-
Posts
5627 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by clockwork
-
[quote name='caroolcia']szukamy Luśkowej nowej pracy :cool3:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]to jak znajdziecie.. to potem mi poszukajcie.... :p ja też chce prace- może być bez kompka byle za godziwe wynagrodzenie :cool1: cześć pracusiu :loveu: [/B][/COLOR][/FONT]
-
[quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:crazyeye::crazyeye::crazyeye:o mazs ....i nic nie powiedziałas mnie wcześniej ......o rany ale lux :razz:a ja wczoraj długo dochodzilam :razz:....zanim się zagrzałam :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]znaczy gdzie dochodziłaś:razz: u mnie w domu bo zmarzłaś w pracy?? czy u sia w domu bo zmarzłaś u mnie na chacie :hmmmm: w sumie... najważniejsze że doszłaś :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Agunia-Pańciunia)'] [B]i u mnie tez wlaczyly gady ogrzewanie.....[/B] [B]ale najsmieszniejsze jest to ze jak wczoraj u sasiadki magiki cos wiercili w scianie w lazience to ups....przewiercili sie do mojej lazienki i kafelek pekl...i bardzo byli zdziwieni....no patrz pan...a na wylot dziurke zrobi......[/B] [B]:loveu::diabloti:[/B][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]to ja sie też ciesze że Ty sie cieszysz. :loveu: i mi w końcu ciepluchno w pracy.... :multi::multi: bo za tą kase co im płace to powinni grzać cały rok... ale nie... najpierw sie trza pokłócić o wszystko :angryy: buuhahahah... no patrz pani... to ci fachowcy :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='Agunia-Pańciunia)'][B]czesc krolewno....[/B][/quote] [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][B]:razz:..powinnaś w liczbie mnogiej napisać :evil_lol::evil_lol::evil_lol:bo Nas tu więcej :eviltong::eviltong::eviltong:[/B][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]buuuuhahahhaha[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Agunia-Pańciunia)'][B]wiem, bo zagladam ...to widze....i az milo sie od razu robi......przycukrzylam???:cool3:[/B][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]przecukrzyłaś i to cholernie :loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]no ladnie ...az sama się zdziwilam :p[/B][/COLOR][/FONT] :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[COLOR=Red][FONT=Arial][B]taaaa....lepiej nie pytaj Tych co ze mną przebywaja :razz:[/B][/FONT][/COLOR][/quote]nooo... [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]mnie nie pytaj ...[/B][/COLOR][/FONT] -
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]to i ja melduje że jesień... i że w końcu włączyli nam w lokalu ogrzewanie.... i że żyje.... i że pozdrawiam i jestem :roll:[/B][/COLOR][/FONT]
-
[quote name='kon trojanski suwalki']Co do tego bana - to bez komentarza... Wiesz jak jest - wystarczy zeby osoba komu ktos nie odpowiada przywalila punkty i poprosila o to samo kilku swoich znajomych - i po Tobie.... Sprawa ta wlasnie jest w fazie odkrecania. Przez tego bana - Pajunia stracila kontakt (przez privy) z osobami przez ktore pomaga kilkunastu psiakom - wiec w sumie to te biedne psiaki dostaly bana, bo wstrzymane sa dzialania zwiazane z ich adopcja.... Bardzo pochopnie jakies osoby nie baczac na konsekwencje zbanowaly kogos kto nie "hopka" pieskow tylko robi konkretna robote - smutne....[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]dlatego też nie komentowałam... bo niestety i TU na dogo są niepotrzebne spięcia... a kto na tym cierpi?? no kto??? wiadomo- zawsze i TYLKO psiaki[/B][/COLOR][/FONT] :mad: [quote name='weszka']Tak, tak to ode mnie :p Cieszę się że się podoba:loveu:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]BARDZO SIE PODOBA i se wisi ;) dziękuję [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='pajunia']Juz jestem, nie tak szybko sie uda mnie zniszczyc. Dzieki wszystkim za slowa otuchy i podtrzymywanie na duchu.:lol: Wracajac do panienek, z Gdanska mamy transport do Hamburga, a nawet do hannoveru. Stamtad jest zalatwiany lot samolotem do Zurychu lub Brna. Trwal by tylko 1,5 godziny, i dziewczynki by sie nie stessowaly zbyt dluga jazda samochodem.