Jump to content
Dogomania

clockwork

Members
  • Posts

    5627
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by clockwork

  1. buuuhahhaha...[IMG]http://yelims5.free.fr/Sport/Pompes01.gif[/IMG] Ala.... MÓJ TY PAKERKU [IMG]http://yelims5.free.fr/Sport/Costaud.gif[/IMG]
  2. jest mi nadal smutno... łzy mi sie cisną do oków... i wkurzam sie że jestem gupia... bo inni sie nie przejmują i lepiej sie mają niż ja... bo dziś trza być sqrwlem bezlitosnym, olewać innych... po trupach do celu... ale ja nie... ja musze zawsze znaleźć coś co mnie przybije jak dżizusa na krzyżu.... mało mam własnych zmartwień... jeszcze chce mi sie szukać bid cierpiących ... a potem ryczeć że świat niesprawiedliwy że ten kto nim rządzi to faszysta ... że uwielbia cierpienie innych... :angryy::angryy::angryy: [CENTER][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Blue][B]za kare macie blu klockową :cool1: [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/84/d97b79eb6ba16a79.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images13.fotosik.pl/98/9db919dea256231b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/84/b0961d2932406834.jpg[/IMG][/URL] [FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Blue][B]i kotecek podblokowy...:loveu: kochom go że nie na moim aucie :loveu::loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/84/295c21411757c74d.jpg[/IMG][/URL] KOMU ta gupia robi fotki... :hmmmm: nikogo nie widze :niewiem: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images13.fotosik.pl/98/d678ef09d30e1e2a.jpg[/IMG][/URL] [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/CENTER]
  3. [quote name='paula_z'] Pamiętam o urodzinkach, 1 listopada :razz: A Maksiu za 11 dni skończy 4 lata :lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a Klocuszek za niecały miesiąc 6 :roll::roll: i już z górki :-( jestem efa... czytałam o wydatkach związanych z wet-wizytą :shake::shake: oby pomogło :kciuki: i jestem zła na siebie... bo qrde za miętka jestem... czasem wolałabym nie przejmować sie byle psiakiem.... o ile łatwiej sie żyje takim ludziom ....psitul mnie :placz: [/B][/COLOR][/FONT]
  4. [quote name='paula_z']A do mnie czemu nie pisałaś :placz: Ty, Ty ... niebieska Ty :p[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]bo ja kochaniutka wlazłam na Pawciowym telefoniszu na gie ino na 6 minut i 66 sekund... a z Tobą to bym chciała poklikać dłużej :p i wysłałam ino debe życzonka... ale ONA mnie zlała :mad::mad: dzień dobry olewająca mnie debe jak se qpie kompa to cie zamęcze :eviltong::eviltong: [/B][/COLOR][/FONT]
  5. [quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:pmi też zrobiło się milutko [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]bo u mnie ZAWSZE MILUTKO.... ale żeby nie było ZAmilutko... zara sie rozpłake :placz::placz: ciąg dalszy nastąpi [/B][/COLOR][/FONT][IMG]http://yelims3.free.fr/Inclassables/Inclassable19.gif[/IMG] [quote name='evaxon']:diabloti: helołłł:loveu:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]HELL oł :loveu: [SIZE=4]ANKA12 !!!!!! :scream_3:[/SIZE] jutro dostaniesz [/B][/COLOR][/FONT][IMG]http://yelims3.free.fr/Inclassables/Inclassable87.gif[/IMG] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] sprawdź przy donosicielu czy całe... wysłałam jako [COLOR=Red]OSTROZNIE[/COLOR] !!! byłam na poczcie, już wróciłam..... i jestem zła na siebie, bom zawrażliwa, zawspółczująca, zamiętka :placz::placz::placz: i bezradna :placz::placz::placz: szedł przedemną pies.... widziłam go kiedyś u mamy pod blokiem jak sie błąkał:-( pies jak pies.... ale.... ma na kończynie tylnej,chwytnej narośl... wielkości :hmmmm: średniego jabłka???? tak... mniej