Jump to content
Dogomania

hanka456

Members
  • Posts

    5564
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by hanka456

  1. To, że psy wyciagaja sobie obce ciała z ciała to jeszcze nic strasznego. W koncu psiak nie miał ciekawych doświadzczeń. Okaze się po pewnym czasie jaki jest jego prawdziwy charakter.
  2. Oskarek ma tam tak dobrze jak tylko to mozliwe, ale to nie to samo co domek.
  3. Trudno mi się pogodzic z losem wszystkich zapomnianych i niechcianych. Bary ma cos miękkiego w sobie. Cos tak uroliwego, tak mądrego i zniewalajacego, jest to wdziek niezaprzeczalnie ale i mądrość. Jakos trudno mi się pogodzic z tym, że może nikt nie zaryzykuje spotkania ze starszym cudnym psem.
  4. Niestey nie, a ona robi sie coraz fajniejsza. Może uda się coś dla niej zrobic. Dzis byl dziennikarz i napisze o niej. Może to poskutkuje.
  5. Pełen miłosci domek dla Czarusia jest bardzo potrzebny.
  6. Dziekujemy za informację. Mam nadzieję, że smokowi się poszczęści. Życzę powodzenia w walce.
  7. Dałam ogłoszenie do wyborczej. Może się uda. Myslę żeby jutro dac do EXPRESSU. Dzisiaj go odwiedziłam. Ktos z Gazety nawet nie wiem jakiej zrobił mu zdjęcie i napisze artykuł o tym co się stalo.. Może to będzie szansa. Kurcze Ice trzymaj sie.
  8. O babulince i Joli myslimy cieplo i tak przynajmniej u mnie zostanie.
  9. Mam wrażenie, że dzisiaj zwariuję. Ice jest taki slodki. pomozmy mu.
  10. Ice zyje, ktos nad nim czuwa, ale tylko moze do czasu. Płakać to za malo. Wyc mi się chce gdy o nim pomysle. Prosze Dogomaniakow o litosc, gdybyscie widzieli tego psa. To nie jest mozliwe aby tak zakonczyła się jego historia. Moze to wina jego dlugiej sierści? Jest biała może ludziom chodzi o kanapy. Sama nie wiem. Czy to jego wina, że urodził się biały i jest mieszńcem szpica? MOże ktos ma ogródek i nie przeszkadzała by jego maść. Bardzo prosze o sygnał. boję sie, że to dla niego smierć. powroty zazwyczaj tak się kończą.
  11. Ice wrócił do schroniska. Ice porzucony po raz drugi. Pomocy!!!!!!! Podobno alergia dziecja jest przyczyną. Widziałam jak wracał z podkulonym ogonkiem. Nie mam siły na tych ludzi.
  12. Skoro tak wychudzony pies znalazł się w schronisku, to może oznaczać, że kompletnie nie radził sobie na tzw. wolnosci, albo w okropnych warunkach był trzymany. Mimo napewno strasznego samopoczucia pies był przez caly czas usmiechnięty gdy człowiek zwracał na niego uwagę. On nawet pokramiony nie może zostać w schronisku, bo podejrzewam z jego charakterem długo by tam nie wytrzymał.
  13. Czaruś czeka na swoją Pancią. Albo Pancia.
  14. Historia Oskara nie może się inaczej zakończyć jak tylko szczęsliwie. Gdzie ten Pan Oskara się zawałęsał?
  15. Niech wreszczie ktoś Cię dojrzy.
  16. Tajga i Sarenka dwie szczęściary mają już nowe życie.
  17. Dzisiaj Tajga jedzie już do nowego domu. Przecudni Państwo. Tylko tacy ludzie dają nadzieję na przetrwanie. Jutro dalsze wieści.
  18. Ciązy mi na sercu Ronja. Gdy ktos ją dojrzy niech się nie zastanawia. Dobruy uczynek to nie jest własciwe słowo. Odnalezienie kwintesencji miłości wydaje mi się właściwszym.
  19. Powiem szczerze, jestem egoistką, moje uczucia wydają mi się bardzo ważne, a moze to jest mój światopogląd, i ten światopogląd karze mi powiedzieć, że nie zgadzam się z tym, aby starzy ludzie, albo stare psy umierały bez milosi i w zapomnieniu, dlatego Nestor jest dla mnie taki ważny. To jest symbol, glos na puszczy wszystkch tych istot czujących, ktore proszą i upominają.
×
×
  • Create New...