Jump to content
Dogomania

clockwork

Members
  • Posts

    5627
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by clockwork

  1. [B][FONT=Arial][COLOR=blue]odwiedzam pabianickie bublowate ;):loveu:[/COLOR][/FONT][/B]
  2. [B][FONT=Arial][COLOR=blue]Basiu-przyjelam na klate te 666 nozy od ciebie ;) od ciebie wszystko :loveu:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]cholera ... tyle napisalas ze juz nie pamietam co :evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]tak... jestem zalosna i tej wersji bede sie trzymac :diabloti:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]ja juz skonczylam dyskusje... chyba ze ktos mnie sprowokuje :p [/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]natrzaskalismy ci troche tych postow nie?? :razz::razz: az sie bidulko musisz napic?? :crazyeye: o masakra... TO ONE cie do tego zmusi£y :roll::roll:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]buziorki dla Zuzanny....[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]widzisz... Basiu- moze jej trza takiego kopa na spacerkach to nie w glowie bedzie jej zajmowanie sie remontem mieszkania ;)[/COLOR][/FONT][/B]
  3. [quote name='Pysia'] Przyszłam ze spaceru padnięta .... Czy ktoś zna sposób na powrót dobrej formy fizycznej? Bo mi taka rada potrzebna :roll:[/quote] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]Pysiu.... moze poluz sie i polez... do wieczorka :razz: albo wdech wydech... mlode pokolenie to ma sposoby na FORME... ale nie polecam ;) my za stare na takie experymenty... i za NORMALNE... bynajmniej TY bo nademn a to trza sie zastanowic :roll::oops:[/COLOR][/FONT][/B]
  4. [quote name='Pysia']Buahahahahahahahaa:evil_lol: Przeczytałam to i poszłam wytarmosić Zmoroszelmy a na końcu stanęłam na przedpokoju i zaczęłam tarmosić siebie :diabloti: Zobaczył to TZ :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Właśnie wzywa karetke z odpowiednini ludźmi i sprzętem do mnie :megagrin::megagrin::megagrin:[/quote] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]:roflt::roflt::roflt::roflt: PYSIU!!!!:B-fly: i jak tu cie nie kochac :evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]nawet w kaftaniku z rekawkami zwiazanymi z tylu :roll:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]jestes jeszcze??? czy cie zabrali??? :razz:[/COLOR][/FONT][/B]
  5. ;)[quote name='Imbir1']no patrzta, jeszcze filmików nie nadrobiła, :cool3: a ja tu już z fotkami przyszłam:evil_lol:[/quote] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]aaa... bo widzisz kochana imbirkowa... mie tu te filmiki za choliere nie chca isc... brakuje czegos tam w kompku..:roll::oops:. a ze nie möj, to nie bede instalowac- dlatego obejrze po powrocie ... a pöki co naciesze £ocenta foteckami :loveu::loveu:[/COLOR][/FONT][/B]
  6. [quote name='emi230']juz po... Torres lezy na kocyku... a my czekamy az sie wybudzi... mam nadzieje ze wszystko bedzie ok.[/quote] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]no i TORRESIK BEZJAJECZNY :evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]jasne ze bedzie ok.... ale :kciuki: zacisne i posle buziora w strone Torresowego pieknego pyszczydla :loveu::loveu:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B]
  7. [B][FONT=Arial][COLOR=blue]hejka... rozjechana :evil_lol::evil_lol:.po Polsce zonkilko... czekajta na mnie-zara do was do£onczam;)[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]miziu miziu :loveu:dla pieknej damy z pieknego banerka :p[/COLOR][/FONT][/B]
  8. [B][FONT=Arial][COLOR=blue]czesc BASIU z ZUZOLKOM :hand::hand: [/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue] :siara::siara:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]filmiki £obejrze po powrocie .... obiecuje :loveu:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=#0000ff]wymiziaj kombinatorke ;)[/COLOR][/FONT][/B]