więcej... i to jabłko mu wisi na udzie i dynda... na resztkach skóry.. i sie otwiera i wygląda jakby zaraz miało wypaść ... mięcho na wierzchu :placz::placz: 3 otwarte rany :placz::placz: szłam za nim i ... i co ja moge zrobić w tym zasranym Jastrzębiu??? SAMA, bez hotelików, klinik, ludzi którzy by mnie wspomogli :placz::placz: ze schroniskiem gdzie pies byłby zostawiony sam sobie... umierający w cierpieniu... mój kundelek [*] sprzed lat miał to samo... to był RAK ... cierpiał i musieliśmy mu ulżyć w cierpieniu :placz::placz: buuuuuuuuu... a ta psina... raczej nie ma domu, błąka sie w różnych rejonach Jebia .... sam... z otwartym guzem dyndającym na udzie... ja... twardziel, ktorego nic nie wzrusza prawie puściłam pawia na ten widok i zrobiło mi sie słabo :mdleje: [/B][/COLOR][/FONT]
  6. [quote name='paula_z']Cześć Aśka :multi: Maksiu śpi, Axa pewnie też ;) ZimZum chora, zrobiły jej się odciski na piętkach, spadła jej odporność i sie drapie, znów musi dostawać zastrzyki :roll: Reszta zdrowa, maluchy się jeszcze trochę ustawiają :lol: Karola chora, Paula padnięta po robocie :cool1: Za niedługo idziemy na spacerek, siusiu, [U][SIZE=3][COLOR=Black][B]paciorek[/B][/COLOR][/SIZE][/U]i spać ;)[/quote] [IMG]http://yelims4.free.fr/Pasdaccord/NonNon26.gif[/IMG] [quote name='evaxon']:lol: dzieki mamuska.. pomogłas mi :grin: nospy nie wezme bo wzielam 2 inne tablety ...:cool1: zreszt anospa mi nie pomaga:roll: nie wiem czemu :evil_lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ja przy TYCH bólach, po zażyciu nospy .... mdleje :mdleje: .... :niewiem: czemu??? może temu że przed zażyciem nie konsultuje sie z lekarzem lub farmaceutą [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='AśkaK'] Ja też się upominam o fotę od Ali!:grins: Klocusiowa cicho, nie piskaj!:evil_lol: [/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ale że co.:hmmmm: ... fcale nie bede protestować że chcesz fotke ALI :diabloti: hejka kobity :multi: [/B][/COLOR][/FONT]
  7. [quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:hand: ....Aguś .....wróciłam do domeczku ....byłyśmy słowem;) i myslami z TOBĄ :loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]oj taaaakkkk... ... i brakowało nam ciebie :placz::placz:[/B][/COLOR][/FONT] [CENTER][IMG]http://yelims.free.fr/Jetirelalangue/langue46.gif[/IMG] [IMG]http://yelims.free.fr/Jetirelalangue/Langue06.gif[/IMG] [IMG]http://yelims.free.fr/Jetirelalangue/Langue11.gif[/IMG] [/CENTER]
  8. [quote name='Pysia']A Ty gdzie znowu się włóczysz ? :mad:[/quote] :grins: :grins: [quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]byłam u MOJEJ OSOBISTEJ MADZIALENY :loveu:i jej osobistego Szatanka:grins: i osobistego NASZEGO :evil_lol:psa Klocka vel Chlorka vel Clockvorka;) i przywiózł MNIE do domeczku Nasz osobisty TZ:eviltong: CezaryR:evil_lol: Nie ma to jak korzystać z urlopiku dla poratowania zdrowia :p...bywać w Zdrojowym mieście bywać w miłym i przyjaznym towarzystwie wsród życzliwych sobie i innym osób ...w takich chwilach mogę napisać jak to mówi Agunia Pańciunia ...życie piekne jest ;) A wogóle ...Madzialeno ...Pawciu ...dzięki jeszcze raz w imieniu Qby ...:loveu::loveu::loveu: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]musiało być fajnie... boś wniebowzięta... gdzieś była :mad::mad: w imieniu qby:hmmmm: podziękuje sam... i SKOCZY po browara :multi::multi: Hura!!! Qba ma 18 :multi::multi:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='zuzolandia']no wieszzzzzzzzzzzz !!!!!!!!!!!! jaki unfal walnac???? a Klockowo mo ????[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ni mo... :eviltong::eviltong:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='zuzolandia']aaaaaaaaaaaaaaa to tamte haryyyy ;-) heheheheh tyz piknie tyz piknie ;-)[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]bbbuuuuhahahhahaha... nie tamte ino TE... głowicowe hary :razz: BLU..... niczym moja czcionka :loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
