-
Posts
5627 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by clockwork
-
[quote name='evaxon'] [COLOR=Magenta][B]brawoooo:multi: jestem z ciebie dumna:loveu::diabloti::evil_lol: [/B][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]och... eh.....nie było łatwo..:evil_lol:. ale dałam rade :cool1:[/B][/COLOR][/FONT]
-
[quote name='AśkaK']Nie piszta PAŁLA, bo ja ciągle czytam PAŁŁA! :evil_lol: :grins: :lol: [SIZE=1]Przepraszam Pauleńko...ale sama widzisz że to ich wina!:diabloti::evil_lol:;)[/SIZE] Klocusiowa dobrze gada, piepszaj pracę i cho tutaj!:lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:evil_lol::evil_lol::evil_lol: PAULA! tak tak... to wszystko ICH wina :grins: [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='evaxon']:eviltong:ale jakiego kochanego darmozjada:loveu:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]oj taaakkkk :loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
-
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a ja nie robie krupnika.... nic nie kupiłam :placz::placz::placz: pies nadwyrężył nasz budżet... głodówa... bedziem polować na motylki :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]
- 78403 replies
-
[quote name='dbsst']i moja cipeczka :loveu::loveu: [url]http://images13.fotosik.pl/85/4df459eeee4e906a.jpg[/url] [/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] :crazyeye::crazyeye::crazyeye: ma obwisłe wargi .... fafle.... usta?? :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]
-
Arystokratyczny blogas Dealera-boksera prawdziwego...
clockwork replied to agbar's topic in Foto Blogi
[quote name='jonQuilla'][B][COLOR=Olive]ostatnie zdjęcie jest zabójcze :loveu::loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/B][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]zabójcze zdjęcie zabójczego GUPECKA :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] -
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]BRAWO BRAWURKA!!!! opiekuj sie kotkiem :loveu::loveu::loveu: :drink1: i jeszcze jeden i jeszcze raz... domek domek niech żyje nam[/B][/COLOR][/FONT] :knajpa:
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='dealer']no zjadl zjadl ale jedna osa to sie chyba nie najadl.....:shake::diabloti:[/quote] :diabloti::diabloti::diabloti: [quote name='evaxon']:cool1: Klockowa.... bys dała psu jeść:roll:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]przeca zawsze mówie... CO SE UPOLUJE TO JEGO :diabloti::diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] -
[CENTER][URL="http://www.coolspacetricks.com/smiles/pinks/25887/"][IMG]http://img1.coolspacetricks.com/images/smiles/pinks/badtease.gif[/IMG][/URL][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]palec grzebalec[/B][/COLOR][/FONT] [URL="http://www.coolspacetricks.com/smiles/pinks/25950/"][IMG]http://img1.coolspacetricks.com/images/smiles/pinks/loony.gif[/IMG][/URL] [/CENTER]
-
[quote name='dealer']na panel podlogowy...:cool3:zara bedem smazyc i zrec, pochlaniac ,polykac:diabloti:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:crazyeye::crazyeye::crazyeye: panel smazyć??? eh... to plastikowe zachodnie żarcie :shake::shake:[/B][/COLOR][/FONT]
- 78403 replies
-
Arystokratyczny blogas Dealera-boksera prawdziwego...
clockwork replied to agbar's topic in Foto Blogi
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]okrężniczka :loveu::eviltong:[/B][/COLOR][/FONT] -
Szalone bydłaki czyli: Spot [*], Tops, Magnus,Uma, Kicia, Lucyfer i Franek ;)
clockwork replied to Kiłi's topic in Foto Blogi
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]syskie fotki super!!!! :multi::multi: nie bede cytować bo by mi komentarzy zbrakło :evil_lol::evil_lol::evil_lol: buziaki dla syskich modeli :loveu:[/B][/COLOR][/FONT] -
[quote name='evaxon']pogieło cie?? a za co dostane kieszonkowe:roll: witaj mamusiu:loveu:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]faktycznie PAŁLA ma darmozjada na karku :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]
-
Arystokratyczny blogas Dealera-boksera prawdziwego...