  9. [quote name='madzia i medor']Kutrem rybackim:loveu::loveu: Ależ to cholernie urocze:diabloti: Ale śledź śmierdzi:diabloti: [B][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=blue]romantyczne prawda :razz::razz:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][SIZE=3][/SIZE][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=blue]no i widzisz jak ja przesiak£am tom szwecjom :cool1: to mial byc komplement ... zes S£ODKA JAK SLEDZ ;)[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B] Madzia jest złotą rybką z krzywym muskiem:loveu::loveu: [U]Gratuluję mundrej decyzji:evil_lol:[/U] Nie martw się, mi też się to bardzo często zdarza:roll::roll::roll::loveu:[/quote] :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  10. :turn-l:[B][FONT=Arial][COLOR=blue] tera tu sie przeniosla dyskusja RASOWY=RODOWODOWY :crazyeye::errrr:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]a ja juz nie mam nic wiecej do powiedzenia... zakonczylam dyskusje, poniewaz tak jak napisalam ile ludzi tyle zdan :smokin:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]alutka... £obejrza£am KORA-lovca ;);) i Ozzulka :loveu:[/COLOR][/FONT][/B]
  11. [quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=red][B]ja ci odpowiem .....[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]Bea będzie miala neta dopiero w czwartek :placz::placz::placz:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] :crazyeye::crazyeye::crazyeye:[B][FONT=Arial][COLOR=blue] o matko... masiakra... jak BEA to przezyje :niewiem: [/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]ja to bym wytrzymala... ale chyba TYLKO ja na dogo nieuzalezniona :diabloti::roll:[/COLOR][/FONT][/B]
  12. [quote name='evaxon']hahaha brzmi jak jakis zajazd:grin:[/quote] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]zajazd... pod psim ogonem/spod psiego ogona :hmmmm: nie wiem czy brzmi apetycznie :roll::evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B] [quote name='Alicjarydzewska'] [B][FONT=Arial][COLOR=red]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:ZJAZD ....jak Klocek będzie miał bieganinke ;)[/COLOR][/FONT][/B][/quote] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]wtedy hodowla kleszczy z papierami :evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=#0000ff]toaletowymi :diabloti:[/COLOR][/FONT][/B] [quote name='madzia i medor'],, Tak mi rób, tak mi dobrze ":loveu::loveu::loveu: [URL]http://images26.fotosik.pl/91/6eb19eebfe0d7105.jpg[/URL] Cześć Chlorkowa:loveu:[/quote] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]czesc medorkowa... mi tez tak dobrze :cool1:[/COLOR][/FONT][/B]
  13. [quote name='evaxon'][URL]http://images26.fotosik.pl/91/c12c7857a538e3a2.jpg[/URL] dzien dobry jajeczka Klocusia:cool1::roll::evil_lol:[/quote] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]to nie jojka.. to kleszcze ... sztuk 2: ona i on ... i prowadze pseudohodowle kleszczy "POD PSIM OGONEM":diabloti::cool1:[/COLOR][/FONT][/B]
  14. [quote name='Alicjarydzewska'][B][FONT=Arial][COLOR=red]:grins:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=red]najlepsze na kaca ...powietrze z materaca :eviltong::eviltong::eviltong:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=red]a ja lubiam sledzie w smietance :p[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] [B][FONT=Arial][COLOR=blue] a nas chcieli poczestowac szwedzkimi sledziami... na slodko :roll: odmowilam, podziekowalam :cool1:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]TU SIE JE RYBY NA SLODKO :crazyeye::crazyeye:[/COLOR][/FONT][/B] [quote name='evaxon']:lol::lol::lol: aa bo nie napisałam :evil_lol: zrezygnowalam z pracy :cool1: :grin: Madzia jest rybakiem :niewiem:[/quote] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]ooosz ty tajemnicza taka jestes??? :razz: [/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]o masz... fajnie ze zrezygnowalas- zawsze bedzie nas wiecej na dogo w godzinach kiedy ja jestem :multi::multi:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=#0000ff]:niewiem: [/COLOR][/FONT][/B]
  15. [B][FONT=Arial][COLOR=blue]melduje ze zyje.. i ze powoli nadrabiam wsjo na co nie mialam czasu przed wyjazde..[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]i wiem ze jeze wrzucasz somsiadce i ze ona ci za to powiedziala zes len... czy jakos tak :roll:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=#0000ff]zmoruchoszelmuchy wytarmos odem£a :loveu:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=#0000ff]i siebie tysz ;)[/COLOR][/FONT][/B]