[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ufffffffffff.... ale jazda... ale organizacja.:loveu: .. czyli wygląda na to że jedyny problem to przewieźć w Polsce- reszta pójdzie jak po maśle :multi::multi: i samolocikiem ;) mam nadzieje że dziewczyny dzielnie to przeżyją :loveu: ja niestety też z drugiego końca... więc mogę tylko trzymać :kciuki: [/B][/COLOR][/FONT]
-
[quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]raniutko po śniadanku Moja droga :grins:...zaprowadzę Cię :loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] to albo raniutko, albo po śniadanku... bo ja śniadanko jem o 14tej mniej więcej o właśnie... se przypomniałam- ide se zrobić śniadanko- zaraz wracam :p [/B][/COLOR][/FONT]
- 78403 replies
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
clockwork replied to arima's topic in Foto Blogi
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]cześć Pysiu... nadrobiłam w końcu, poczytałam..... cieszkam że Karol wrócił zadowolony... ale mniej cieszkam że zmoroszelmy sie nie lubią już.... sex, sex... a potem ciach ciach po pysku... jakie to życie jest okrutne :roll:[/B][/COLOR][/FONT] -
[quote name='Alicjarydzewska']:razz::razz::razz:[COLOR=Red][FONT=Arial][B]...chcesz ....zaprowadzę Cię na spotkanko :grins: mnie zaproszono ....ale powiedziałam że NIE MOGĘ :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/B][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] a ja bym poszła...:loveu: O KTÓREJ :razz::razz: zadzwoń do pań że przyślesz zastępstwo :p[/B][/COLOR][/FONT]
- 78403 replies
-
Arystokratyczny blogas Dealera-boksera prawdziwego...
clockwork replied to agbar's topic in Foto Blogi
[quote name='dealer']ale ze co? mam sie powiesic na tym sznurku:hmmmm:.....nie za krotki troche na moje karczycho?:roll: i co potem? mam se odgryzc jezyk:crazyeye:przeciez i tak nic nie mowie...nigdy:cool1: KWM:loveu::loveu::loveu:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]załatwić dłuższy??? :razz::razz: ooooooto to to... :razz::razz: dlatego ci niepotrzebny... :cool1: :evil_lol:MCT :loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT] -
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][B] A ja Wam muszę napisać jakie mnie szczęście dopadło :loveu::loveu::loveu:będąc na urlopie zdrowotnym :multi::multi::multi::multi::multi: Otóż :evil_lol::evil_lol::evil_lol:.................................otóż w Moim przedszkolu :evil_lol::evil_lol::evil_lol:jutro gości BISKUP :roflt::roflt::roflt:i mnie ominęła ta wątpliwa przyjemność :multi::peace::peace::peace: Jak ja koffam TE ROBOTE :eviltong::eviltong::eviltong: [/B][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]FARCIARA :diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]
- 78403 replies
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='chalimala']mój najulubieńszy Bandog :D boski jest! Klockowa piękny kolorek :) kisiory w pyszczydło!!!![/quote][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a ile znasz bandogów :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='Wilejkaros']Uffff, mi też już ulżyło.... Biedny głodzony kotecek... Na suchej bułeczce tylko... Mam zdjęcie z coraz bardziej rozprutym krokodylem, bo Behemocik wkłąda w tą dziurkę łapki, głowę, całego siebie... Odkąd ja zrobiłam mojej sis FORMAT w odwecie, to bardzo uważa. Hehehehehe[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]buuuuhahahhah... czyli wiesz o czym mówie :evil_lol::evil_lol::evil_lol: a kotecek musi być