-
Posts
5627 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by clockwork
-
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]O PROSZE! wypoczęta zrelaxowana Aga i cała reszta familii.... no... malinka skradła mi serducho mimo że nawet jej nie znałam... pustka pozostała... ale cóż... życie płata figle- czasem brutalne... musimy sie z tym pogodzić :shake::shake:[/B][/COLOR][/FONT]
-
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]no i doopa... a miał mieć psina domek.... obawiam sie że .... :oops: z drugiej strony to jak pisała bodajże pajunia... ludziska czekają na gotowe... przywieźć zaszczepić wyleczyć... a samemu nie łaska jechac po psiaka.. bo kaski szkoda?? ale czyjejś kaski i czasu to nie??? i jeszcze wymagania- bo psiak ma być już , teraz, natychmiast... :angryy: była kobita na mazurach... nie mogła wziąć?? NIE! bo po to są frajerzy z dogo.... O! tyle mam do powiedzenia o takich domkach Gamuś!! nie poddawaj sie !!! jeszcze znajdzie sie domek dla ciebie.. taki domek co to poczeka i miesiąc w razie przeciwności losu- domek który cie pokocha i będzie TYLKO DLA CIEBIE!!! [/B][/COLOR][/FONT]
-
Arystokratyczny blogas Dealera-boksera prawdziwego...
clockwork replied to agbar's topic in Foto Blogi
[quote name='dealer']o! i wlasnie..cze i cze ide spac:cool1:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]spać.....:roll: fajnie sie masz... :razz: idź... ta różnica godzin... u nas jeszcze dzień :diabloti: a ja dzis padam na ryjok, bo koło 1szej w nocy 2 razy dzwonił jakiś gej do Pawcia i sie pytał czy może umówić sie na tatuaż i kiedy są wolne terminy...:angryy::angryy::angryy: potem nie mogłam zasnąć :angryy::angryy::angryy:[/B][/COLOR][/FONT] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]...sama bym wzięła....:eviltong: Witanko ....:multi::multi::multi:....jestem wrócona :loveu::loveu::loveu: [/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]oooooo!!!! kobita mająca 10 miechów urlopu!!!! :multi::multi::multi:[/B][/COLOR][/FONT] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='BeaC'][COLOR=DarkRed][B]e tam ..............ale "prawdziwych"....................płetwiarzy:diabloti::diabloti::diabloti: czeski trumetal chodzi w kreszu.......obcięty na"piłkarza" lub "płetwę' :p:diabloti::diabloti::diabloti: aleś mi ładnie pojechała.........................dziewczynko:loveu::loveu::loveu: [/B][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]powiem tak... wyglądac nie wyglądają zbyt poważnie.... ale z muzą , sprzętem, koncertami są o jakieś 10 lat przed nami.. my ich w życiu nie dogonimy... co mamy??? VADERa?? ze znanych kapel?? a oni maja całe mnóstwo- większośc wydaje płyty dla znanych światowych firm fonograficznych... a u nas dupa.. lipa... badziewie :shake: DILEROWA... aleś RYKU narobiła :p [/B][/COLOR][/FONT] -
[quote name='BeaC'][COLOR=DarkRed][B]nadal nic................tylko klockowej rzepki skrobnę:diabloti::diabloti::diabloti: [/B][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Blue][B]auć :placz:[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
kto zgubił dogo argentino?? JUŻ W DOMU NA ZAWSZE :)
clockwork replied to florida_blue's topic in Już w nowym domu
