Jump to content
Dogomania

clockwork

Members
  • Posts

    5627
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by clockwork

  1. [quote name='dealer']witom wos c#iule ....................i serdecznie:diabloti:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ehhhhhhh... to serdecznie było już zbędne :loveu::loveu::loveu: liderko ty nasza :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]
  2. [quote name='dealer']przyszlam.....chcialam cos napisac ale jak poczytalam to zapomnialam co mialam napisac.....czy to skleroza juz jest:hmmmm::diabloti:a tak w ogole to witam WAS u NAS:diabloti:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ja wiem czy to skleroza???? :niewiem: zapomniałam :hmmmm: MY 3/3 WITAMY WAS U NAS :multi::multi::multi:[/B][/COLOR][/FONT]
  3. [quote name='dealer']czesc ty [U][B]moj [/B][/U]glupolku gupi:loveu::loveu::loveu:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]cześć [/B][/COLOR][/FONT]:diabloti::eviltong:
  4. [quote name='Tina.Sara']tak cudowny... :mdleje: [SIZE=1]to mnie przeraża [/SIZE]:placz:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]no co ty...... wiesz jakie to kochane .... nie zamieniłabym mojego legwanka na nic na świecie :loveu::loveu: noooo... chyba że... [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='dealer'][URL]http://images29.fotosik.pl/85/7a10d015e279d33b.jpg[/URL] buhahahaha padlam na ryjok...slon Jimbo:loveu: dobry dziouszki:p[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]BERECZEK :multi::multi::multi::multi::multi: MOJA TY NASZA!!!! :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]
  5. [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][B]:grins: TO byłam Ja zazwyczaj nie cytowana :diabloti::eviltong::eviltong::eviltong::eviltong::eviltong: no ale chyba pojawisz sie w niedzielę na kompku :razz:.........;) [/B][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]też Cie kochammmm :loveu::loveu::loveu: TYŚ TU u siebie.... po co cytować TUBYLCA ;) w niedziele na kompku?? :hmmmm: przecież wiesz że łikend mam na odpoczynek i [U]NIE CHCE[/U] sie mi serfować po necie[/B][/COLOR][/FONT]
  6. [quote name='Tina.Sara'][URL]http://images30.fotosik.pl/85/58d555ca19c40c2c.jpg[/URL] mało na zawał nie padłam :mdleje:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] prawda że koffany??? ja też uwielbiam [/B][COLOR=MediumTurquoise]ja[/COLOR][B]SZCZURKI :multi::multi:[/B][/COLOR][/FONT]
  7. [quote name='gosikf & dogs']clock.. ja leczyłam depresję, bo kiedy dopiero wchodziłam w tematy psów w potrzebie po prostu nie mogłam uwierzyc. teraz mam 18 lat, a gdy byłam dzieckiem słyszało się o schronisku, znalazło się kotka czy psiaka, rozklejało ogłoszenia, najczęściej były to pieski które uciekły z sąsiedniej ulicy do suczki z cieczką. W wieku ok 13-14stu lat już zaczęłam poznawac tą brutalną prawdę, potem zaczęły się fora internetowe, potem schronisko...Akcje poszukiwania domów w przypadku znalezionych psów, dt dla kotków z piwnic, sterylki dla kotek co by zmniejszyc przyrost nat. tych bid. Pseudohodowle, jedzenie psów, odzieranie ze skóry i przywiązywanie w lesie skazując na śmierc głodową...To wszystko mieszało się w mojej głowie tak, że nie wiedziałam po co ja jestem na tym świecie, skąd ja się tu wziełam, że ja się ku..a nie nadaję do tego świata!!! Teraz to już jest chora, brutalna, CODZIENNA prawda o cierpieniu zwierząt... I jednak teraz troszkę wiem po co ja jestem na tym świecie:roll: D;la tej sroki, sikorki, jeżyka, 14 kotków, 4 moich psów(obecnie3), dla zwierzaków ludzi których upomniałam i coś zrozumieli, dla Zuzi, Soni, dla Szagiego, dla gołębi które znów mogły wzbic się w powietrze! Dla jeża którego przeniosłam na drugą stronę ulicy wyskakując przed samochód który za chwilę by go przejechał...itd. Jednak nie dają mi spokoju mordki tych którym nie mogłam pomóc... Trudno się odnaleźc w tym koszmarnym świecie ale warto żeby ujrzec choc jedną bajkę w realu...