przezabawny- wchodzi biedaczysko do krokodylka i zżera wnętrzności... biedny kotecek :diabloti::diabloti: wymiziaj odemnie mruczka.... ;) a żeby mi sie zbytnio nie poprawił humor... przypomniałam sobie o psie sąsiada.... ma ok. rok... lata całymi dniami sam bez opieki... kiedyś upomniałam Pana że nie powinien go puszczać bo ktoś go skopie, wpadnie pod auto, zgubi sie, pogryzą go psy .... a co pan mi na to???? "no i dobrze... bedzie spokój"... :angryy::angryy::angryy: jeszcze niedawno psiak na widok każdego skakał żeby wylizać, przywitać, żeby go wygłaskać... od jakiś 3 miesięcy psiak nie daje do siebie podejść... do mnie zawsze leciał z daleka z merdającym ogonem- ostatnio stał pod klatką, kiedy klękłam żeby go pogłaskać, on podkulił ogon, i zaczął niepewnie odchodzić.... nie wiem co jest przyczyną?? dom czy ulica??? po chyba 8 minutach niepewnie podszedł na sekundke i dał sie pogłaskać :p wtedy sie przeraziłam.... żebra na wierzchu, żołądek chyba przyklejony do kręgosłupa,,, w pasie objęłam go 2 moimi maleńkimi dłońmi... :shake::shake: zrobiłam fote... ale nie widać tego zbyt dobrze bo psiak ma puszystą sierść.... foty poucinane bo uciekał przedemną [/B][/COLOR][/FONT][CENTER][FONT=Arial][COLOR=Blue][B] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images13.fotosik.pl/98/f07ecafe2d13d28c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/85/8de3159df222df6d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images13.fotosik.pl/98/b325713de1b16c55.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images12.fotosik.pl/102/ae2c929c8450e933.jpg[/IMG][/URL] odwożony przez Pawcia windą do domu, bo ujadał pod klatką i nie dał wyjść Klockowi na dwór [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images13.fotosik.pl/98/efec65dff2ec5c44.jpg[/IMG][/URL] [/B][/COLOR][/FONT][/CENTER] -
[quote name='Alicjarydzewska'] [FONT=Arial][COLOR=Red][B]:eviltong::eviltong:[SIZE=3][U]:eviltong:batki [/U][/SIZE]tysz w kolorze [COLOR=Blue]BLUUUU[/COLOR] co by się nie odrózniać za fest :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [quote name='Wilejkaros']Lacie... No nie... Że ja na to nie wpadłam...[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:evil_lol::evil_lol::evil_lol: a BATKI to majciory :p uprzedzając pytanie ;)[/B][/COLOR][/FONT]
- 78403 replies
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][B]:oops:..kurde zaś sie kapnęłam ze to blogasek Klocka ....a ja się tu rozgościłam z kotkiem :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/B][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]wyluzuj dziołcha... poniżej masz odp. [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Alicjarydzewska'] [FONT=Arial][COLOR=Red][B]w końcu zaangażowanie rodzinne było więc kotecek prawie jak nasz :evil_lol: czekamy na fotaski poweekendowe :loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] ;) [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]aaaaa... i dzięki Alu za Klock-foty [/B][/COLOR][/FONT]:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='Wilejkaros']Cezary na pewno doceni mój komplement! A zaśmiecę wątek! Byliśmy na szczepieniu i mamy zdjęcia Rudziaszka, tylko moja sis pojechała na wycieczkę i zgarnęła aparat, zanim zrzuciłam na kompa.Będą po weekendzie! Behemocik jest na pewno chłopczykiem, ale takim uroczym, grzeczniutkim, że nikt nie daje wiary. Wczoraj wszedł do chlebaka i tam sobie siedział i skubał bułeczkę...[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]buuuhahhah... wyobraziłam sobie Behemocika w chlebaczku jak biedny zagłodzony kotek :diabloti: dożywia sie suchą bułeczką :placz::placz: :eviltong: miejmy nadzieje że sis nie zrobi aparacikowi- FORMATUJ... jak to już bywało u pewnych ludzi :roll: [/B][/COLOR][/FONT] -
Arystokratyczny blogas Dealera-boksera prawdziwego...
