Jump to content
Dogomania

hanka456

Members
  • Posts

    5564
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by hanka456

  1. CZy ktoś pamieta o tajguni? Dzisiaj rano Tajgunia weszła dio kuchni i obserwowała mnie przy wszystkich czynnosciach. Sunieczka potrzebuje towarzystwa czlowieka. Nie jest zbyt ruchliwa. Dużo spi. I tak bardzo potrzebuje głaskania. Jest bardzo grzeczna , nie protestuje gdy musi wejść do pokoiku i tam sama posiedziec. Czekamy na propozycje domku.
  2. Ronya czeka na domek. DOmek dla Ronyi. Prosimy!!!!!!!!!!
  3. Tajga potrzebuje domu, prawdziwego na resztę dni. Czy znajdzie go? To zalezy od nas. Prosimy z tajga o domek.
  4. Barry ma piekne wyraziste oczy, troche jakby wwiercajace się w człowieka, leżał przy budzie, bo specjalnie nikt do niego nie dochodził, może ludzie się go bali bo nie ragował na nich. ale od pewnego czasu się zmienił. Wystarczyło go głaskać i pokazac mu, .ze jest ważny i zuważony i teraz gdy tylko widzi znajoma osobę dopomina się ouwagę i pieszczoty. To naprawdę mily psiak i bedzie wielkim przyjacielem tego kto go adoptuje.
  5. Tajga jest zdrowa. Czeka z niecierpliwoscia na domek. Tyle przeszła, że może ktoś mógłby jej zaoferować mieszkanko w blizej człowieka, a nie w budzie. Jest takim kochanym psem. Pieknie chodzi na spacery. wolno i dostojnie. Poszczekuje na inne pieski. Interesuja ja bardzo kotki. W moim domu musi byc niestety izolowanaod Kasi, bo każda z suniek chce krolowac i dominowac. Czekamy moze na cudna propozycje kochanego domku.
  6. Tajga czuje się dobrze. Jest zdrowa. Nie siusia już w domu. Jenakże muszę izolowac obydwie sunie, bo się nie znoszą. To znaczy Kasia jest bardzo zaniepokojona tą sytuacją. A Tajga chce królowac. Tajga ma w sobie mnostwo miłości. Jest bardzo zrównowazonym psem. Pieknie i dostojnie wychodzi na spacery. tylko mysle, ze domek dla niej powinien byc bardziej domowy. tyle przeszła, że może jest szansa zeby mieszkała w domu a nie w budzie. Może ktos przytulilby ja na stare lata. Czekamy na dobre serce.
  7. Rozumiem zgorzknienie JuliiZuzanny. Tak wiele ran na duszy, na ciele jeszcze nie widać. Jak prosić o nowy dom. Zasługuje na niego. jest taka subtelna idobra.
  8. Schronisko jest coraz bardziej przepełnione. Nestor będzie musiał podzielić się swoim boksem z innym psem, albo pójdzie do boksów ogolnych. Jest duzo zwierząt po wypadkach i te musza miec pojedyncze boksy. Nie ma więc czasu. NESTOR czeka, ale naprawdę nie ma już czasu. OBy się znalazła jakas dobra dusza i to szybko. Nie co bac się brac starszego psa. Bo trzeba wiedzieć, że robimy to dla niego a nie dla siebie. To jest taki gest wobec lancucha zycia. Ktos coś dla nas , my cos dla kogoś i tak ten świat się kręci, bo inaczej by się rozleciał.
  9. Barry jest w podobnej sytuacji do Derbisia, kolegi z klatki. Jest duzym psem i niestety niemlodym. ale obserwuję go zawsze gdy jestem w schronisku i on czeka chocby na chwilkę uwagi. Wie, ze jest ktos kto go lubi i swieci oczyskami z daleka. Mam nadzieję, ze na wątek Barrego wejdzie ktos, kto jest sympatykiem Dogomanii i pies go urzeknie. A naprawdę jest urzekajacy.
×
×
  • Create New...