[quote name='emi230'][COLOR=black][FONT=Verdana]Wszystko jest Ok... a wiec opowiadam... skrótowo ;) [/FONT][/COLOR] [FONT=Verdana][COLOR=black]Wczoraj po wieczornym spacerze miał miejsce niewielki incydent... Na moim podwórku stało 2 postawnych panów (pijanych) i "lekko niekulturalnie" załatwiali mi się na schody... :angryy: :mad: Wiec zwróciłam im uwagę... Właściwie wykrzyczałam, ale mniejsza o to... jeden z nich o dziwo przeprosił i zaraz sobie poszedł... a drugi zaczął startować do mnie z rękoma... Dodam ze ja mam jakieś 160cm a on miał jakieś 180-190 wiec różnica była znaczna... Torresa miałam na smyczy, ale już ze ściągniętym kagańcem... ponieważ psy u sąsiada były pozamykane wiec nie było jako takiej potrzeby... [/COLOR][/FONT] [FONT=Verdana][COLOR=black]Kiedy ów pan zaczął zbyt intensywnie gestykulować rękoma, zbliżać się do mnie i przy okazji krzyczeć... Torres w końcu nie wytrzymał i w momencie, gdy po raz kolejny koleś wyciągną rękę w moja stronę... Rzucił się na nią... Pan oczywiście zaczął straszyć mnie policja... ale w odpowiedzi na to powiedziałam mu, ze nie wiem czy zdąży wyciągnąć telefon jak spuszczę psa ze smyczy... i nie wiem czy będzie miał na tyle czasu by jeszcze przez niego rozmawiać... :evil_lol: W gruncie rzeczy nic się mu nie stało... [/COLOR][/FONT] [FONT=Verdana][COLOR=black]Ogólnie trzymałam Torresa również za obroże wiec tylko go drasnął zębem... i chyba śladu nawet nie zostawił... Poza tym wydaje mi się ze było to ostrzeżenie... bo gdy koleś się odsunął pies momentalnie był spokojny...[/COLOR][/FONT] [FONT=Verdana][COLOR=black]Pierwszy raz mi się coś takiego zdarzyło... i nie wiem czy dobrze zrobiłam chwaląc Torresa... Raczej staram się karcić chociażby słownie za każdy przejaw agresji...[/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]Torresik jest Ci oddany ... widac że JEST u siebie myślę jednak że nie powinnaś go chwalić, mimo iż wiadomo- pies broni swego właściciela i jest to naturalny odruch.... pochwała może go utwierdzić w przekonaniu że atakowanie jest czymś dobrym- mam jednak nadzieje że Torres jest na tyle inteligentny i mądry że rozgraniczy sobie atakowanie dla przyjemności, a obrona PANI :loveu: zaciskam kciukasy, bo sama nie miałam takiej sytuacji, więc nie wiem jak bym postąpiła.. ani chwalić ani pouczać?? :hmmmm: a reprymenda- nawet słowna na każdy objaw agresji- ... super- robię to samo, i nawet jak na Clockworka rzucają sie psy- On zawsze dostaje reprymende... i wie że nie wolno odreagowywać... a przy okazji pooglądałam piękniuszka Torresika :loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT] -
[quote name='evaxon']Klockowa przyznaj ze maczałas w tym palce:diabloti: Madzialenka ma wolne i raptem dogo muli.... Madzialenka wraca a dogo odmulone:diabloti:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]TAK... MACZAŁAM ręce... wszędzie i zawsze :diabloti::diabloti::diabloti: dogoadmini to moi sprzymierzeńcy- dbają żebyście mi przez łikend nie narobiły zaległości :eviltong::eviltong::eviltong:[/B][/COLOR][/FONT]
-
[quote name='elainfo']tak akurat sie skałada ,że nasi podopieczni to zawsze wyrastaja na piekne psiaki:eviltong: :eviltong: i nie ma innej opcji..;-)!![/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]i tej wersji będziemy sie trzymać...;) gdzie to ja jestem :hmmmm: aaa... u Tobisia!!! :oops: i nadal czekamy na info co z mikołowkim domkiem od amikatowej familii...[/B][/COLOR][/FONT]