  9. [quote name='Wilejkaros']Jak nie ma Madzialeny, to tylko 1 stronę zagadały![/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]że co.... sugerujesz mi że to JA tak gadam :p error... to ONE :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]Madzialenka była tylko Ja zajęłam jej szlachetną osóbkę ...:grins:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]TO ONA :cool1: Alooooo!!!! jezdem BLU :B-fly: mało tego... moja poducha jest blu, moje ucho jest blu, moja fejs jest blu, moja szyja jest blu, moje ręce są sine... były mega blu, ale myłam cifem, więc sie troche zmyły :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][B]Nie spię już od godzinki ale nie chciałam robić hałasu w Naszym Blogasku :razz: [/B][/FONT][/COLOR] [CENTER][COLOR=Red][FONT=Arial][B]:multi:Dzień Doberek :multi: Jako 1/3 z 3/3 powitam Was Ja ...:grins: chwilowo nie macie wyjścia :evil_lol: ale już uciekam co by się za bardzo nie panoszyć ;) [/B][/FONT][/COLOR][/CENTER] [/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]dziękuję Ci o mła.... za zabawienie gości pod moją nieobecność :modla: już jezdem- przejmuje warte ;)[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Pysia']Klockowa - jeszcze Cię nie ma :crazyeye:Ale i tak się przywitam malutka istoto :multi:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]jestem jestem wielka Pysiu!!! :multi::multi: [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Kiłi'][URL]http://images13.fotosik.pl/96/c0ecc36ec546cc3f.jpg[/URL] Jak posąg:evil_lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]bo to posąg... odlany Clockwork :p[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='basia2202'][B][COLOR=Purple]hehe.. Alusiu... wszystko możesz :p :evil_lol:[/COLOR][/B] [B][COLOR=Purple]w końcu to[/COLOR][/B] [B][COLOR=Blue]Jej[/COLOR][/B][COLOR=Blue][COLOR=Black][B][COLOR=Purple]..[/COLOR][/B][/COLOR][/COLOR][B][COLOR=Purple]. znaczy się...[/COLOR][/B][B][COLOR=Blue][COLOR=Black][COLOR=Red]W [COLOR=Blue]a[/COLOR] s [COLOR=Blue]z[/COLOR] b [COLOR=Blue]l[/COLOR] o [COLOR=Blue]g[/COLOR] a [COLOR=Blue]s[/COLOR] :evil_lol: :diabloti: [COLOR=Purple]a w ogóle to witanko!!:multi: [/COLOR] [/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]witanko witanko w naszym blogasku- super że Ali pozwoliłaś ;)[/B][/COLOR][/FONT]
  10. [quote name='Agunia-Pańciunia)'][B]Jak to Cie nie bedzie????[/B] [B]niedpouszczalne!!!:diabloti:[/B][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]no i słowo sie rzekło... nie było mnie.... znaczy byłam, ale jakby mnie nie było :cool1:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='evaxon']widziałam psia widziałam psia:eviltong:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]no co TY.:crazyeye::crazyeye:... daj linka.. też popaszczam :roll:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][B]ale on na tym zdjęciu szczuplutko wyszedł....taki śliczniutki :loveu: poprzytulać aż się chcę :)[/B][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]bo wtedy był jeszcze szczuplutki.... zdjątko robione na zlocie motocyklistycznym, a że Klocuś uwielbia motorki, motocyklorzy, to brum brum motora.... to wypatrywał któż to znowu nadjeżdża :loveu:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='emdziolek'][COLOR=DarkOrange][B]Wpadłam:cool3: Widziałam klocka:diabloti: jaka poważna mina na tym zdjęciu:evil_lol: No i spadam:lol:[/B][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]o! wpadnięta..:multi: wyżej masz odp. czemu taki poważny ;)[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='madzia i medor'] Ala, powiedz co Ci Klockowa zrobiła, powiedz, powiedz:grins: Dzięki, prawdziwa z Ciebie dogociólóła:evil_lol: Nie chcę Cię załamywać, ale krakersy też nie są słodkie:roll: [/quote] Ale objęła amnestia... darowałam jej kare, ale za to musiała zafarbić mi [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]włoski .... jestem BLUE :multi: wątpiłaś?? :razz: PSIACIULKA :cool1: nosz qrde.... posypałam cukrom i byli slodkie [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='paula_z']Witanko :multi: [URL]http://images13.fotosik.pl/96/c0ecc36ec546cc3f.jpg[/URL] dumny pan pies :loveu:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]witalec... dumny, spoglądająco-wypatrujący[/B][/COLOR][/FONT] [IMG]http://yelims5.free.fr/VroumVroum/Moto01.gif[/IMG] [FONT=Arial][/FONT]
  11. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B] kaj tam zima.... hyc jak pieron :cool1:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [quote name='zuzolandia']taaaaaaaaaaaaa akurat hica to byla u mie w lazience hehehe;-) i bydzie w piekarniku jak sie gutkowo zapiekanka bydzie piykla;-) ehheehehe[/quote] [quote name='evaxon'] :hmmmm: a moze tak po polsku :evil_lol:;) [/quote] [LIST] [*]clockwork: gdzie tam zimno, ciepło jak cholera :p [*]zuzolandia; taaaaaaaaaaaaa akurat ciepło to bylo u mnie w łazience hehehe;-) i będzie w piekarniku jak sie gutkowa zapiekanka będzie piekła ;-) ehheehehe[/LIST] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]pozatym czytałam że Cie krew zalała... znam ten ból... też mie kiedyś :roll: to dopadło :evil_lol::evil_lol: a z tymi pierogami to cie pogieło??? :crazyeye::crazyeye: ja jak mnie brzuch boleje to leże i kwicze... a pierogi z biedronki Pawcio sam se musi ROBIĆ :diabloti: co do Tigry i jej (nie) jedzenia... nie martw sie- nie zagłodzi sie sama... widocznie je ile potrzebuje, Klocek też je różnie- czasem cały dzień nic, bo nie jest głodny... i Ala mi tu mówi że Ozzy też :cool1: [/B][/COLOR][/FONT]
  12. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]i [COLOR=Red]MY [/COLOR]i [COLOR=Red]MY[/COLOR] jesteśmy [COLOR=Red]TU[/COLOR]..:multi::multi::multi::multi:.. ale Bee chyba od kompka odciągli.... mam nadzieje że walczyłaś :razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT]
  13. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]weszko.... [COLOR=Red]MY[/COLOR] wnosimy o streszczenie... co, jak, kiedy.. :razz::razz: nooo... to już nie przeszkadzamy- naciesz sie NIM... a jak sie znudzisz to wróć :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]
  14. [quote name='zuzolandia']doberekkkkkk;-) u WAS tez tak zimnoooooooo????????????[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] kaj tam zima.... hyc jak pieron :cool1:[/B][/COLOR][/FONT]
  15. [quote name='Agunia-Pańciunia)'][B]to nie byo szaleństwa???:crazyeye:[/B] [B]a kiedy bedzie?[/B][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]jak skończy 21 :diabloti: [/B][/COLOR][/FONT]
  16. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a ja informuję że zaglądam choć sie nie udzielam :oops: i ciągle trzymam :kciuki: za Szwajcarie i że dostałam wczoraj piękną :loveu::loveu: cegiełke z Allegro od WESZKI pewnie- za którą dziękuję.:loveu::loveu:... wisi w ramce w naszej firmie :multi::multi: i moje ulubione hasło tam jest "ratując jednego psa nie zmienimy świata, ale świat zmieni sie dla tego jednego psa" :loveu::loveu::loveu::loveu: P.S. Pajunia....[/B][/COLOR][/FONT]:ban:[FONT=Arial][COLOR=Blue][B] kto Ci " to" zrobił... i dlaczemu :razz::razz: [/B][/COLOR][/FONT]
