hanka456
Members-
Posts
5564 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by hanka456
-
Futrzasty Bary z Łodzi trafił do wspaniałego domu!!!
hanka456 replied to julia.zuzanna's topic in Już w nowym domu
Boże,nie mam siły. Dlaczego czy nic nie wiadomo? -
Łódź-...taka polska "Lassie wróć"...Już w nowym domku!!!!
hanka456 replied to Moriaaa's topic in Już w nowym domu
Ronja nadal szuka domu. -
Trójłapek Bratek...śliczny,młody...kaleki??? MA DOM!!!!:))))
hanka456 replied to Moriaaa's topic in Już w nowym domu
Nelka będzie naprawdopodobniej jutro wypisywana do wyjścia. Ale Bilbo jeszcze nie. Mysle, że każde wyjście dla niego jest lepsze niz schron. Gdyby pan się zgodził byłoby fajnie. -
Derbiś..tak okrutnie potraktowany przez właściciela MA DOM!!!!:)
hanka456 replied to Moriaaa's topic in Już w nowym domu
Czy derbis juz w nowym domku? -
Trójłapek Bratek...śliczny,młody...kaleki??? MA DOM!!!!:))))
hanka456 replied to Moriaaa's topic in Już w nowym domu
Prosba o domek tymczasowy dla Bilbo. Pomożcie!!!!!!! -
Derbiś..tak okrutnie potraktowany przez właściciela MA DOM!!!!:)
hanka456 replied to Moriaaa's topic in Już w nowym domu
To jednak z domkiem nie do konca. CZy idzie czy nie idzie? -
REX jest piękny i jeszcze piekniejszy. Duma ma prawo Cie rozpierać. Wszystkiego co tylko możesz i zechcesz sobie wyczarować na Nowy Rok niech się spelni dla Ciebie i całej rodziny tej ludzkiej i sierściastej.
-
Łódź-Ogromny Psi Szkielet:((((Odnalazł "swoich" LUDZI:))))
hanka456 replied to Moriaaa's topic in Już w nowym domu
Dragonku, postaraj się wyzdrowieć. -
Łódź-...taka polska "Lassie wróć"...Już w nowym domku!!!!
hanka456 replied to Moriaaa's topic in Już w nowym domu
Ktoś dzwonił, ale niestety nie odezwał się ponownie, może Sylwester przeszkodził, może po Nowym Roku przyjedzie do schroniska. Oby. to moje pobozne życzenie. Ronja dzis nawet zaszczekała ze szczęścia na spacerze. To jakby pierwsze słowa dziecka. -
Derbiś..tak okrutnie potraktowany przez właściciela MA DOM!!!!:)
hanka456 replied to Moriaaa's topic in Już w nowym domu
Derbiś pożegnał dzisiaj swojego kolegę Barego. Bary znalazł dom. Bary szalał jak wariat. podawał łapy, robił przysiady i podskoki, kręcił się w kółko i wywracał oczami. Bardzo cieszyłam się z powodu Barego, ale jeszcze Derbiś. Tak bym chciała żeby też tak podskakiwał i, wył i szczekał ze szczęścia, żeby oczy mu pojaśniały. Tego mu zyczę iskierek w oczach. -
Trójłapek Bratek...śliczny,młody...kaleki??? MA DOM!!!!:))))
hanka456 replied to Moriaaa's topic in Już w nowym domu
Po Nowym Roku, bedziemy miały kontakt pełny z p. doktorem i powie kiedy mozna wypisać psiaki z kliniki. W tej chwili wiemy , że dochodzą do zdrowia. trzeba jeszcze troszkę poczekać. Zdjęć niestety nie mogłyśmy zrobić. Duzo psiaków jest w tej chwili leczonych i pojawienie sie osób trzecich nie daje gwarancji pełnego spokoju innym po zabiegach. -
Futrzasty Bary z Łodzi trafił do wspaniałego domu!!!
hanka456 replied to julia.zuzanna's topic in Już w nowym domu
Dzisiaj wydarzyła sie wspaniała rzecz. Bary został adoptowany. Przyszli mlodziPaństwo, którzy wypatrzyli go na stronie internetowej schroniska i adoptowali go z całą świadomoscią wieku. Zastanawiali się tylko czy wejdzie do budy, bo wydawało im się, że wejście może być troche za małe, ale w razie czego postanowili je powiekszyc. Bardzo milli i dobrzy ludzie. Przywszli konkretnie po Barego. Bary dzisiaj gdy wychodził ze schroniska chciał cos powiedzieć. wdaje mi się, ze Bary dziękował cioci Julii za przepiekne zdjęcia jakie mu zrobiła i przesympatyczny opis jego osoby, to sprawiło,że mlodzi ludzie zakochali się w Barym. Bary ponadto śle buziaki wszystkim tym, którzy go wspierali i próbowali znaleźć domek. Do widzenia.