clockwork replied to agbar's topic in Foto Blogi
dilerowa... klocuś ci coś przesyła ;) [CENTER][URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images26.fotosik.pl/84/85e21c30ca6096f2.jpg[/IMG][/URL][/CENTER] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=Red][B] :oops::oops::oops:to o nogę mojego TZta se oparł :eviltong::eviltong::eviltong:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]za kolanko se go poszczymać chciał :p[/B][/COLOR][/FONT] -
[quote name='caroolcia']nie wolałabyś..... bo możesz sobie spojrzeć w lusto i powiedzieć sobie że jesteś 100% człowiekiem...[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]wcale tak nie jest... wcale nie moge spoglądać w lustro [IMG]http://yelims3.free.fr/Inclassables/Inclassable103.gif[/IMG] bo jest mi źle... bo chciałabym pomagać a nie ma takiej możliwości... SAMA tu w Jebiu nic nie zdziałam... a psiaki szwędają sie.... chore, zmarznięte, itd itd...[/B][/COLOR][/FONT]
-
[quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]włoski są ćliczne :loveu::loveu::loveu:kolorek [COLOR=Blue]BLU[/COLOR] :razz:bardzo się mnie podobuje ....a miałam stracha ...ręki mi się trzęśli i bojałam że jak coś spartolę to SZatanek zrobi mi exmisję :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: [quote name='evaxon']buahahhaahah Alu mogła bys robic za ginekologa :grin:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]buuuhahhahha... dzień dobry- wątroby do przeglądu pliss :cool1: zupełnie nie rozumiem dlaczego ja nie śmigam w tym moim fartuszku- tera widze że on jest sexi... mogłabym se go zakładać, i np. wyjść z tymi wieśniarami z mojego bloku ... na pogaduszki pod klatką :roflt::roflt::roflt:[/B][/COLOR][/FONT]
- 78403 replies
-
Arystokratyczny blogas Dealera-boksera prawdziwego...
clockwork replied to agbar's topic in Foto Blogi
[quote name='evaxon']Alu paluszkow sie ni ewkłada do buzi :shake::shake::shake: [/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]jak nie paluszki ... to co sie wkłada do buzi ??? :hmmmm: :roll:[/B][/COLOR][/FONT] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]jesooo... ktoś mi zepsuł klocka :mad:i cza było go na linke holowniczą brać :p [/B][/COLOR][/FONT] -
[quote name='Alicjarydzewska']:eviltong:[FONT=Arial][COLOR=Red][B]:eviltong::eviltong:żałuj ...pychotka ......mniammmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] mmmmmmmmmmmmmmmmmm ..... serniczek jeszcze bardziej mmmmmmmmmmm[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]ale my swój sernik miały i swoje jajcoki :evil_lol:ni od żodnego świentego :diabloti:....my se w czeskich koronach zapłaciły :eviltong:...nikomy nic nie ukradły :eviltong::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]tak było.... :roll: od świętego by nam w gardle staneło... i mogłybymy sie przekręcić :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='zuzolandia']profanacja i tyle ;-) i do tego od pepikow !!!!!!!!!!!! echhhhh .co za czasy co za czasy ![/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a próbowałaś??? jakie dobre te czeskie jajka??:cool3::cool3: nie to co nasze... polskie :cool1:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='paula_z']Kłamczuszkujesz :eviltong: :evil_lol: ;) [/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]no tak... okazało sie że byłabym skłamała[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:oops:[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B] :shake:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='madzia i medor'] :evil_lol:No to mnie uspokoiłaś, bo już myślałam, że jakiegoś biednego pepika pozbawiłyście ...:shake::diabloti: P.S. To Wy macie swoje jojca:hmmmm::evil_lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]pepiki som całe i zdrowe... i z jojkami- gwarantuje :p P.S. a ty nie masz?? :crazyeye: witam porannie przy kawce z.... IBIZY :eviltong: [/B][/COLOR][/FONT]
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='Wilejkaros']Biedny psiak... Nie wiem, jak On daje radę. Klockowa, jaki masz długi jęzor ;)[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]noooooo.... biedaczysko takie :-( jęzor hodowany na potrzeby .... lizakowo-Ozzulcowe- konkurujemy :p[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][B]... BLUUUUU włoski :p [URL]http://images13.fotosik.pl/98/9db919dea256231b.jpg[/URL] a dlaczemu boczek nie wytrymowany ...:hmmmm: .............:eviltong: [/B][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nie było czasu :roll::roll: może dzisio bedzie ciach ciach boczek [/B][/COLOR][/FONT][IMG]http://yelims3.free.fr/Jesuis/Coiffeur01.gif[/IMG]