  17. [quote name='basia2202'][B][COLOR=Purple] witanko Madzia!! :loveu::) [/COLOR][/B][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]aaa... witanko witanko Basiu :multi::multi::multi: :eviltong:[/B][/COLOR][/FONT]
  18. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B] tak wiem .... ten VOCAL z Pain of Salvation :loveu: jak pojade do tej Sverige... i bede na koncercie... to .... :mdleje: zrobie mu wszystko co bedzie chciał :oops: :diabloti: [COLOR=Red];)dobra już więcej nie mów:evil_lol:[/COLOR] a pozatym [/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][B][COLOR=Red]WITAMY[/COLOR] [/B][/FONT]:razz:[FONT=Arial][B][COLOR=Blue] WAS[/COLOR] [COLOR=Red]U NAS[/COLOR][/B][/FONT] :multi::multi:[/quote] [COLOR=Red][B][FONT=Arial]WI[/FONT][/B][/COLOR][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]TA[/B][/COLOR][/FONT][B][FONT=Arial][COLOR=Red]MY[/COLOR][/FONT][/B] [FONT=Arial][COLOR=Red][COLOR=Blue][B]WI[/B][/COLOR][B]TA[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]MY [/B][/COLOR][/FONT]:multi::multi: [FONT=Arial][COLOR=Red][B]..[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]..[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Red][B]..[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]..[/B][/COLOR][/FONT];) [quote name='drzalka']Helloł Ozzy :lol: Prawie jak Osbourne :evil_lol: Wpadajcie do nas :p[/quote] [COLOR=Red][FONT=Arial][B];)...a myślisz dlaczego ma takie piekne imie ;)[/B][/FONT][/COLOR] [quote name='basia2202']potwierdzam :p słonko jest, ale brr brr zimno :roll: Alusiu... witaj ach witaj!!:multi::loveu::B-fly::B-fly: czemu Cię tak witam - nie pytaj :eviltong: :evil_lol: [/color][/b] [B][COLOR=Purple]miziu miziu dla paszczulca:)[/COLOR][/B][/quote][COLOR=Red][FONT=Arial][B]witaj ...witaj....mizianko bedzie jak wrócę:p a czemu tak mnie witasz:razz: [/B][/FONT][/COLOR] [quote name='Agunia-Pańciunia)'][B]czesc Aluniu[/B] [B]jak 18stka przeszła?[/B][/quote][COLOR=Red][FONT=Arial][B];)spokojnie:evil_lol:[/B][/FONT][/COLOR]
  19. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B][COLOR=Red]doberek[/COLOR] :hand:..[COLOR=Red]..[/COLOR] to[COLOR=Red] MY [/COLOR]... obycwaj cuzamen [COLOR=Red]2[COLOR=Blue]/3[/COLOR][/COLOR] :B-fly::B-fly:[/B][/COLOR][/FONT]
  20. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]debe... ale ja nie mam niebieskiej fryzurki :placz::placz::placz: usz mi sie zielona z turkusowym przebłyskiem zrobiła :placz::placz::placz: ale dziś ALA mnie naprawi :p potem podyskutujemy z adwokatem.... czekoladowym :p wypijemy za Qbe i Ciebie... nie jako pare- oddzielnie,.... :cool1: no i takie tam... cmok cmok... P.S. pisałam Ci wczoraj o 23:02 na gie gie, ale mnie olałaś :mad:[/B][/COLOR][/FONT]
  21. [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][B]:shake:coś ciasne to łóżeczko ....:eviltong: [URL]http://images13.fotosik.pl/95/9c9628d1b4d27491.jpg[/URL] Ozzy zmienia upodobania z ilościa zjadanego zarełka w zależności od pogody .....a może wam się cieczka zbliża...kurde albo była już ....:hmmmm: [/B][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]to jak Evaxon...:razz::razz: przed cieczką jesteście czy po :cool1: SIE WITAM... i wącham stópki Tigry :loveu::loveu::loveu: [url]http://images25.fotosik.pl/83/60a492b9ce586991.jpg[/url] [/B][/COLOR][/FONT]
