Jump to content
Dogomania

clockwork

Members
  • Posts

    5627
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by clockwork

  1. [quote name='pinczerka_i_Gizmo']U mnie już 1399 :cool3: [URL]http://images21.fotosik.pl/418/cc2bb525efe24ff4.jpg[/URL] Wooow, jak gładziutko ...[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]to posiedze jeszcze i poczekam na poprawiny 1400 :multi::multi:;)[/B][/COLOR][/FONT]
  2. [quote name='Brawurka']Witajcie :-) Pierwsze informacje z linii frontu: Cala droge kicia darla sie w "kociej torbie", chyba nie lubi jezdzic samochodem, bo jak tylko stanelismy pod domem, uspokoila sie. Wraz z torba zostala przeniesiona do domu, odpielam wyjscie i kicia niesmialo wyjrzala ze swojego chwilowego wiezienia ... Wystawila lebenek i natychmiast natknela sie na wscibski nosek Tinki - swojej rowiesniczki. Chwile sie poobwachiwaly i Winki (to swiezutkie imie trikolorki) wyruszyla na rozpoznanie terenu. Tinki uporczywie jej w tym przeszkadzala, wiec zwiedzanie trwalo jakies 10 minut i ... zaczelo sie szalenstwo. Wariowaly do tej pory, wlasnie przed chwila skonczyly im sie baterie :-D. Teraz drzemia. Jeszcze kazda w innym kacie kanapy, ale mysle, ze jutro juz beda spaly razem. Zdjecia niebawem.[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:multi::multi::multi: proszę o naładowanie baterii!!!!! i dalsze relacje!!!! :loveu::loveu::loveu: TINKI WINKI :mdleje: [/B][/COLOR][/FONT]
  3. [quote name='evaxon']:hmmmm: mozliwe :diabloti: :diabloti:to nadrob bo sa foty:diabloti: [CENTER]:ylsuper::knajpa::knajpa::knajpa::knajpa: :ylsuper: [/CENTER] [CENTER]:drink1: [/CENTER] [/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ooooo.. to sie cofam... W TYŁ :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]
  4. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]debe zdradź tajemnice swego podniecenia... bo i mi sie udziela.... sie podnieciłach.... ehhhhhhhhhh :eviltong:[/B][/COLOR][/FONT]
  5. [CENTER][IMG]http://yelims2.free.fr/Fete/Banane09.gif[/IMG][/CENTER] [CENTER][IMG]http://yelims2.free.fr/Fete/Banane01.gif[/IMG][/CENTER] [CENTER][IMG]http://yelims2.free.fr/Fete/Banane03.gif[/IMG] [IMG]http://yelims2.free.fr/Fete/DanseurRouge.gif[/IMG][FONT=Arial][COLOR=Blue][B][SIZE=7] 700[/SIZE][/B][/COLOR][/FONT] [IMG]http://yelims1.free.fr/Alcooliques/Alcooliques28.gif[/IMG][IMG]http://yelims1.free.fr/Alcooliques/Alcooliques21.gif[/IMG] [/CENTER] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] tak biegłam żeby sie załapać na ta impre że nie nadrobiłam dwóch ostatnich stron....więc nie jestem w temacie :cool1:[/B][/COLOR][/FONT][IMG]http://yelims1.free.fr/Alphabet/7.gif[/IMG][IMG]http://yelims1.free.fr/Alphabet/0.gif[/IMG][IMG]http://yelims1.free.fr/Alphabet/0.gif[/IMG]
  6. [quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=Red][I][B]:hmmmm: Madzia .............:hand:[/B][/I][/COLOR][/FONT][/quote] [quote name='paula_z']Cześć Madzia :multi:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]cześć wam....:hand::hand::hand: o rany julek.... Madzia sie mi w końcu nawróciła :multi::multi::multi: juhu!!!!! :multi::multi::multi::multi: w końcu bede miała z kim pogadać o .... dzizusie, kościele... bo tu jakieś takieś same pogany :shake::shake:[/B][/COLOR][/FONT]
  7. [quote name='dealer']dzioucha jo cie normalnie kochom:loveu:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a mnie :diabloti: ni godej żeś polazła kiedy jo przilazłach :placz: [/B][/COLOR][/FONT]
  8. [quote name='madzia i medor']:evil_lol::evil_lol::evil_lol:Goopia Ty, gooopia:loveu::evil_lol:[/quote] [quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=Red][I][B]:obrazic: a ja se ostatnio karmiłam smoka i co .....też był zadowolony :eviltong:[/B][/I][/COLOR][/FONT][/quote] [quote name='madzia i medor']Alu, spójrzmy prawdzie w oczy:roll::roll: Karmienie nie daje takiej satysfakcji, jak molestowanie:roll: :diabloti:[/quote] [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]:cool1:....nie byłas ......to nie wiesz .................:eviltong::eviltong::eviltong:[/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote] [quote name='madzia i medor']Ale, no ale..:placz::placz: ale ja wiem:placz::diabloti:[/quote] [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][B][I] zaprawde powiadam CI [IMG]http://yelims1.free.fr/Anges/Ange04.gif[/IMG]......nie wiesz ................:eviltong:...............................:evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] [quote name='madzia i medor']No skoro nie wiem, to nie wiem:roll::evil_lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]GUPIE!!!!! [IMG]http://yelims.free.fr/Jetirelalangue/Langue31.gif[/IMG] ja tam wole jeść niż być molestowaną ;)[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='dbsst']jakiej TWOJEJ nie widziałam, żeby miała napisane Alicja własność Madzililunieńki :diabloti:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]no i widzisz.... gdybyś częściej bywała na dogo to bys wiedziała że ONA JE MOJA... TYLKO MOJA.... i dilerowej [/B][/COLOR][/FONT]
