Jump to content
Dogomania

clockwork

Members
  • Posts

    5627
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by clockwork

  1. [CENTER][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ciąg dalszy padlinki :loveu: prawie odpłynął przy gryzieniu sznurka ;) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/82/785058f4313e6d48.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/82/01e7758fa13bd590.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/83/595d0e301f4aa52d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/82/083e6ef7c5fb5117.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images13.fotosik.pl/92/2e3aa462e29623e8.jpg[/IMG][/URL] ALA!!!!! jak to mówiłaś??? że tego nie zepsuje???? :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/B][/COLOR][/FONT][/CENTER]
  2. [CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/83/0eab23c4f8334cdf.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images12.fotosik.pl/98/41e3b38e0fcc60fd.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/83/28574c51e94ae2f8.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/82/16b788f10085ee93.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/82/42e6f98ef229bc6d.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
  3. [CENTER][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]i ostatnie foty dzisio.... z elRowego aparaciku .... PANI REPORTER- troche nie wyraźna- to jeszcze z Pawciowego telefonisza ;) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/83/c27a0bf37758d374.jpg[/IMG][/URL] I PAN PIES MĘCZĄCY kolejny prezent od Ali-sznureczek :loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/83/1175bc362985b809.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images12.fotosik.pl/98/f9450a3c8f4ef11b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/83/6189403222d21eab.jpg[/IMG][/URL] I SZNURECZEK męczący Klocuszka [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/82/2345599d5f24f87c.jpg[/IMG][/URL] [/B][/COLOR][/FONT][/CENTER]
  4. [quote name='madzia i medor']to było też o mnie, to było też o mnie:B-fly::B-fly::B-fly::diabloti:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] iii o mnie rzecz jasne też - przez 3 iii [/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:diabloti::diabloti::eviltong::eviltong:[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] ALA u mnie są foty :diabloti::diabloti::diabloti::eviltong::eviltong::eviltong:[/B][/COLOR][/FONT]
  5. [CENTER][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Blue][B]MOJA najukochańsza... coś Ci dam [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images12.fotosik.pl/98/5452f8bdf8495428.jpg[/IMG][/URL] [FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Blue][B]PROSZE :loveu::loveu:[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/83/74140e433673e3dd.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images13.fotosik.pl/92/f37720f39fe98508.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/83/870b44fcdd06c3f4.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images12.fotosik.pl/98/9d0fe61995c4eaa8.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
  6. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]QRDE... goowno... tera sie przyjrzałam fotkom i stwierdzam że to TUŻ obok naszego bloku- za komisariatem policji :diabloti: i fotki z zakochaną po uchi sąsiadką: CANDY :loveu::loveu::loveu: [/B][/COLOR][/FONT][CENTER][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images23.fotosik.pl/82/9eda46bb1fa8f538.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images13.fotosik.pl/92/a173ed40a163bc1d.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images12.fotosik.pl/98/a0611e52c1460c86.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images27.fotosik.pl/83/3a5c621c542ddde3.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
  7. [CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/82/f5bf49e47c766ceb.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images13.fotosik.pl/92/e398d8d2482d8184.jpg[/IMG][/URL] [FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Blue][B]i moje ulubione- zmęczenie materiału.... nie mam siły podnieść nogi :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/83/2243cd0503cfcf5a.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
