Jump to content
Dogomania

hanka456

Members
  • Posts

    5564
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by hanka456

  1. Powiem krótko, starciłam nadzieje, niestety u mnie nie moze zostać. jest za delikatna aby wrócic do schroniska. Boję się mysleć o tym wszystkim.
  2. Bary ty mój biedaku. Czy ktoś Cie pokocha?
  3. Niestety nie ma żadnego zainteresowania. Czyżby nic z tego?
  4. Po raz pierwszy od kilku dnii Ice dzisiaj wstał i postał chwilkę na łapkach. To było prawie jak kosmiczne wydarzenie. ponieważ zwykle leży.
  5. Tajga nieustająco się przypomina i czeka.
  6. Boże boję się, że tak będzie z Tajgą. trzymanie psow długo na tymczasie jest dla nich tragiczne. Oskar jest przykladem, ze jest bardzo trudno znaleźć dom dla starszego psa. Myslałam , że jezeli dogomaniacy sami nie mogą, to przecież są z całej polski i ich znajomi i przyjaciele a tu nic to brzmi jak wyrok dla pozostałych. Jest mi bardzo przykro.
  7. Czaruś, pieseczku szukamy domku jak tylko umiemy.
  8. MY wiemy, tylko tak przekornie napisałyśmy, bo naprawdę nie wiadomo co pisać i jak pomóc.
  9. Ronja już wie , ze jej zycie się odmieniło i zdaje się akceptowac to że jej Pan nie zyje. Poznaje kilka osób i wyraźnie daje sygnały, ze czeka.
  10. Chyba jestem dziś pesymistką. Zbyt dużo tragedii i za mało ludzi do adopcji. Niestety nie da się wszystkich uratowac. Może Rudi też nie jest szczęsciarzem.
  11. Już starciłam nadzieję, że Tajgę zobaczy ktoś, kto będzie mógł dać jej dom.
  12. Domek dla Czarusia. Czaruś prosi. jest dzielnym, słodkim pieseczkiem.
  13. Wierzę, że jest gdzieś dobry dom Dla Tajgi. Tylko ta osoba jeszcze nie przeczytała . Sunia jest taka kochana. Tak pięknie smieją jej się oczy gdy widzi ludzi. Pomożcie proszę.
  14. Domek dla Rudiego prosimy!!!!!! On nie ma szans w schronisku. On jest zbyt delikatny.
  15. Z dowodem na pewno da się sprawdzić. babcia miała sympatyczną twarz ale byla przygłucha i wydaje mi się, ze jednak nie w pełni sprawna umyslowo 84 lata to duzo, i niekoniecznie może dobrze opiekować się starszym psiakiem.
  16. Babulinka Hop do góry. Nie pozwolmy Babulince tak siedziec w beznadziei.
  17. czY NAPRAWDĘ NIE NIKOGO, KTO BY MÓGŁ ZAOFEROWAĆ tAJGUNI DOM? Ona tyle przeszła, była tak dzielna. A teraz tylko smutna buda? Czekamy na cud. Potrzeba cudu. Dom dla Tajgi bardzo prosimy.
  18. Tak bardzo żal Rudiego. On zaczął już ufać, że los się odmienił. A tu taki straszny psikus. POMOCY!!!!!!!!!!!
  19. Rudi, nie moze wrócić to dla niego wyrok. POMOCY!!!!!!!!!!!
  20. Witamy wszystkich. Tajgunia niestety nie ma jeszcze domku, chyba niestety bedzie musiala zamieszkać w budce.
  21. OSKAR szukaj domku. Niech domek szuka Ciebie. Domku gdzie jestes?
×
×
  • Create New...