-
Posts
5627 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by clockwork
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='madzia i medor'] A ja bym chaciał wiedzieć:roll::diabloti: Ale paluszki nie są słodkie:hmmmm::diabloti: [/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]Ala właśnie dotarła.... spytasz jej co jej zrobiłam :diabloti: powaga?? :-o [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='madzia i medor'] Przekaż [SIZE=6][COLOR=Magenta]Kubie...[/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=Blue]Życzę Ci znlezienia takiej pracy, takich przyjaciól i takich możliwości, o jakich marzysz. Stawiaj czoła przyszłości z nadzieją i odwagą. Z entuzjazmem, zapałem i radością. Weź to wszystko i zbuduj z tego życie, które warto przeżyć...[/COLOR][/SIZE] Tego Ci życzę ja, Madzia:grins:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:roflt::roflt::roflt: przekażę Qbie jak tylko go spotkam :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='paula_z'] Ja pracuję koło wedla :p Codziennie pachnie polewą czekoladową :roll: Witanko :multi:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]zaśliniłam klawiatur .... i znów musze iść po coś słodkiego.... może tym razem .... krakersy :grins: witanko PAULA :multi:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='basia2202'][B][COLOR=Purple]bry wieczór Madzieleny, Klokłorki..:multi: i wszyscy inni co się do tego blogasa przyznają mniej lub bardziej :evil_lol: :loveu:[/COLOR][/B][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]bry wieczór :roll: [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='dealer']tak se przyjszlam:cool1:......[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]tak se przyjchodź jak tylko masz na .... mnie ochote ... a my tu cuzamen do QPY we 2/3 :multi::multi: dilerowa... brak nam Ciebie :placz:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][B]:multi:Witanko poranne....w NASZYM Blogasku tak jak obiecałaś jest pogoda :multi: Jeszcze troszkę i się pojawiam ;) [/B][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] witanko Ala!!! kawe?? :evil_lol: mówiłam że bedzie pogoda... i jest... dupiata, ale zawsze to pogoda ;) .... i sie pojawiła :p [/B][/COLOR][/FONT] -
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
clockwork replied to basia2202's topic in Foto Blogi
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]informuje że znalazłam sekundeczke... więc tylko sie witam, bez nadrabiania... może kiedyś :roll: fotki ino łobejrzałach ;) wymiziaj Zuzolca... a ja nawet nie wiem czy jej przeszło szkodnikowanie :oops: ale Ala na pewno nadrobiła to mi jutro przy kawce streści- poprosze ją ;)[/B][/COLOR][/FONT] -
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]emdziołkowa... nie zaglądałam jakiś czas bo nie chciałam sie zarazić :evil_lol::evil_lol: ale nie ominęło mnie.. GRYPSKO mnie bierze, musze siedzieć w pracy, nie moge iść na chorobowe, a za tydzień wyjeżdżam :placz::placz::placz: nie cierpie chorować... szczególnie jak mam wyjazdy... a zawsze wtedy mnie łamie choróbsko :placz::placz: za kare ehe, ehe... oddaje zarazki :cool1::eviltong: to ja... pancia psa w którym zakochała sie lusiaczek..... ;)[/B][/COLOR][/FONT]
-
Szalone bydłaki czyli: Spot [*], Tops, Magnus,Uma, Kicia, Lucyfer i Franek ;)
