Jump to content
Dogomania

clockwork

Members
  • Posts

    5627
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by clockwork

  1. [quote name='dealer'] tiaaaa..zeby mi nie bylo za wesolo to teraz zaczal jeszcze zygac:shake: [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]wyżigo i bedzie zdrów jak RYPA :p organizmus musi sie oczyścić... trzym[COLOR=Red]amy[/COLOR] kciuki [COLOR=Red]aby[/COLOR] jak [COLOR=Red]najszybciej [/COLOR]:kciuki:[/B][/COLOR][/FONT] nie bede go ciagla kuniami....nie bede specjalnie kupowac kunia...nie ma mowy..nie namowisz mnie....:cool1:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]kup kunia... kup :modla:[/B][/COLOR][/FONT]
  2. [quote name='asher']No i okazało się, że Waszka jest na bakier z geografią :evil_lol: [B]Clockwork[/B], udanego wyjazdu! :multi: A na długo jedziesz? :cool3:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] no.... na bakier z ta geodezją :evil_lol::evil_lol: na długo??? nie wiem czy to długo czy krótko- w zależności jak mi tam bedzie... na 8 dni - od piątku do piątku :multi::multi::multi:[/B][/COLOR][/FONT]
  3. [quote name='dealer']HA!...oto sila perswazji(trudne slowo) mej:diabloti:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nooo.... perwersja jak diobli :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]
  4. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]doczytałam... czajnik ma nowy WSPANIAŁY domek z panciami chodzącymi na kolanach :roll::roll: Oliwka jest zajefajna... szczególnie w cartoon network :diabloti: Luniasta szukająca kotka.... mmmmmmmmmmmmmmmmm już sie polubiły??? :razz: albumik z psiami :cool3: co ja jeszcze doczytałam :hmmmm: aaaaaaaaaaaaaaaa.... że od jutra mnie nie ma :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]
  5. [quote name='dealer']nie potrzebuje twojej tesknoty...w ogole...phiiiii......:diabloti:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] robaczku mój... bede tęsknić...:loveu: musiałaś.. musiałaś mnie zmusić żebym powiedziała... :placz::placz::placz: juz tęsknie :placz::placz::placz: bede... NA PEWNO bede sie TU pojawiać... choćby na momentos, ale bede .... mam nadzieje [/B][/COLOR][/FONT]
  6. [quote name='malawaszka']pamiętaj o FOTACH!!! mnóstwo fot!!! pstryk pstryk pstryk!!!! fiordy! volvo! ikea! nokia! :diabloti:;) a tak w ogóle to w jakie miejsce jedziecie???????? pewqnie juz pisałaś alem zapomniała bo nie wiem gdzie ja mam ostatnio głowę :oops:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]waszko ... gdzie ty masz ostatnio głowe....:shake::shake: nie, nie pisałam... to mój debiut... SZTOKHOLM :multi::multi: P.S. Nokia = made in Finland :cool1: Fiordy = made in Norway, FORDY :roll: made in jUeSej :cool1: [/B][/COLOR][/FONT]
  7. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]znalazłam sekundeczke .... i jeszcze dziś bede sie pojawiać.... :eviltong: u ciebie TEŻ :diabloti: a potem dam Ci odpocząć .... odemnie :roll: nie płacz... wróce :cool1: [/B][/COLOR][/FONT]
  8. [quote name='dealer']a ja nie bede tesknic...nic a nic w ogole ani troche ani ciut ciut ...pelny luz, spokoj relaks NIE JEDZ!!!!!!!!!!!!!!!! [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZS"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/4/4_9_9.gif[/IMG][/URL] [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZS"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_1_4.gif[/IMG][/URL] [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZS"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_1_38.gif[/IMG][/URL] [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZS"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_1_44.gif[/IMG][/URL] [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZS"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_19_5.gif[/IMG][/URL] :diabloti:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]jade.... i nie bede też tęsknić... za nikim... nawet za TOBĄ... P.S. kim jesteś nieznajoma :roll: :eviltong: :diabloti: P.S.2 móld sie żeby mnie dopuszczono do kompka ... to sie pojawie na dogo ;) [/B][/COLOR][/FONT]
  9. [quote name='BeaC'][COLOR=DarkRed][B]włosy jak włosy.......ale najgorsze, że się nie ogoliła witaj............... widziałam senne foty z klockiem na szczęście uffffffffffffffffffffff Luska jojków nie ma................ale pojadła gruszek bąki:angryy::angryy::angryy::mad::mad::mad:[/B][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]witanko Bea... nooo... nie ogoliłam sie :oops::oops: na szczęście Klocek ma jojki..., co amortyzuje bąkacze :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Wilejkaros']A mnie się marzy S80 odkąd kiedyś dano mi się przejechać.... Ech...[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a ja sie lubuje w STARYCH, KWADRATOWYCH.... takich limuzynowatych [/B][/COLOR][/FONT] [CENTER][IMG]http://www.autobazar.eu/pics/218175_2.jpg[/IMG] [/CENTER] [quote name='zuzolandia'][URL]http://images25.fotosik.pl/87/e9b8f8c073d8740f.jpg[/URL] milosc rozne ma oblicza;-) hehehhheheh witanko KLOCUSZKOWA;-) tak se troszku poczytalam i przez zabeblane stronice dzielnie przelecialam;-) hehhehehehh pozdro !!![/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]mordobicie..... nie znam słowa MIŁOSĆ :roll: zuch dziewczynka...przelatuj te stronice ;) [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='zuzolandia']ooooooooo zazdraszczam urlopu w krainie volvo .............takiej to dobrze....[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]sie robi sie ma :diabloti: i nie urlop ino praca... mój Pawcio bedzie tam dziarał a ja jade jako księgowa :p wiesz jaka to stresująca praca ??? :shock:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Anka12'][B][COLOR=darkorchid]Cześć Madzialeno[/COLOR][/B] [B][COLOR=#9932cc]Paczka doszła wczora ale pan postmaster zostawił awizo bo przez furtke przejść to było za wiele pracy i dziśok jade na postofice odebrać:loveu:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#9932cc]I Madzialeno życzę milego urlopa w krainie Volvo:p[/COLOR][/B][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:crazyeye:dopiero??? QWA!!!! dopłacałam dziadom za PRIORYTET!!!! faken zasrana poczta :angryy: oooooo.... oby pogoda była ładna to urlop bedzie udany... bo jade z przeziębieniem [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Agunia-Pańciunia)'][B]to Madzik baw sie tam dobrze...i odpocznij , nabierz sil i niczym sie nie stresuj.......[/B] [B]bede tesknic:p[/B][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]sie bede bawić...napewno... oby Pawcio nie miał za dużo klientów bo chciałabym też pozwiedzać ....:roll: druga taka okazja może sie nie zdażyć tęsknijcie... tęsknijcie... może i ja czasem o WAS wspomne :eviltong: [/B][/COLOR][/FONT]
  10. [quote name='malawaszka']tam od razu gruba :obrazic:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]wielka, weszko WIELKA :diabloti: jesteś WIELKA .... a nie POTĘZNA :cool1:[/B][/COLOR][/FONT]
