-
Posts
5627 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by clockwork
-
[quote name='evaxon']:grin: buahahahhaha nie płakaj ...oć utule[/quote] [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]oć utulkam :glaszcze:[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]już nie płakam.... oliczam minutki!!! TYLKO 25 minetek!!! i do domciu!!! ŁIKEND!!!! :multi::multi::multi::multi::multi::multi:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='evaxon'] a ostatnimi czasy Tigra tak sypia jak siedze przed kompem :cool1: [FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Blue][B]może też czeka na kolejke do kompa jak... Pawcio, Qba... itd :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] i z zółwiem [/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ooooooo... :crazyeye::crazyeye::crazyeye: masz żófia !!! :cool1::multi:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='evaxon']haha to prawie tak ajk klockowa:evil_lol: prawie.......[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]prawie... bo klockowa niepijąca w ten łikend :razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT]
-
[quote name='BeaC'][COLOR=DarkRed][B]witam Cie Klockowa.................well Ozziowa............ ciekawe kiedy sie połączycie w jedną całość????:cool3::eviltong::eviltong::eviltong:[/B][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nie da rady.... JA+Alicja=2/3... nigdy we 2 nie bedziemy całością :placz::placz::placz::placz::placz::placz:[/B] a nasza 1/3 rzadko bywa z nami [/COLOR][/FONT] [quote name='BeaC'][COLOR=DarkRed][B] [IMG]http://yelims1.free.fr/Animaux/Animaux30.gif[/IMG]........fajna emota [/B][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]buuuuuhahahahah......też ją przyuważyłam.... ale krępowałam sie ją wrzucić... :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/B][/COLOR][/FONT][IMG]http://yelims3.free.fr/Inclassables/Inclassable09.gif[/IMG][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]cześć POKOJÓWKO :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/B][/COLOR][/FONT][IMG]http://yelims4.free.fr/MDR/MDR40.gif[/IMG]
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='evaxon']Alu znowu sie załatwiasz za kanapą??:roll: :diabloti: [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]BUUUUHAHAHAHA :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] świety mikołaj....[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]oooooooooooooo!!!! Satan Klaus!!!!! :multi::multi:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='BeaC'][COLOR=DarkRed][B]HA[IMG]http://yelims.free.fr/Coucou/Coucou10.gif[/IMG] to JA widziaam foty .....................zorgazmowanego smoka:razz: [/B][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]no dzień dobry dzień dobry... a ja właśnie otwieram od 5 min Luśkową.... telepatia?? :cool3::cool3:[/B][/COLOR][/FONT] -
[quote name='madzia i medor']:mdleje::mdleje::mdleje:Wariatki:loveu:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] 8.Nie mów fałszywego świadectwa przeciw bliźniemu swemu:roll:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Gonitwa']Ej ja cem z Wami na pielgrzymkę!:placz:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]to chooooo.... :razz::razz: na kolanach :multi::multi:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=Red][I][B]a ja wypiłam 3 :oops::oops::oops:[/B][/I][/COLOR][/FONT][/quote] :shake::shake:[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:shake: a ja znów nic :shake::shake::shake: Madzia nie rób tego prawka... mówie ci ... przekichana sprawa.... zawsze jak jest impreza to TYLKO MOJE auto jest na chodzie... ine są zepsute... o dziwo :mad: [/B][/COLOR][/FONT][CENTER][IMG]http://yelims5.free.fr/VroumVroum/VroumVroum18.gif[/IMG] [IMG]http://yelims5.free.fr/VroumVroum/VroumVroum04.gif[/IMG] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]jak po jazdach ??? :razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT] [/CENTER]
-