clockwork replied to Kiłi's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]:loveu::loveu::loveu:siedzi jak nasze Jołopki :evil_lol::evil_lol::evil_lol::loveu::loveu::loveu::loveu: [URL]http://images28.fotosik.pl/82/135c096a233958c6.jpg[/URL] [/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:no właśnie TO chciałam napisać.... JEŁOPEK :loveu::loveu::loveu: [url]http://images28.fotosik.pl/82/135c096a233958c6.jpg[/url][/B][/COLOR][/FONT] -
:crazyeye:[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:crazyeye::crazyeye::crazyeye: ło japierdut!!!! :mdleje: [url]http://img441.imageshack.us/img441/8219/tnp1000922ze2.jpg[/url] czy łóń zrobiłby tak Klocusiowi???? Klocuś tak uwielbia, a my nie mamy czasu :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
clockwork replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']żeby nie było to do Ali i Madzialeny - jade do Świerklan :evil_lol: zapraszam z kawą :evil_lol: aaaaa to już dziś dziś dziś :laola: :loveu::multi::multi::multi:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a ja dopiero tera dotarłam :mdleje: ale i tak bym nie przyjechała... bo Ty tam jedziesz pracować a nie na pogawędki :p nie chcemy żeby Cie wyrzucono z pracy :roll: jak Cie z nami zobaczą..... :eviltong::eviltong: pracuj pilnie dziołcha ino sie nie przemęczaj, bo TO JUŻ DZIŚ :multi: [/B][/COLOR][/FONT]- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]wiem wiem wiem.... chyba każdy z nas próbuje wrzucić bardziej na luz, ale niektóre sytuacje... nie da sie nie skomentować, nie wqrzyć....czasem nas to przerasta... ale jestem z Tobą... i wiem że Ty jesteś ze mną.... ;)[/B][/COLOR][/FONT]
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='Agunia-Pańciunia)'][B]czesc Madzik....[/B] [B]do Ciebie sie dostac to tez jest to wyczyn.....[/B] [B]nie lada....:diabloti:[/B] [B]dogo znaczy sie muli.....[/B] [B]pozdrowionka[/B][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nooo.. tośmy sie minęły bo ja byłam u Ciebie.... ale nie było Cie.. pocałowałam klamke i wróciłam TU :p cześć Agus :multi:[/B][/COLOR][/FONT] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicjarydzewska']:crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye:[COLOR=Red][FONT=Arial][B]czyja :crazyeye::crazyeye::crazyeye: :hmmmm: bez Nas .....to byłabyś niepełna :eviltong::eviltong::eviltong: [/B][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]MOJA, TWOJA, NASZA, ICH.... ;) no.... taka wybrakowana ... [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Alicjarydzewska'][CENTER][COLOR=Red][FONT=Arial][B]:oops::oops::oops:to dla CIA :loveu::loveu::loveu: [IMG]http://img1.coolspacetricks.com/images/smiles/big_smiles/00131.gif[/IMG] [/B][/FONT][/COLOR][/CENTER] [/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]aaaaaaaaaaaaaaa :mdleje: spasiba .... i już zaśliniłam klawiatur przez ten serniczek... i zachciało mi sie cosik zezreć.... słodkiego.... poleciałam po....:roll: paluszki :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] -
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]no i TU dotarłam... żaden dogomuł :angryy: nie stanie mi na przeszkodzie :p i jak sąsiedzi :cool3::cool3: opowiadaj :razz::razz: zapisali sie do Twojej sekty?? :razz::razz: spaliliście księdza na grilu?? :evil_lol::evil_lol::diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]
-
[quote name='Agunia-Pańciunia)'][B]czesc Alu,[/B] [B]na poczatek powiem tlko ze dzis 4 razy probowalam sie dostac do Twojego i Klocuszkowej blogaska i ...wyrzucało mnie..znaczy sie strona error.....:-([/B] [B]stad tez nie moglam powiedziec dzien dobry...:loveu:[/B] [/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] no.. muli muli... w takim razie olej łaske dogomuła, i ja CI odpowiem DOBEREK tutaj, u Ciebie.... i chciałam rzec że życie jest okrutne, i że dziwi mnie żeś jeszcze nie przywyłka do kłód rzucanych pod nogi, do paniusiek w okienkach tych na dworcach też ... i do tego goowna wszędzie .... Uśmiech plisssssssssss ;)[/B][/COLOR][/FONT]
