Jump to content
Dogomania

clockwork

Members
  • Posts

    5627
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by clockwork

  1. [quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=red][B]Doberek z Samego Raneczka na Naszym Blogasku ;)[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]Teraz to ja już nie wiem czy ty po powrocie będziesz potrzebowała osobistego budziczka jak tak ładnie wstajesz ;)....ale umowę na nowy miesiącpodpisać możemy :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=red]U nas pogoda ładniutka , cieplutko ....[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=red]Mam nadzieję że pozdrowisz od Nas Króla ...jak mu tam :hmmmm: Gustaw :razz:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]jasne ze pozdrowie.. Gustaw nie Gustaw... byle mial browara :cool1:[/COLOR][/FONT][/B]
  2. [B][FONT=Arial][SIZE=4][COLOR=blue]:Dog_run:MAXIULKU!!!!! misku ty moj... [/COLOR][/SIZE][/FONT][/B] [CENTER][B][FONT=Arial][SIZE=4][COLOR=blue]:laola:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][/CENTER] [B][FONT=Arial][SIZE=4][COLOR=blue]ciotka klockowa i wujcio klockowy zyczä ci przedewszystkim ZDROWKA dlugiego szczesliwego psiowego zycia ..... itd...:B-fly:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][SIZE=4][COLOR=#0000ff]a Klocus przesyla HAU HAU :loveu::bluepaw::loveu:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B] [CENTER]:knajpa::drink1::popcorn::beerchug:[/CENTER]
  3. [B][FONT=Arial][COLOR=blue]doberek dziewuszki... juz wstalam :roll: [/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]dzis od ranca Pawcio dziara a wieczorkiem wyskakujemy na miasto .... do kröla szwedzkiego na kawe jedziemy :cool1:[/COLOR][/FONT][/B]
  4. [quote name='BeaC'] [B][COLOR=darkred]dzisiaj z samego rana..............Luska przywaliła mi ze łba tak że jestem w pracy ze spuchnięta wargą:mad::mad::mad:[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkred]w razie czego będę mówić, że mam przemoc w rodzinie:diabloti::diabloti:[/COLOR][/B] [/quote] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]bo zupa byla za slona :evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]cze weekendujaca sie beznetowa :diabloti: BEO ktorej NIKT nie odwiedza :loveu::loveu:[/COLOR][/FONT][/B]
  5. [B][FONT=Arial][COLOR=blue]NALUS... tu tez cie miziam....:loveu: super ze u cie wsjo wpozonsiu :loveu:[/COLOR][/FONT][/B]
  6. [quote name='an_bzik'] Właśnie opisałaś swoją bezgraniczną miłość do kundelków. Zamiast wziąć bidę ze schroniska nie wiadomo po jaką cholerę kupiłaś od faceta ktory bezsensownie sukę rozmnożył :-o [B][FONT=Arial][COLOR=blue]obawiam sie ze z tego samego powodu co TY- chcialas westa i nie wzielas burka ze schronu, ja chcialam bandoga i tez nie wzielam burka ze schronu... :cool1: z ta roznica ze TWOJ west byl 20 razy drozszy od mojego i mozesz z nim sie pokazac na wystawie :diabloti:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]co nie oznacza ze nie wspolczuje bezomnym psom i nie walcze o ich los...[/COLOR][/FONT][/B] No dobra, widzę jednak, ze nie da Ci się nic wytłumaczyć. Jakim do cholery [B]zwolennikiem rasowców? WTF? [/B] Chyba znowu sobie przeczysz, powiedziałaś wcześniej, ze jesteś dyskryminowana na dogo a teraz, ze Cię tu kochają. [B][FONT=Arial][COLOR=blue]dyskryminuja mnie tacy jak TY... znawcy ZYCIA i psich problemow :evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]wiesz ile psow moglabys nakarmic bojkotujac zakup psa za 3 przecietne wyplaty?? :razz:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=#0000ff]a kochaja mnie NORMALNI milosnicy psow i same psy, ktorych nie olewam :loveu:[/COLOR][/FONT][/B] Tym razem juz naprawdę kończę ten bezsensowny dialog bo żyjesz chyba w jakimś dziwnym świecie, u Ciebie nie ma przepełnionych schronisk i masy zabiedzonych kundelków. Dla ICH DOBRA (a przecież tak bardzo je kochasz) trzeba ograniczyć ich ilość. Czyli nie rozmnażać. Nadal nie dostałam linków do miejsc gdzie Cię dogomaniacy dyskryminują. Dobranoc.