-
Posts
5627 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by clockwork
-
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]:hmmmm: zapomniałas o kimś :eviltong:[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] [quote name='emdziolek'][B][COLOR=DarkOrange]niemożliwe!:crazyeye::placz: o kim..?:razz: Ozzy?:razz:[/COLOR][/B][/quote] :grins::grins::grins::grins:
- 78403 replies
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='emdziolek'][B][COLOR=DarkOrange][COLOR=Blue][U]"nie wiem[/U] o co chodzi, nic [U]nie wiem"[/U] [/COLOR] ha.! i tu cie mam:eviltong: Jasne ze przyjde:evil_lol: Tak tak emdziolek lubi szum!:diabloti: [/COLOR][/B][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nie ma pieska... właśnie dostałam ESA że piesek MA juz dom... :roll::roll::roll: [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='emdziolek'][B][COLOR=DarkOrange]Do mnie TY z tym kijem?!? :mad::mad::mad::mad: Dawaj na sparing:diabloti::mad: hehehe:loveu:[/COLOR][/B][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]no to chooo mała [URL="http://www.coolspacetricks.com/smiles/war/23902/"][IMG]http://img1.coolspacetricks.com/images/smiles/war/gun2.gif[/IMG][/URL][/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]pani od pieska pewnie założy wąteczek ;)da fotaski i wtedy Emdziołek sruuuu na Śląsk ;)[/B][/I][/FONT][/COLOR] [COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:i bedzie zadyma ;)[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nie bedzie wąteczku :diabloti::diabloti::diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='evaxon']kochana rozkrecasz sie widze z tymi fotami :loveu::loveu::loveu:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]mam dobrego nauczyciela i prowokatora na wątek o tatuażach też dałam :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] -
[quote name='emdziolek'][B][COLOR=DarkOrange]No przecież:diabloti: ale Lusiaczek ujdzie cało bo ja nie w domku hehe:diabloti: nie bedzie przemocy w rodzinie:eviltong: CZeść niebieska! Witamy Cie na na Naszowym blogasku:diabloti:[/COLOR][/B][/quote] [LEFT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a Ty co mnie tak witasz jakby mnie tu jeszcze dziś nie było??[/B] [B]przeca wlazłam o 1otej... i jeszcze nie wylazłam... siedze tu cały czas :diabloti:[/B] [/COLOR][/FONT][/LEFT]
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]:multi:no Klocuś .....przeszkoda ;) [URL]http://images21.fotosik.pl/389/578a8240161fc31e.jpg[/URL] Madzialeno czy ty chcesz zmusić mła do wrzucania fotasków Ozzulka na blogaska:roll: [/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]niee... nie przerabiaj... po co... siedź tu i klikaj :cool1: [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='emdziolek'][COLOR=DarkOrange][B]nie powtarzaj się bo pójdziesz sie uczyc do mamy Ali do szkoły:diabloti: hmm a no to szkoda że nie masz zdjęcia ale jak bedziesz miała to mi dasz:evil_lol: co nie?:diabloti: [/B][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:hmmmm: przeca sie nie powtarzam... o co ciebie biega?? :mad: jak będą zdjęcia to jasne... że dam ci linka na wątek a Ty przyjedziesz po psiaka osobiście... narobimy szumu w jastrzębskiej dobijalni :grins::grins:[/B][/COLOR][/FONT] -
[quote name='Alicjarydzewska']:crazyeye::crazyeye::crazyeye:[COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]nie no mnie to na kawe zapraszałaś ....a BEE na piffo :roll: witanko świnkowa rodzinko :loveu::loveu::loveu: [/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]bo kawa jest niezdrowa :roll: na picie cie moge zaprosić ... chooooo[/B][/COLOR][/FONT]
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]:multi:i Klocunio z Kenduchą :p [URL]http://images27.fotosik.pl/71/411b0e9762e667d0.jpg[/URL] ale wam się trafiło towarzystwo na psacerku ;) [/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ta... dzień zaczęty od suczy dniem NIE straconym :p[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Agunia-Pańciunia)'][B]fotki..piekne...i nagle sie prawie podwoilo od czarnego psiaka w oczkach.....i nawet Madzia przez chwilke na fotce sie pojawila.....