-
Posts
5627 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by clockwork
-
[URL]http://images29.fotosik.pl/91/7307228e6a28db06.jpg[/URL] :grin::megagrin::roflt::roflt::B-fly: [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]Ozzy popadnienty w depreche super... niech sie nie martwi ... cioteczka z wujaszkiem wraca w piontek :loveu::loveu:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]nie wiem co lepiej brzmi PIONTEK czy PIATEK:hmmmm:[/COLOR][/FONT][/B]
- 78403 replies
-
[quote name='emdziolek'][COLOR=darkorange][B]Weekend:multi: Cześć Alu:loveu: szkoda ze nie ma MAdzialenki:-([/B][/COLOR][/quote] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]jak nie ma... jak nie ma... nie ma to opcji zebyscie sie odemnie uwolnily :diabloti: jestem, bylam, bede :evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B] [quote name='emdziolek'][COLOR=darkorange][B]Widzisz alu , co za niewdzięczni ludzie na tym świecie człapiął:evil_lol:[/B][/COLOR] [B][COLOR=darkorange]Madziu jak ty tak możesz:evil_lol: Cieszyc sie bez nas:shake::loveu:[/COLOR][/B][/quote] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]a no moge.... i wcale mnie nie ciongnie na dogo.. i wogöle tu nie zaglondam :cool1:... to chyba znak zem NIEUZALEZNIONA :roll:[/COLOR][/FONT][/B] [quote name='emdziolek'][COLOR=darkorange][B]Najważniejsze że żyje:evil_lol: Oby nam te Szwedowskie ludzie nie ukradli naszej Madzialenki:placz:[/B][/COLOR] [/quote] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]nie ukradnom.... wracam w piontek bo psina i legwanek na mnie czekajom :loveu::-([/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]buziak-zielono-poramanczowe ;) i £aciato-vegulcowe :razz:[/COLOR][/FONT][/B]
-
[B][FONT=Arial][COLOR=blue]zdonze:roll: i tu sie przywitac [/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=#0000ff]WITAM [/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]dzien doberek... nie gadajcie tyle bo kiedy ja to nadrobie[/COLOR][/FONT][/B] :hmmmm::placz::placz:
-
[B][FONT=Arial][COLOR=blue]witam sie szypciutko i spadam.... bo ja NIE ZAGLONDAM :evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B]
-
[B][FONT=Arial][COLOR=blue]poczytalam o wynikach medorka :multi: [/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]i o tym ze pies nie mogl na siedzeniu w busie jechac :shake::placz: podam cie do TOZu :diabloti: [/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]i ze co... co ja jeszcze czytalam:hmmmm: aaa!!!! ze zbierasz na moherowy berecik- podaj numer konta cos ci dorzuce ;) wiesz ze jezeli chodzi o dewocjonalia :cool1: to ja zawsze jestem na TAK :diabloti: [/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]i ze ... czesc ci mowie ;)[/COLOR][/FONT][/B]
-
Arystokratyczny blogas Dealera-boksera prawdziwego...
clockwork replied to agbar's topic in Foto Blogi
[B][FONT=Arial][COLOR=blue]nie zaglondam :shake::shake::cool1:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]i [U]sie [/U]witam...[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]no to sie witam-czesc klockowa :evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[B][FONT=Arial][COLOR=blue]aha...[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]piwo ma tu 2%.:roll:....MOCNE 3,5% :cool1: SUPER MOCNE to Polskie :evil_lol: np. TYSKIE ;)[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]po wczorajszej imprezie...TYLKO latalam siq :evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[B][FONT=Arial][COLOR=blue]znow nie zaglondam :diabloti:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]Alu dostalam esesmanka... zes nie uzalezniona od wysylania powitalnych :evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]a tu pada i jest zimno-dlaczego mnie to nie dziwi :roll::evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]zglembiam temat psuf w Szwecji... masakra ... jak one sie tu majå dopsze :loveu::loveu:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]pamietacie filmik kråzåcy po dogomani?? o policjancie ktory potraktowal pittbulla gazem po czym go odstrzelil?? mialo to miejsce w Sverige ..[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]a wiec.... to byl odosobniony przypadek-Szwecja wrzala po tym incydencie :angryy: pan policjant zostal surowo ukarany... bardzo surowa kara- nie pamietajå co dokladnie, ale nie uszlo mu to na sucho... a sprawa potraktowania psiaka w taki sposöb odbila sie wieklim echem.... prawo jest tu okrutnie surowe jezeli chodzi o zle traktowanie zwierzåt :cool3:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]så osrodki adopcyjne dla psow... ale zeby wyadoptowac psa trzeba spelnic miliardy warunkow, przejsc psychotesty.... wszystko identycznie jak przy adopcji dziecka. znajomi u ktorych jestesmy oddali swojego psa z uwagi na prace- od rana do nocy... nad czym strasznie ubolewajå... bylo juz 3 chetnych na tego psiaka, ale zaden z nich nie przeszedl testow.... posiadanie psa w tym kraju to przywilej....