  11. [quote name='paula_z']Filmiki: [URL="http://s142.photobucket.com/albums/r91/dgmm/videos/?action=view&current=049d2bff.pbr"]Szczurki[/URL] [URL="http://s142.photobucket.com/albums/r91/dgmm/videos/?action=view&current=bffc0e2b.pbr"]Axa i szczurki[/URL] [URL="http://s142.photobucket.com/albums/r91/dgmm/videos/?action=view&current=f2aa0fb0.pbr"]Szczurki[/URL] [URL="http://s142.photobucket.com/albums/r91/dgmm/videos/?action=view&current=bee9b7ec.pbr"]Axa i Max[/URL][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nie otworzył mi sie drugi filmik :placz::placz: ale pozostałe 3 TAK :p zajebiaszcza muza :diabloti::diabloti::diabloti: buuhahhahaha ja Was bardzo prosze... nie dawajcie już szczurków... bo ja coraz bardziej chce :roll::roll::roll: pozdróweczka dziewczynki z rodzyneczkiem :loveu: [/B][/COLOR][/FONT]
  12. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]medorkowa... jezdem... tzn. SĄ[COLOR=Red] MY [/COLOR]:grins: były my na randce z fryzjerką i OBIE cwaj jesteśmy PIKNE... ot tak chciałam poszpanować :grins: meldnij sie bo dziś ostatni dzień jestem na kompku.... :placz: robie se odwyk :roll:[/B][/COLOR][/FONT]
  13. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]SIE witam... żeby nie wyjść z wprawy :diabloti::diabloti::diabloti: i sie cieszkam że Diluś ma TYLKO biegaczke... jeszcze chwilka i poleci na spacerek... jeszcze go bedziesz kuniami ciągła do domu :p a TOBIE zdrówka- niech Ci gile z nocha nie kapią :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]
  14. [quote name='malawaszka']aaa ja też ja też kce :placz::placz::placz:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] kcieć znaczy móc :grins: wiesz jak ja sie ciesze??? :razz: miliony VOLVO :grins: chyba dostane tam zawału o korby... albo wróce autem... VOLVO 740 :loveu::loveu::loveu: jedyne o którym marze od :hmmmm: 15 lat?? :razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT]
  15. [quote name='malawaszka']łożesz i to już od czerwca i tak długo domku nie ma??? ja mimo, że [SIZE=3][B]nie jestem[/B][/SIZE] [B][SIZE=3]wielką fajną [/SIZE][/B]glutków bo wolę brody to jestem nim zauroczona :loveu::crazyeye::crazyeye::crazyeye: widziałam foteczki - wsie :loveu: świetne i psiowe i ludiozwe :loveu:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nie no weszko.... nie bądż taka skromna... jesteś wielką :diabloti:/ fajną ;) waszką :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]
  16. [quote name='Alicjarydzewska'][SIZE=3][COLOR=Red][FONT=Arial][B]Na poprzednich stronkach też są fotaski ...moje i te, które wstawiła Magda Klocusiowa... [/B][/FONT][/COLOR] [/SIZE] [SIZE=3][COLOR=Red][FONT=Arial][B] Ciociu Madzialeno [/B][/FONT][/COLOR][/SIZE][SIZE=3][COLOR=Red][FONT=Arial][B]:buzi:[/B][/FONT][/COLOR][/SIZE][SIZE=3][COLOR=Red][FONT=Arial][B]...Dziękujemy za wstawienie fotek :grins:[/B][/FONT][/COLOR][/SIZE][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:oops::oops: no problemo :p[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][B]A wogóle to życie jest do doopy :angryy::angryy: Nie pojadę na wystawę do Kamienia bo mój Cezarek akurat pracuje w tym dniu na rano i doopa ....autobusem musiałabym wyjechać skoro świt ...więc będę czekać na fotorelacje w zaciszu domowego ogniska :angryy::angryy: Oprócz tego złożyło się kilka spraw na moje stwierdzenie ...:diabloti::diabloti: .....piękny jest Ozzulek :loveu::loveu:....i ja mam jego:loveu: a on mam mnie:loveu: ...i tak se pójdziemy razem we 2 przez najbliższe lata ... [SIZE=3][COLOR=Blue]przeca MY jedziemy na wystawke... to cie przybierzemy... a życie nie jest do doopy ino cza sie sie przestawić na te pieruńskie czasy pogoni za wszystkim i zycia w biegu... ja tysz nie umie :cool1:[/COLOR][/SIZE] :evil_lol:a własnie Ozzy zjadł Qbie z plecaka ....pół czekolady z orzeszkami :grins: i strasznie płakał jak się czekoladka skończyła :evil_lol:....Qba zorientował