-
Posts
5627 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by clockwork
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='evaxon']:grin: pamietaj co nie zrobisz powinnas byc dumna z siebie... pamietaj jestesmy z toba! walcz!podejmuj trudne decyzje! a jak zbładzisz to nie płacz szukaj słonca a wyjdziesz ................. .........u dilerki w blozku:grin:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]buuuhahhaha... tez mi to na myśl przyszło... widze tunel... światełko.. dzień dobry dilerkowa!!!! :multi::multi::multi: buuhahahha przerabiam foty- juz teraz natentychmiast- pewnie fotosik padnie :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] -
[quote name='evaxon'] i co nie wstyd ci ? nie wstyd??:mad: Tigra 1 listopada skonczy 2 latka:loveu: no własnie o czyms to nie znaczy ze o niczym :evil_lol:[/quote] :oops:[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:oops::oops: wstyd jak diabli... 2 latka!!! :p:p MŁODZIUCHNA z niej sucz :loveu::loveu::loveu::loveu: całe długie piękne szczęśliwe życie przed nią :multi::multi::multi: czemu Klocuś nie ma 2 lat :-([/B][/COLOR][/FONT]
-
[quote name='matusz5'][COLOR=Navy][B]dzwoniła pani Bożena i nadal chce adoptować Gamę... pytałem, czy mogła by dojechać chociaż do Wawy, mówiła, że zapyta znajomego i da znać mówiła, że też może być transport do Częstochowy.. kurcze... czy znajdzie się jakiś transport dla Gamusi??:-( [/B][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]kurde a ja dziś czytam że AśkaK jechała z wawy do Bielska B.... że nic nie mówiła wcześniej :shake::shake:[/B][/COLOR][/FONT]
-
[quote name='evaxon']:lol: a co to za zapytajku nad głową:diabloti: Tigrosławka bardzo młoda jeszcze:loveu: :evil_lol: u mnie w blozku wszystkie rozmowy sa o czyms:cool1: zle czytalas jak czytalas o niczym :evil_lol: witaj:multi:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]bo ja nie wiem ile lat ma Tigra :oops::oops::oops: weszłam na 600nej stronce i nie nadrabiałam :oops::oops::oops: no tak... kontrolowane rozmowy o CZYMŚ... :roll::roll::roll:[/B][/COLOR][/FONT]
-
[quote name='BeaC'] [COLOR=DarkRed][B]też chciałam zadać to pytanie.........aleś mnie madzia ubiegła..... [U]przegniłaś[/U]?????:diabloti::diabloti::diabloti: doberek Klockowate:diabloti:[/B][/COLOR][/quote] :evil_lol::evil_lol:[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:evil_lol: przeniłaś... przegniłaś... przepiłaś?? :diabloti::diabloti::diabloti: berek luśkowate świnkowate :loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
-
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]witam bublowate z samego raneczka :roll:[/B][/COLOR][/FONT]
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='evaxon']:icon_roc::icon_roc::icon_roc:nie znam takiego słowa jak może.....i dobrze by bylo jak ty tez bys nie znala tego słowa:mad::diabloti:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]morze... morze słowackie :roflt::roflt::roflt: no więc dobrze... postaram sie zdążyć przerobić i wstawić foty... Tylko po co?? i tak nikt nie ogląda i zaraz mam je zagadane :roll::roll::roll: [/B][/COLOR][/FONT] -
[quote name='Wilejkaros']Zapytam, Kolockowa, czy nie chcą takiej postawnej dziewczynki. Wagowo to Ty nawet jak Behemot (519g). Państwo mają dzieci, tyle że dorosłe i już z nimi nie mieszkają, wnucząt brak, więc nikt kotka nie będzie molestował. A ja sie z nim zobaczę ok. 15.09 na szczepieniu, to jakieś foteczki postrzelamy. A wczoraj rudzielec bujał sie już na ich firankach salonowych i z opowieści Pańciostwa okazuje się, że czuje się jak u siebie. Wszystko w qwetkę, spanie w łóziu itp. Gania po domu, najbardziej po schodach lubi. Sam to On tych 200m2 nie zapełni. Kogo do adopcji, kogo?[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]wszystko super... ino że ja nie chce we stolycy... ale moga mnie adoptować wirtualnie :cool1: fajnie że kociambr sie zadomowił... i jest JAK u siebie :loveu::loveu::loveu: co do mojej wagi- przytyłam- waże juz troche więcej niż behemocik :diabloti:[/B] [/COLOR][/FONT]
- 78403 replies
