Jump to content
Dogomania

clockwork

Members
  • Posts

    5627
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by clockwork

  1. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]qrde.. zapomniałam se tu dzisiaj być :cool1: a wciąż mam wrażenie że se TU klikam z Toba :roll:[/B][/COLOR][/FONT]
  2. [quote name='Gonitwa']O ja biedna nieszczęśliwa... Trza se grzeczniejszych znajomków poszukać...[/quote] www . dzieci maryi. pl :eviltong::eviltong:
  3. [quote name='Gonitwa']No co no... mnie się podoba... na szyi...[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]no przeca nic nie mówie :razz::razz::razz: mi też sie podoba na szyi- dlatego właśnie tam zakładamy ten pasek CLOCKWORKOWI :lol: [/B][/COLOR][/FONT]
  4. [quote name='Gonitwa']Jeju zboczuchy! Ta dochodzi tamta się na ulicę puszcza... co ja tutaj robię grzeczna...[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]to samo co ja ... demoralizujesz sie :roll:[/B][/COLOR][/FONT]
  5. [quote name='Gonitwa']Fajny Twój sado maso pasek;) Chyba też sobie taki sprawię- na szyję najlepiej;)[/quote] :razz::razz::razz:
  6. [quote name='dbsst']i jak doszłaś juz w strone tego światła czy jeszcze idziesz :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: heloł mówie grzecznie :diabloti:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]dochodzi :roll::roll::roll: podobno :roll::roll::roll:[/B][/COLOR][/FONT]
  7. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]widać że debe wróciła... buszująca po blożkach :eviltong::eviltong::eviltong:[/B][/COLOR][/FONT]
  8. [quote name='Alicjarydzewska'][CENTER][COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]:crazyeye::crazyeye::crazyeye:wow ...ale z foteczkami poszalałaś ........podziwiam :loveu::loveu::loveu: [/B][/I][SIZE=3][COLOR=Blue][B]musiałam odreagować [/B][/COLOR][/SIZE][I][B] no Klocuś ....jakie piękne pozy......:diabloti: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: [URL]http://images25.fotosik.pl/61/190c521fcb00cb10.jpg[/URL] [/B][/I][/FONT][/COLOR][/CENTER] [/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]pupa :diabloti: [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='dbsst']czesc Larwo :loveu: fajnie Klocek wygląda w Twoim pasku hahahahhahahaha[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]larwo..... :shake::shake::shake: dominisiu... dlaczego jesteś taka :-([/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:eviltong::eviltong::eviltong::eviltong: w moim sado-macho pasku zapomniałaś dodać ;)[/B][/COLOR][/FONT]
  9. [quote name='dbsst']juz nie dla mnie Madziuniu :diabloti:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ależ [SIZE=5]DOMINISIU[/SIZE]....:eviltong::eviltong::eviltong::eviltong: jak ja sie stęskniłam :loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
  10. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]do końca wakacji jeszcze hoho.... jest szansa :diabloti::diabloti::diabloti: witaj DOMINISIU :multi::multi:[/B][/COLOR][/FONT]
  11. [CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/61/e3c1cfa8257f4322.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/61/a806e4bddba1a1c9.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/61/e39d5680d7805601.jpg[/IMG][/URL] [FONT=Arial][COLOR=Green][B]iiii... moje ulubione :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Green][B]:loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/61/844b16b5b4cd4481.jpg[/IMG][/URL] [/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Green][/COLOR][/FONT][/CENTER]
  12. [CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/61/2043ee2f6b4fccd5.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/61/586e149484f4ab27.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/61/c10d7e2d3e34f7fa.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/61/8057f8d91523b0d3.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/61/133b83079b87857f.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
