Ok,jak bede wiedziec ,ze jade to dam znac.Legowisko lekkie,a karme przerzuce przez Mielec,bo KasiaKia jezdzi autem?W razie czego daleko mieszkasz od dworca?W piątek dam znac czy wyjazd wypali,wymienimy sie telefonami...Niektóre psiaki lubią małe legowiska,takie,ze ledwo sie mieszczą,może Pomponik polubi pontonik:diabloti::evil_lol: