkego smoka.
  9. NESTOR jest starym schrowanym psem. Nie wiadomo czy znajdzie dom. O domy dla tych najbardziej potrzebujacych jest niezwykle trudno, bo i ich potrzeby są bardzo duże. Najczęsciej potrzebują specjalistycznej opieki, a na to nie każdy ma mozliwości i finansoiwe i czasowe i psychiczne. Tak jest urządzony ten świat. Ale nigdy nie nalezy tracic nadziei. Nawet gdyby nikt nie zdecydował się na bezpośrednią opiekę nad NESTOREM, prosimy o wparcie finansowe, bo będziemy mu pomagać zyć z godnością do końca jego dni na ziemi.
  10. Babulinko, bo o twoją przyszłość toczyła się batalia, ucałuj swoją Panią Jolę, bo to opiekunowie zwierząt Ci ja przynieśli. Jolu, zyczę Ci aby Twoja ludzka i zwierzęca rodzina przynisła Ci tylko chwile radości.
  11. Schyłek zycia nie zawsze musi być smutny. Życzę wszystkim aby schyłek zycia był "polską złotą jesienią"
  12. Dla Rudika. Mimisia i wszystkich Sympatyków wesołych i spokojnych świąt oraz samych radosnych chwil w Nowym Roku.
  13. Dzisiaj Wigilia, wszyscy mają równe szanse i ludzie i zwierzęta. Myslę,że Oskar już dośc się napracował w poszukiwaniu spokojnego miejsca dla siebie. ndchodzi czas spełania marzeń i życzeń. jeśli marzeniem Oskara jest nowy domek, niech nadejdzie.
  14. Dla Dragona, Emira i wszystkich najlepsze życzenia. Oby sciezki ludzi i zwierząt nie tylko krzyżowały się ale i łączyły we wzajemnym zrwozumienu i milosci.
  15. To jest pewne, że Ronja znajdzie dom. Nie ma wyjścia. Ronja to tajemnica, kto nie lubi nudy i spraw oczywistych, To tajemnica sprawi mu najwyższą przyjemnosc.
  16. Czaruś hop po domek. Wszystkiego dobrego na swieta.
  17. Nieustająco i maniakalnie podnoszę Ronję. Ona jest coraz fajniejsza. Ronjo kochana troche cierpliwości.
  18. Takie piękne psy. Nijak mi znaleźć odpowiedź dlaczego nie mogą znaleźc dpcelowego domu. Za głupia jestem chyba.
  19. Rozmawiałam z opiekunami Tajgi, Tajga nie chce się bawić z Sarenka i czasami potrafi na nią zawarczeć. jest bardzo zazdrosna o wzgledy. Mam nadzieje, że sytuacja sie unormuje.
  20. Ice, był dziś ze mną na spacerku, to jest kochany piesek. Był ze swoja przyjaciółką z boksu Bellą. Bella jest chora. Może zawalczymy o jej zdrowie. Ice czekał cierpliwie pod gabinetem , aż pani doktor zbada Bellę. Potem wrocił do siebie. Wtula głowę miedzy kolana i slicznie się wtedy usmiecha. To przekochany pies.
  21. Bary hop do góry, mój kochany.
  22. Widziałam dzisiaj Oskara w hoteliku, wygląda bardzo dobrze. Ma przepiekny czarny smoking i białe lakierki. Jest przy tym slicznie usmiechnęty. Biel jegi ząbkow slicznie kontrastuje z czernia jego szaty. Kto chce takiego eleganta przytulic do serca?
  23. ICe dzisiaj tak slicznie przywitał się ze mna. nie moge sprawic mu zawodu. bedę się starac z całych sił aby mu pomóc
×
×
  • Create New...