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='evaxon']a kukuu:diabloti::loveu::loveu::loveu:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]co Wy takie rozkukane??? KUKU [/B][/COLOR][/FONT] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a mnie dzisiaj wzięło na wspominki o Orlenowskim Kubusiu i całej tej akcji ktora w łeb wzięła :shake::shake: i se zerknęłam na komix który stworzyliśmy z Pawciem i sie poryczałam :placz: [/B][/COLOR][/FONT][URL="http://javascript%3Cb%3E%3C/b%3E:window.close%28%29;"][IMG]http://mcsboston.home.pl/kuba/komix1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://javascript%3Cb%3E%3C/b%3E:window.close%28%29;"][IMG]http://mcsboston.home.pl/kuba/komix2.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://javascript%3Cb%3E%3C/b%3E:window.close%28%29;"][IMG]http://mcsboston.home.pl/kuba/komix3.jpg[/IMG][/URL] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='dealer']czy ja jestem bywalcem?:diabloti: jak tak to dzien dobry a jak nie ...to tez dzien dobry:diabloti:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]TYŚ JE SWÓJ :loveu::loveu::loveu: doberkuje sie z Tobą.... czy aktualne to coś gadała?? :cool3::cool3:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='BeaC']he he he [COLOR=DarkRed][B]a prawdziwych czeskich trumetali ty spodkałą??? :diabloti::diabloti::diabloti: witaj............fajnie, że Klocek mógł Pawła posłuchać jak ryczy:diabloti::diabloti::diabloti:......... pozdro od mojej familiji dla Waszej:diabloti::diabloti::diabloti:[/B][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]dziewczynko z metalami z Czech to ja współpracuje od roku 1990... we wczesnych latach 90-tych byłam managerem i promotorem kilku czeskich death/doom metalowych bandów na terenie Polski.... :loveu::loveu::loveu: Klocek przeryczał Pawcia- po koncercie był maskotką całej knajpy- miziali i miziali... i miziali... i za uszkiem i po karku... i ja sie położył to i po brzuszku... a jak podniósł noge- ... brakło chętnych :diabloti::diabloti: :hmmmm: [/B][/COLOR][/FONT] -
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]Twoja GWIAZDE kalendarzową w sierpniu widziałam!!! :multi: [url]http://www.kalendarz.ergiebe.pl/calendar2007.php?lang=[/url] pamiętaj Dulczyńska że zamawiałam jeden bullendarz :loveu::loveu::loveu: a wogóle wracajcie- zima idzie :mad:[/B][/COLOR][/FONT]
-
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ale LUŚKÓW :crazyeye: i wszystko z CD :diabloti: ?? SUPER!!! matko z córką... wy sie nie zgubcie w tym lesie- cobyście kiedy nie odkryły że jest bałtyk którego nigdy wcześniej nie mieliście :p mizianiec dla kalendarzowej gwiazdy :loveu: i for was toże ;) [/B][/COLOR][/FONT]
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
clockwork replied to arima's topic in Foto Blogi
[quote name='Pysia'] Pojechaliśmy wieczorkiem na spacer z paskudami. Wszystko byłoby fajnie gdybyśmy zabrali gumową kratke na tył ale...nie zabraliśmy :shake: Szelma poszła do bagaznika a Zmorka na tylne siedzenie. Po 5 minutach okazało się, że Szelma też chce siedzieć na skórze i...poprostu sobie przelazła do Zmorki :x Jako że Zmorce nagle gwałtownie skurczył się świat postanowiła usiąść obok kierowcy :chainsaw: Nie przeszkadzało jej zupełnie to, że siedziałam już tam ja :mad: Władowała się bezceremonialnie na moje kolanka :eek2: Poczułam się dość dziwnie ale dzielnie nie wysiadłam :shake: Szelma po chwili stwierdziła, że gorsza być nie może i TEŻ chce siedzieć z