[/quote] [quote name='an_bzik']Czy Wy macie jakieś kompleksy!? CIĄGLE mówicie, jak to bardzo Was wyzywają i obrzucają błotem! Mogę chociaż jeden przykład?! Oprocz oczywiście mojej skromnej osoby, ktora tez ponoc jest zła i ohydna bo 'nie lubi kundelków' :cool1: (pozdrawiam Zuzankę z tego miejsca!:loveu:) AAAA!! Zwariuję! NIKT NIE NAPISAŁ , ZE WASZE PSY SĄ GORSZE!![/quote][B][FONT=Arial][COLOR=#0000ff]mam przejrzec 666 milionow stron blogasow zeby przechwycic posty o tym ze NIERASOWY=NIE TAKI??? [/COLOR][/FONT][/B]:crazyeye: [CENTER][B][FONT=Arial][SIZE=5][COLOR=blue]DOGOBRANOC:loveu::loveu:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][/CENTER]
  7. [quote name='Wilejkaros']Jak Ozzinek śmiechowy. Jak króliczor! Klockowa, widzę, że sie do kompka dopchałaś! Na stałe![/quote] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]dopchalam sie i az mi gupio ze tak caly dzien.:roll:... a tera sie zegnam i zycze dobrej nocki paapapa:loveu:[/COLOR][/FONT][/B]
  8. [quote name='Wilejkaros']Biedny Kloculek... Taki przepychany z kąta w kąt, a to 60kg pewnie trudno przepchnąć![/quote] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]nooo... biedny taki :placz: i znow mam wyrzuty sumienia... dosc ze koondel to jeszcze popychany :evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B]
  9. [quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:calus:....lubia ...lubią ....;)[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]wcale nie potrzebuja kółek wsparcia :shake:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=red]na szczęście nie każdy :razz:i nie każdy obrzuca posiadacza niepapierowca od najdorszych :diabloti:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=red]Miałam 2 psy niepapierowe i jeszcze raz powiadam ....NIE ŻAŁUJĘ :loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]i tym oto milym akcentem pragne zakonczyc temat :loveu:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]i miziam ZUZANKE i Basienke za uszkiem[/COLOR][/FONT][/B]
  10. [quote name='Wilejkaros']Przyszła Klockowa, Alę Qba dopuścił do kompecka i już 2 strony nagadane. Tak na dobranoc tylko. :)[/quote] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]i ze to niby JA ??? :shake::shake: [/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]przeca ja nigdzie nie odeszlam i nigdzie nie przyszlam :evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B]
  11. [quote name='Wilejkaros']A gdzie Kloculek mieszka, jak Klockowa na emigracji?[/quote] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]do jutra u nas w domku z Pawciowa siostra a od niedzielki u mojej sis.. u ktorej koczuje tez w godzinach naszej pracy:roll: [/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]ALUS dzieki za fotecki KUNDLA MEGO :evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B]
  12. [quote name='an_bzik'] Załozcie sobie moze jakieś kółko wsparcia i nadal siedzcie w przekonaniu ze nie lubią Was na dogo bo nie lubią kundelków. Gratuluję.[/quote] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]ale kto powiedzial ze mnie nie lubia??? :crazyeye: mnie lubia, kochaja.. nawet bardzo..... :loveu::loveu: bo na szczescie nie kazdy dogomaniak jest zwolennikiem RASOWCOW [/COLOR][/FONT][/B]
  13. [quote name='an_bzik']Alicjarydzewska, Ja nie chcę nazwy hodowli yorków. Ja chce te rzekome "małolaty od westików" poznać , o których piszesz :p To co opisujesz to patologia, to pseudohodowla. I nie mam zamiarów bronić takich hodowców. Przeciętny kupiec nastawiony na rasowego westa ? Chyba trudno nie zauważyć, że coś jest nie tak jeśli suka jest zamykana w piwnicy i w ogóle. :roll: [B][FONT=Arial][COLOR=blue]nie suka WEST byla zamnieta w piwnicy :shake: ona byla ze szczeniakami w domu- swierzo wykompana i wyczesana.... w piwnicy byly 2 suki innych ras ze szczeniakami i jedna suka bez.... nie pamietam jakich ras, ale tez modnych i popytnych.... przy zainteresowanym kliencie na szczenie innej suki pewnie wesciki londowaly w piwnicy... fakt ten odkryl syn znajomej i powiedzial im o tym w domu[/COLOR][/FONT][/B] A powiedz mi po jaką cholerę właściciel mamy Twojego psa ją rozmnożył ? Skoro i tak pieski które wyszły z miotu nie przydadzą się w hodowli, czyli są kundelkami (zaraz się dowiem ze obrazam Ci psa..).