-
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]dotarłam... :mdleje: i widziałam kopidoła Tigrusa pospolitusa ;) i jej piękną obróżke :loveu::loveu: i poczytałam że JUŻ ci sie nie chce pracować... łolaboga... a wcześniejsza emerytura Cie nie obejmuje??? przedłużyli do końca przyszłego roku :razz: ja już licze czy sie załapie :roll::roll: pozdróweczka i mizianiec ;)[/B][/COLOR][/FONT]
-
cie też ;) [COLOR=Blue][FONT=Arial][B]X[COLOR=Blue]X[/COLOR]XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX [/B][/FONT][/COLOR][COLOR=Blue][FONT=Arial][B]X[COLOR=Red]XX[/COLOR]XXX[COLOR=Red]XX[/COLOR]XXXXX[COLOR=Red]XXXXXXX[/COLOR]XXXXX[COLOR=Red]XX[/COLOR]XXXXXXXXXX[COLOR=Red]XX[/COLOR]XXXXX :loveu: XX [/B][/FONT][/COLOR][COLOR=Blue][FONT=Arial][B]X[COLOR=Red]XX[/COLOR]XX[COLOR=Red]XX[/COLOR]XXXXX[COLOR=Red]XX[/COLOR]XXXXX[COLOR=Red]XX[/COLOR]XXXX[COLOR=Red]XXXX[/COLOR]XXXXXX[COLOR=Red]XXXX[/COLOR]XXXXXXXXXX [/B][/FONT][/COLOR][COLOR=Blue][FONT=Arial][B]X[COLOR=Red]XX[/COLOR]X[COLOR=Red]XX[/COLOR]XXXXXX[COLOR=Red]XX[/COLOR]XXXXXXXXXXX[COLOR=Red]XX[/COLOR]XX[COLOR=Red]XX[/COLOR]XX[COLOR=Red]XX[/COLOR]XX[COLOR=Red]XX[/COLOR]XXXXXXXXXX [/B][/FONT][/COLOR][COLOR=Blue][FONT=Arial][B]X[COLOR=Red]XX[/COLOR][COLOR=Red]XX[/COLOR]XXXXXXX[COLOR=Red]XX[/COLOR]XXXXXXXXXXX[COLOR=Red]XX[/COLOR]XXXX[COLOR=Red]XX[/COLOR]XXXX[COLOR=Red]XX[/COLOR]XXXXXXXXXX [/B][/FONT][/COLOR][COLOR=Blue][FONT=Arial][B]X[COLOR=Red]XXX[/COLOR]XXXXXXXX[COLOR=Red]XX[/COLOR]XXXXXXXXXXX[COLOR=Red]XX[/COLOR]XXXXXXXXXX[COLOR=Red]XX[/COLOR]XXXXXXXXXX [/B][/FONT][/COLOR][COLOR=Blue][FONT=Arial][B]X[COLOR=Red]XX[/COLOR][COLOR=Red]XX[/COLOR]XXXXXXX[COLOR=Red]XX[/COLOR]XXXXXXXXXXX[COLOR=Red]XX[/COLOR]XXXXXXXXXX[COLOR=Red]XX[/COLOR]XXXXXXXXXX [/B][/FONT][/COLOR][COLOR=Blue][FONT=Arial][B]X[COLOR=Red]XX[/COLOR]X[COLOR=Red]XX[/COLOR]XXXXXX[COLOR=Red]XX[/COLOR]XXXXXXXXXXX[COLOR=Red]XX[/COLOR]XXXXXXXXXX[COLOR=Red]XX[/COLOR]XXXXXXXXXX [/B][/FONT][/COLOR][COLOR=Blue][FONT=Arial][B]X[COLOR=Red]XX[/COLOR]XX[COLOR=Red]XX[/COLOR]XXXXX[COLOR=Red]XX[/COLOR]XXXXX[COLOR=Red]XX[/COLOR]XXXX[COLOR=Red]XX[/COLOR]XXXXXXXXXX[COLOR=Red]XX[/COLOR]XXXXXXXXXX[/B][/FONT][/COLOR] [COLOR=Blue][FONT=Arial][B]X[COLOR=Red]XX[/COLOR]XXX[COLOR=Red]XX[/COLOR]XXXXX[COLOR=Red]XXXXXXX[/COLOR]XXXXX[COLOR=Red]XX[/COLOR]XXXXXXXXXX[COLOR=Red]XX[/COLOR]XXXXXXXXXX [/B][/FONT][/COLOR][COLOR=Blue][FONT=Arial][B]XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX :loveu: XX[/B][/FONT][/COLOR]
- 78403 replies
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='dealer']ja sie nie pruje...szwy mam w calosci:eviltong:[/quote] [quote name='Alicjarydzewska']:razz::razz:[FONT=Arial][COLOR=Red][B]:razz:mam się bać ....bo nie wiem czy będę juto bezpieczna :eviltong::eviltong::eviltong:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a tak wogóle to dziękuję Wam obu za tę SŁODYCZ jaką mi z rana zasponsorowałyście... ciastka z Jutrzenki (wole wedel) :cool3:, serniczek..... :loveu::loveu: kaffa.... :loveu::loveu::loveu: jesooo... co ja bym bez WAS :niewiem: a doopa rośnie :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/B][/COLOR][/FONT] -
Arystokratyczny blogas Dealera-boksera prawdziwego...