  8. [quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:crazyeye:gdzie u Was tak ładnie .....tam chyba nie byłyśmy :razz:[/B][/COLOR][/FONT] [/center][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nooooo.... chyba TAM nie byłaś ze mną.... w samiućkim centrum JEBIA- za superhamem.... tam gdzie TP :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Alicjarydzewska'][CENTER][FONT=Arial][B]:loveu::loveu::loveu:[COLOR=Red]jaki misiaczek :loveu:[/COLOR][/B][/FONT] [/CENTER] [CENTER][URL="http://images13.fotosik.pl/92/3469af8e483aff46.jpg"][FONT=Arial][B][COLOR=Red]http://images13.fotosik.pl/92/3469af8e483aff46.jpg[/COLOR][/B][/FONT][/URL] [/CENTER] [/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]podlinkowałam :eviltong:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='madzia i medor']U mnie:grins::grins::loveu: Ale nie wiedziałam,że chlorek jest aż tak potężny:crazyeye::crazyeye: Ile on waży??:cool3: Wyskok do aorty:razz::diabloti::diabloti: [URL]http://images13.fotosik.pl/92/3469af8e483aff46.jpg[/URL][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]min. 60 kg.... sądząc po siniakach jak siądzie Alicji na kolankach :evil_lol::evil_lol: TAK.... przymierzał sie do aorty :diabloti: [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][B]:eviltong::eviltong::eviltong:widzialam ....widzialam ....wstawiaj bo zrobię to za Ciebie ;)[/B][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:eviltong::eviltong::eviltong: a TA mnie już zlustrowała na fotosiku :shake::shake::shake:[/B][/COLOR][/FONT]
  9. [CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images13.fotosik.pl/92/d59e49bcd3f9d907.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/83/7cf1c342ca16299d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/82/c7e63d189cbb66d0.jpg[/IMG][/URL] [FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Blue][B]KJUJIK :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/82/699d2ac97072f0ef.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/83/95d8511f468a2bea.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
  10. [quote name='madzia i medor']Wrzuciłam wsteczny i heja:diabloti::loveu::loveu: Ja cie pier@do@lu, ale Chlorek jest wielki:crazyeye::crazyeye::crazyeye::loveu: [URL]http://images12.fotosik.pl/98/f556db4ab6903ea3.jpg[/URL][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]no co TY.... widziałam u Ciebie 2 x większe bydle ..... u ciebie??? :hmmmm: chyba [/B][/COLOR][/FONT] [CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images12.fotosik.pl/98/bda04fc7cfecff56.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/83/cc29f2210aeb6945.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/82/81477643dacc079c.jpg[/IMG][/URL] [FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Blue][B]co mam zrobić żebyś mi oddał. MOJE frisbi??? zatańczyć?? [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images13.fotosik.pl/92/3469af8e483aff46.jpg[/IMG][/URL] [FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Blue][B]NO QNA!!!! ODDAWAJ ostrzegam Cie :mad::mad:[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/83/5b97adf5224ce27c.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
  11. [quote name='Alicjarydzewska']:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[COLOR=Red][FONT=Arial][B]zaje2bisty :loveu::loveu::loveu: [URL]http://images30.fotosik.pl/82/565fb2b816d49eb4.jpg[/URL] a prezencik przyjechał z Warszawki z cioteczką Paulą:loveu::loveu::loveu:i Debe :loveu::loveu::loveu: ..tylko Ozzy się z frisbee nie zakolegował :cool1: [/B][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]o masz.... to okrężną drogą trafiło do Klocka :evil_lol::evil_lol: a ten gupecek prawie zawału dostał tak za tym ganiał.... a potem jeszcze godzine w domu robił tak... hyhy hyhy hyhy.... na ciężkim wdechu i wydechu [/B][/COLOR][/FONT][CENTER] [FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Blue][B]MOJE :loveu::loveu:[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images13.fotosik.pl/92/9c03cb67bec8cbcd.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER] [CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images13.fotosik.pl/92/52764ba7a269bea7.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images13.fotosik.pl/92/f6c14875680c536c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/83/43596d7b9d7d563e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images13.fotosik.pl/92/8a5001bb24439431.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
