hanka456
Members-
Posts
5564 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by hanka456
-
Futrzasty Bary z Łodzi trafił do wspaniałego domu!!!
hanka456 replied to julia.zuzanna's topic in Już w nowym domu
Barry, co to to niemozliwe nie masz wielbicieli? Czekamy na dom dla Barego. -
Tajga z Łodzi-cudem uratowana-za TM...
hanka456 replied to katya's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Tak myslę, mam nadzieję, że tak będzie. Tajga nikogo nie ugryzie. Nie ma tego juz w sobie. Oby Państwo okazali trochę cierpliwości. Obie sunie mają już tak dużo, w w zasadzie wszystko co mogą mieć. -
Oskarku, mordo kochana jeszcze trochę. Katya mowi po francusku, wiem, że we Francji zakon Franciszkanów, kocha i rozumie psy. ratuje je z różnych opresji, które zgotowali im ludzie. czytałam kiedyś dawno artykuł na ten temat. Była to Gazeta "Mój Pies" albo "Wrózka" Może warto byłoby dowiedzieć się gdzie oni są i tą droga znaleźć Oskarowi dom. Jeśli nikt w Polsce go nie chce może jego przeznaczeniem jest emigracja. W zasadzie wyraźnie tak widzę jego sprawę.
-
Łódź-...taka polska "Lassie wróć"...Już w nowym domku!!!!
hanka456 replied to Moriaaa's topic in Już w nowym domu
Czy Ronja będzie jeszcze długo czekała? Czy nikt nie zauważył jej? Czy wszyscy mają psy? Pytań się mnoży. Ona tylko jest. Nawet cierpienie może okażać się tylko chwilą. Ile tych chwil ronja jeszcze będzie przeżywać? -
Łódź-Ogromny Psi Szkielet:((((Odnalazł "swoich" LUDZI:))))
hanka456 replied to Moriaaa's topic in Już w nowym domu
Dragon w swoim psim, młodym zyciu poniewierał się tułał po zaułkach wielkiego miasta Łodzi. Co musiał przeżywać tylko on wie. Nikt kto go zobaczył nie zechciał go przygarnąc. Dopiero Moriaaa gdy zobaczyła go w schronisku odczytała go jako psią duszę, ktora prosi o pomoc. Jej derminacja spowodowała, że Dragonnem opiekowano się chyba tak naprawdę po raz pierwszy w zyciu. Pomózmy mu i jego aktualnym i opiekunom w leczeniu i poszukiwaniu domu dla wielkego smoka. -
NESTOR jest starym schrowanym psem. Nie wiadomo czy znajdzie dom. O domy dla tych najbardziej potrzebujacych jest niezwykle trudno, bo i ich potrzeby są bardzo duże. Najczęsciej potrzebują specjalistycznej opieki, a na to nie każdy ma mozliwości i finansoiwe i czasowe i psychiczne. Tak jest urządzony ten świat. Ale nigdy nie nalezy tracic nadziei. Nawet gdyby nikt nie zdecydował się na bezpośrednią opiekę nad NESTOREM, prosimy o wparcie finansowe, bo będziemy mu pomagać zyć z godnością do końca jego dni na ziemi.
-
Łódź-Ogromny Psi Szkielet:((((Odnalazł "swoich" LUDZI:))))
hanka456 replied to Moriaaa's topic in Już w nowym domu
Dla Dragona, Emira i wszystkich najlepsze życzenia. Oby sciezki ludzi i zwierząt nie tylko krzyżowały się ale i łączyły we wzajemnym zrwozumienu i milosci. -
Łódź-...taka polska "Lassie wróć"...Już w nowym domku!!!!
hanka456 replied to Moriaaa's topic in Już w nowym domu
To jest pewne, że Ronja znajdzie dom. Nie ma wyjścia. Ronja to tajemnica, kto nie lubi nudy i spraw oczywistych, To tajemnica sprawi mu najwyższą przyjemnosc. -
Łódź-...taka polska "Lassie wróć"...Już w nowym domku!!!!
hanka456 replied to Moriaaa's topic in Już w nowym domu
Nieustająco i maniakalnie podnoszę Ronję. Ona jest coraz fajniejsza. Ronjo kochana troche cierpliwości. -
Tajga z Łodzi-cudem uratowana-za TM...
hanka456 replied to katya's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Rozmawiałam z opiekunami Tajgi, Tajga nie chce się bawić z Sarenka i czasami potrafi na nią zawarczeć. jest bardzo zazdrosna o wzgledy. Mam nadzieje, że sytuacja sie unormuje. -
Ice, był dziś ze mną na spacerku, to jest kochany piesek. Był ze swoja przyjaciółką z boksu Bellą. Bella jest chora. Może zawalczymy o jej zdrowie. Ice czekał cierpliwie pod gabinetem , aż pani doktor zbada Bellę. Potem wrocił do siebie. Wtula głowę miedzy kolana i slicznie się wtedy usmiecha. To przekochany pies.
-
Futrzasty Bary z Łodzi trafił do wspaniałego domu!!!
hanka456 replied to julia.zuzanna's topic in Już w nowym domu
Bary hop do góry, mój kochany.