clockwork replied to agbar's topic in Foto Blogi
[LEFT][quote name='dealer']no kurdwa dobrze ze jestes bo mialam niedosyt niebieskiego kolora:diabloti:[/quote] [/LEFT] [COLOR=Blue][FONT=Arial][B]X[COLOR=Blue]X[/COLOR]XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX [/B][/FONT][/COLOR][COLOR=Blue][FONT=Arial][B]X[COLOR=Red]XX[/COLOR]XXX[COLOR=Red]XX[/COLOR]XXXXX[COLOR=Red]XXXXXXX[/COLOR]XXXXX[COLOR=Red]XX[/COLOR]XXXXXXXXXX[COLOR=Red]XX[/COLOR]XXXXX :loveu: XX [/B][/FONT][/COLOR][COLOR=Blue][FONT=Arial][B]X[COLOR=Red]XX[/COLOR]XX[COLOR=Red]XX[/COLOR]XXXXX[COLOR=Red]XX[/COLOR]XXXXX[COLOR=Red]XX[/COLOR]XXXX[COLOR=Red]XXXX[/COLOR]XXXXXX[COLOR=Red]XXXX[/COLOR]XXXXXXXXXX [/B][/FONT][/COLOR][COLOR=Blue][FONT=Arial][B]X[COLOR=Red]XX[/COLOR]X[COLOR=Red]XX[/COLOR]XXXXXX[COLOR=Red]XX[/COLOR]XXXXXXXXXXX[COLOR=Red]XX[/COLOR]XX[COLOR=Red]XX[/COLOR]XX[COLOR=Red]XX[/COLOR]XX[COLOR=Red]XX[/COLOR]XXXXXXXXXX [/B][/FONT][/COLOR][COLOR=Blue][FONT=Arial][B]X[COLOR=Red]XX[/COLOR][COLOR=Red]XX[/COLOR]XXXXXXX[COLOR=Red]XX[/COLOR]XXXXXXXXXXX[COLOR=Red]XX[/COLOR]XXXX[COLOR=Red]XX[/COLOR]XXXX[COLOR=Red]XX[/COLOR]XXXXXXXXXX [/B][/FONT][/COLOR][COLOR=Blue][FONT=Arial][B]X[COLOR=Red]XXX[/COLOR]XXXXXXXX[COLOR=Red]XX[/COLOR]XXXXXXXXXXX[COLOR=Red]XX[/COLOR]XXXXXXXXXX[COLOR=Red]XX[/COLOR]XXXXXXXXXX [/B][/FONT][/COLOR][COLOR=Blue][FONT=Arial][B]X[COLOR=Red]XX[/COLOR][COLOR=Red]XX[/COLOR]XXXXXXX[COLOR=Red]XX[/COLOR]XXXXXXXXXXX[COLOR=Red]XX[/COLOR]XXXXXXXXXX[COLOR=Red]XX[/COLOR]XXXXXXXXXX [/B][/FONT][/COLOR][COLOR=Blue][FONT=Arial][B]X[COLOR=Red]XX[/COLOR]X[COLOR=Red]XX[/COLOR]XXXXXX[COLOR=Red]XX[/COLOR]XXXXXXXXXXX[COLOR=Red]XX[/COLOR]XXXXXXXXXX[COLOR=Red]XX[/COLOR]XXXXXXXXXX [/B][/FONT][/COLOR][COLOR=Blue][FONT=Arial][B]X[COLOR=Red]XX[/COLOR]XX[COLOR=Red]XX[/COLOR]XXXXX[COLOR=Red]XX[/COLOR]XXXXX[COLOR=Red]XX[/COLOR]XXXX[COLOR=Red]XX[/COLOR]XXXXXXXXXX[COLOR=Red]XX[/COLOR]XXXXXXXXXX[/B][/FONT][/COLOR] [COLOR=Blue][FONT=Arial][B]X[COLOR=Red]XX[/COLOR]XXX[COLOR=Red]XX[/COLOR]XXXXX[COLOR=Red]XXXXXXX[/COLOR]XXXXX[COLOR=Red]XX[/COLOR]XXXXXXXXXX[COLOR=Red]XX[/COLOR]XXXXXXXXXX [/B][/FONT][/COLOR][COLOR=Blue][FONT=Arial][B]XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX :loveu: XX [/B][/FONT][/COLOR] -
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]widziałam.... znów walki psóf :shake::shake::shake::mad: ale co ja zrobie jak uwielbiam je oglądać :loveu::loveu::loveu: doberek dziołchy :multi::multi:[/B][/COLOR][/FONT]
-
Arystokratyczny blogas Dealera-boksera prawdziwego...
clockwork replied to agbar's topic in Foto Blogi
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]znów widziałam wszystko- koszulka Pana B. rzuciła sie mi w oka od razu na pierwszym focie- gdzie jest widoczny tylko wierzchołek tej.... choinki :p TU QRDWA JESTEM .... HELL........o :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='madzia i medor']Praffda:grins::loveu:[/quote] [quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]praffda :p[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [quote name='madzia i medor']Prafwda:cool1:[/quote] [quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]noooo prafwfda...:eviltong:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [quote name='madzia i