[/B] [B]tak z tym netem dzis rano slyszałam dyskujse w radio...szok...co oni wymyslaja i ciekawe co jeszcze wymysla......paranoja...:cool1:[/B][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]aaa... i ja jestem... biegałam za patyczkiem... na niektórych fotach gdyby nie KOLCZATKA klocka to i ja sie zastanawiałam który to który :roll:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='emdziolek'][B][COLOR=DarkOrange]Jaki ja mam pięny uśmiech:loveu: [URL]http://images21.fotosik.pl/389/578a8240161fc31e.jpg[/URL] HEja klocusiowa. A skad ta sunieczka malutka? :loveu: dajta mi jej zdjęcie bo moja kuleżanka chciała pinczerke :evil_lol: [/COLOR][/B][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nie mam zdjęcia.. odpisałam na eska i ZERO odzewu... nie wiem o co chodzi.. :roll::cool1: nic nie wiem :shake::shake:[/B][/COLOR][/FONT] -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
clockwork replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']cze Madzialeno :eviltong: Oliwia ma zabójcze teksty hahaha - właśnie się obudziła z drzemki, przyszła do mnie i ni z gruszki ni z pietruszki: Pogięło Cie??? :evil_lol: a jak malowała ze mną podłogi to co chwilę mówiła: Malujemy se ciociu nieee?? :evil_lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]hihi.... jaka kochana pociecha.... :loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT]- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/70/97e833eeaf24f1ef.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/71/81b88c2e469c15bd.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images13.fotosik.pl/57/a33278f2e3b45caa.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/389/752df2d7d3a8766c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/71/411b0e9762e667d0.jpg[/IMG][/URL] [FONT=Arial][SIZE=4][COLOR=Blue][B]koniec ... dziękujemy za uwage :cool1:[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [/CENTER] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]i z dziś... poranny spacerek sie trafiła KENDUCHA :loveu::loveu::loveu: [/B][/COLOR][/FONT][CENTER][U][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images13.fotosik.pl/57/af340f8e19b9a5cc.jpg[/IMG][/URL] [/U] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images27.fotosik.pl/71/d53c04bbe19283f0.jpg[/IMG][/URL] :hmmmm: :evil_lol::evil_lol::evil_lol: :roll: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images30.fotosik.pl/71/ea018138e0efb1d2.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/389/21fe33710820d2f2.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/389/17a6f8d724b9a514.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/71/c5fb257d5017946f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/71/835712dbaeab7227.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/71/e491bec4776aab76.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images13.fotosik.pl/57/e92274cdefeeeb43.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/389/5d9fe5528f3df9ff.jpg[/IMG][/URL] :cool1::cool1::cool1::cool1::eviltong::eviltong::eviltong::eviltong: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images13.fotosik.pl/57/59a607b83ed5aa0c.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images13.fotosik.pl/57/2cfe4b87586c295d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/389/9aa8aa68e3da7f15.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/71/f06e1a9b73c16119.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/71/c902386fb0179ca5.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images13.fotosik.pl/57/865c11931109f4b0.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a tera za kare.... fotki........ Klocka -nie pinczerka :cool1: ze wczoraj [/B][/COLOR][/FONT][CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/71/1739efd1581fe3ff.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/389/0b1c82a8ce1076fd.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/70/0d50285c803e6da6.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/389/578a8240161fc31e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/389/6d6a64c5d94a302e.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]właśnie dostałam eska.... od.... Barabary...... [SIZE=3][I] "Madziu słuchaj, moja teściowa wzieła psa którego chcieli zabić.Było jej go szkoda.I chce go wydać.Jest to ok.2letnia suczka pinczerek.Może miałabyś kogoś kto by ją wziął?"