  12. [quote name='Alicjarydzewska']:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[COLOR=Red][FONT=Arial][B] ktoś mi konsumuje TZta :cool1: [URL]http://images12.fotosik.pl/98/f556db4ab6903ea3.jpg[/URL] [/B][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nie skonsumował.... Clocuś preferuje nastoletnie mięcho :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]
  13. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]niedzielne FRIESBY-SZALEŃSTWO.... prezent od Cioci Ozzulkowej :loveu::loveu::multi: [/B][/COLOR][/FONT][CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images12.fotosik.pl/98/540f011257747cf9.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images13.fotosik.pl/92/576d6eb077dcf11b.jpg[/IMG][/URL] [FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Blue][B]NIE ODDAM.:mad:.. nawet oddawanie moczu z talerzem w zębach :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/82/9638a2001549ea1a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/82/565fb2b816d49eb4.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
  14. [CENTER]:eviltong:[FONT=Arial][COLOR=Blue][B][SIZE=3]OBIAD [/SIZE]:diabloti: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images12.fotosik.pl/98/f556db4ab6903ea3.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images12.fotosik.pl/98/194e2d674ef203cc.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/83/06126f0e049c6105.jpg[/IMG][/URL] [/B][/COLOR][/FONT][/CENTER]
  15. [quote name='Wilejkaros']A teraz przyklejam, gdzie mogę i czekam na jakieś propozycje, jak sunię nakarmić. Zajrzyjcie, proszę: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=78440[/URL][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]już mi sie otwiera- zara poczytam .... ;) a tera foty z Pawciowego telefonu- jakość??? hmmmmm :diabloti: [/B][/COLOR][/FONT][CENTER][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]z zeszłotygodniowej PARAPETÓWY.... chyba Klocek za bardzo wziął sobie do serca PARAPETÓWA :p [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/82/b91ad72cd4905fe4.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/83/5af3afa3b8aa2472.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/82/393218d76d4cda10.jpg[/IMG][/URL] [/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][/FONT][/CENTER]
  16. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye: ocipiałaś z tymi zdjęciami???? :crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye: [/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue]TYYYYLLLLLEEEE!!!!!???? [/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B] tera i ja musze coś wciepać do siebie :mad::mad::mad: a to mnie zabiło.... [URL]http://images26.fotosik.pl/82/dc50092e1d26edde.jpg[/URL] ozór nie zmieścił sie w miseczce.... :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B] [/COLOR][/FONT]
  17. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]jestem ... wróciłam zara bedom KLOK-FOTY ;)[/B][/COLOR][/FONT]
  18. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]mój prywatny osobisty szatan .... dał mi zajęcie- skanowanie fot :placz::placz::placz: [/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue]więc jakby coś to na razie znikam [/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] ale ja tu jeszcze wróce :diabloti: jak tylko nie bedzie widział...:diabloti::diabloti::diabloti: a na razie posłuchajta sobie diobłów :cool1:[/B] [/COLOR][/FONT][CENTER][FONT=Arial][COLOR=Blue][URL]http://teledyski.onet.pl/10175,2657546,teledyski.html[/URL] [URL="http://teledyski.onet.pl/10175,2602381,teledyski.html"] http://teledyski.onet.pl/10175,2602381,teledyski.html[/URL] [URL]http://teledyski.onet.pl/10175,2592569,teledyski.html[/URL] [/COLOR][/FONT] [/CENTER]
  19. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]Alu..... czy Twój pies też bywa w grasslandii??? te rozszerzone źrenice [url]http://images12.fotosik.pl/98/b2c32438076de471.jpg[/url] i to [url]http://images26.fotosik.pl/82/2a8e410d8bfe7b1f.jpg[/url] [/B][/COLOR][/FONT]
  20. [quote name='dbsst']nie mogę......................to bardziej Was podnieca ;) [/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]wierz że bardziej sie nie da..... gadaj bo zaraz exploduje :oops::oops::oops: no..... tyle a tera gadaj albo .... albo co??? :hmmmm: noooo... gadaj :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]