medor']Najprawdziwsza praffda:diabloti:[/quote] [quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]taka najbardziej najprawdziwsiejsza :razz:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [quote name='madzia i medor']Czyli prawdziwa prawda:cool3:[/quote] [quote name='Alicjarydzewska']:hmmmm:[FONT=Arial][COLOR=Red][B] taka prawdziwie prawdziwa prawda :razz:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [quote name='madzia i medor']Czyli, to jest najprawdziwsza prawda o prawdzie prawdy o Chlorku:hmmmm::diabloti:[/quote] [quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]tak tak ...albowiem nastała chwila najprawdziwszej z prawdziwych prawd prawdy o prawdzie prawdy o Chlorku :grins:.........o Chlorku :hmmmm: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [quote name='madzia i medor']O fu2ck:eek2:Yyyyy ...prawda:diabloti:[/quote] [quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:shake:MY nie ...to ONE :roll:[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Red][B]co się stało dziecku :hmmmm:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [quote name='madzia i medor']Prawdziwa prawda uderzyła mi do głowy:evil_lol:[/quote] :no-no-no::grab::stupid::flaming: [quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]ja się tylko obawiam co we mnie uderzy jak MŁA 1/3 poczyta Blogaska jutro :oops: ******************************************************************************************** [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [quote name='madzia i medor']Ha ha:evil_lol: Ja też wolę nie wiedzieć;) [/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]i przy tym pozostańmy... nie chcijcie wiedzieć co pierwsze mi przyszło na myśl :diabloti: ale i tak dostaniecie bezpysk.... bo 20 minut nadrabiałam TO... :mad:[/B][/COLOR][/FONT] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka'][URL]http://images12.fotosik.pl/98/540f011257747cf9.jpg[/URL] buuuahahha mygląda jakby to było fresbee wielkości :hmmmm: nie wiem co jest takie wielkie :evil_lol: a słodziek ze sznurkiem mmmmiooodzio śliczne foty!!![/quote] [quote name='jonQuilla'][B][URL]http://images23.fotosik.pl/82/9eda46bb1fa8f538.jpg[/URL][/B][B][COLOR=Olive] ale z nich śliczna "mroczna" para takie dwa czarnuszki :) OooO i Klocek z dziećmi :loveu: [URL]http://images12.fotosik.pl/98/194e2d674ef203cc.jpg[/URL] to zdjęcie mogłoby się niektórym źle kojarzyć :evil_lol: [/COLOR][/B][/quote] [quote name='emdziolek'][COLOR=DarkOrange][B]Ile fotek!!:multi: [URL]http://images13.fotosik.pl/92/e398d8d2482d8184.jpg[/URL] Nie ma to jak polatać za talerzem co klocek?? [URL]http://images29.fotosik.pl/83/0eab23c4f8334cdf.jpg[/URL] A co on taki smutny?? czyżby prezent sie nie spodobał?? [URL]http://images28.fotosik.pl/82/01e7758fa13bd590.jpg[/URL] A jadnak sie spodobała On zasypia z tym sznurkiem w paszczy?? [URL]http://images24.fotosik.pl/83/d530a832835cf1cb.jpg[/URL] KLOCEK!! Nie patrz sie tak na mnie bo sie boje!! Musiałam odgonić Lusiaczka ode mnie bo stała mi tu nad głową i jeczała" Oh jaki piękny, jaki cudny... chyba sie zakochałam" normalnie zoofilia sie rozszerza:eviltong:[/B] [/COLOR][/quote] [quote name='madzia i medor']To mnie normalnie rozczuliło:loveu: [URL]http://images29.fotosik.pl/83/0eab23c4f8334cdf.jpg[/URL][/quote] [quote name='paula_z']Uff, nadrobiłam :mdleje: Cieszkam że czapeczka się Klockowi spodobała [URL]http://images28.fotosik.pl/82/01e7758fa13bd590.jpg[/URL] [/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]wam wszystkim DZIĘKUJĘ za łobejrzenie fotecek....i wyznania miłości do klocka albo do fotoreportera :niewiem: nie odpowiadam każdemu z osobna bo mnie dziosio czaas goni :angryy:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='basiulka22tychy'][B][I] no nie moge jakie teksty :P [/I][/B][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]TO ONE :diabloti: [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Kiłi'][URL]http://images12.fotosik.pl/98/5452f8bdf8495428.jpg[/URL] patyczek[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nooo.. patyczek :cool1: z serii szanuj zieleń... GREEN PIS :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='paula_z'] A no tak - berecik Niebieski [/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]dobrze że nie MOHEROWY :p[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='BeaC'][COLOR=DarkRed][B].....przyszłam Cie po weekendowo powitać.................[/B][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]witam poponiedziałkowo, przedśrodowo[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='jonQuilla'][B][COLOR=Olive]Witam Klockowych [/COLOR][/B][/quote] [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][B]WITAM wstaniętych i obudzonych ....[/B][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]WITAM TYSZ [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='dealer']normalnie co za fopa popelnilam:oops: Madziu, Madzialenko, Madziuniu......:loveu:dzien dobry ci chcialam powiedziec i ze tesknie okrutnie za twoim pyszczydlem i nic nie mowieniem, za twa skoromnoscia i sercem wypelnionym miloscia do calego swiata w tym do mnie witam cie o jutrzenko moja.....[B][U]gdzies qrwa jest?? [/U][/B]:mad::diabloti:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]WITANKO MŁA TY ROMANTYŚKO ... tak ładnie sie zapowiadało... a na koniec... TY w TE słowa do mła :mad:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='evaxon']Klockowa wez ogarnij te swoje 1/3 bo gadaja jak szalone:evil_lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]2/3 ..... rzekłabym nawet że pierwszy raz widze że one gadają... zawsze milczą... naprute tak z rana czy jak???? [/B][/COLOR][/FONT] -
[CENTER][IMG]http://yelims2.free.fr/Fete/Anniversaire06.gif[/IMG] [FONT=Arial][SIZE=5][COLOR=DarkOrange][B]a kto z nami nie wypije....[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=5][COLOR=DarkOrange][B][IMG]http://yelims1.free.fr/Alcooliques/Alcooliques04.gif[/IMG][IMG]http://yelims1.free.fr/Alcooliques/Alcooliques14.gif[/IMG][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=5][COLOR=DarkOrange][B]niech go piorun trzaśnie [IMG]http://yelims1.free.fr/Alcooliques/Alcooliques11.gif[/IMG][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [/CENTER] [LEFT][FONT=Arial][SIZE=4][COLOR=Blue][B]debe....[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][IMG]http://yelims2.free.fr/Fete/BonAnnif04.gif[/IMG][FONT=Arial][SIZE=4][COLOR=Blue][B] z okazji Twoich :hmmmm: 17?? urodzin.... życzę Ci tego czego sama sobie życzysz...