przodu :mdleje: Jak pomyślała tak i zrobiła :flaming: Zmorka wylądowała na podłodze a 73 kg. ....na mnie :grab: Obie były na tyle myślące że inwigilowały wyłącznie mnie nie muskając nawet kierowcy :no-no-no: TZ zatrzymał auto i zaczął tłumaczyć dziewczynom że nie mieszkamy w Wąchocku tylko w Sarnowie, a co za tym idzie obok kierowcy może siedzieć wyłącznie jedna osoba i jestem nią ja :stupid: Po 5 minutach jazdy okazało się że mówił sam do siebie..... Ze spaceru nici. Nie dojechaliśmy...Zawróciliśmy do domu :evil_lol: Dogo mi tak muli że od godziny próbuję to napisać :angryy:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]qrde... a ja nie mam tak wesoło :placz::placz::placz: qrde...[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Pysia'] Dogomuł dobił mnie dzisiaj :cool3: Tak bardzo chciałabym poczytać co u Was a nie mogę :angryy: :angryy: :angryy:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ależ możesz Pysiu... zapraszam Cie do siebie :evil_lol::evil_lol: ale najpierw grzecznie powiem DZIEEŃŃ DOOBRRYY!! Jak Karol?? wraca już?? zadowolony?? :cool3::cool3: [/B][/COLOR][/FONT] -
[quote name='weszka']Tak, wpłaciłaś na moje konto. Zaraz zrobię rozliczenie kto i gdzie wpłacił. Ja te pieniądze odsyłam na AFN - bo tak było podane w auckji więc żeby AFN zgadzały się rozliczenia. [B][SIZE=4]ROZLICZENIE AUKCJI ALLEGRO[/SIZE][/B] A więc tak: na moje konto zamiast na AFN (tak jak podane było w aukcji) wpłynęło [B]360 zł[/B] 300 zł już odesłałam na AFN (przelewy po 110 zł, 170 zł, 20 zł), dziś odsyłam ostatnie 60 zł (czekałam na koniec aukcji żeby wszyscy wpłacili, poza tym miałam awarię komputera i nie mogłam odsyłać na bieżąco, zresztą każdy przelew kosztuje więc nie ma sensu po parę zł odsyłać). Tutaj jest pełne rozliczenie, wyciąg z konta z usuniętymi nazwiskami, adresami i nr kont osób wpłacających - [URL]http://www.ekstrawagancja.com/rozliczenieAMORKA.pdf[/URL] Allegro naliczyło 40 zł prowizji od sprzedaży + 14 za wystawienie wyróżnionej aukcji, które pokrywam z własnej kieszeni. Prosiłam o umorzenie ale nie zgodzili się. Tylko AFN może wystąpić z taką prośbą ale musi być konto na AFN i to AFN musi być wystawiającym.[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]super!!! dzięki..:loveu::loveu::loveu: moja wpłata jest ;) co do Allegro- zdzierstwo.... zdzierstwo... i jeszcze raz zdzierstwo.. ale w końcu to ich biznes :shake::shake: 360 zł z allegro??? jeszcze nawet połowa nie wpłaciła... sprzedało sie 200 cegiełek... może jeszcze nadejda wpłaty- mam nadzieje, że oprócz deklaracji i licytowania- wpłaty sie też pojawią... byłoby tego tysiak... :roll:minus koszta Allegro :angryy: [/B][/COLOR][/FONT]
-
[quote name='Wilejkaros']taaaa, ten ślunsk to same cuda...[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]wiadomo... zobacz na mnie :diabloti::diabloti::diabloti::cool1::eviltong:[/B][/COLOR][/FONT]
- 78403 replies
-
[quote name='madzia i medor']Buhahaha, Madzieleno, wekend, koniec pracy, toż to prawdziwy koszmar:diabloti::diabloti::diabloti::loveu:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]koszmar??? :crazyeye::crazyeye: MASAKRA!!! 44 godziny bez dogo :mdleje: i bez WAS wariatki!!!! :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]melduje że obejrzawszy Tigre..:loveu::loveu::loveu:."skaczcie do góry jak kangury" :cool1:[/B][/COLOR][/FONT]
-