-
[quote name='madzia i medor'] 44:hmmmm: Zawsze myślałam, że doba ma 24, a Ty zerwałaś mi klapki z oczu - ona ma 22 godziny, o ja gooopie, naiwne dziewcze:mdleje::mdleje:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]kochana... nie cwaniakuj :diabloti: od soboty 13:00 do poniedziałku 9:00 to 44 godziny :eviltong::eviltong::eviltong: zaliczyłam piękne stare foty z piękną młodą:???: Tigrą, w pięknych rameczkach :loveu::loveu: [/B][/COLOR][/FONT] melduje że przeczytałam i nadrobiłam całe 3 strony o niczym i już lece dalej
-
[FONT=Arial][SIZE=4][COLOR=Blue][B]za 251 :p[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] :beerchug: [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]tylko jedno dzis bo jeszcze do doma trza wrócić..... a widzisz miałas być teraz w tym tygodniu u NAS... a nie dałas rady, a szkoda ... a bo mamy dogo-gościa:multi::multi:- zgadnij kogo :cool3::cool3:[/B][/COLOR][/FONT]
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
clockwork replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]robota wre jak widze... i dobrze że Oliwka była z Wami bo jak widać na załączonych obrazkach TYLKO ona tam pracowała... na 2... pędzle :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='caroolcia']paula_z przeniłaś mnie:crazyeye: W takim razie zagladam jako druga dzisiaj:loveu: czy u was tez tak brrrrrr??[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:crazyeye:co to jest przeniłaś?? :hmmmm: zimno zimno- zresztą u mnie zawsze zimno... brrrr :cool1: doberek Luśkowe :multi:[/B][/COLOR][/FONT]
-
[quote name='emdziolek'][B][COLOR=DarkOrange]No ba :loveu:[/COLOR][/B] [B][COLOR=Blue]Niebieska![/COLOR] [COLOR=DarkOrange]gdzie cie wywiało?:P:loveu:[/COLOR][/B][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]niebieska konczy prace o 17:00 i z wielkim żalem żegna sie z kompkiem :placz:[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:placz: czasem i pół godziny sie żegna :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='paula_z'] Hej Emka :p Poczytałam [B][COLOR=Red]czerwono[/COLOR][COLOR=Blue]niebiesko[/COLOR][COLOR=DarkOrange]pomarańczowe[/COLOR][/B] rozmówki normalnych ( inaczej :hmmmm: ) Polek :evil_lol: [/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ja bardzo proszę - nie tytuować mnie POLKĄ bo mi styd... składam wniosek o azyl polityczny na Kube :cool1: cześć emdziołku z mama i Vegetą :loveu::loveu: [/B][/COLOR][/FONT]
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
clockwork replied to arima's topic in Foto Blogi
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]POBUDKA zmoroszelmy!!!!! :Dog_run::Dog_run:[/B][/COLOR][/FONT] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='evaxon']cholernie ambitne...:evil_lol::evil_lol::evil_lol: witanko Klockowa:multi:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]witanko Tigrowa!!!!! przerabiam foty- może zdąże dziś wstawić :roll:[/B][/COLOR][/FONT] -
[quote name='Wilejkaros']No i jezdem tutaj znowu. Behemocik pojechał do domku. Będzie miał tam 200m2 i własny ogród. Obok jest ziemia do kupienia, to moze się zainteresować i Go doglądać???? Hmm... Moje wredne larwy (czyt. koty) nagle całkowicie straciły dla mnie zainteresowanie. Tak to chodziły, miziały, bawiły się i spały przy mnie i maluchu. A teraz mam się pocałować w... Behemocik dostał myszkę tą fioletową i pomiaukulkał na do widzenia. Ech... Faktycznie, grunt, że przy mnie nie osiwiał ;)[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ja pierdziulam... 200m2... może i mnie chca adoptować??? przefarbuje sie na rudo :diabloti: co do Twoich kotów.... WYPCHAJ :evil_lol::evil_lol: cześc Alu... zdążyłaś przed szefową?? bo ja znów sie spóźniłam do pracy... ale tylk troszke :roll:[/B][/COLOR][/FONT]
- 78403 replies
-
[quote name='AśkaK']Widziałyście jakie mądrale?::loveu: :lol: [URL]http://www.smog.pl/wideo/11939/kot_uczy_psa/[/URL][/quote] :roflt::roflt: [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]dzieńdoberek PAŁLA,Karola,Ania, Axa, Ozzy :diabloti: Arkadia :evil_lol::evil_lol: jakby co to jestem... na godej godej też ;)[/B][/COLOR][/FONT]