[quote name='evaxon'] :grin: jeszcze bedziesz płakac siemanko:multi:[/quote][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nie bedem.... O! bo ja jako jedyna nie jestem uzależniona.... jestem TU bo chce.... ale nie muszę :grins: łikendzik... odpoczynek.... impra... bede gospodynią domową... popiore, posprzątam, ugotuje... :mdleje: a nie jakies dogo i dogo :shake::shake::shake: ufffff... łikend!!!!!! :multi::multi::multi::multi:[/B][/COLOR][/FONT] [CENTER]:placz::placz::placz::placz: [/CENTER]
-
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]:multi:to zapraszam ..... zaraz zrobię ciepłej kawusi albo herbatkę z rumem :p [/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]przeca już nie masz rumu :razz::razz::razz: a ja nie wiem kiedy Ci dostarcze nowy bo sie przemytniki nie pokazują u nas :cool3::cool3:[/B][/COLOR][/FONT]
- 78403 replies
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='evaxon']stuk puk [SIZE=1][COLOR=PaleTurquoise] 10 znakow[/COLOR][/SIZE][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]kto tam?? [/B][/COLOR][/FONT] [SIZE=1][COLOR=PaleTurquoise] 10 znakow:evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/SIZE] -
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]aha... i że cierpie bo nie było mnie[/B][/COLOR][/FONT][IMG]http://yelims3.free.fr/Grrrrrrrrrrrr/Grrr47.gif[/IMG][FONT=Arial][COLOR=Blue][B] jak miałas [SIZE=5]666[/SIZE] strone [/B][/COLOR][/FONT][IMG]http://yelims3.free.fr/Grrrrrrrrrrrr/grrr50.gif[/IMG]
-
[quote name='paula_z'] Na pewno nie masz ;) Z ćwiczeniami na ... odchudzanie :evil_lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] PEWNIE ŻE MAM!!!!!:razz::razz::razz: a który z tytułów Cie interesuje????? :cool3:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='paula_z']Dreamer adoptowała kolejną szczurkę :multi: Mają teraz 7 dziewczynek :lol: Na razie tylko dwie kiepskie fotki, bo mała jest jeszcze troszkę w szoku ;) nie jest przyzwyczajona do innych szczurków, a zamieszkała z dwoma najmłodszymi. Trencik zaakceptowała ją od razu, Twiggy ją chciała ustawiać wczoraj, dziś już spały wszystkie trzy przytulone :loveu: Chudzinka jest, trzeba ją odkarmić, na razie kiepsko je, bo nie zna szczurzego jedzenia :cool1: Do ludzi jest bardzo ufna, jak ma człowieka w pobliżu od razu wspina sie na ramię i przytula do szyi i liże :loveu: :lol: Na imię ma Tinki :grin:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]taki gupecek jak ta moja ulubiona....:loveu::loveu::loveu: uprawiacz wspinaczek :roll: o samczykach dezerterach też czytałam..... :evil_lol::evil_lol::evil_lol: i co to jeszcze miałam rzec.... :hmmmm: aaaaaaaa... że więcej grzechów nie pamiętam :oops::oops::oops: [/B][/COLOR][/FONT]
-
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]no i co....:angryy: zaznaczałam texty i chciałam odpowiedzieć na jakieś tam cytaty.... sprzed 4 stron chyba .... ale widać nie ten czas nie to MIEJSCE, bo nic mi nie zacytowało :angryy: wogóle dogo muli jak ...... i sie pierdasi... dobrze że jeszcze tylko 1,5 godzinki i nnie bede sie musiała wqrzać z jakimś dogomułem....:mad: cześć EVA :multi::multi::multi:[/B][/COLOR][/FONT]
-
Arystokratyczny blogas Dealera-boksera prawdziwego...
clockwork replied to agbar's topic in Foto Blogi
[quote name='dealer']zyje..mielismy gosci:cool1: sluchajcie no kochane moje...macie pod reka kogos kto mieszka w Holandii???jak macie to ja bym chciala cos sie dowiedziec..pomozcie[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] toś wymyśliła.... akurat mam pod ręką, w studiu dosłownie kolesia z Czech, kolesia z Irlandii, i dwóch z Englanda.... qrde.... sie pozjeżdżały dziady... :mdleje: ale z Holandii nikogo... NIE dojechał :diabloti: chyba sie zjarał po drodze :evil_lol::evil_lol::evil_lol: nie ma cie dziś???? :shake::shake: kaj pojechałaś na wycieczke?? do grasslandii?? :razz:[/B][/COLOR][/FONT] -
[quote name='Alicjarydzewska']:multi::multi::multi::multi::multi:[COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]u NAS własnie przez chmurki wychodzi słoneczko i niebo zaczyna się robić błekitne :multi::multi::multi:[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]eeeejjjjjjjjjjj... gdzie Ty jesteś??? bo u nas szaro buro zimno i nasrane na trawie :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]
- 78403 replies
-
