Boże boję się, że tak będzie z Tajgą. trzymanie psow długo na tymczasie jest dla nich tragiczne. Oskar jest przykladem, ze jest bardzo trudno znaleźć dom dla starszego psa. Myslałam , że jezeli dogomaniacy sami nie mogą, to przecież są z całej polski i ich znajomi i przyjaciele a tu nic to brzmi jak wyrok dla pozostałych. Jest mi bardzo przykro.