hanka456
Members-
Posts
5564 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by hanka456
-
Łódź-Ogromny Psi Szkielet:((((Odnalazł "swoich" LUDZI:))))
hanka456 replied to Moriaaa's topic in Już w nowym domu
To, że psy wyciagaja sobie obce ciała z ciała to jeszcze nic strasznego. W koncu psiak nie miał ciekawych doświadzczeń. Okaze się po pewnym czasie jaki jest jego prawdziwy charakter. -
Futrzasty Bary z Łodzi trafił do wspaniałego domu!!!
hanka456 replied to julia.zuzanna's topic in Już w nowym domu
Trudno mi się pogodzic z losem wszystkich zapomnianych i niechcianych. Bary ma cos miękkiego w sobie. Cos tak uroliwego, tak mądrego i zniewalajacego, jest to wdziek niezaprzeczalnie ale i mądrość. Jakos trudno mi się pogodzic z tym, że może nikt nie zaryzykuje spotkania ze starszym cudnym psem. -
Łódź-...taka polska "Lassie wróć"...Już w nowym domku!!!!
hanka456 replied to Moriaaa's topic in Już w nowym domu
Ronja, szukaj domku!!!! -
Łódź-...taka polska "Lassie wróć"...Już w nowym domku!!!!
hanka456 replied to Moriaaa's topic in Już w nowym domu
Niestey nie, a ona robi sie coraz fajniejsza. Może uda się coś dla niej zrobic. Dzis byl dziennikarz i napisze o niej. Może to poskutkuje. -
Łódź-Ogromny Psi Szkielet:((((Odnalazł "swoich" LUDZI:))))
hanka456 replied to Moriaaa's topic in Już w nowym domu
Dziekujemy za informację. Mam nadzieję, że smokowi się poszczęści. Życzę powodzenia w walce. -
Ice zyje, ktos nad nim czuwa, ale tylko moze do czasu. Płakać to za malo. Wyc mi się chce gdy o nim pomysle. Prosze Dogomaniakow o litosc, gdybyscie widzieli tego psa. To nie jest mozliwe aby tak zakonczyła się jego historia. Moze to wina jego dlugiej sierści? Jest biała może ludziom chodzi o kanapy. Sama nie wiem. Czy to jego wina, że urodził się biały i jest mieszńcem szpica? MOże ktos ma ogródek i nie przeszkadzała by jego maść. Bardzo prosze o sygnał. boję sie, że to dla niego smierć. powroty zazwyczaj tak się kończą.
-
Łódź-Ogromny Psi Szkielet:((((Odnalazł "swoich" LUDZI:))))
hanka456 replied to Moriaaa's topic in Już w nowym domu
Skoro tak wychudzony pies znalazł się w schronisku, to może oznaczać, że kompletnie nie radził sobie na tzw. wolnosci, albo w okropnych warunkach był trzymany. Mimo napewno strasznego samopoczucia pies był przez caly czas usmiechnięty gdy człowiek zwracał na niego uwagę. On nawet pokramiony nie może zostać w schronisku, bo podejrzewam z jego charakterem długo by tam nie wytrzymał. -
Futrzasty Bary z Łodzi trafił do wspaniałego domu!!!
hanka456 replied to julia.zuzanna's topic in Już w nowym domu
Niech wreszczie ktoś Cię dojrzy. -
Tajga z Łodzi-cudem uratowana-za TM...
hanka456 replied to katya's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Tajga i Sarenka dwie szczęściary mają już nowe życie. -
Tajga z Łodzi-cudem uratowana-za TM...
hanka456 replied to katya's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dzisiaj Tajga jedzie już do nowego domu. Przecudni Państwo. Tylko tacy ludzie dają nadzieję na przetrwanie. Jutro dalsze wieści. -
Łódź-...taka polska "Lassie wróć"...Już w nowym domku!!!!
hanka456 replied to Moriaaa's topic in Już w nowym domu
Ciązy mi na sercu Ronja. Gdy ktos ją dojrzy niech się nie zastanawia. Dobruy uczynek to nie jest własciwe słowo. Odnalezienie kwintesencji miłości wydaje mi się właściwszym. -
Powiem szczerze, jestem egoistką, moje uczucia wydają mi się bardzo ważne, a moze to jest mój światopogląd, i ten światopogląd karze mi powiedzieć, że nie zgadzam się z tym, aby starzy ludzie, albo stare psy umierały bez milosi i w zapomnieniu, dlatego Nestor jest dla mnie taki ważny. To jest symbol, glos na puszczy wszystkch tych istot czujących, ktore proszą i upominają.