Jump to content
Dogomania

hanka456

Members
  • Posts

    5564
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by hanka456

  1. W poniedziałek jadę odwiedzić Czarusia. Ale czaruś prosi o domek na stałe, juz do konca zycia.
  2. Poprosiłam o kontakt z panem grzybiarzem ale niestety nie mam jeszcze odpowiedzi. Kumpel Barego Derby ma szanse znaleźć dom, dla niego też musi byc.
  3. W imieni Ica dziekuję za najpiekniejsze karty Noworoczne na świecie. Ice jest na nich urzekająco piekny.
  4. Dzisiaj napewno dowiemy się tego co z bidami. Mam nadzieje, że będziemy mogły zrobić zdjęcia.
  5. Ostatnio staram się nie płakać, ale niestety teraz się poryczałam.
  6. Dzisiaj powiem Derbisiowi, że tylko jeszcze dwa dni.
  7. Mam nadzieje, że ten artykuł da Ronji dom, bo jeżeli nie to nie wiem co robic?
  8. Puzonik ciekawe co Puzonik mysli? Pewnie mysli, ze jest w niebie.
  9. Derbiś ma dziesięć lat, ale jest w doskonałej kondycji jest piękny, mądry, i bardzo posłuszny. Chodziłam z nim na spacerki gdy jeszcze było można. Umie chodzić na smyczy. Tęsknym glosem przwołuje gdy tylko znajdę się w schronisku i mnie zauważa. On bardzo ale to bardzo potrzebuje domu. Derby nie zasłużył na to aby po dziesięciu latach tak byc potraktowanym . On wie, że spotkała go ogromna niezasłużona krzywda.
  10. Wiem Ronja jest jedną z wielu. ale i może dla niej jest nadzieja na lepsze zycie. Może ktoś dojrzy ja w tłumie.
  11. Za każdym razem gdy odchodzę od klatki Barego pęka mi serce.
  12. MajuFaju, ty jesteś taką doskonała czarownicą wyczaruj mu dom. Mam wrażenie, że masz dużo energii.
  13. Życzymy Emirowi I Dragonowi szybkiego powrotu do zdrowia.
  14. Jutro będę Oskara widziała i pozdrowię go od wszystkich wielbicielek i wielbicieli.
  15. Koleżanka Ica Bella jest bardzo chora, tak chora, że niestety nie będziemy mogli cieszyć się długo jej towarzystwem. Na ostatnie dni swojego zycia pojechała do domu tymczasowego. Będzie głaskana, przytulana tak jak na to zasługuje. Ice jest tak podobny do Belli, a raczej Bella do niego, ze mysli nasuwaja się same. Tak bym chciała, aby znalazł dom prawdziwy, kochający ale szybciej nie na ostatnie minuty, czy godziny życia.
  16. Proszę o uwolnienie Barego z klatki.
  17. JUlio musisż zmienić tytuł!!!!!!! sorry ale zrobiłaś złą afirmację. Bary w żadnym razie nie może być dożywotnio zamknięty w niewoli.
  18. Ronja nie jest psem, który długo wytrzyma w niewoli. Ronja, córka zbójnika ptrzebuje przestrzeni do życia. Ronja drzy z niecierpliwości czekając na swoją kolej.
  19. Katyu, dziekuję bardzo, bo mnie tomęczyło od jakiegoś czasu. Kurcze moze dla niego otworzyłaby się furta zakonna.
×
×
  • Create New...