[/I][/SIZE] i co... i co ja mam zrobić :niewiem: napisałam że zdjęcia niezbędne i założymy wątek... ale skąd wziąć tyle tych domków :roll::roll:[/B][/COLOR][/FONT] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='emdziolek'][COLOR=DarkOrange][B]Wiem ze skandal:angryy: Dziady jedne za ścianą Radyja Maryja słuchali:angryy: Idem na spacer z biczem , jak wróce to ja tu zajrze:evil_lol: [/B][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]spoko... tylko po co ci bicz na spacerze :hmmmm: :eviltong::eviltong:[/B][/COLOR][/FONT] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B][URL]http://nt.interia.pl/internet/wiadomosci/news/polski-internet-jest-nielegalny,967868[/URL] buuuhahahahahah.... to państwo jest szurnięte w łeb..... pójde siedzieć :cool1: nie zgłosiłam że mamy strone [URL="http://www.kamuflaz.com"]www....[/URL] mało tego... nie mam nawet zamiaru zgłaszać :diabloti: gdzie my żyjemy założyciele [URL="http://www.dogomania.pl"]www.dogomania.pl[/URL] pewnie też nie zgłosili... bedziemy siedzieć razem :multi::multi::multi:[/B][/COLOR][/FONT] -
łaciato rudy HUSKY ma dom - adoptowany ze schornu
clockwork replied to HebaNova's topic in Już w nowym domu
[quote name='Paulinka18']Dziewczyna napisała mi wczoraj, że kupiła już sobie jakiś czas temu szczeniaczka (z pseudohodowli oczywiście) :shake: :shake:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:motz: ... czyli szukamy nadal domku [/B][/COLOR][/FONT] -
[quote name='emdziolek'][COLOR=DarkOrange][B] CO poradziszz Madziu takie życie :placz: JA CHCE LATO!![/B][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]już widze fotki- sztuk 4 :multi: ale nie widze tych obiecanych wieczorem... po ognisku :mad: P.S. tylko 10 miesięcy i bedzie lato :cool1::multi: [/B][/COLOR][/FONT]
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='BeaC'][COLOR=DarkRed][B].................nie moge posłuchac,...................bo mi karty zdwiękowej w pracy nie zaaaaainstaaalowaaaaaali:placz::placz::placz: witaj...........................(zasmarkałam się:cool3:) [/B][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a co z NEKROstradą w domu ?? :cool3: przecież CI zakładają :cool1::diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='emdziolek'][B][COLOR=DarkOrange]Joł Madzialena:razz: Grrr zbudzili mnie dzisiaj dziady o 8 rano:mad: Co za kraj :angryy: [/COLOR][/B][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]joł Emilko... o 8mej?? :crazyeye::crazyeye::crazyeye: toż to skandal!!!! :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Anka12'][B][COLOR=darkorchid]Cześć Madzialeno[/COLOR][/B] [B][COLOR=#9932cc]Po trudach i znojach (padnięty serwer )[/COLOR][/B] [B][COLOR=#9932cc]Przeczytałam wszystko :diabloti: :loveu: :loveu: [/COLOR][/B][/quote] [COLOR=Blue][B][FONT=Arial]no to gratulejszyn... ale jestes wytrwała... ja bym tam nie czytała :shake::shake: [/FONT][/B][/COLOR] [quote name='Agunia-Pańciunia)'][B]ja tez....jestem.....[/B] [B]i milo mi Cie przywitac u Ciebei w blogasku.....hihihihii:diabloti: [/B][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]i mnie miło widzieć Cie/ WAS u mnie/NAS :multi::multi::multi::multi:[/B][/COLOR][/FONT] -
[quote name='Kiłi']Dzieńdoberek Werko! To jak wczoraj było 6 to teraz jest 5, co nie?:diabloti: :evil_lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] to dzisiaj 4???? :razz::razz::razz: [/B][/COLOR][/FONT]
-
Szalone bydłaki czyli: Spot [*], Tops, Magnus,Uma, Kicia, Lucyfer i Franek ;)
clockwork replied to Kiłi's topic in Foto Blogi
:crazyeye:[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:crazyeye: tera widze fotki.. osz QWA!!!!! ale zajebiaszczo :crazyeye::crazyeye::crazyeye: [/B][/COLOR][/FONT] -
Szalone bydłaki czyli: Spot [*], Tops, Magnus,Uma, Kicia, Lucyfer i Franek ;)
clockwork replied to Kiłi's topic in Foto Blogi
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nie widze fotek :angryy::angryy::angryy: pewnie fotosik znowu strajkuje :mad::mad::mad: ale co tam... wymiziam piesy i spadam... bo mnie spot dopadnie P.S. nie fajnie że Spocik tak zareagował :shake::shake::shake: [/B][/COLOR][/FONT] -
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]Bea... ZAPRASZAM cie na ... PICIE :cool1: piwko z rana jak śmietana.. no to chluśniem :popcorn:[/B][/COLOR][/FONT]
-
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]dulczyńska... nie żałuj fotek... bierz przykład ze mnie :cool1: dawa dawa... a wogóle to zaś Cie witam.... cholera wszystkie remontują... próbujecie mnie zmobilizować czy co?? :roll:[/B][/COLOR][/FONT]