się po strzępkach papierków ....:eviltong: KOCHAM CIĘ OZZY :loveu::loveu: [/B][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]jo cie tysz kochom Ozziczku mój czekoladkowy :loveu:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='paula_z'][LEFT][/LEFT] [FONT=Verdana][COLOR=Black][URL="http://images24.fotosik.pl/88/27bfd4c97e1ec7a1.jpg"]http://images24.fotosik.pl/88/27bfd4c97e1ec7a1.jpg [/URL][URL="http://images24.fotosik.pl/88/27bfd4c97e1ec7a1.jpg"]:grin:[/URL] [/COLOR][/FONT][FONT=Verdana][COLOR=Black][URL]http://images26.fotosik.pl/87/0165d8b1769c132b.jpg[/URL] :roflt: [URL="http://images13.fotosik.pl/108/4030339f6a21ba8b.jpg"]http://images13.fotosik.pl/108/4030339f6a21ba8b.jpg :loveu:[/URL] [/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]PODLINKOWAŁAM CI... bo Ty nie umiesz :grins: :eviltong: JOŁ OZZULIŃSCY... melduje że Ala jest u mła... :multi: [/B][/COLOR][/FONT]
  17. [quote name='Agunia-Pańciunia)'][B]a i ja zajrzalam i dzien dobry Wam powiem....kobietki kochane......:loveu:[/B][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]M[COLOR=Red]Y[/COLOR] 2[COLOR=Red]/3[/COLOR] też [COLOR=Red]sie [/COLOR]witamy [COLOR=Red]z Tobą[/COLOR].... :hand::hand::hand:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Agunia-Pańciunia)'][B]a dlaczego ostatniego????[/B] [B][SIZE=4]FOTASKI BYŁY - WIDZIALAM........[/SIZE]:diabloti:[/B][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]bo od jutra mam urlopa :grins: pakuje sie ... i w piątek [URL="http://www.coolspacetricks.com/smiles/flags/25160/"][IMG]http://img1.coolspacetricks.com/images/smiles/flags/3dflagsdotcom_swena_2faws.gif[/IMG][/URL] nie mylić z WATYKANEM :grins: aaa... były fotaski były.... też widziałam ;)[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='dealer']machalam do ciebie gupecku.....a ty chyba spisz czy co???:diabloti::diabloti::diabloti:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]tja.... zaspałam.[/B][/COLOR][/FONT][URL="http://www.coolspacetricks.com/smiles/sleepy/27341/"][IMG]http://img1.coolspacetricks.com/images/smiles/sleepy/Goodnight.gif[/IMG][/URL][FONT=Arial][COLOR=Blue][B].. ale TYLKO 2 godzinki[/B][/COLOR][/FONT][IMG]http://yelims2.free.fr/DoDo/Dodo58.gif[/IMG][FONT=Arial][/FONT]
  18. [quote name='evaxon'][URL]http://images23.fotosik.pl/88/6e25d6eb98eba174.jpg[/URL] ooo Klockowa ..włosy ci urosły :grin:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]i wąsika zapuściłam :oops: buuhahaah[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='paula_z']Cześć Madzialenka :multi: Dobre te przeróbki :cool2: [FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Blue][B]powaga?? :razz:[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] Buhahahaha :roflt: :evil_lol::evil_lol::eviltong: Hahahaha :grin: Maksiu tez się tak układa ale ja się kołdrą oddzielam :lol: na wypadek ewentualnego bączka :evil_lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ja też sie wieczoram oddzielam... ale po zdjęciu widze że w nocy[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B] sie to[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B] zmienia :cool1:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][B]Dzień doberek...:p za oknem 11 stopni w pokoju 25 stopni za oknem deszcz...i mamy już jesień ... więc witanko w jesienny poranek... [SIZE=4]Wcześniej były fotaski .....a ONE zagadały ;)[/SIZE] właśnie wysłałam ostatniego pobudkowego eska:-( [/B][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nooo... zima... w końcu :roll: taaaa... ONE znów zagadały :shake::mad: jak ostatniego... to już nie bede miała