[/quote] [COLOR=Blue][B][FONT=Arial]nie bede zagadywać wątku u EVY... boś Ty już i do mnie trafiła.... ;)[/FONT][/B][/COLOR] [quote name='evaxon'] ale chu... mam dzien ... w pracy siedzialam i sie gapilam w sufit nawet gadac mi sie nie chcialo:cool1: i teraz tez mi sie nie chce:roll: ogolnie nic mi sie nie chce:roll: chyba za duzo tablet sie nałykałam :evil_lol::cool1:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]miałam wczoraj to samo...(znaczy- poza tabletami;)) dziś z ochotą szłam do pracy ale już mi przeszło... bo musze pakować towar do Czech, wyceniać, przeliczać na czeskie dolary :mdleje: i co najważniejsze i... najgorsze... zniknąć o 15tej z kompa :placz::placz::placz:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][B]cześć Ewuniu :p ale sobie ładnie wczoraj rozmawiałyście :grins:....:evil_lol: [/B][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]i nawet se z ust wyciągały :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='caroolcia']musiałas mi to z ust wyjąć :mad::diabloti: ???? :evil_lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] jeszcze jestem... do 15:07 :multi::multi::multi: więc sie tu troszke rozglądne... co tam nowego ;)[/B][/COLOR][/FONT]
  8. [quote name='paula_z'] A Ty nie masz matury w tym roku :hmmmm: Ucz się :p Zdążysz się napracować w życiu ;)[/quote] coś ci powiem w tajemnicy... szkoła dla głupich, praca dla biednych :diabloti: [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] [url]http://i142.photobucket.com/albums/r91/dgmm/galleries7/190919.jpg[/url] jebut- MÓJ Maxiu :loveu::loveu: [url]http://i142.photobucket.com/albums/r91/dgmm/galleries7/190920.jpg[/url] AXUCHA :loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][/FONT] [LIST] [*][COLOR=Blue][FONT=Arial][B]walki psów ...byli [/B][/FONT][/COLOR][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] [*][COLOR=Blue][FONT=Arial][B]latające piłki ...byli [/B][/FONT][/COLOR][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] [*][COLOR=Blue][FONT=Arial][B]psiowe portreciki ...byli [/B][/FONT][/COLOR][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/LIST][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]Czyli norma wykonana :multi::multi::multi: A mi nadal nie wchodzi :oops::placz: [/B][/COLOR][/FONT]
  9. [quote name='madzia i medor']Witajcie:loveu::loveu: Eeeee, co tu gadać, nerwowa jestem:roll: Dziś stwierdziłam, że nie nadaję się na drivera, zaparkowałam, wysiadłam i powiedziałam, że ... mhmmm;):diabloti: i Jacek zaprosił mnie na obiad, by ulżyć mi w mym schorzeniu, zwanym potocznie krzywym muskiem:evil_lol::evil_lol: Achaaa, buhahhahaha, wiecie co ja dzisiaj zrobiłam:mdleje: Zaparkowaliśmy zaraz pod knajpą, gdzie jest płatny parking - oczywiście ja o tym nie wiedziałam:cool1: No i gdy koleś wypisywał, no to coś, co się dostaje, jak się stoi na płatnym parkingu, to ja myślałam, że to mandat:evil_lol: No i zawróciłam, i zaczęłam mu tłumaczyć, zeby nie wypisywał tego, bo to moja wina, że to ja dopiero ucze się jeździć i nie wiedziałam, że tu nie wolno stawać:evil_lol::evil_lol::evil_lol: Jejku, gdybyście słyszeli, jak oni ze mnie polewali:mdleje::oops::oops::evil_lol: No, ale w końcu to ja, Magda z Tych:cool1::cool1::cool1::evil_lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] buuuhahahha... Medorowa... jesteś zajebista...właśnienie dlatego że potrafisz przyznać sie do błędu i śmiać sie z samej siebie... i chyba tylko dlatego nawiązałaś do tych Tych i do Magdów tyskich :mad: bo nie rozumiem do czego piłaś :mad::diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='caroolcia']to chyba podlega juz pod madzie w tychów :evil_lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]rozwiń temat :mad::diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]
  10. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]i mnie nie bedzie JUTRO :placz::placz::placz: jade na konwencje tattoo :razz: szczymaj :kciuki: cześć MAUPKO TY MOJA ;) [/B][/COLOR][/FONT]