  21. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a więc.... :roll: :evil_lol::evil_lol::evil_lol: po pierwsze gratuluje pracy.... :multi::multi: po drugie...:hmmmm: . zapomniałam :oops::oops: a po trzecie widziałam fotki :loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
  22. [quote name='madzia i medor']Dziękuję Alu:loveu::loveu::loveu::diabloti: [/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] słuchaj no.... :mad: ustalmy jedną zasade.... MADZIALENA:loveu::loveu::loveu: to JA ....:loveu: ty to Medorowa :cool1::eviltong:[/B][/COLOR][/FONT]
  23. [quote name='paula_z'] Poznałam ją dzisiaj :multi: Słodka jest, lizała mnie po rękach :loveu: dała buzi i wlazła pod sweter :lol: Pewnie chciałaś się przywitać :grins: ;)[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:loveu::loveu::loveu: kiedyś se fundne szczurki... kiedyś :roll: wcale sie nie chciałam przywitać... jakbym chciała to bym sie przywitała :diabloti: [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='AśkaK']A te tylko pifko i pifko!:shake::evil_lol: Brywieczór Paula!!!:loveu: Ooo, tu jakieś świętowanie było?!:evil_lol: I Klocusiowa na 666 stronkę nie zdążyła...świat na głowie staje!:shake:;):evil_lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]APOKALIPSA!!!!!!!!!!!! :mdleje: [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='paula_z'] Dziewczyna szatana się nie załapała ;) Normalnie apokalipsa :evil_lol: [/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]co powtarzasz po mła??? przeca mówie APOKALIPSA!!!!!!!!!!!! :mdleje: [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='AśkaK']Chyba dziś wszyscy tak mieli.:lol: [/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a ja nie miałam lenia... pomyłam okna za które sie zabierałam od 2 miesięcy :oops: z leksza posprzątałam...zrobiłam obiad :cool1: 2 prnia ..... i nawet sie wykąpałam :multi::multi::eviltong: a teraz i owszem.... chcem sie przywitać... TO [U][SIZE=3]SIE[/SIZE][/U] WITAM :evil_lol: [/B][/COLOR][/FONT]
  24. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a jeszcze bardziej takiego.... CHCEM :loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT] [CENTER] [IMG]http://s106.photobucket.com/albums/m275/jogi21/hercules.jpg[/IMG] [/CENTER]
  25. [quote name='madzia i medor'] Dzisiaj mnie trochę nerwy poniosły, jak jeden dziad wymusił na mnie pierwszeństwo i sie wydarłam "Jak jeździsz łysy ch***":mdleje: A szyba była otwarta Aż sama siebie nie poznałam:oops:...ale się zdenerwowałam:roll::oops:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:loveu::loveu: rasowy kierowiec... furiat :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='madzia i medor'] Kiedyś byłam hipiską, później punkówą A teraz jestem sobą:cool1:To chyba starość:roll:[/quote] :evil_lol: [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]wszystkiego trza w życiu spróbować powiadasz... ;)[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Gonitwa']Hipiską nie byłam, samą w sobie pankówą też nie- a teraz taki mieszaniec ze mnie- kundel pospolity... Trochę punka, trochę metalu, trochę emo, trochę gota, itepeitede. a no i hardcore:)[/quote] :cool2: [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]bez ograniczeń czyli.... niczym JA :grins: [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='madzia i medor']Czym byś nie była;), lubisz Guano apes - jesteś moja:diabloti::loveu:[/quote] :placz::placz: [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a ja nie lubie goowno coś tam.... już mnie nie kochasz??? :roll: [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='madzia i medor'] EDIT Takie maleństwo mogłabym mieć:loveu::razz: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img293.imageshack.us/img293/4476/wielkipiesro3.png[/IMG][/URL][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:mdleje: buuuuuuuuuuuuu.... kcem takiego..... a nie to maleństwo co mam ...... :placz:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='madzia i medor'] Chcem, cemCiekawe co to za rasa:hmmmm: [/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]mastif??? :hmmmm: cze... medorowa :multi::multi: [/B][/COLOR][/FONT]
×
×
  • Create New...