[quote name='madzia i medor'][COLOR=Magenta]O straży wiejskiej nawet nie wspominam, bo dla mnie to "coś" zupełnie nie potrzebnego... nieroby czepiają się o każde gówno i mają się nie wiadomo za co:angryy: Na mojej ulicy mieszka strażniczka - spoko babka;) - ale kiedyś miałam starcie z jej mężem, który zwrócił mi uwagę o kaganiec, podczas gdy jego pies latał luzem do o koła nas i obszczekiwał zajadle Medka:angryy: Powiedziałam mu wtedy, co myślę:angryy: Chloruś ma za ładnego pyska, by mu go zasłaniać;)[/COLOR][/quote][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]temuż nie zasłaniamy [/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]oglądałaś reportarz o rottku pani prokurator?? biaga luzem atakuje psy i ludzi... ale ON może.. bo pani prokurator jest bezkarna :shake::shake: immunitet ....[/B][/COLOR][/FONT] [COLOR=Magenta]Buhahahaaaa:evil_lol: Dobre:ylsuper:Jak zaaregowali:cool3:[/COLOR]:diabloti: [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nie pamiętam... do dziś kiwają :hand: nam na ulicy... ale obciach- niczym konfidenci-na cześc z gliniarzami :oops:[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Blue][/COLOR][/FONT] [quote name='evaxon']:shake:nie zazdroszcze ci .. skoro to juz 2 raz ..:roll: oby facet podarował.. idz no do niego z literkiem i pogadajcie jak prawdziwe facety z jajami:evil_lol: a Onkowi co sie stalo??:cool1:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]otóż to- wydaje mi sie że najlepiej iśc do gościa- tymbardziej że jak dalej poczytałam- odkiwnął Ci więc nie jest źle... i pogadać... że próbujesz wpłynąć na Medora, że puszczasz go wyłącznie jak nikogo nie ma na horyzoncie, bo musi sie wybiegać... że przyznajesz sie do winy ... ale takiego masz psa..... [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='madzia i medor']Tacy u mnie są weci:cool1: Od wewnątrz i od zewnątrz:diabloti:Chyba:hmmmm: [/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][/COLOR][/FONT] [quote name='madzia i medor'] Powiem tak, u nas weci nadają się tylko do szczepienia. Pan weterynarz zabronił nam nawet przemywać ranę wodą utlenioną:niewiem: Zakazał używania jakichkolwiek specyfików - oprócz spirytusu salicylowego:cool1::cool1: [/quote] [quote name='madzia i medor']Kurcze, teraz mam wyrzuty, ale to wet, więc niby powinnam mu ufać... No właśnie on powiedział, że ten spirytus ma mu to wysuszyć:roll: :roll: :niewiem:[/quote][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]weci są zajebiści... spirol to On niech sobie używa... wewnętrznie... kto teraz używa spirolu??? :shake::shake: widze że już ci poradzono... bo i ja chciałam rzucić proposition... ale już nie.... doberek... [/B][/COLOR][/FONT]
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
clockwork replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicjarydzewska'][B][FONT=Arial][COLOR=Red][I]noooo Waszkomła......ty już nie dobijaj tym Camen cośtam ;)Mojej Magdaleny bo dziewczę ....moja córcia :evil_lol::evil_lol::evil_lol:....straszecznie przeżywa te fotaski :razz:[/I][/COLOR][/FONT][/B][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]wcale nie... wcale... wogóle... przecież wciąż mówiłam że wiedziałam foty z Camden Town i jest tam beznadziejnie, przereklamowane miejsce.... wcale nie marze tam jechac.. :roll::roll::roll: Alu... tak mówiłam?? no powiedz... tak, tak.... :cool1: Camden Town :mdleje: Zdjęcia Lunki i parapetów tez widziałam... ino nie przyglądłam sie....:oops::oops: a tera spadam- jade do Londynu :roll:[/B][/COLOR][/FONT]- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