[quote name='madzia i medor']Świetnie, coś czuję, że zrobimy karierę:loveu::loveu::loveu::diabloti: Śpiewasz, śpiewasz, ino jeszcze o tym nie wiesz:cool1::loveu:[/quote] [COLOR=Blue][B][FONT=Arial] :grins: a Ty sie wybierasz na ślunsk?? czy po kiego czorta mie tu uświadamiasz :diabloti:[/FONT][/B][/COLOR] [quote name='paula_z']Witanko :multi: Jakaś plaga antynetowa cy cuś :hmmmm: [/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]to nie plaga... to przymusowy odwyk.... [/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:turn-l::turn-l: [/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]dla uzależnionych[/B][B] oczywiście... mnie sie to nie tyczy ..:roll:..ja olewam dogo po pracy :grins: aaa... dziś ide na urodzinki do znanego Ci Alu Tomera... nie bede sie upodlać bo jade autem... w razie gdybym sie nudziła z menelami to może wleze na dogo.... ale to nie z uzależnienie... tak tylko :roll: żeby Wam czas umilić :roll::oops:[/B][/COLOR][/FONT]
- 78403 replies
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B][COLOR=Red]:hmmmm: dlaczego szłaś po trawniczku :grins: [SIZE=3][COLOR=Blue]żeby wdepnąć w stolca :grins: którego jakiś dziad nie sprzątnął :mad:[/COLOR][/SIZE] [/COLOR][/B][/COLOR][/FONT][COLOR=Red][FONT=Arial][B]to ja na środę do opijania szykuję ......czekoladowego :eviltong::eviltong::eviltong:[/B][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]szykuj szykuj- Pawcio w środe jedzie na próbe - bede sama w domecku :multi::multi:[/B][/COLOR][/FONT] [CENTER][IMG]http://yelims5.free.fr/Zik/Musique37.gif[/IMG] [/CENTER] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='jonQuilla'][B][COLOR=Olive]Cześć Madziu :) :multi::multi:[/COLOR][/B][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]csześć csześć csześć :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='Gonitwa']Cześć Wy Swoje[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]HEJKA!!!! :multi::multi:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='madzia i medor']Rozsądne dziewcze:diabloti:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]wiadomo... Madzie z Tych tak mają ;)[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]cześć ..[COLOR=Blue].przywitam[/COLOR] Cię [COLOR=Blue]w Naszym[/COLOR] imieniu [/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Red][B]ależ oczywiście bo [COLOR=Blue]MOJA[/COLOR] Ci [COLOR=Blue]ONA[/COLOR] jest :grins:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] :evil_lol::evil_lol: [quote name='Wilejkaros']Wariatki! Nagadały znów![/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]noooo... :motz:NAGADAŁY :roll: a fotki smoka Ty widziała??? HĘ??? :cool3::cool3:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='paula_z'] Witaj ichnia Madzialenko :grins: [URL]http://images13.fotosik.pl/86/246a99b545aebc05.jpg[/URL] dinozaurek :loveu:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]witaj ... NASZA??? :hmmmm: PAŁŁŁŁŁLLLLLLLOOOOOO:cool1:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]:multi:Witaj MOJA MADZIALENO :loveu: i NASZ Klocuszku :loveu:[/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]Witaj MŁA Alu i NASZ.... KLOCUSZKU :evil_lol::evil_lol: moja poranna przygoda....:mad::mad: był sobie trawniczek... trawniczek jakich wiele.... a na tym trawniczku psia QPA.... qpa jakich wiele.... :roll: ale oczywiście JA musiałam wdepnąć właśnie w TĄ....nie wiem gdzie TEN pies sie stołuje, ale wali mi spod glana przeokrutnie...:mdleje: już umyłam ale nadal czuje :mdleje: co za dziady!!!![/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:angryy:[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B] nie sprzątają po swoich psach[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:roll:[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B] toż to skandal!!!! :angryy::angryy: P.S. poszłam puścić TOTKA :grins: [/B][/COLOR][/FONT] -
