Jump to content
Dogomania

hanka456

Members
  • Posts

    5564
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by hanka456

  1. Bary biedaku nikt do Ciebie nie zaglada. Wczoraj tak szczekałeś jakbys mowił, że juz nie możesz wytrzymać.
  2. Ice mieszka w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Łodzi, przy ulicy Marmurowej 4. Telefon do schroniska (042) 656 78 42 najlepiej w tej sprawie kontaktować się bezpośrednio z nami co Ica dobrze znają. Julia.Zuzanna. Hanka456, Moriaaa, NIewiasta21.
  3. Takie psiaki jak Babulinka, dlugo nie wytrzymują. One nie zajmuja duzo miejsca. Kto moze, kto ma jeszcze troszeczkę miejsca, bardzo prosimy.
  4. Oskarkowi dałam Ogłoszenie do Wyborczej w Łodzi . Ukaże sie w sobotę. Trzymajmy kciuki. Mam nadzieję, że jego też dojrzy takie dobre serce.. Wlasciwie to jestem tego pewna. Sukces i tylko sukces.
  5. Ronja uwielbia ciepłą budkę. Wczoraj miała wymienione posłanko. Ronja czeka.
  6. Fajnie, że Rudi nie jest tak bardzo kłopotliwy. No, cóż wiek rzeczywiscie czasem u nas jest trudny do zdefiniowania. Ale przynajmniej on jest już szczęśliwy.
  7. Dom dla Oskara, Jestem pewna , ze jest dom dla Oskara.
  8. Pan przyjechał późno, bo o godz. 15.50 na dziesięć minut przed zamknięciem schroniska. Przyjechał z zoną. Mieszkają w Łasku- Kolumnie to taka miejscowość, ok. 40 km. od Łodzi. Duzo lasów, ogolnie wypoczynkowa. Pani jest z zawodu notariuszem maja dom i duzy ogród. Czytali Gazete Wyborczą i widzieli zdjecia naszych psiaków. Z tym, ze Gazeta pomyliła zdjęcia i zamiast Sarenki był inny psiak. Powiedziałam o tym Panu, ale poszlismy zobaczyć psiaka, choć było juz właściwie ciemno. Pan powiedział i Pani również, że biorą, ale maja jeszcze zdjęcie Tajgi z Gazety i oczy Tajgi są takie, ze pan się zakochał. Powiedzieli, że biora obydwie dla tego, ze kochaja psy i dla ładu moralnego jak Pan się wyraził. W przyszły tygodniu rozpoczynaja ewakuacje psów, bo przysposobia piekne ocieplone budy. Chca je wziąc jednocześnie. Psy będa mieszkały troche tak i trochę tak. Wiedzą o wieku Tajgi i o tym, ze nalezy ja dobrze karmić. Zaprwnią wszystko czego psy bedą potrzebowały. Jesteśmy umowieni. Myślę, ze to bardzo dobry dom. I wszystko ulozy się dobrze. Powiem tylko jedno. Jestem szczęsliwa. Sarenka jest na stronie internetowe Fundacji, gdyby ktos chciał zobaczyć. Tajga wszystkim dziękuje. Ma drugie zycie podobnie jak Sarenka. I ja wszystkim dziekuję. Teraz skupmy się na innym potrzebujacym. Zdjęcia do gazet oczywiscie i łańcuch energetyczny naszych serc.
  9. Dziękujemy wszystkim. Tajga dziękuje. Do usłyszenia i zobaczenia.
  10. Afirmacja: "Jest domek dla Tajgi".
  11. CZy Lassie nie w modzie? Kto chce Lassie? Kto może wziąc Lassie?
  12. O.K. Ale Tajga jest już poza kazamatami , a sarenka jeszcze nie. Kurcze to zbyt duzy dylemat.
  13. Tajga już zjadła sniadanko ryzyk z mięskiem i kanapke z masłem.
  14. Bary hop do góry. Dzis się zobaczymy.
  15. Dzisiaj po południu, biorę Rudiego ze schroniska i wiozę do Morii, a ona dzielna dziewczyna wiezie go pod Warszawe.
  16. Połaczmy siły dla dobra Oskara i domek musi się znaleźc.
  17. Dzień dobry witamy wszystkich.
  18. Czarusiu, piesku dla wszystkich moze Ciebie ktos pokocha.
  19. Kiedyś uczestniczyłam w eksperymencie. Zostało dowiedzione, że jeżeli połączymy się w afirmowaniu domu wszyscy, bardzo silnie, to on się znajdzie. Może poeksperymentujemy na tym przypadku? Może umowmy się, że jutro o godzinie 10.00 rano wszyscy powiemy. Jest domek dla Tajgi. Trzeba to robić w czasie teraźniejszym z dużą pewnoscią siebie.
×
×
  • Create New...