[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]ale..... [/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]jest mnostwo prob przemytu psiakow- przedewszystkim z Polski... niestety aby wwiesc psa do Szwecji... nie ma tak hop.... Polacy przemycaja psy w koszmarnych warunkach- np- parotgodniuwy miot babka przemycala owiniety wokol ciala... pod spodnicå :angryy: zostala zlapana a psy oddane do uspienia, poniewaz byly sprowadzone nielegalnie, nie znano zrodla pochodzenia, nie mialy ksiazeczek zdrowia...[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]psy chodzace w kagancu sa uwazane jako agresywne, a trzymanie psow agresywnych jest tu zakazane... tu nie ma prawa bytu pies z namordnikiem.... AGRESYWNY- nie jako rasa ale jako pies[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]na razie tyle.... bede informowac na bierzåco ;)[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]widzialam KLOKLORKA:loveu:- tesknie :placz::placz:[/COLOR][/FONT][/B] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[B][FONT=Arial][COLOR=blue]Hälsningar från stockholm Magda.[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]Hur mår ni.... czy jak to sie tam u WAS w Polsce gada[/COLOR][/FONT][/B] :eviltong::eviltong::evil_lol::evil_lol::diabloti::diabloti: [B][FONT=Arial][COLOR=blue]jestem... mowilam ze nie bede zagladac.. mowilam?? no... i nie bede[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]nie bede zaglondac:diabloti:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]nie bede zaglondac:p[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]nie bede zaglondac:cool1:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]nie bede zaglondac :roll:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]nie bede zaglondac:evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B] -
[B][FONT=Arial][COLOR=blue]widzialam Ozziego + samocenzure :evil_lol::evil_lol: od kiedy on taki wstydliwy?? nie chcial uchylic rombka tajemnicy :evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]pozdroweczka z dalekiego wikingowa ;)[/COLOR][/FONT][/B]
- 78403 replies
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[B][FONT=Arial][COLOR=blue]melduje ze zyje i ze nie mam rogow :shake: nie mam nawet ogonkow w literkach:placz:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]zaliczylam juz impreze :knajpa: z kolesiami ze szwedzkiej death metalowej kapelki EXANTHEMA, ktorej w 1993 roku organizowalam koncert w Jebiu-dzis spotkalam sie z nimi pierwszy raz od tamtego czasu -prawie 15 lat:multi:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=#0000ff]widzialam miliardy volvo :loveu::loveu::loveu: [/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=#0000ff]pözdrawiam i caluje i ... tesknijcie- chociaz wy, bo ja nie .... nie mam na to czasu :diabloti:[/COLOR][/FONT][/B] -
[FONT=Arial][SIZE=5][COLOR=Blue][B]pa ! :diabloti:[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [CENTER]:loveu::loveu::loveu: [/CENTER]
- 78403 replies
-
Arystokratyczny blogas Dealera-boksera prawdziwego...
clockwork replied to agbar's topic in Foto Blogi
[CENTER][IMG]http://www.mysmilie.de/english/green/smilies/set/img/016.gif[/IMG][IMG]http://www.mysmilie.de/english/green/smilies/set/img/001.gif[/IMG][IMG]http://www.mysmilie.de/english/green/smilies/set/img/014.gif[/IMG][IMG]http://www.mysmilie.de/english/green/smilies/set/img/009.gif[/IMG][IMG]http://www.mysmilie.de/english/green/smilies/set/img/005.gif[/IMG] [IMG]http://www.mysmilie.de/english/green/smilies/set/img/002.gif[/IMG][IMG]http://www.mysmilie.de/english/green/smilies/set/img/005.gif[/IMG] [/CENTER] [FONT=Arial][SIZE=6][COLOR=Blue][B] z okazji geburstagu ;) i jeszcze jeden i jeszcze raz ,...... [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][CENTER][FONT=Arial][SIZE=6][COLOR=Blue][B][IMG]http://yelims2.free.fr/Fete/BonAnnif08.gif[/IMG] [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/CENTER] [FONT=Arial][SIZE=6][COLOR=Blue][B] a kto z nami nie wypije.... [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][CENTER][FONT=Arial][SIZE=6][COLOR=Blue][B][IMG]http://yelims2.free.fr/Fete/BonAnnif05.gif[/IMG] [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/CENTER] [FONT=Arial][SIZE=6][COLOR=Blue][B] stolat stolat .........