  11. [quote name='Iwona1984']ohoho ile pięknych zdjęć ja tu widzę:loveu: [U][B] całuski dla ślicznej mordeczki:p[/B][/U][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]eee... no nie szalej nie całuj mnie aż tak :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Wilejkaros']WUSZT, WUSZT, WUSZT BATKI, BATKI, BATKI LACIE, LACIE, LACIE jak mantrę będę powtarzać![/quote] :megagrin::megagrin::megagrin: [quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]witaj Beo u NAS :multi: :loveu: [/B][/COLOR][/FONT][COLOR=DarkRed][B][FONT=Arial][COLOR=Red]no...czasami trzeba poznać języki obce:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B][/COLOR] [/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]Ala :razz: ile znasz tych OBCYCH języków?? bo ja ino Pawciowy :placz::placz::placz: tak dogłębnie... bo powierzchniowo jeszcze Ozzulkowy, Klocusiowy i inne psie :eviltong::eviltong:[/B][/COLOR][/FONT] [URL="http://images29.fotosik.pl/85/7a10d015e279d33b.jpg"]http://images29.fotosik.pl/85/7a10d015e279d33b.jpg:loveu::loveu::loveu::loveu:[/URL] [FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Blue][B]:crazyeye::crazyeye: JA..........SZCZUR!!!! :crazyeye::crazyeye::crazyeye::evil_lol:[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [URL]http://images30.fotosik.pl/85/58d555ca19c40c2c.jpg[/URL]
  12. [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][B]:multi:z kolorku i ja siem cieszkam :oops:...tylko ciekawe co po dzisiejszej kapieli zostało [/B][/FONT][/COLOR][/quote] [quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:razz:...wiem ,że było Lazurowe Wybrzeże .....ale co dalej nie napisano .... teraz piasek z wycieraczki i drink z palemką:evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a więc... :roll::evil_lol: woda w wannie była niczym na Lazurowym wybrzeżu-błękitno szmaragdowa :roll: piasku nie było.....[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=Blue]w wannie nie było, za to w łóżku :mad: jak zwykle.. niczym w kociej kuwecie :evil_lol: drinków nie lubiam.... a palma to mi bije zawsze :p[/COLOR][/FONT][/B] [quote name='Wilejkaros']po kąpieli... brudna wanna[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]fcalle nie :eviltong: bo ja sie kąpałam w sobote, więc jeszcze nie zdążyłam sie umarasić (ubrudzić wilejkars;))[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Rinuś'][I][B]według mnie ludzie którzy znęcają się nad zwierzętami bądź je zabijają powinni być traktowani jak ludzie chorzy psychicznie i stanowiący zagrożenie dla człowieka,bo skoro zabili zwierzę to nie będą mieć skrupułów żeby zabić człowieka...takie jest moje zdanie![/B][/I][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]powinni być traktowani... ale nie są... dlatego sie dzieje jak sie dzieje... bo to NISKA SZKODLIWOŚĆ CZYNU, więc można sie wyżyć na psiaku taki czy inny sposób... odreagować od przerastającej nas rzeczywistości.... itd itp... dopóki oprawca wyrokami sądów jest nie tykalny- nie ma co liczyć że sie to zmieni... głosujcie na mnie w wyborach- ja wprowadze"ŻYCIE ZA ŻYCIE" :razz:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Wilejkaros']Hehehehe, palemka z fikusa...[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]z fiSkusa;) to ja nic nie chce .... ale oni odemnie i owszem :angryy: [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Pysia'][URL]http://images13.fotosik.pl/98/9db919dea256231b.jpg[/URL] ZARĄBISTE !!!!!!!!!!! Zawsze chciałam mieć niebieskie włosy :loveu: Zazdrość Edytko to nieładne uczucie :shake: Przestań zazdrościć :mad: ;)[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]chcieć to móc Pysiu.... [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Agunia-Pańciunia)'][B]czesc Krolewny...milego piateczku bo juz za pare godzinek weekendzik....