[B][FONT=Arial][COLOR=#0000ff]nie obrazasz CIPSA :diabloti:[/COLOR][/FONT][/B] Kundelkow są tysiące w schroniskach więc PO CO namnażać nowe?! [B][FONT=Arial][COLOR=blue]zebym JA i mi podobni zwyrodnialcy zakochani w BANDOGACH mieli szczenie po matce :diabloti:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]pisalam KUNDLA firmy BANDOG nie znalazlam w schronie... :cool1:[/COLOR][/FONT][/B] Okej, idę sobie poczytać fotoblogi psów bez papierów.. Zobaczymy jak po Was jadą dogomaniacy...[/quote] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]ic...a ja ide spac bo BASIA mnie zabije .... siem TU otwarlam :loveu:[/COLOR][/FONT][/B]
  14. [quote name='Kitka20']W lutym miałam akcje "ratowania" takiej ślicznej klaczki przed rzeźnią miałam miesiąc niecały na zebranie 2000zł by ją wykupic co oczywiście było nierealne dla mnie z moimi dochodami z domem na głowie itp. Załatwiłam fundacje bardzo fajna "Dar serca" no ale nie obyło się bez przeszkód bo Pan "S" się rozmyślił że koń mu jest jeszcze potrzebny i go nie sprzeda mimo że klaczce każdy krok sprawia ból. Mi się oberwało i to nieźle wiele nocy płakałam będąc na każdym kroku upokażana z ich strony, że oczerniam stajnie itp. Już się poddałam spisałam ją na straty znając charakter, dumę i upartoś Pana "S" pozatym mineło pół roku w opisie panny na gg widziałam Jagna:( więc przestraszyłam się że ona juz nie żyje a zarazem byłam wściekła bo mój tród poszedł na marne. Ale stał się cód spotkałam dzisiaj się z kumpelą i wypytałam się o klaczkę i co sie okazało w czwartek przyjechała po nią owa fundacja i ją wykupiła :multi::multi: w poniedziałek będzie miała prześwietlane stawy i będzie leczona oraz dożywocie czyli umrze ze starości a nie skończy na kiełbaskach:multi::multi:. Co lepszego Pan "S" który tak na mnie nadawał w obecności Pani Basi z fundacji i innych dziewczyn ze stajni powiedział że ten koń będzie żył dzięki takiej Iwonce która teraz się nie pokazuję bo zostanie mamą ale że jest super:crazyeye: A do dziewczyn kazał bi mi brawa. Wesoło mi bo ten koń będzie żył można ją odwiedzac a ja jestem spokojna bo nikt jej nie zje. Pozwolę sobie pokaza Tobie tego konika [IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/4daa472670b7e23f310f3e67d6ea7aec,5,19,1.jpg[/IMG] P.S. Nie mogę podac nazwiska tego Pana bo już i tak mi się dostało po tyłku[/quote] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]:brawo: okazuje sie ze jednak warto walczyc i czasem nasz trud nie idzie na marne :multi::multi:GRATULEJSZYN!!!!! jestes dobrym Aniolem kunia ;)[/COLOR][/FONT][/B]
  15. [quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=red][B]załatwie Ci kuszetkę :razz:w psychiatryku z widokiem na stadion :cool1:....a koondlem się zajmę:loveu:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]hi hi ...podobno ...nieważne jak ...wazne ze mówia ....:hmmmm:..........:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]a niech mowia... niech piszom... niech mnie zbanujom... moje zdanie jest takie jakie jest... bo RASOWY=RODOWODOWY, RODOWODOWY= ZDROWY i Lepszy do mnie nie przemawia :oops:[/COLOR][/FONT][/B]
  16. [quote name='Alicjarydzewska']:razz: [FONT=Arial][COLOR=red][B]ale nie wstydzisz[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=red][B]:cool1:[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=red][B] się tego ze ze mna pijesz ..........[IMG]http://yelims1.free.fr/Alcooliques/Alcooliques.gif[/IMG][/B][/COLOR][/FONT][/quote] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]no co ty... i nie wstydze sie nawet ze jestem zwyrodnialcem wspierajacym pseudohodowle :diabloti:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=#0000ff]ale jazda :evil_lol::evil_lol: w koncu cos sie dzieje :oops:[/COLOR][/FONT][/B]