[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [CENTER][IMG]http://yelims2.free.fr/Fete/Anniversaire10.gif[/IMG] [FONT=Arial][SIZE=4][COLOR=Blue][B]życzą syskie klockowe [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [/CENTER] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]przybyłam zapakować Pawciowy sprzęt ... więc przy okazji sprawdzam czy komputra sie nie zepsuła :oops::oops::oops: działa ;) lece... [/B][/COLOR][/FONT][IMG]http://www.cosgan.de/images/smilie/figuren/k020.gif[/IMG] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]za 4h 35 min. wsiadam do RÓŻOWEGO POTFFORA [/B][/COLOR][/FONT][IMG]http://yelims3.free.fr/Inclassables/Inclassable23.gif[/IMG] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a za 6h 15min- wyskakujemy [/B][/COLOR][/FONT][IMG]http://www.cosgan.de/images/smilie/figuren/a020.gif[/IMG][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]na SZWEDZKIEJ IKEOWSKIEJ ziemi.... volvo :loveu::loveu: DO ZAKLIKANIA!!! KOCHANI!!![/B][/COLOR][/FONT][IMG]http://www.cosgan.de/images/smilie/liebe/a015.gif[/IMG] -
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
clockwork replied to arima's topic in Foto Blogi
[quote name='Pysia']Papatki Ty - Dobra Kobieto która nie żartuje z mego jeżowego nieszczęścia :loveu: Powodzenia :loveu: I wracaj szybko ;)[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]bo nie zdazyłam nadrobić.:evil_lol::evil_lol::evil_lol:.. ale brzmi interesująco:razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT] -
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]i tu też przyszłam sie pożegnać [/B][/COLOR][/FONT][IMG]http://yelims.free.fr/Coucou/Coucou29.gif[/IMG][FONT=Arial][COLOR=Blue][B] wracam za 11 dni [IMG]http://yelims.free.fr/Coucou/Coucou32.gif[/IMG][/B][/COLOR][/FONT]
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
clockwork replied to arima's topic in Foto Blogi
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]i tu też przyszłam sie pożegnać [/B][/COLOR][/FONT][IMG]http://yelims.free.fr/Coucou/Coucou29.gif[/IMG][FONT=Arial][COLOR=Blue][B] wracam za 11 dni [IMG]http://yelims.free.fr/Coucou/Coucou32.gif[/IMG][/B][/COLOR][/FONT] -
Arystokratyczny blogas Dealera-boksera prawdziwego...
clockwork replied to agbar's topic in Foto Blogi
[quote name='dealer']nie bede plakac....nie bede.....nie bede .......................... [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZS"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/4/4_9_7.gif[/IMG][/URL] dziekuje w imieniu pana BE..przekaze:loveu:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]zuch dziewczynka.:loveu::loveu::loveu:.. nie płacze [IMG]http://yelims.free.fr/Coucou/Coucou22.gif[/IMG][/B][/COLOR][/FONT] -
Szalone bydłaki czyli: Spot [*], Tops, Magnus,Uma, Kicia, Lucyfer i Franek ;)
clockwork replied to Kiłi's topic in Foto Blogi
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]i tu też przyszłam sie pożegnać [/B][/COLOR][/FONT][IMG]http://yelims.free.fr/Coucou/Coucou29.gif[/IMG][FONT=Arial][COLOR=Blue][B] wracam za 11 dni [IMG]http://yelims.free.fr/Coucou/Coucou32.gif[/IMG][/B][/COLOR][/FONT] -
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]i tu też przyszłam sie pożegnać [/B][/COLOR][/FONT][IMG]http://yelims.free.fr/Coucou/Coucou29.gif[/IMG][FONT=Arial][COLOR=Blue][B] wracam za 11 dni [IMG]http://yelims.free.fr/Coucou/Coucou32.gif[/IMG][/B][/COLOR][/FONT]
-
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]i tu też przyszłam sie pożegnać [/B][/COLOR][/FONT][IMG]http://yelims.free.fr/Coucou/Coucou29.gif[/IMG][FONT=Arial][COLOR=Blue][B] wracam za 11 dni [IMG]http://yelims.free.fr/Coucou/Coucou32.gif[/IMG][/B][/COLOR][/FONT]
-
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]i tu też przyszłam sie pożegnać [/B][/COLOR][/FONT][IMG]http://yelims.free.fr/Coucou/Coucou29.gif[/IMG][FONT=Arial][COLOR=Blue][B] wracam za 11 dni [IMG]http://yelims.free.fr/Coucou/Coucou32.gif[/IMG][/B][/COLOR][/FONT]
-
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
clockwork replied to basia2202's topic in Foto Blogi
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]i tu też przyszłam sie pożegnać [/B][/COLOR][/FONT][IMG]http://yelims.free.fr/Coucou/Coucou29.gif[/IMG][FONT=Arial][COLOR=Blue][B] wracam za 11 dni [IMG]http://yelims.free.fr/Coucou/Coucou32.gif[/IMG][/B][/COLOR][/FONT]