  22. [quote name='Agunia-Pańciunia)'][B]czesc Madzik...[/B] [B]oj pogoda to jest zawsze.....[/B] [B]zalezy tylko jaka...[/B] [B]wczoraj do poludnia bylo cudownie....a juz dzis jest mniej cudownie...[/B]:loveu:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ano... też tak mówie... pogoda jest zawsze.... bynajmniej w Jebiu :cool1: macie fote psa i nacieszcie sie bo jo mam dziś gościówe i nie bedzie mnie z Wami :eviltong::eviltong: [/B][/COLOR][/FONT][CENTER][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images13.fotosik.pl/96/c0ecc36ec546cc3f.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
  23. [quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:dziś sąsiedzi musieli słuchać Vadera , Blind Guardianów dla złagodzenia nastroju , Nightwisha , a na koniec poszło na foollll...:evil_lol::evil_lol::evil_lol:Madzialena będzie wiedziala o co biega :eviltong::eviltong::eviltong: Pain of Salvation :loveu:The Perfect Element;) aaa i przesłuchiwaliśmy [URL="http://www.myspace.com/cs83sjz"]Pawciowa nowa stronke ....;-)[/URL] [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] tak wiem .... ten VOCAL z Pain of Salvation :loveu::loveu::loveu: jak pojade do tej Sverige... i bede na koncercie... to .... :mdleje: zrobie mu wszystko co bedzie chciał :oops::oops::oops: :diabloti: a pozatym [/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][B][COLOR=Red]WITAMY[/COLOR] [/B][/FONT]:razz::razz:[FONT=Arial][B][COLOR=Blue] WAS[/COLOR] [COLOR=Red]U NAS[/COLOR][/B][/FONT] :multi::multi::multi:
  24. [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][B]:hmmmm: [SIZE=6]Izo , masz sernik dla Madzi?? [SIZE=2]Ja dla Mojej Osobistej Madzialeny mam już zapakowany :p[/SIZE] [/SIZE][/B][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] IZO .... ja już pochłonęłam sernika którego doprowadziła do mnie Ala, a czy Ty zostawiłaś coś medorowej??? :razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='dealer']JA TEZ CHCE SERNIK:diabloti:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]Pawcio zjadł Twoją porcje :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='madzia i medor']Na pewno dobrze:roll: W końcu ma szatana, który robi bardzo dobrze:multi::evil_lol:[/quote] :loveu::loveu::loveu: [quote name='madzia i medor']Bo to powinno być najulubieńsze ciasto wszystkich:evil_lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]no.... ja chyba mówić nie musze że to moje najulubieńsze...bo przeca Ty to wiesz... boś ty z tych .... samych :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][B]:multi:HELLoł ....piję kaff ........... za 300 stronkę w Klubie[SIZE=5] AA [/SIZE]:diabloti::evil_lol: [/B][/FONT][/COLOR] [RIGHT]:knajpa: [/RIGHT] [/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ja nie należe do tego klubu.... bo ja NIE ANONIMOWA :diabloti: dziś nie pije :shake::shake: cześć MEDOROWO... i jak.... jadłaś serniczek :razz::razz: [/B][/COLOR][/FONT]
  25. [quote name='basia2202'][B][COLOR=Purple]o jaaa.. Madzialenaaa... jaki piekny ścieg krzyżykowy!! :mdleje: marnujesz się kobieto! :evil_lol:[/COLOR][/B][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]sama sie marnujesz... :diabloti: bo jo ni :p[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='dealer'] dobry na wieczor:multi: tiaaa Madzialena ma talenta co nie? ale jak sie spedza wieczory w kole gospodyn to sie tak umie:diabloti:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]TAK :grins: bo jo taka wszechstronnie uzdolniona... nie ino to dogo i dogo i dogo... i... gupoty.... czasem se ide w moim ulubionym moherowym bereciku do kobitek... i se szydełkujemy, haftujemy, dziargamy... na drutach :grins: żykomy zdrowaśki .... i takie tam... a nie ograniczenie- DOGO :diabloti: cześć dilerowa..[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:B-fly:[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]. złóż QBIE życzenia :roflt::roflt::roflt: [/B][/COLOR][/FONT]
×
×
  • Create New...