[/B][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]tak!!! ŁIKENDZIK!!!!! a jutro nie ma mnie na kompecku bo jedziemy na KONWENCJE TATUAŻU do Czech :multi::multi: [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='BeaC'][COLOR=DarkRed][B]przyszłam Cie tylko powitac.......................:multi: mizianko dla psa........no TZta tez lekko możesz:razz: [/B][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]Samce wymiziane ;) a mnie za uszkiem :razz:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Pysia']Tiaaaaaaaaaaaaaa... A potem najpierw w domu syn stwierdzi że mama zwariowała, TZ stwierdzi, że nie pokaże się ze mną nigdzie ( oboje są tradycjonalistami...). W pracy jakby mnie zobaczyli to od razu telefon do wariatkowa i frrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrru z pracy na bruk :diabloti: Dyrektor pewnie odbyłby ze mną długą rozmowe w cztery oczy i poinformował mnie, że pracujac w firmie jestem jej reprezentantem i w niebieskich włosach firma trafi prestiż :evil_lol: Więc pozostanę przy moich własnych blond ;)[/quote][FONT=Arial][COLOR=Blue][B] temat tolerancji już poruszaliśmy... czy farbując sie na niebiesko stajesz sie GORSZYM pracownikiem??? NIE! ale już cie szef nie chce.... bo... sie wyróżniasz :diabloti: witam wszystkich cytowanych i NIE CYTOWANYCH... ;) doberek kochani!!!!![/B][/COLOR][/FONT]
  13. [quote name='gosikf & dogs']A co z tym psiakiem co ma guza? Czy widujesz go często, może daj go na PWP i ktoś pomoze???:roll:Może jednak można coś zdziałac...[/quote] mówisz??... widywałam go kilkakrotnie, ale nigdy nie aż z tak bliskiej odległości :placz: szwęda się w różnych regionach miasta... temu wnoszę że nie jest DOMNYM psem, choć nie wygląda na brudnego, zaniedbanego psa-poza guzem oczywiście ... a może jednak ma dom?? jak ma- to co to za dom??? przecież on musi cierpieć... na dobrą sprawe-pies nie może chyba nawet usiąść żeby nie odczuć dyskomfortu- nie mówiąc o bólu... bo MUSI go boleć otwierający sie guz.. nie ma innej opcji .... jednakże- wrzucając na PWP...co dalej??? czy ktoś przyjedzie pomóc mi go złapać?? czy sama mam ganiać całymi dniami po mieście i szukać boroka....potem pewnie zawieźć do Warszawy do kliniki..... a ja za tydzień wyjeżdżam z kraju.... nie bedzie mnie... wątek padnie... qrde... ale patowa sytuacja :-( pozatym straciłam wiare wpomoc działania dogomaniaków- kiedy założyłam wątek o jastrzębskim schronie... o głupie napisanie pisma do dyrekcji oraz petycji.... zero odzewu- nie licze sie w gronie dogomaniaków-pomagierów... więc nikt nie zwrócił uwagi na wątek założony przez jakąś clockwork :roll: moja bezradność nasunęła mi jedną myśl- nie jeździć do schronu bo to mnie tylko dołuje- SAMA nic nie zdziałam :shake: czekać... dokąd posuną sie włodaże miasta i "opiekunowie" psów... może walka sie zacznie kiedy kolesie posuną sie jeszcze kilka kroczków dalej i wybuchnie wielka afera... :niewiem: [quote name='Rinuś'][I][B]bo my nie jesteśmy prawdziwymi ludźmi...prawdziwi ludzie spoglądają na krzywdę zwierząt przechodząc obojętnie... dlatego nas to tak boli :-([/B][/I][/quote][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]chyba... też mi sie tak czasem wydaje... że to JA jestem nienormalna... nie pasuje do tego świata- pełnego nienawiści, dążenia po trupach do celu, znęcania sie dla przyjemności, zabawy nad bezbronnymi stworzeniami, traktowania zwierząt jak rzecz ....[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Kiłi']Jesoo obejrzałam straszny film z psami. Aż mnie wszystko boli. nie wiem czy wam go pokazywać, strasznie mi się smutno zrobiło i żal tych psów:-([/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]jak do filmu dołączona jest petycja- dawaj :grins: zresztą dawaj- bo na naszej stronce wuwuwu mamy dział POMÓŻMY JE RATOWAĆ, z linkami uświadamiającymi że człowiek to GNÓJ :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='gosikf & dogs']teraz nasunął mi się frag.filu który kiedyś widziałam o psach które były wiezione tirem do rzeźni...Na miejscu były zrzucane w klatkach z kilku metrów na beton, łamały się i wyły ściśnięte w klatkach...To było 10 sekund...A do dziś nie mogę zapomniec ich głosu, ich pyszczków...:-( Kiłi lepiej nie...[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]widziałam...