[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][IMG]http://yelims2.free.fr/Fete/BonAnnif03.gif[/IMG] [/LEFT] [FONT=Arial][SIZE=4][COLOR=Blue][B] żeby Twoje szczęście i podniecenie trwało wiecznie...[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] ale moje niekoniecznie -->gadaj :p [IMG]http://yelims2.free.fr/Fete/BonAnnif05.gif[/IMG] [FONT=Arial][SIZE=4][COLOR=Blue][B]noooo... tak wogóle- zdrówka, miłości, miłości, miłości..... kasiury.... spełnienia marzeń............... [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][IMG]http://yelims2.free.fr/Fete/Anniversaire08.gif[/IMG] [FONT=Arial][SIZE=4][/SIZE][/FONT][CENTER][IMG]http://yelims2.free.fr/Fete/Anniversaire10.gif[/IMG] [FONT=Arial][SIZE=6][COLOR=DarkOrange][B]i jeszcze jeden i jeszcze raz [IMG]http://yelims1.free.fr/Alcooliques/Alcooliques28.gif[/IMG][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/CENTER]
-
[FONT=Arial][COLOR=Red][B][SIZE=5]i jeszcze jeden i jeszcze raz .............[IMG]http://yelims1.free.fr/Alcooliques/Alcooliques23.gif[/IMG][IMG]http://yelims1.free.fr/Alcooliques/Alcooliques18.gif[/IMG] [/SIZE][/B][/COLOR][/FONT] [CENTER][FONT=Arial][SIZE=5][COLOR=Blue][B][IMG]http://yelims2.free.fr/Fete/Anniversaire11.gif[/IMG][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=6][COLOR=Blue][B]QBUŚ!!!!!!!!!!!!!!!!!!![IMG]http://yelims2.free.fr/Fete/Anniversaire11.gif[/IMG][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [/CENTER] [FONT=Arial][SIZE=5][COLOR=Blue][B] wszystkiego najlepszego..[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][IMG]http://yelims2.free.fr/Fete/Anniversaire08.gif[/IMG][FONT=Arial][SIZE=5][COLOR=Blue][B] samych sukcesów w dorosłym już życiu, szkole i na maturze, szczęścia, zdrówka.... itd, itp.[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][IMG]http://yelims2.free.fr/Fete/Anniversaire09.gif[/IMG][FONT=Arial][SIZE=5][COLOR=Blue][B].. zadowolenia z rodziców- żeby zawsze pozostali tacy szurnięci :eviltong::eviltong: [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [CENTER][IMG]http://yelims2.free.fr/Fete/BonAnnif09.gif[/IMG][/CENTER] P.S.... nie zdążyłam przed tymi pijusami- od rana już imprezują :shake::shake::shake:
- 78403 replies
-
[quote name='AśkaK']:crazyeye:Źle się czułaś Klocusiowa czy jak?!:-o:evil_lol:No i z tym kąpaniem...to już naprawdę przesadziłaś!:lol::evil_lol: To wszystko chyba oznaki APOKALIPSY.:diabloti::evil_lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]no chiba sie mnie pogorszyło :roll: szczególnie z tą kąpielą... w sobote i niedziele :crazyeye: 2 dni pod rząd :mdleje: apokalipsa :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/83/6b7acd70d089b92b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/83/d530a832835cf1cb.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images13.fotosik.pl/92/5e6ff0b8d2b08cab.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/83/7fb07191f3ae1736.jpg[/IMG][/URL] [FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Blue][B]i na służbe do Agnes :cool1: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/83/e8b2b212d0922862.jpg[/IMG][/URL] [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/CENTER]