Jump to content
Dogomania

hanka456

Members
  • Posts

    5564
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by hanka456

  1. Boże,nie mam siły. Dlaczego czy nic nie wiadomo?
  2. To brzmi bardzo dobrze. Mysle, ze nie sprawi nikomu kłopotu. Czy uda mu się zrobić zdjęcia?
  3. Nelka będzie naprawdopodobniej jutro wypisywana do wyjścia. Ale Bilbo jeszcze nie. Mysle, że każde wyjście dla niego jest lepsze niz schron. Gdyby pan się zgodził byłoby fajnie.
  4. To trudno powiedzieć ta Pani musi znaleźć dom dla niego. Jest zaangazowana, bo bardzo jej go żal.
  5. Aniu, proszę porozmawiaj z ta pania i powiedz, ze ustalenia są aktualne i nie ma się czego obawiać. Ice zniknął ze strony schroniska, ponieważ taka jest procedura i jest zapisany na naszą Fundację.
  6. Prosba o domek tymczasowy dla Bilbo. Pomożcie!!!!!!!
  7. To jednak z domkiem nie do konca. CZy idzie czy nie idzie?
  8. Rozmawiałyście przez telefon? Konkkretnie co powiedziała?
  9. REX jest piękny i jeszcze piekniejszy. Duma ma prawo Cie rozpierać. Wszystkiego co tylko możesz i zechcesz sobie wyczarować na Nowy Rok niech się spelni dla Ciebie i całej rodziny tej ludzkiej i sierściastej.
  10. Piękny i wesoły Oskar chce do domu na zawsze.
  11. Nestor przywita Nowy Rok, to wielkie szczęście. Życzę mu aby powitał również Wiosnę w nadchodzącym roku.
  12. Dragonku, postaraj się wyzdrowieć.
  13. To taka pełna szczęscia mordka i w dodatku lekko szczerbata.
  14. Ja niestety tego nie mogę podpowiedzieć. Komputery to dla mnie czrna magia. Wiem tylko ,że Czarus czuje się dobrze. Poprawił się stan jego zdrowia. resztę będę wiedziała za dwa dni. Ale nieustająco domek dla CZARUSIA.
  15. Ktoś dzwonił, ale niestety nie odezwał się ponownie, może Sylwester przeszkodził, może po Nowym Roku przyjedzie do schroniska. Oby. to moje pobozne życzenie. Ronja dzis nawet zaszczekała ze szczęścia na spacerze. To jakby pierwsze słowa dziecka.
  16. Derbiś pożegnał dzisiaj swojego kolegę Barego. Bary znalazł dom. Bary szalał jak wariat. podawał łapy, robił przysiady i podskoki, kręcił się w kółko i wywracał oczami. Bardzo cieszyłam się z powodu Barego, ale jeszcze Derbiś. Tak bym chciała żeby też tak podskakiwał i, wył i szczekał ze szczęścia, żeby oczy mu pojaśniały. Tego mu zyczę iskierek w oczach.
  17. Po Nowym Roku, bedziemy miały kontakt pełny z p. doktorem i powie kiedy mozna wypisać psiaki z kliniki. W tej chwili wiemy , że dochodzą do zdrowia. trzeba jeszcze troszkę poczekać. Zdjęć niestety nie mogłyśmy zrobić. Duzo psiaków jest w tej chwili leczonych i pojawienie sie osób trzecich nie daje gwarancji pełnego spokoju innym po zabiegach.
  18. Niuniek jest wzruszający i jego oczy są piekne i błyszczące jakby lekko zdziwione. Czy warto brać stare psy? tak niektorzy się zastanawiają. Oczywiscie, bo dostarczają mnóstwa wzruszeń. Nie myślałam, że może się aż tak zmienic. Z ciocią Julią bardzo się o niego bałyśmy.
  19. Dzisiaj wydarzyła sie wspaniała rzecz. Bary został adoptowany. Przyszli mlodziPaństwo, którzy wypatrzyli go na stronie internetowej schroniska i adoptowali go z całą świadomoscią wieku. Zastanawiali się tylko czy wejdzie do budy, bo wydawało im się, że wejście może być troche za małe, ale w razie czego postanowili je powiekszyc. Bardzo milli i dobrzy ludzie. Przywszli konkretnie po Barego. Bary dzisiaj gdy wychodził ze schroniska chciał cos powiedzieć. wdaje mi się, ze Bary dziękował cioci Julii za przepiekne zdjęcia jakie mu zrobiła i przesympatyczny opis jego osoby, to sprawiło,że mlodzi ludzie zakochali się w Barym. Bary ponadto śle buziaki wszystkim tym, którzy go wspierali i próbowali znaleźć domek. Do widzenia.
  20. Wczoraj widziałam Nestora. Jest cięzko. Tylne łapy chore. stoi taka bida, albo sobie troszkę człapie ale pysio usmiechniety i obserwuje ten świat bacznie.
×
×
  • Create New...