[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:placz:[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B] chyba i to mamy na stronce :roll:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Kiłi']Hmmm właśnie nie wiem czy pokazywać, to był dość drastyczny filmik o polowaniu na dzika i pume...[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]dawa [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='zuzolandia'][B][I][COLOR=indigo]No wiec tak .....wlazlam tutaj ....fotki twoich stworzen obejrzalam nie wszytskie naturalnie to zostawie sobie na srodek bezsennej nocy :evil_lol:..........i ...........[/COLOR][/I][/B] [B][I][COLOR=#4b0082]....tancowala igla z nitka tralalala tralala .....[/COLOR][/I][/B] [B][I][COLOR=#4b0082]........gryfcoki pieronskie zesta som .......:loveu:[/COLOR][/I][/B][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]oooo... zuzolka :multi: fotki są nieistotne... poczytaj jakie ONE tu bzdury piszą :evil_lol: i zapraszamy oczywiście regularnie ;)[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][B]Dobry :multi: Przyszłam na chwilkę, przeglądnęłam po łepkach i znalazłam fotki Klocka jak zwykle śliczne aż miło było się na nich zatrzymać i poprzyglądać jaki z niego przystojniak No i oczywiście mam swoją ulubioną fotkę [URL]http://images26.fotosik.pl/84/05b75fdbd3febf4b.jpg[/URL] :loveu: [/B][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]w imieniu Klocka Bóg zapłać :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='madzia i medor'] Doberek Klocusiowa Nie nadrabiam:modla: Wybacz Na łikenda nadrobię[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]dobra,wybaczam .... i tak Ci nie wierze że nadrobisz :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='paula_z']Madzia :glaszcze: Trzymam za tą 6 w totka :kciuki: Podpisałam już kilka dni temu, drugi podpis nad Madzialeną. [URL]http://images24.fotosik.pl/85/70bb816b8a2a7405.jpg[/URL] świeci się jak psu jajca :evil_lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]wolałabym 3 szóstki :diabloti: ale jedną też sie pociesze... i pociesze moich najbliższych i psy .... Pawciowi wybuduje full wypas studio... i zatrudnie gosposie... a ja bede klikać klikać klikać :cool1: :evil_lol: ciach emocje :diabloti: [/B][/COLOR][/FONT]
  14. [quote name='gosikf & dogs']Tigrusiu buziol w pychol i nie ważne co powie Ewcia:diabloti: clockwork Chyba wiem o czym mówisz...Wyobraź sobie, że ja też jakoś nie mogę spojrzec w lustro, bo zobaczę że jestem człowiekiem a tak mi wstyd za "ludzi"...Też nie mogę uratowac każdego psa którego spotkam i szlag mnie trafia. Popatrz ile ich jest, ile tych psich cierpień, a przecież każdy z nich ma gdzieś kogoś kto jest odpowiedzialny za ich krzywdę. I jak tu patrzec w lustro kiedy nie wiadomo czy człowiek nieodpowiedzialny jest normalny bo jest ich więcej, że to może ja jestem jakaś nienormalna??? Kiedy wszyscy patrzą z odrazą jak wchodzę na skrzyżowanie, zatrzymuję ruch prawie wpadając pod samochód żeby ściągnąc psa z ulicy, którego od kilku godzin wszystkie auta omijają...I jeszcze pukają się w głowy... Ja chyba jeste,m nienormalna i nie mogę powiedziec, że jest mi z tym dobrze, bo trudno tak powiedziec gdy codziennie ubolewa się z powodu kolejnego zwierzaka...Natomiast nie powiem, że zamieniłabym się umysłem z tym "prostym", który woli nie widziec tego co dzieje się na jego oczach... clockwork- tak już chyba musi byc czy jak?:hmmmm::confused::niewiem: Jeśli ktoś kiedyś znajdzie rozwiązanie na bezdomnośc i krzywdę zwierząt na świecie z rąk człowieka, to będzie moim BOGIEM, tym najprawdziwszym![/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] znalazłam!!!! znalazłam kolejną bratnią dusze.... tak... dokładnie O TO mi chodzi... opisywałam to dziś na blogu Clockworka o tu: [url]http://www.dogomania.pl/forum/showpost.php?p=7098126&postcount=8625[/url] i tu [/B][/COLOR][/FONT] [url]http://www.dogomania.pl/forum/showpost.php?p=7102911&postcount=8660[/url]