  16. [B][FONT=Arial][COLOR=blue]aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:mdleje: möj klocusio.... gupecek z goopkowatym wyrazem twarzy :roll:[/COLOR][/FONT][/B]
  17. [quote name='evaxon'] a ja tez juz jestem bezrobotna:multi::evil_lol: wiem wiem nie powinam sie z tego cieszyc ale jakos dobrze mi sie siedzi w domu:evil_lol: juz nie bede pracowac:shake: [/quote] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]czy ja o czyms nie wiem??:hmmmm: jak nie pracujesz??? wogöle??? :crazyeye:[/COLOR][/FONT][/B] [quote name='madzia i medor']Śmierdzę śledziem:crazyeye::diabloti::diabloti::diabloti: [/quote] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]kutrem rybackim :diabloti:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]Madziu medorkowa... czy ja mowie ze smierdzisz... powiedzialam zes sledz[/COLOR][/FONT][/B]:cool1:
  18. [quote name='evaxon']nieeeee nie chce kawy :placz: nie chce cytryny:placz: ale multiwitaminke popijam sobie:evil_lol:[/quote] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]WITAMINKA C, albo soczek grejt-fiutowy ;) [/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]testowane na klockach :cool1:[/COLOR][/FONT][/B]
  19. [B][FONT=Arial][COLOR=blue]kto jakie prawko... za kogo kciuki...kiedy.. nic nie wiem :roll:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]wstalam z fajnycm humorkiem a z HODOWCAMI juz nie dyskutuje.. bo to bezsensowna gadka :shake:[/COLOR][/FONT][/B]
  20. [B][FONT=Arial][COLOR=blue]a czamu ja siem nie przywitunialam jeszcze z NASZA dilerkom???:hmmmm: [/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]DILERKOWA... czy Ty wogole jeszcze dychasz??? jakos cie tu malo :roll:[/COLOR][/FONT][/B]
  21. [quote name='evaxon']ale z was gaduły :razz::razz::razz: witanko w WASZYM blogasku:loveu:[/quote] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]prawda... znow nagada£y :shake:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]witanko EFA z kacykiem w NASZYM blogasku :multi:[/COLOR][/FONT][/B]
  22. [B][FONT=Arial][COLOR=blue]agus... wloski juz z niebieskiego przechodza w zolty :placz: juz sie smieja ze na ten wyjazd tak sie zrobily w barwy narodowe szwecji :evil_lol: bo i nieswiadomie w glanach zolto-niebieskich przyjechalam :roll:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=#0000ff]buziaczki [/COLOR][/FONT][/B]
  23. [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:a ja na UZ ...i tysz nie mam kacyka ...:eviltong:[/B][/FONT][/COLOR] [B][FONT=Arial][COLOR=red]doberek z raneczka ......[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=red]Effa ...kawa z cytryną ...duszkiem ....ponoć pomaga ....to tajna broń marynarzy ;)[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]oooo... mowilam ze to od pracy ... a kawa z cytrynka faktycznie pomaga- jest ochydna ...podobno b ja tego nie stosowalam ale jak pracowalam w knajpie to tak leczylismy klientow- dzialalo na wszystkich[/COLOR][/FONT][/B] ;)
  24. [quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=red][B];)ja jeszcze mam ... podeślę .....[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]a doczytałas ile browca można wwieść do Szwecji :razz:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]nie czytalam i nie szukalam bo nie wiezlismy piwa ... Adam cos mowil ze przepisy sa na tyle niejasne ze ... jest przepis np. ze z Polski mozna WYWIEZC... nie pomietam :hmmmm: 10l spirolu, ale WWIEZC do Szwecji az takiej ilosci nie wolno- dlatego oni nie lataja... oni plyna promem i wypijaja po drodze ta nadwyzke [/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=#0000ff]a dzis idziemy do sklepu gdzie sprzedaja same SMOCZ gadzety... Qbie by sie podobalo, ale ceny podobno zabijaja...[/COLOR][/FONT][/B]
  25. [quote name='evaxon'] a ja juz nie spie:mdleje: zbudził mnie kacyk :roll: głowka mnie boli:placz: ...echh wiedzialam zeby tyle nie pic :shake:[/quote] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]coz ty tez opowiadasz... kacyka nie ma od alkoholu ino np. z przemeczenia... za duzo pracy moze Efa ;)[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=#0000ff]ja tez juz nie spie :multi: i nie mam kacyka... bo ja bezrobotna :cool1:[/COLOR][/FONT][/B]
×
×
  • Create New...