  9. [quote name='madzia i medor']Oprawca:diabloti::diabloti:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]miło mi.... klockowa jestem :diabloti::diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]
  10. [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:dobra ...to w refrenie możesz liczyć na chórek :eviltong:[/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote]:nono::nono::nono: [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]na mnie nie patrz ... ja nie śpiewam :cool1:[/B][/COLOR][/FONT]
  11. [quote name='madzia i medor'] Widziałam molestowanego legwanka:loveu:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]Ty TYLKO widziałaś... a ja se molestowałam :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]
  12. [quote name='dbsst']Aloha shizoo fredki mam złą wiadomość książe która chciałam Ci podarować przestali chyba drukować :/ w kazdym razie ostatnio w Merlinie mi powiedzieli, że jej nie mają :roll: ale będe szukać[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a jaka to kniga?? :cool3::cool3::cool3: na pewno ją mam :p widziałam fotecki.... pocieczkowej Axy i zwariowanego Maxa :cool1:PIKNE :loveu: cześć dziołchy :multi:[/B][/COLOR][/FONT]
  13. [quote name='Alicjarydzewska']:evil_lol::evil_lol:[FONT=Arial][COLOR=Red][I][B]:evil_lol:....to już rozumie ;) świetne :p [URL]http://images28.fotosik.pl/80/83bdebaf8f6689d5.jpg[/URL] [/B][/I][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]dzięx :loveu:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='dealer']ooooooooo yntelygentny legwaniczek moj slodziutki:loveu::diabloti:[/quote][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]noooo... ten co gasi sobie światło o 19:00 i zapala o 7:50 :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='evaxon']smoczus jest swietny:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]dzięx... mój dlatego taki świetny ;)po mnie to ma :grins: [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='dbsst']czesc pisząca na niebiesko smocza mamo :p[/quote][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]cze pisząca na czarno siostro MOJEJ Alicji :p[/B][/COLOR][/FONT]
  14. [quote name='emdziolek'][B][COLOR=DarkOrange]:lol: Ave satan:diabloti:[/COLOR][/B][/quote] [FONT=Arial][SIZE=4][COLOR=Blue][B]AVE [IMG]http://yelims5.free.fr/Zik/Musique59.gif[/IMG] [SIZE=3]i za kotka.... [/SIZE][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][COLOR=#006699][IMG]http://yelims1.free.fr/Animaux/Chat01.gif[/IMG] [/COLOR] [CENTER][IMG]http://yelims1.free.fr/Alcooliques/Alcooliques23.gif[/IMG][IMG]http://yelims1.free.fr/Alcooliques/Alcooliques18.gif[/IMG] [/CENTER] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]doberek ALA!!!!! [/B][/COLOR][/FONT]
  15. [quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=Red][I][B];)...jeszcze euforia czy już extaza :roll:[/B][/I][/COLOR][/FONT] [URL]http://images21.fotosik.pl/418/95fe4364414eec12.jpg[/URL][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]między JESZCZE a JUŻ ;)[/B][/COLOR][/FONT]
  16. [CENTER][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Blue][B]jeszcze jeszcze :loveu:[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images13.fotosik.pl/86/246a99b545aebc05.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/80/83bdebaf8f6689d5.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/81/a1e2053b8993bf61.jpg[/IMG][/URL] [FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Blue][B]NO CO???? JUŻ???? :razz::mad: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/81/cd515f484f1a85e8.jpg[/IMG][/URL] w takim razie.... ide jeść ;) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/80/71830e931ba36dd5.jpg[/IMG][/URL] [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/CENTER]
  17. [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]zawsze w pogotowiu ;)...i gościnna dla NASZYCH gości :loveu::loveu::loveu:[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]bardzo, ale to bardzo z całego serca mego nieczułego Bóg zapłać :cool1: a tera wyczochrany SMOK :loveu::loveu: [/B][/COLOR][/FONT][CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images13.fotosik.pl/86/246a99b545aebc05.jpg[/IMG][/URL] [FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Blue][B]aaaaaa... tak mi rób, tak mi dobrze :loveu:[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/418/95fe4364414eec12.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/81/cab7a19fbbff9ddf.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
  18. :multi::multi::multi::multi::multi:
