Jump to content
Dogomania

hanka456

Members
  • Posts

    5564
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by hanka456

  1. DERBIS ma tak mało ruchu. Jego klatka jest taka ciasna. Na jego buzi widać, że się męczy.
  2. Dzisiaj pani dziennikarka obiecała, że napisze wzruszający artykulik o Ronji. Pan zrobił Ronji zdjęcia za kratami. Ronja mnie natomiast bardzo dzisiaj również rozczuliła. Gdy zobaczyła, że jestem przed jej boksem zaczeła skakać, ale tak kosmicznie na czterech łapach jednocześnie w górę. Niestety nie mozna brać na spacerki. Proszę o domek dla Ronji, bardzo proszę.
  3. Psa popilotuje Fundacja Niechciane i Zapomniane. Ja osobiście tego niestety zrobic nie mogę, ponieważ 18 stycznia wyjeżdżam na ok. 2 miesiące. Podam telefon na priv fundacyjny. Niewiasta 21 napewno będzie miała oko.
  4. Bardzo prosimy o pomoc dla BIlba. On jest w prawdziwie wielkiej potrzebie.
  5. Piesek jest w schronisku praktycznie niewidoczny. Nie wie co to dom dlatego o niego nie prosi. Jednak to okrutne i niesprawiedliwe aby takie było jego zycie. On tylko dzięki naszym staraniom może znaleźć dom. Bardzo lagodny Melanż, ten prawdziwie zapomniany przez ludzi ale nie przez Boga prosi odom.
  6. Barry piesku, dzień dobry. Zycie, czasami bywa bajką , życzę Tobie i sobie abyśmy niebawem znaleźli się w pięknej bajce.
  7. Postaram się poprosić Panią, która czasami przychodzi do schroniska z Gazety, aby pozwoliła mi naszkicować artykuł a ona by go przerobiła według reguł, i zamiściła w gazecie. To poczytna Gazeta, może przyniesie efekt.
  8. Bardzo się cieszę, bo już teraz wiem, ze Sara nie jest sama, ma kogos przy sobie, kto jej nie opuści i nie pozwoli aby schronisko stało się jej ostatecznym domem.
  9. Ulotki są bardzo ważne. Jest to napewno ogromna praca ale być może zakończy się sukcesem. Moi znajomi rozwiesili ulotki we wszystkich lecznicach i slupach ogłoszeń w Hanoverze dla starej suni, ktora mieszkała w naszym schronisku i się udało, po miesiącu odezwała się pani. adoptowała sunię, która 12 stycznia tego roku pojechała do Niemiec. Jest już w nowym domu. Mam nadzieję, że z DRBISIEM też tak będzie i ktoś go wypatrzy, i pewnego dnia zadzwoni telefon z propozycją na którą tak długo wszyscy czekają.
  10. Ice szukaj domu. Ice my też szukamy dla Ciebie.
  11. Barry czeka na dom, Barry nie poddaje się.
  12. Nic nie szkodzi im wiecej osób mysli o Ice tym lepiej.
  13. DERBY napewno wyczuwa, że tyle osób stara się mu pomóc. Kasia chyba rzeczywiście mieszka bardzo daleko. Ale ciągle mam nadzieję, że ktoś kto bliżej mieszka się odezwie. wazne jest, że otacza DERBIEGO zainteresowanie i miłośc, nawet tych którzy go nie widzieli. niech jego Pan się wstydzi gdziekolwiek jest i niech DERBIS nigdy go nie opuści jak wyrzut sumienia.
  14. NIe Ice to pies, kawaler 100 procent pewnosci i jeszcze więcej. Jesli chodzi o tę sunię, to napewno Ice nie wykazywałby żadnych niewłaściwych zachowań, bo przecież Ice to kawaler, a sunia to dziewczyna i to starsza. Mogłyby się moim zdaniem zaprzyjaźnić.
  15. Zdjecia dla Bilbo będą jak wyjdzie z lecznicy.
  16. Staramy się zrobić dla suni wszystko co w obecnych warunkach jest mozliwe. Ale to jednoczenie nie to czego oczekiwałaby Sara. Dla SAry najważniejszy jest jej czlowiek. Sara czeka na swojego człowieka.
  17. Krótko....... Bary nie moze umrzeć w schronisku. I to nasza wspólna psrawa aby tak się nie stało.
  18. DERBY zachowuje klasę. Macie rację tak wygląda. Jak arystokrata, ktory znalazł się w złym miejsu. Mam nadzieję, że się uda. Na pewno się uda.
  19. Bardzo proszę o pomoc w szukaniu domu dla tej suni. Niestety tak cięzko doświadczona, tak wierna i ufna czlowiekowi, nie znajduje u niego pomocy. Ze wzgledów oczywistych czyli wielkiego, strasznego przepełnienia schroniska została przeniesiona z boksu pojedyńczego do boksu ogolnego. Nie mogę juz w związku z tym wychodzić z nia chocby na spacer. Sunka mnie rozpoznaje. wczoraj przezyłam prawdziwą traumę, ponieważ nic nie mogłam zrobić, a ona rozpoznała mnie i tak prosiła o ............ ........... Zaufała nam tym którzy choc troche starali się jej pomóc po smierci jej Pana, a teraz znowu zawód. Ktokolwiek moze, zrobic cokolwiek dla niej, rozwiesic ogłoszenia w injych miastach i dać sygnaly do prasy. PROSZE. jej los wydaje się byc zaklęty. W łodzkiej prasie było już prawie wszystko i nic. Może jednak ktoś by się zdecydował?
  20. No. cóz bardzo fajne opowieści. To niezwykle zabawne. Z tego naprawdę bylyby fajne książeczki.
  21. Dziekujemy za Niuńka. Stare inteligentne psy przeżywają największą gehennę w schroniskach, bo zdają sobie doskonale sprawe z tego co się znimi dzieje i jakie są zagrożenia. To co piszesz o nim tylko tego dowodzi. A przy tym potrafia byc również takie zabawne.
×
×
  • Create New...