  15. [quote name='Rinuś'][I][B]hehe i skończysz jak niektórzy:evil_lol:[/B][/I][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]pewnie już bym tak skończyła ... gdyby miłość do psów nie szłaby w parze z rozsądkiem :cool1: a gdybym miała własne M jak mieszkanie... to pewnie rozsądek dawno poszedłby na odstawke :cool1:[/B][/COLOR][/FONT]
  16. [quote name='Rinuś'][I][B]biedactwo :-( to Ty go przygarnij :diabloti: Clocek miałby sie z kim bawic :evil_lol: [/B][/I][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]NIE :diabloti: bo to jeden z około setki którego musiałabym przygarnąć... wciąż czekam na tą 6 w TOTKA... wtedy bede przygarniać wsjo [/B][/COLOR][/FONT]
  17. [quote name='GrubbaRybba']Nie wytrzymałam i zadzwoniłam do nowych właścicieli Tobiego. Wygląda na to, że wszystko jest OK. Tobi jest na sobotę umówiony u weta na drugą serię szczepień, aktualnie ma podawane leki na odrobaczenie (druga seria), poza tym jest wesoły, dużo je - przytył, waży prawie 5 kg, nauczył się siusiać na dworze, bawi się z królikiem Eską, chodzi na spacery do parku, [U][FONT=Arial][B]śpi z nowymi właścicielami w łóżku [/B][/FONT][/U]z nową panią jeździ do pracy. Tobisiu powodzenia w nowym domku. :loveu:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nie mam więcej pytań :loveu::loveu::loveu: Tobiś jest u SIEBIE :multi::multi::multi: :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/B][/COLOR][/FONT]
  18. [quote name='matusz5'][COLOR=Navy][B]Alicja??????:cool3::cool3::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti:[/B][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]buuuhahhah... ALA!!! na dywanik :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]
  19. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]Lordzik bidulku... :-(:-( nie czuj sie niepotrzebny- jeszcze Cie znajdzie ten jeden, jedyny domek [/B][/COLOR][/FONT]
  20. [quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]w pracy zanim pan ochroniarz załączył nawiewik mialam zziębnięte paluchi :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/quote]aaaaaaaaaa... ten nawiewnik [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]co to TYLE prundu ciągnie i w dyrekcji dostana pier.dolca jak zobaczą rachunek.... to współczuj mi teraz zjak siedziałam 2 tyg. kiedy lało i było ok. 5 stopni na zewnątrz :diabloti: tera sie musze faszerować syropkami i tabletami bo na wyjazd mus być zdrowa ... ale chyba nie ma szans, bo nie ma opcji żeby to wyleżeć :shake: [/B][/COLOR][/FONT]
  21. [quote name='Rinuś'][I][B]biedaczek :-( a na straż dla zwierząt nie możesz zgłosić?[/B][/I][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]w Jastrzębiu??? ha ha ha.... u nas ani w okolicy nie ma takiego czegoś.... a pozatym to jeden z kilkuset psów w takim stanie w okolicy... nie zareagują.... [/B][/COLOR][/FONT]
  22. [quote name='bonita']Cześć :) Przyszłam popatrzać czy są foty :cool3: Ni ma , to idę:evil_lol: Pozdrowionka :)[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] mało że fot nie ma to nie ma też werki..... ona chyba sie załamała tym mundurkiem... albo przez niego wyrwała tyyyylu chłopaków że juz dla nas nie ma czasu :p[/B][/COLOR][/FONT]
  23. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]BASIU!!!!! czy nakopiesz mi do doopy jak znów nie nadrobie??? brak czasu, brak ochoty/natchnienia... tzw. dół ... ale całuję WAS :loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
  24. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]melduje sie na momencik.. bo dziś nie nadrobie znowu....nawet nie pamiętam gdzie jestem :oops::oops::oops: ale pozdrawiam CIE, WAS... ONYCH... :evil_lol::evil_lol: kiedy ja znajde chwilke czasu :placz::placz::placz:[/B][/COLOR][/FONT]
  25. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]jesoooo :mdleje: tak szczęśliwej osoby chyba jeszcze nie widziałam.. weszko.... i Ty tak zawsze bedziesz?? masakra :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]
×
×
  • Create New...