  19. [quote name='BeaC'][COLOR=DarkRed][B]Clockowa..................... jestem dzisiaj pierwsza:multi: HA:diabloti: witaj miziaj swoich chłopaków.................:cool3::loveu: [/B][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]cześć pierwsza...;) nie ma miziania!!! nmusiałam walczyć o kompa :placz:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]:multi:witanko z raniolka Madzialeno Mła w Naszym Blogasku :loveu: już się zaczynam martwić o którnej się TU dopchasz:diabloti: trzymam :kciuki: że se poradzisz z okupantami ;) [/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]JUŻ :mdleje: se poradziłam :cool1:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Agunia-Pańciunia)'][B]jestem...[/B] [B]jak to legawanka poglaskałas??? mialas Klocucha wyczochrac[/B].:cool3:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nooo... mówiłaś smoka :cool3::cool3: wyczochrałam ich obu [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='dealer']czesc malenka:diabloti:kto cie tam okupuje:cool3:[/quote][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]Pawcio i elR/elDiablo :placz:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=Red][I][B]Nasza Malenka ma ograniczony dostęp do kompecka ...ponieważ dzis na kompecku pracują mężczyźni :razz:... [/B][/I][/COLOR][/FONT] [CENTER][FONT=Arial][COLOR=Red][I][B] Ale ja powitam Cię u NAS :loveu:[/B][/I][/COLOR][/FONT] [/CENTER] [/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]Aluś.... dzięki że zajęłaś sie NASZYMI gośćmi :loveu:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='madzia i medor']Cze Klockowa, siłą ich, siłą od tego kompecka:evil_lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]była przemoc :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='evaxon']czesc Madziulka:loveu: i reszta:cool1: [LEFT]:eviltong:[/LEFT] [/quote][LEFT] [CENTER][FONT=Arial][SIZE=4][COLOR=Blue][B]cze EVA i RESZTA!!!!!!!!!![/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/CENTER] [/LEFT]
  20. [quote name='ice_t']to super że klocek nie jest uczulony , mój paskud nie miał takiego farta i w zeszłym roku prawie by zszedł z tego swiata przez durną osę - okazało się że jest uczulony, na szczęście udało się go nam uratować, choć wet powiedział że gdyby głębiej w pysku użądliła to mogli byśmy nie dać rady go odratować, a i tak biedak cały tydzień pysk miał zapuchnięty potwornie - wyglądał jak mała świnka. Od tej pory w najbardziej natężonym okresie występowania tych fruwajek obserwuje psa prawie non stop[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nadal nie wiem czy uczulony czy nie... dlatego rzuciliśmy wczoraj wszystko i SRU do weta na szczepionke...[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='paula_z']Witanko :multi: Zielononosy Chlorek :loveu: [URL]http://images13.fotosik.pl/83/e2b82f9972fd6f55.jpg[/URL] Uff, cieszkam, że Klocuś w porządku :multi: Się zlinkłam, jak przeczytałam :roll: Maksiu też :angryy: Jak nam ćma wleciała, to mało palpitacji serca nie dostał :shake:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]cześć PAŁLA :multi: ja nie wiem... my to chyba mamy te psy jakieś myśliwskie, albo gończe :niewiem: [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Gonitwa']Witanko ;)[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]witalec ;)[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='madzia i medor']Przeczytałam o Chlorku i osie... dobrze, że już wszystko gra:multi: :loveu::evil_lol: Yyyy, nie pamiętam, coś na F...:niewiem: [/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B][SIZE=4]F[/SIZE]IADOMOżeTyskie :razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]......[IMG]http://yelims3.free.fr/Maison/JouerDansSonBain02.gif[/IMG]...............................dogobranoc ................ .............[IMG]http://yelims2.free.fr/DoDo/Dodo46.gif[/IMG]...........[IMG]http://yelims.free.fr/IPB/Invision-Board-France-413.gif[/IMG][/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]woda Ci sie wylewa..... wyrzuć z wanny tego na krzywy ryj ... :p[/B][/COLOR][/FONT]
  21. [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]:multi::multi::multi:brawo ...w nagrode dostaniesz w środę sernik na zimno ;)[/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]że jak w środe??? :crazyeye: o czymś nie wiem?? Ty przyjeżdżasz do mie?? czy ja do Ciebie ???? :hmmmm: nie uważałam na tej lekcji :oops:[/B][/COLOR][/FONT]
  22. [quote name='Alicjarydzewska']:diabloti::diabloti::diabloti:[FONT=Arial][COLOR=Red][B]wyjęłas mi to z Ust :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:crazyeye::crazyeye:co.... :hmmmm: te obwistłe wargi, usta, fafle?? ci wyciągłam z ust??? :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]
  23. [quote name='dealer']gupecek cos wam pokaze.....:diabloti:[url]http://images28.fotosik.pl/80/369034643d0d5368.jpg[/url][/quote] :eviltong::eviltong::eviltong::eviltong:
  24. [quote name='evaxon']to wez go do puszczy jakiejs czy co zeby se bizona upolowal a nie ose:roll:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ŻUBR w trawie puszczy :razz:[/B][/COLOR][/FONT]
  25. [quote name='dealer']chodzta do mla na nalesniora:loveu:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nie bo DILI zje naszego maleńkiego bezbronnego Clockworka klok+worek :hmmmm: [/B][/COLOR][/FONT]
×
×
  • Create New...