clockwork replied to agbar's topic in Foto Blogi
[quote name='jonQuilla'][B][COLOR=Olive]że tak powiem...Diler zna się na kamuflażu --> [URL]http://images13.fotosik.pl/84/3db1ece4a3a504b8.jpg[/URL] :loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/B][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]SWÓJ CHOP :grins: kamuflaż kamuflaż.... :bigcool::bigcool:[/B][/COLOR][/FONT] -
[quote name='dealer']ukulalam ciasto na nalesniki i serek doprawilam na slodko...slina mi kapie :diabloti:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]do sera Ci ślina skapła???? [/B][/COLOR][/FONT]
- 78403 replies
-
[quote name='evaxon'] ta babeczka jest bardzo sympatyczna :roll: hahaa bedziesz pracowac w ochronie??:lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]aaa.... czyli szefowa taka jak JA :p takich to ze świecą szukać :candle: haha... no co ty... w dyrekcji... inna fucha mnie nie interesuje :evil_lol::evil_lol: [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Kate I Luka'] :evil_lol: w UK jesli się chce pracować w TESCO trzeba przejść zajebiste testy psychologiczne :p przykład: uszereguj od największej do najmniejszej: [SIZE=3][B][COLOR=Blue]165294 145873 139582 125896 116985 108563[/COLOR][/B][/SIZE] albo: czy podane wartości są takie same: 1,5 = 1 1/2 [SIZE=3][COLOR=Blue][B]TAK [/B][/COLOR][/SIZE] 0,25 = 1/4 [SIZE=3][COLOR=Blue][B]TAK [/B][/COLOR][/SIZE] 3,75 = 3 3/4 [SIZE=3][COLOR=Blue][B]TAK [/B][/COLOR][/SIZE] albo: podkreśl poprawnie napisane wyrazy (oczywiście wyrazy sa po ang, ale podam przykłady byście wiedziały o co chodzi) [U][SIZE=3][COLOR=Blue][B] książka[/B][/COLOR][/SIZE][/U] księżeka księżna biurenko burieko [U][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Blue][B]biurko[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/U] telefoon telfon [U][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Blue][B]telefon[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/U] [/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:multi::multi::multi::multi: ZDAŁAM!!!!!! ide do TESCO :diabloti::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]
-
[quote name='dbsst']Witajcie Misie Powinnam pracować ale do fury szczęścia jakie mnie od poniedziałku spotyka dołaczyło się coś co mnie zwaliło z nóg..............nie moge powiedzieć bo nie chcę zapeszać ale............[FONT=Arial][SIZE=5][COLOR=Black][B]ale wyrąbali w lesie drwale ;)[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ALA!!!! nie chwaliłaś sie :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='dbsst'] GENERALNIe lewituje nad krzesełkiem [SIZE=4][B]rece mi drżą [/B][/SIZE]i zamiast pracować mam ochotę śpiewać. Dla zainteresowanej Rydzewskiej do której sie nie odzywam.................dziś zakładam skypa ale nie dam Ci nika bo TAK :diabloti:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]parkinson... kochana... parkinson :evil_lol::evil_lol::evil_lol: pewnie ... nie dawaj jej namiarów.. ja też jej nie dam.. :roll:[/B][/COLOR][/FONT]
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='Kiłi']W końcu jakiś pożytek z psa musi być:diabloti::diabloti:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]poŻYDek powiadasz :hmmmm: ;)[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Agunia-Pańciunia)'][B]uuuuffffff ciesze sie ze jest ok.[/B] [B]poglaskaj tego smoka.......[/B]:loveu:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ja też :multi::multi::multi: pogłaskam LEGWANKA :evil_lol::evil_lol::evil_lol: ;)[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Agunia-Pańciunia)'][B]powiedziala co wiedziala.....:diabloti:[/B] [B]i same glupoty na dodatek:diabloti:[/B][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]jak zwykle AGUŚ... ja rzadko na poważnie :cool1:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=Red][I][B]a ja będę zbierać zakłady ;)[/B][/I][/COLOR][/FONT][/quote] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicjarydzewska'];)[COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]łap i przyduszaj ....dostałaś moje GG :cool1:[/I][/B][/FONT][/COLOR] [COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]gratki dla Klocka i pana weta;)[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]wet też wygłaskany... i dostał nagrode ..... moją dniówke :diabloti: wyśle tego