  13. [CENTER][SIZE=3][COLOR=Green][FONT=Arial][B]i niszczy zieleń :diabloti:[/B][/FONT][/COLOR][/SIZE] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/61/7d7fa66c35eb625c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/61/4c8d10743921b223.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/61/190c521fcb00cb10.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/61/ade774559ef0fe15.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/61/8977a8a7e729296b.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
  14. i Klocka ciąg dalszy.... [CENTER][FONT=Arial][COLOR=Green][B]PAWCIO POZDRAWIA :diabloti: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/61/f416ff5655535107.jpg[/IMG][/URL] a Klocek PATRZY :cool1: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/61/5ccd3e504a9544f2.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/61/8a3d99e99ee57469.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/61/76828f94ae4a1a5c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/61/46d0ac9d78ea34f9.jpg[/IMG][/URL] [/B][/COLOR][/FONT][/CENTER]
  15. [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]:mad::mad::mad:kto mi tak zamęczył Chlorka.... [URL]http://images27.fotosik.pl/61/caec02ef560c0af1.jpg[/URL] O ULUBIENIEC TOWARZYSTWA:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:RAFAŁEK dobrze ze Rafałek nie pokazuje jak pieski dominują :diabloti:.....:evil_lol::evil_lol::evil_lol: cześć Rafałku :hand: [URL]http://images24.fotosik.pl/61/d2c44b7f67448e90.jpg[/URL] [/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ONI zamęczyli :roll::roll: buuuhahhahaha... no dobrze.. że o dominacje nie pytamy... kto wie może by nas zaskoczył :diabloti::diabloti::diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]
  16. [CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/61/74d389c5d09ad34e.jpg[/IMG][/URL] [FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Green][B]Rafałku... a jak piesek robi języczkiem ?? :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/61/d2c44b7f67448e90.jpg[/IMG][/URL] :loveu::loveu::loveu: [/CENTER]
  17. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]coby nie było że Klocuś może już na grillu skończył. :eviltong::eviltong: w łikend odwiedziliśmy DARECKICH. prosze dowód :diabloti: [/B][/COLOR][/FONT][CENTER]adin... [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images23.fotosik.pl/61/398149525d7b8914.jpg[/IMG][/URL][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/61/2c22a79026bd207a.jpg[/IMG][/URL] dwa.... [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images29.fotosik.pl/61/5933334692c973f3.jpg[/IMG][/URL] tri.... [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images24.fotosik.pl/61/6514b386846e03e9.jpg[/IMG][/URL] czityrie... [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images30.fotosik.pl/61/afd3eb9a0fcb0556.jpg[/IMG][/URL] piat.... [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images27.fotosik.pl/61/caec02ef560c0af1.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
  18. [quote name='ice_t']chwilę tu człowieka nie ma a już praktycznie cała epopeja 13 tomowa do nadrobienia:mad: :mad:. [*] - to dla Malinki Fotki nowe klocusiowe suuuuuuper, inne psiaki śliczne jak nie wiem cio. dobrze że mam malutkie mieszkanko bo miała bym w domu cały zwierzyniec:evil_lol: :evil_lol: i mąż by musiał sobie balkon dobudować:eviltong: :eviltong:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]no... ja też sie ciesze że nie mam swojego M... to mnie hamuje przed przygarnianiem psów... byłabym już W.Villas 2 :diabloti::diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]
  19. [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]:razz:wiesz co...........KCM :diabloti::diabloti::diabloti: tak musiałam dać coś NA ODMIANE :angryy:[/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] pienkny pienkny ten mój OZZULEK... tak se pisze... gupoty mam dołka... doła.... lej po bombie :-([/B][/COLOR][/FONT]
  20. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]OZZULIŃSKI z piłeczką :loveu::loveu::loveu: cóż za zmiana :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/B][/COLOR][/FONT]
