Jump to content
Dogomania

hanka456

Members
  • Posts

    5564
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by hanka456

  1. Duzo zdrowia dla Dragona i siły dla Emir.
  2. Czytam watek Rexa, żeby się odstresować. Czarodziejko piszesz tak obrazowo, może jakaś książeczka dla dzieci i nie tylko mogłaby powstać o życiu Rexa i jego opiekunów.
  3. Sara, może nie jest w tej chwili najpiekniejsza, ale ona tak bardzo czeka na odmianę losu.
  4. Nic o przyczynach nie wiadomo. Po prostu pomylka. Mam nadzieję, że przetrwa jeszcze trochę.
  5. Derby wczoraj smętnie patrzył. Psychika jak pogoda. Siadła.
  6. Nestorek, niestety ma klopoty z chodzeniem, czasami są trudne dni, dobrze, że pogoda nie jest mroźna.
  7. Czasu rzeczywiście Moria ma bardzo mało, przypadki jakie teraz mamy są poważne i wymagają ciągłej aktywności i uwagi. Milczenie nie jest wynikiem niechęci a tylko skąpego czasu. Poza tym ciągle szukamy domu dla Bilbo, on jest cudny i tak bardzo skomlał z żalu gdy go ostatnio widziałyśmy. Co z nim? Czy dla niego nie ma domu? Czy on nie zasługuje na dom?
  8. Ice ma czas do połowy lutego, wszelkie incjatywy mile widziane. Ice szuka domu, podnosze z nadzieją, że ktoś się w nim zakocha.
  9. Ice hop do gory. Ice król polnocnej krainy o pieknym bialym futrze. Prosi o dom w kraju którego kształt przypomina serce.
  10. Spróbujemy się dopytać. Tak mi go szkoda, że nawet wczoraj nie byłam w stanie podejść do klatki.
  11. Derby niestety w schronie. Nic więcej dodać na razie nie potrafię. On i Bary naprawdę nie mają szczęścia.
  12. O dom dla Sary proszę. Widziałam czlowieka, ktory ja przyprowadził. Jego twarz była koloru fioletowego od wypitego denaturatu. Co ta psina przeżywała to tylko ona wie. Od urodzenia naznaczona. Mozę to bylo dziecko jego poprzedniego psa. Tyle przeszła ateraz schron.
  13. Bary nie rozumie co się stało a tak się cieszył wychodząć ze schroniska.
  14. Dzisiaj w schronisku zobaczę czy Derbis jeszcze jest.
  15. Aniu, napisałam hisorię Ica. będzie na forum fundacji. Ice nie znikaj z pierwszej stronki.
  16. Z tego co wiem to jest w osobnym boksie ze wzgledów bezpieczeństwa. Bezpieczeństwa dla niej oczywiście. to przywilej. Inne by ja zagoniły w róg.
  17. Koniecznie trzeba go pokazywać gdzie się da.
  18. DERBIS jeszcze w schronisku. DERBIS chłopak nie ma szczęścia. Czy nikt nie chce Derbisia?
  19. Dzisiaj Nele bedziemy widziec. Porozmawiaj z Panem.Proszę.
×
×
  • Create New...