Jump to content
Dogomania

halcia

Members
  • Posts

    16421
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by halcia

  1. Ładniutka,a na pierwszym zdjęciu,na kolanach siedzi bardzo dumnie!NA następnych faktycznie widac przestraszone oczy.
  2. Ja mysle,ze jesli nie dojade do czwartku,to trzeba Jej Foczke przekazac,a nie kombinowac potem transport.Przeciez były domy z wizytą i zwroty....a tu przynajmniej rozmowy trwaja,sa rozsądne nie emocjonalne,Pani pracuje w poważnej instytucji....TEraz jeszcze mam auto,ale P.w pracy,a potem nie wiem,musze sie dostosowac.
  3. Mam adres,tylko tam konieczne auto,to kawałek za Tyczynem,trzeba szukac, a dzis pewnie musze odstawic auto do mechanika.Po połudnu bede pewnie wiedziec,a sa problemy, bo miałam bad,techn.nieaktualne.
  4. Kasia,to Ty tak długiego okresu oczekiwania mu życzysz?
  5. RAczej zabezpieczenie na łapkach.A gdzie te piękne twarzowe okulary?
  6. MOje psiaki tez,10 osób miną spokojnie,a np kolejną próbują atakować.....moze pies faktycznie wyczuwał w tym panu cos dziwnego.
  7. Ja tez nie wierzyłam i czułam sie bezradna....nawet ostatnio mówiłam to Reno.A te jej biedne nózki na betonie lato- zima....nawet myslec nie chce,co by to było przy dożywociu w schronisku!
  8. Miałam takiego podkołdernika,sypiał cęsto kołami do góry/pod kołdrą/ale jajeczka wietrzył poza kołdrą:evil_lol:
  9. Straszne cacko z Tomaszka,aż dziw,że jeszcze nie w domku!
  10. Patrząc na wyciągnięta w biegu Kasie....dalej mi trudno uwierzyć,ze to to samo stworzonko wciśnięte w schronisku w bude.
  11. Dziadzio wygląda w sam raz okrąglutko,wystarczy mu ciałka.
  12. Jak sobie nie poradzisz,to wyślesz meilem do Ulki18 albo eloise i One wstawia. . .
  13. To czekamy na fotki.Nie pogryzł Cię Basiu?:evil_lol:Warczał przynajmniej?:diabloti:
  14. Asertywny...niewielu sie przyzna,ze sie boi.Bogdan o Filipie po ponad roku powiedział"juz przestałem sie go bać,chyba wiem o co mu chodzi"A ja w szoku"to ty rok masz psa i sie go boisz?'Ale Filip ma zwichrowana psychike kłapał nas do krwi ze dwa lata,potem moze czasem tez by to zrobił,tylko wyrobił nam refleks...Ale jak miał sie przyznac,ze boi sie swojego psa w domu,kiedy ja łaze po boksach z obcymi psami.To taka ciekawostka....bo masz racje.Facet musi byc spokojny,zrównowazony,kobieta tez!
  15. KASia,mam rozwalone auto,tym razem facet najechał na mnie,a ma zagraniczne uzezpieczenie i....jaja.A ja jeszcze mam badania tech. niewazne,bo sie zagapiłam od stycz..No ale moze autobusem...coś bede myslec,moze mam dojazd...
  16. A namoczony i wyprany jest tak cudny jak i charakterny.Diabeł mały o ile wcześniej byłby pieszczony,jakby nie straszył nas z tego boksu.Pozorant jeden.Cudny,tak jak mówiłam"Och Karol!"
  17. Może nie ten dom.....sama widziałam w Azylu u Majki jak raz psiak sie zapierał,a ludzie wyglądali sympatycznie.Ze trzy dni pózniej podjechał taki nijaki gośc,psiak przylgnął,wsiadł do auta merdając ogonem.
  18. A czy Mariusz często do niego chodził?Jaki/jak bliski/miał kontakt z Mariuszem?Głaskanie,spacer na smyczy,czy cos takiego?
  19. Moze stres przed nowoscią?Moze tu juz było dobrze i nie przewidywał zmian
  20. A mi od razu żal wszystkich z tyłu.Chyba mnie pogięło.....przecież wszystkim sie nie da pomóc.
  21. Tomuś,znowu tylko dogomanom się podobasz?
  22. SZef całą gębą sie robi z tego niby staruszka...:eviltong:Basiu,uważaj,żeby Cię nie ugryzł!:eviltong::diabloti::evil_lol:
×
×
  • Create New...