clockwork replied to basia2202's topic in Foto Blogi
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]sprzątam ;) [/B][/COLOR][/FONT][CENTER][FONT=Arial][COLOR=Blue][/COLOR][/FONT][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/3/3_13_1.gif[/IMG] [/CENTER] -
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]witanko pourlopowa Agunciu!!! :multi::multi: opowiadaj opowiadaj... gdzie byłaś, co robiłaś... :razz::razz::razz: [/B][/COLOR][/FONT]
-
[quote name='amikat']Cioteczki kochane. O 14:00 bezie u mnie moja szwagierka żeby zobaczyć zdjęcia co sie uzbierały na wątku - "domek dla szczeniaka owczarka..." Coś mi sie wydaje ze zechcą Tobiego. Po 14:00 dam znać. Mają dom z ogrodem od niedawna w Mikołowie niedaleko Katowic. Po 14 latach odszedł za TM ich onek - schorowany ale bardzo bardzo kochany pies. Miałby Tobi dobry dom i blisko mnie hehehehe. Dam znać zaraz po decyzji.[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] :kciuki::kciuki: zaciskam i czekam na informejszyn ;) Tobisiek byłby PRAWIE w moim sąsiedztwie :multi:[/B][/COLOR][/FONT]
-
[quote name='BeaC'][COLOR=DarkRed][B]w sumie masz rację niegłupie[/B][/COLOR] [COLOR=DarkRed][B]a u mnie 199.....................why????[/B][/COLOR] [FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Blue][B]ja mam ustawienia 20 postów na strone... ty 10 /str. :cool3:[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][COLOR=DarkRed][B] omineła mnie taka dżampa!!!!:-(:-(:-( [FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Blue]było miec wolne?? :razz:[/COLOR][/SIZE][/FONT] [/B][/COLOR][COLOR=DarkRed][B] a teraz wiadomość!!!!!! moja Lesia będzie w bullendarzu 2008..............na 2007 sie nie załapała bo za późno ja zgłosiłam.................a teraz jest:multi::multi::multi::multi: [U][URL]http://www.kalendarz.ergiebe.pl/calendar2007.php?lang=[/URL] [/U][/B][/COLOR]:multi::multi:[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:multi::multi:[SIZE=3] a ja sobie JUŻ zamówiłam u DULCZYŃSKIEJ... mam nadzieje że pamięta :hmmmm: [/SIZE][/B][/COLOR][/FONT][COLOR=DarkRed][B].dla zainteresowanych..............jesteśmy w listopadzie.........[/B][/COLOR] [/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]W PAźDZIERNIKU :diabloti: a Dulka w sierpniu :multi:[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Blue][/COLOR][/FONT]
-
[quote name='emdziolek'][COLOR=DarkOrange][B]Heja[/B][/COLOR] [COLOR=Red][B]czerwona :loveu: A [COLOR=Blue]niebieską[/COLOR] [COLOR=DarkOrange]gdzie zgubiłaś?[/COLOR] [COLOR=DarkOrange]Na południe, niestety nie blisko mnie a chciałabym:shake::loveu: [/COLOR][/B][/COLOR][/quote] [CENTER][FONT=Arial][SIZE=6][COLOR=Blue][B]TU!!! :multi::multi::multi:[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [/CENTER] [FONT=Arial][SIZE=6][COLOR=Blue][B][SIZE=2] Emdziołku!!! super że NALU ma domecek :multi::multi::multi: w razie gdybys wybierała sie kiedyś na śląsk... zapraszam - skoczymy w odwiedziny do malucha... widziałam Vegowe foty- super!! pzdróweczka dla całej emdziołkowej rodzinki ale ja jestem grzeczna odkąd emdziołkowa mama sie ujawniła :cool1: [/SIZE][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]