Dziwi mnie ta odpowiedz....,bo jesli złamana to ma czekac 5 dni na pomoc????Nie chodzi tu o środki p/bólowe,bo Nucie po sterylce tez nie dawałam,tylko o stwierdzenie ewentualnego złamania.Mozna wymacac,prześwietlic a nie czekac 5 dni.....Jeden dzien na obserwacje jestem w stanie zrozumiec,bo moze za pare godz.zacznie sie na nózce podpierac...