[quote name='Alicjarydzewska'][CENTER]:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[IMG]http://yelims1.free.fr/Anges/Ange04.gif[/IMG] [IMG]http://yelims1.free.fr/Anges/Ange04.gif[/IMG] [IMG]http://yelims1.free.fr/Anges/Ange04.gif[/IMG] [/CENTER] [/quote] [B][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Blue]ciebie też nawróce.... ty... ty... ty ..... heretyku ty ......[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][IMG]http://yelims3.free.fr/Jesuis/Vieille03.gif[/IMG] [B][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Blue] a tera mykam do domu... B. Z WAMI [/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Blue][IMG]http://yelims3.free.fr/Jesuis/Precheur.gif[/IMG][/COLOR][/SIZE][/FONT][/B]
-
[quote name='Brawurka']Nie omieszkam, jak tylko wroci z zajec w strazy pozarnej. :-) Kotkom musze kupic nowe bateryjki - najlepiej chyba duracel, bo te, ktore maja wyczerpaly sie do cna. Teraz Tinki spi na moich kolanacha, a Winki na razie dyskretnie na parapecie, tuz za moimi plecami .:loveu::loveu::loveu:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] ale DURACELE są dla kjujuczków :cool1::cool1::cool1: wymiziaj dobra kobieto swe zwierza od ciotki klockowej ;)[/B][/COLOR][/FONT]
-
[quote name='Alicjarydzewska']:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]i różańcem ...i biczykiem po pleckach :eviltong::eviltong::eviltong::eviltong:[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] [CENTER][FONT=Arial][SIZE=4][COLOR=Blue][B][IMG]http://yelims3.free.fr/Jesuis/Vieille02.gif[/IMG][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=4][COLOR=Blue][B]oooołłłłłłłłłłłłłłł [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=4][COLOR=Blue][B][IMG]http://yelims3.free.fr/Jesuis/Vieille04.gif[/IMG] [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=4][COLOR=Blue][B]jjjjjjjjjjjjjjjjeeeeeeeeeeee[IMG]http://yelims3.free.fr/Jesuis/Vieille03.gif[/IMG][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [/CENTER] [FONT=Arial][SIZE=4][/SIZE][/FONT] [CENTER][IMG]http://yelims3.free.fr/Jesuis/BonneSoeur01.gif[/IMG][IMG]http://yelims3.free.fr/Jesuis/BonneSoeur02.gif[/IMG] [/CENTER]
-
[quote name='evaxon']jest jest :cool3: haha a jak sie zwolnisz?:evil_lol:[/quote] [IMG]http://yelims1.free.fr/Alcooliques/Alcooliques13.gif[/IMG][IMG]http://yelims1.free.fr/Soif/Soif12.gif[/IMG][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]aaa.... to dżampreza!!!!![IMG]http://yelims2.free.fr/Fete/Danseurs.gif[/IMG][/B][/COLOR][/FONT][IMG]http://yelims1.free.fr/Alcooliques/Alcooliques16.gif[/IMG][IMG]http://yelims1.free.fr/Alcooliques/Alcooliques21.gif[/IMG][IMG]http://yelims1.free.fr/Alcooliques/Alcooliques05.gif[/IMG][FONT=Arial][/FONT][RIGHT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]panie tańczą na stoliku [IMG]http://yelims2.free.fr/Fete/Danseuse02.gif[/IMG] [/B][/COLOR][/FONT][LEFT] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] aaaa.... jak sie zwolnie to zabiore komputerek z kabelkiem ......:cool1:[/B][/COLOR][/FONT] [/LEFT] [/RIGHT]
-
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]obejrzałam :multi::multi::multi: ale nasza .... WINKI trafiła do zwierzogrodu :multi::multi::multi: mam nadzieje że pokaże kto tam rządzi :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/B][/COLOR][/FONT]
-
[quote name='evaxon']:lol::lol::lol: a co z netem??:cool1::diabloti::evil_lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] z jakim netem... noooo... mam.... w pracy :grins: [/B][/COLOR][/FONT]
-
[quote name='evaxon'][CENTER]:knajpa::knajpa::knajpa::knajpa: :beerchug: :laola::laola: [/CENTER] [/quote] [FONT=Arial][SIZE=5][COLOR=Blue][B]jest juz ta 1400???:razz::razz: bo nie wiem czy pić.. u mnie nadal 700[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] :knajpa::knajpa::knajpa::knajpa:
-
[quote name='Alicjarydzewska']:evil_lol::evil_lol:[FONT=Arial][COLOR=Red]:evil_lol:[B][I].....cześć MADZIA ....:hand: tak i razem pospiewacie kościelne piesni i pójdziecie na pielgrzymkę :eviltong::eviltong::eviltong: [/I][/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:multi::multi::multi::multi: na kolankach :multi::multi::multi::multi: i sie pomodlimy... :loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
-
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]kapielowo buteklowo pustynne zdjęcia łobejrzałach :multi::multi::multi: ale nie czytałam.... bo ciągle mi ktoś TU przeszkadza w nadrabianiu... ZWALNIAM sie z pracy i biore kompka do domu :mad::mad::mad:[/B][/COLOR][/FONT]