czarnucha na walki... niech zarobi na siebie :diabloti::diabloti::diabloti: [/B][/COLOR][/FONT] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='dealer']mam przerwy w dostawie neta wiec dopiero tera przeczytalam...ale to lepiej dla mnie...bo od razu wyczytalam ze juz ok...uffffffffffffffffffffff:multi: CHLORUS:mad:motyle moze lap a nie osy coooooo???:mad:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]motyle nie podnoszą tak adrenaliny.... NAM :cool1::mad:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Kiłi']Jesoo, ale żem się przestraszyła!! Niech się Klocek trzyma mocno i nie omija następnym razem wszystki latające obiekty!!!:p[/quote][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]bo ten gupecek ino MUCHI i MUCHI!!!! ma *******ca na ich PUNKcie[/B][/COLOR][/FONT] :angryy: -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='jonQuilla'][B][COLOR=Olive]o jaaa....taka śmierć :shake: przez głupią, małą osę Cieszę się że Klocek ma się dobrze :multi::multi::multi: Wygłaskaj go za to że taki silny chłop z niego ;) [/COLOR][/B][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] wygłaskany już ;) i przekupiony przez weta karmą... bo był dzielny... tym razem nie zlał sie ze strachu... wet też nie :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a po drodze 2 razy dostałam zawału... jeden pies rozjechany, drugi przelatywał przez droge między autami które pędziły średnio 120/h. na szczęście wyhamowali- ja też odruchowo zahamowałam :roll: mimo iż jechałam w przeciwną strone dwupasmówką a pies leciał po sąsiednim pasie :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][B]a to głupia osa......ale co, że niby Klocek uczulony? a gdzie tam...taka bestia? phi! :diabloti::evil_lol: Wracaj szybko i daj znać co z Klockiem :p [/B][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]NA PCHŁY ta wielka bestia groźna i twarda jest uczulona :angryy:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]:shake:...Chlorek bidulek nawet na pchlice jest uczulony ...mój słodziaszek :loveu::loveu::loveu:[/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]no właśnie :cool1:[/B][/COLOR][/FONT] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=Red][I][B]pędź szybciorkiem do Naszego Chloreczka ..........czekam na ESKA :razz::razz::razz: trzymam Kciukasy żeby było oki :kciuki: :angryy::angryy::angryy::angryy::angryy:kuźwa co za dzień .......13 .....a ja nie wierzyłam w przesądy :angryy::angryy::angryy: [/B][/I][/COLOR][/FONT][/quote] [quote name='Agunia-Pańciunia)'][B]Klocuniu nie daj sie slicznotko tej osie....[/B] [B]ja trzymam kciukaski:loveu:[/B][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] wsio OK. pies dostał szczepionke..ŻYJE! w przeciwieństwie do osy :diabloti: wet opowiadał że w tym tygodniu były u niego 2 siostry- jedna ze sznaucerem olbrzymem a druga ze sznaucerem NORMALNYM... najpierw zadzwoniły że są z psami na spacerze... i nagle oba psy zaczęły kuleć... jakieś banie sie im porobiły- objawy wskazywały na użądlenie.... kazał natychmiast przyjechać. niestety dziewczyny nie wiedziały kiedy i co sie mogło stać... zanim doszły do auta i dojechały do niego te 7 km... sznaucer miniatura już nie żył :placz: [/B][/COLOR][/FONT] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]dobra dziewczynki żegnam... [SIZE=3]KLOCKA użądliła osa w pysk[/SIZE]- łapał dzidyga... jedziem do weta na zastrzyk!!!!! pewnie dziś nie zdąże wrócić... trzymajcie kciuki coby nie był uczulony!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/B][/COLOR][/FONT] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='dealer']jestem zas....:hand:[/quote] :B-fly::B-fly::B-fly::Cool!::Cool!: [quote name='BeaC'][COLOR=DarkRed][B]....chętnie bym z tobą posiedziała ale nijak teraz czasu nie mam:angryy: musze jeszcze do urzedu mista biec:mad::angryy: pa:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::glaszcze::calus: [/B][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]no cóż... to biegnij... cóż.. bedzie TP w domciu:diabloti: to posiedzisz ze mną nie??? :razz:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='evaxon']:grins::grins::grins::grins: witam w waszym blogasku[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nikt Cie nie witnął... cóż za mafia ...:shake: Witam EVA :multi:[/B][/COLOR][/FONT]