-
Posts
16421 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by halcia
-
Jestem wesoły Romek wymarzył mi się domek ;) HAPPY END!
halcia replied to eloise's topic in Już w nowym domu
Ja też rozpuściłam,ale mam taki cos w głosie:diabloti:ze na wszelki wypadek słuchaja,czasami są głuche..np Filip jak nie chce jeszcze isc do domu.A co do kota ....no jak gonic kota który nie ucieka????To tak jakbyś chciała szafe gonić:evil_lol:.Co z tego ,ze chcesz jak ona nie ucieka.Romus super,ze grzeczniejesz,ale do ciebie i tak trzeba raczej "mocnej"ręki -
FRANIO pojechał do DS w Nowej Rudzie! Powodzenia rudasku!!!
halcia replied to Sabina02's topic in Już w nowym domu
Dobrze,ze ma taką mozliwosc....w schronisku pewnie niejeden bez wody... -
Olbrzym Lori - co może zdziałać morze miłości i ogrom cierpliwości...
halcia replied to Reno2001's topic in Już w nowym domu
Ze dwa mu zostawcie,to taki jego azyl w azylu.....Mięsnie wyrobione,futro piękne,wzrok zawadiacki,przemiana niesamowita. -
Czy malutka w porządku?Na fotki to juz chwile poczekam....bo wyjezdzam.
-
Colinka BALBINKA- psie dziecko mix sheltie ma już własny domek!
halcia replied to Reno2001's topic in Już w nowym domu
K.....!!Myslałam,ze sie ułoży,ale pierwsze dni zadecydowały.Teraz pewnie wezmą psa z hodowli.... -
Colinka BALBINKA- psie dziecko mix sheltie ma już własny domek!
halcia replied to Reno2001's topic in Już w nowym domu
Myśle,ze jak Pani bedzie baaaaardzo zdecydowana w tonie to układy sie unormują.Komendy krótkie zdecydowane,brak pieszczot jako kara za złe zachowanie...takie sygnały psiak rozumie.Tyle jest domów gdzie psiak z kotem zyją w zgodzie a nawet przyjaźni.Teraz to ludzie żyja jak "pies z kotem"a nie zwierzaki....Da sie nad tym zapanować,tym bardziej,że to psiak młody,do ułozenia jeszcze. -
FRANIO pojechał do DS w Nowej Rudzie! Powodzenia rudasku!!!
halcia replied to Sabina02's topic in Już w nowym domu
Franiu,ty to masz chyba w nosie bo ci o niebo lepiej! -
Olbrzym Lori - co może zdziałać morze miłości i ogrom cierpliwości...
halcia replied to Reno2001's topic in Już w nowym domu
To jest to o czym marzyłam,żeby umiał sie tak bawic i poddawac do głaskania.Mówiłam nss jak cielaczek,to i muchy maja na czym siedziec... -
Martin - pies ideał - już w swoim domu w Krakowie! :)))
halcia replied to KasiaKia's topic in Już w nowym domu
No to Martin masz super właścicielke:lol: i opiekunów,bedzie dobrze chłopie!:loveu: -
Murka,Ty musisz sie dorobic jeszcze bojazliwego kota.Bo Szerman to Szerman....:evil_lol:jako tester jest niewiarygodny.Żartuje,choc sytuacja Balbinki jest niewesoła.Ja jakbym zagrzmiała raz za ściganie kota to sama by wlazła pod łóżko i przemyślała czy warto scigac...:shake:TRzymam kciuki za Tomcia i za Balbinke.
-
KIbicuje,nie miałam watku...
-
Bylismy dzis w Weterynarii,nikt nie jest na urlopie.Pani Tarska za biurkim,a Powiatowy u Wojewódzkiego:diabloti:nie mylic z Kubą:eviltong:
-
Margo – przykład jak miłość człowieka potrafi czynić cuda
halcia replied to Basia1968's topic in Już w nowym domu
W RZ-wie inni moze tez maja,tylko czy dobrze robia i ile skasują...i pewnie juz nie zdfąze zrobic rozeznania -
Olbrzym Lori - co może zdziałać morze miłości i ogrom cierpliwości...
halcia replied to Reno2001's topic in Już w nowym domu
Dzis podam Kasi 300zł na Lorusia.On juz ma prawie zawadiacke spojrzenie.A wiele jego zachowan to przyzwyczajenie,a on sie długo swoich zachowan trzyma....Paja chyba ocenia na jednej fotce....czy zmiescił mu sie tyłek czy nie....A te cholerne muchy...bo Lorus ma nos jak cielątko i ruchliwośc podobną... -
W Polsce zawsze papiery najważniejsze,choc nikt ich nie czyta,albo czyta bez zrozumienia.NO to jak Ona na urlopie to przecież P.Tomas powinien byc.
-
Margo – przykład jak miłość człowieka potrafi czynić cuda
halcia replied to Basia1968's topic in Już w nowym domu
Kiedys mówił,ze bez przypalania to nic nie da,szkoda męczyć psa...mysle,ze zdania nie zmienił. -
Colinka BALBINKA- psie dziecko mix sheltie ma już własny domek!
halcia replied to Reno2001's topic in Już w nowym domu
I obawiam sie,ze tu wizyta by tez nic nie dała,bo z Szermanem było w porzadku.Zeby to jeszcze kotu dało sie wytłumaczyc,zeby nie uciekał.To ze ucieka pewnie utwierdza Balbinke w "wyższości"i goni jakby "intruza.Ja jak spotykamy kota zawsz gadam do Nuty z czułoscia "jaki kochany kotek,jaki śliczny...."mówie to tonem pewnym i ona głupieje i uspokaja sie.Ale fakt uciekające goni...jeśli ma okazje. -
Nie ....to chodziło o taką ...duchową,no i troche żartowałam.Tak cudnie poszło z Farcikiem...z Balbinką.Wiem ze czasem powietrze uchodzi i z nas....
-
NIEŚMIAŁY KUDŁACZEK JAREK - w najwspanialszym domku na świecie :-)
halcia replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Aj tam,wybrzydzają,kocha sie i już:diabloti:.Za to tyłeczka nie ma łysego:eviltong: -
Margo – przykład jak miłość człowieka potrafi czynić cuda
halcia replied to Basia1968's topic in Już w nowym domu
Wrrrrrrr brrrrrr niestety nie mam dobrych wiesci.Tanszego noża nie ma i nie będzie,a za kilka tys doktor nie kupi.Bede na wszystko prosic i przypominac,zeby jeszcze raz próbował stary reanimowac,ale podobno słaba szansa by cos z tego noża było.Kolejny raz zapytałam kogo poleca....powiedzał spróbujemy wezwac kogos do tego starego..........a to wszystko trwa cholera długo,długo.........!!!! -
Azunia z Mielca w końcu u siebie :) Cudowna psina ma dom! :)
halcia replied to eloise's topic in Już w nowym domu
Podrzuce cie malutka... -
Oczywiscie.,ze sie ucieszymy......dziś w telewizorni gadaja o nowej ustawie.....