  21. Asiu... tak musiało widocznie być.... nie pocieszę Cię bo nie potrafię, ale wiedz że zrobiłaś dla Malinki więcej niż mogłas... życie jest okrutne, a nas to musi wzmacniać... bo tacy jak TY są potrzebni tym bezbronnym bidom. Malinka jest szczęśliwa, kochana... czuwa nad Tobą... nie raz poprowadzi Cię TĄ właściwą drogą... wierzę w TO. ehhhhhhhh.... wymiękłam... rycze jak bóbr w pracy.... :placz::placz::placz::placz:
  22. [CENTER][FONT=Arial][COLOR=Blue][B][COLOR=Green]owczarki poniemieckie - niestety na czas naszej wizyty w kojcach bo jeszcze młode i gupiutkie :razz:[/COLOR][/B][/COLOR][/FONT] [/CENTER] [FONT=Arial][COLOR=Blue][/COLOR][/FONT][CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/61/261ce1a50bfc1ae2.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/61/4a56129c5ec8866c.jpg[/IMG][/URL] [FONT=Arial][COLOR=Green][B]pundel... 15to letni... już ślepiutki [/B][/COLOR][/FONT] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/61/fef31cd9c046943a.jpg[/IMG][/URL] [B][FONT=Arial][COLOR=Green]i dziki lokator :cool3: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/61/a91e30a67b7cb8ce.jpg[/IMG][/URL] [/COLOR][/FONT][/B][/CENTER]
  23. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]i oczywiście psiowe, których nie mogło zabraknąć....:p:p [/B][/COLOR][/FONT][LEFT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B][COLOR=Green]CZARNY TERRIER RADZIECKI :razz: jakoś na "D" sie nazywa :roll::roll: [/COLOR][/B][/COLOR][/FONT][CENTER] [/CENTER] [/LEFT] [CENTER][FONT=Arial][COLOR=Blue][B][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/61/b0577a9724d78e6f.jpg[/IMG][/URL][/B][/COLOR][/FONT] [/CENTER] [FONT=Arial][COLOR=Blue][/COLOR][/FONT][CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/61/6a9be2f3d0ae7e5f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/61/18a786abe3c0f088.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER] [FONT=Arial][COLOR=Blue][/COLOR][/FONT]
  24. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]obiecałam fotki dziś... nie mam nastroju, ale obiecałam....ze środowej, pierwszej wizyty w NOWYM domku mojej NOWEJ siostry :loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]najpierw ludziowe[/B][/COLOR][/FONT] :evil_lol::evil_lol: [FONT=Arial][COLOR=Green][B]po lewej Żanetka, po prawej NOWA mama Żani. [/B][/COLOR][/FONT] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/61/950bc6eb905a34ef.jpg[/IMG][/URL] [FONT=Arial][COLOR=Green][B]siostrzyczka Żani- Emilka z tatą[/B][/COLOR][/FONT] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/61/57824f380677184a.jpg[/IMG][/URL] [FONT=Arial][COLOR=Green][B]MÓJ :roll::roll: Bartek , Emi, tata [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/61/5f79f6a6ed707dfa.jpg[/IMG][/URL] Bartek, Emi :loveu::loveu::loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/61/743db204ab1331b1.jpg[/IMG][/URL] [/B][/COLOR][/FONT]
  25. [quote name='BeaC'][COLOR=DarkRed][B]przyszłam do cię:loveu: ...ja nie chodzę po schroniskach, nie oglądam psio-kocich bid....bo musiałąbym je wszystkie przygarnąć...............:placz::placz::placz: świata tak szybko nie zmienisz...... ]jak podejscie wielu ludzi jest.takie do psów.....................(nie mowiąc o kotach)......................że włosy stają na głowie.................. pies ma szczekac i wyć po to sie go karmi jak będzie miał dłuzszy łąńcuch to nie będzie wył:angryy::angryy::angryy:...itp kiedyś jakiś małolat w Opolu najeżdzał na kotka rowerem......poszłam i opieprzyłam...a wiesz co mamuśka jego na to??? nie wiedziałam że to Pani kotek... nie mój! więc o co chodzi??? nie może się dziecko....koteczkiem pobawić itp..........................:angryy::mad::angryy: więc pozdrawiam Cie ciepło..... acha nie spijaj tak klocka, ze potem bidoczek na czterech chodzi...................bo podam do TOZu:diabloti::diabloti::diabloti: [/B][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] no... mi też sie jeży włos na głowie :diabloti::diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]
×
×
  • Create New...