pobudki??? :razz: [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='basia2202'][B][COLOR=Purple]witaaaanko niebieska! ale dziś chmurno.,.. niestety... kto zepsuł pogodę!?! :x [/COLOR][/B][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]witanko... w końcu troche deszczu po tych upałach :diabloti: ONE zepsuli pogode :cool1:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='dealer']:hand:....tak se macham zeby z wprawy nie wyjsc....:hand: :diabloti:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]SE machaj... ja SE też pomacham :hand::hand::hand: WITANKO w ostatni dzień mojej pracy :grins: [/B][/COLOR][/FONT]
  19. [quote name='AśkaK']I ja się witam i o zdrówko pytam!:evil_lol::lol::loveu: Klocusiowa nie jedź, zostań z nami!:lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]jade :diabloti: i nawet nie spojrze na te dogowariatki :evil_lol::evil_lol::evil_lol: wcale nie bede tęsknić :roll: i może wogóle juz NIGDY nie wleze na dogo po takim odwyku :roll::roll:[/B][/COLOR][/FONT]
  20. [quote name='Wilejkaros']Klockowa, przecież nie mogłaś zeżreć całego???? Nie mogłaś!!!!!! Ala, powiedz, że nie mogła!!!! A to taki taniec na zasadzie "my jeteśmy krasnoludki hopsasa"?[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] mogłam :diabloti: i zeżarłam :diabloti: i BYŁ przepyszny.... i ten na zimno tysz... zeżarłam :cool1:[/B][/COLOR][/FONT]
  21. [quote name='Kiłi'][URL]http://images13.fotosik.pl/108/d6b511df419b234e.jpg[/URL] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: to je dobre:diabloti:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]dobre?? :crazyeye::crazyeye::crazyeye: łóń mie chciał zeżreć a ona powie że dobre :mad::mad::mad:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Wilejkaros']O, matko i córko! Ala, jak Ty się rytmicznie ruszasz! Ja kcem tego sernika! Czy cokolwiek to było![/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] SERNICZEK :grins: nie dostaniesz.. JA ZJADŁAM :diabloti::diabloti::diabloti: mniamuśny był :loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
  22. [quote name='dealer']sama jestes zsiniala:eviltong::eviltong::eviltong: [/quote] [FONT=Arial][COLOR=SlateGray][B] [COLOR=Blue]też...:diabloti: starość nie radość :placz: nie wiem co chciałam napisać.... :p[/COLOR][/B][/COLOR][/FONT]
  23. [quote name='dealer']padles...powstan:evil_lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]PAŁER RAJD :diabloti::diabloti::diabloti: jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa jaki upadły i powstały:roll: Ozzulek :loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
  24. [quote name='dealer']uffff..dobrze ze Dili nie ma jojkow:diabloti: [FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Blue][B]NIE WIESZ CO TRACISZ :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] A klockowa SYPIA ze swoim psem:shake:sodomia i gomoria:diabloti:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]wcale nie ja z nim ino ON ZE MNĄ :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Alicjarydzewska']:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[COLOR=Red][FONT=Arial][B]a to jest najlepsiejsze ....... [URL]http://images25.fotosik.pl/87/84572b63d7eb348c.jpg[/URL] [/B][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]tez tak lubisz :razz: [/B][/COLOR][/FONT]
  25. [CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images12.fotosik.pl/109/1d557619f5c34019.jpg[/IMG][/URL] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]i moje romantyczne DOBRANOC KOCHANIE :loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT] [/CENTER]
×
×
  • Create New...