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='evaxon']:roll: moge zmienic mame??:roll: dlaczego moja musiala stac za papierem :placz:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]buuhahahha... widac tylko tyle jej do szczęścia brakowało :roll:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Wilejkaros']Oooooo, matko i córko. Czasami nie mam zielonego pojęcia, o co chodzi, ale i tak fajnie Was czytać ;)[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]my też nie... :evil_lol::evil_lol: ale miło że jesteś...:loveu:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='madzia i medor']Ale Ci choooooooooooooooooolllllllllllllllllllllllleeeeeeeeeerrrrrrrnnnnnnnnnniiiiiiiieeeeee ddoooobrze:p:p Cześć Chlorkowa:loveu: Kurde, dużo gadata, a ja się czuje źle, bo nie jestem wstanie tego nadrobić:roll: Na szczęście zatapiam smutki w butelce... piffka:evil_lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ja??? ja gadam?? mnie tu nie było... :diabloti: w jednej butelce?? :razz:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='emdziolek'][B][COLOR=DarkOrange]My dużo gadamy? Skądże:diabloti: Ulala jakiego??:razz: A ja normarnie sobie dzisiaj drina wypiłam bo siostra przyjechała z angli:razz: PiŁyśta whisky z colą?:diabloti:[/COLOR][/B][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]jo nie piłam.... nie spożywam alkoholi innych niż PIWO.... :loveu:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='malawaszka']:klacz: superancko Twoja Sis trafiła zatem :loveu::loveu::loveu: a ta sunia z jakiej hodowli o ile wiesz :oops: szkoda psa tego co odszedł kurde :-([/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]jeszcze nie wiem, ale z czasem sie dowiem... wiesz... przy pierwszym spotkanku nie wypadało gadać o psach- musimy sie wtajemniczyć w życie Żanety... psy też będą poruszane... ;) WITAM TUBYLCÓW... tych co mi nagadały też!!!! :multi::multi::multi: [/B][/COLOR][/FONT] -
Arystokratyczny blogas Dealera-boksera prawdziwego...
clockwork replied to agbar's topic in Foto Blogi
[quote name='paula_z']Hejka :lol: Dojechaliśta? :razz: Świetne :grin: [URL]http://images21.fotosik.pl/383/f0756f2850ab918b.jpg[/URL] Nie napiszę, kto tu ma mądrzejszą minę :evil_lol: ;)[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]dojechali :multi::multi::multi::multi: dilerka padła na ryjok i poszła spac :razz::razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT] -
Szalone bydłaki czyli: Spot [*], Tops, Magnus,Uma, Kicia, Lucyfer i Franek ;)
clockwork replied to Kiłi's topic in Foto Blogi
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]melduje sie... widziałam foty spotasowe, zachodowe, i pszczółkowe brrrrr.... pienkne fotecki... :loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT] -
łaciato rudy HUSKY ma dom - adoptowany ze schornu
clockwork replied to HebaNova's topic in Już w nowym domu
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]gdyby moja siostra pospieszyła sie z budową... pewnie już byłby jej... Uwielbia haskie... ale niestety- nie życze Ajmarowi ;) czekania na koniec budowy...:shake::shake: szukamy domku [/B][/COLOR][/FONT] -
6-tygodniowa Malinka odeszła [*] ŻEGNAJ KRUSZYNKO...
clockwork replied to AśkaK's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Asiu.... każdy z nas ma w otoczeniu ludzi którzy olewają,zaniedbują,maltretują... psy... ja też znam takich... i najgorsze jest to że NIC zupełnie NIC nie mogę zrobić....czasem mam ochote napluć im w twarz... takich psów jest TYSIĄCE... ale Malinka.. Malinka miała to szczęście że odeszła nie w stodole, nie w syfie dumnie nazywanym schronem, ale u Ciebie... jej króciutkie życie zakończone było doznaniem dobra, miłości i opieki... no i ciach... rycze :placz: P.S. szkoda że nie wiedziałam że jedziesz w nasze strony bo jest do przewiezienia psiak z Wawy na śląsk... i już powoli zanika nadzieja że państwo będą czekać.. brak transportu :placz: http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=71256&page=7