  17. [quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=red][B];)no to .....zdrówko [/B][/COLOR][/FONT] [IMG]http://yelims1.free.fr/Alcooliques/Alcooliques14.gif[/IMG][IMG]http://yelims1.free.fr/Alcooliques/Alcooliques.gif[/IMG][/quote] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]ja zwyrodnialec pseudo-dogomaniak napije sie z tobom :cool1:[/COLOR][/FONT][/B]
  18. [quote name='an_bzik']Jeżeli ma się jakiekolwiek podejrzenia co do uczciwości 'hodowcy' to po prostu nie bierze się stamtąd szczeniaka ! POPYT NAKRĘCA PODAŻ. Jak kupujesz takiego szczeniaka to 'hodowca' wie ze są chętni i nadal będzie produkował. A jak trochę osób mu powie co myśli i nie kupi szczeniaka tylko z litości to moze przestanie mu sie cała akcja opłacać. [B][FONT=Arial][COLOR=blue]ale przecietny kupiec nastawiony na RASOWEGO WESTA nie wie ze cos jest nie tak... a na psy za 2000 zl zawsze bedzie popyt bo to pies drogi z papierami:razz:[/COLOR][/FONT][/B] Ale cóż.. Ty wzięłabys drugi raz z pseudohodowli,tak? I nie widzisz problemu? Eh... [B][FONT=Arial][COLOR=blue]nie... nie widze problemu poniewaz jak wspomnialam 9cioletnia suka BANDOG matka mojego Klocka byla raz jeden jedyny dopuszczona.... jest zadbana kochana zdrowa... i szczeniaki za grosze bez papierow tez nie maja problemow zdrowotnych :p[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]a na dogo od znawcow dowiezialam sie ze powinnam psa dopuscic bo inaczej grozi mu PROSTATA ... niestety nie znalezlismy suki :cool1:[/COLOR][/FONT][/B] Proszę o inne przykłady wątków ... Mam wrażenie, ze sobie coś wyimaginowałaś :roll:[/quote] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]na kazdym OFFIE FOTO BLOGI psow bez papierow [/COLOR][/FONT][/B]
  19. [quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=red][B]no Jacusiu ...nareszcie się ujawniłeś ....a już kiedyś mowili coś o nas źle :eviltong::diabloti::diabloti::diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]ta... i po dzisiejszym beda o mnie mowili jeszcze gorzej.... moja walka trwa :evil_lol::evil_lol: cholera... w najlepszym wypadku dostane banana .... w gorszym zabiorom mi psa bom nieobliczalna :diabloti: moj koondelos :loveu:[/COLOR][/FONT][/B]
  20. [quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=red][B]o masz ...o tym nie pomyślałam ,że brak porozumienia może spowodowany być brakiem polskiej czcionki ;)[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]piję DOCKa:evil_lol::evil_lol::evil_lol:...na zdrówko ;)[/COLOR][/FONT][/B][/quote] [B][FONT=Arial][SIZE=4][COLOR=blue]sköl[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B] :knajpa::drink1:
  21. [quote name='an_bzik']Te same mity o ciąży u suki wmawiają ludziom pseudohodowcy. Mówią też o tym, ze rzekomo 7 pies z motu nie ma metryki i ze nie moze pokazac przyszłym właścicielom matki szczeniaków :] Aha i mówią też, ze rodowód to tylko niepotrzebny papierek , dodatek do rasowego psa i jak pies rasowy go nie ma to nadal jest rasowy (zaraz... wy też tak uważacie :p ) Akurat na dogo jest dość mało wlascicieli westików i zdaje się , ze kojarzę większość z nich. Yorków dogomaniackich nie kojarzę niestety. Proszę o przykład takiej ''małolaty'' :p :p :-o I ponawiam też pytanie o przykład wątku, gdzie 'jedzie się' ludzi ktorzy mają psa bez rodowodu :p [B][FONT=Arial][COLOR=blue]TU[/COLOR][/FONT][/B] :diabloti: [B][FONT=Arial][COLOR=blue] moj pies nie ma rodowodu a ja go "kupilam" i dalam dziadowi zarobic :roll:[/COLOR][/FONT][/B] jeżeli źle się traktuje psy w hodowli to przestaje ona być hodowlą tylko jest pseudohodowlą :p ergo - stop pseudohodowcom! [B][FONT=Arial][COLOR=blue]kopiuje to co juz wczesniej pisalam[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=#0000ff]wiec skad mam wiedziec ze ta PAPIEROWA HODOWLA to pseudohodowla??? kiedy jade po szczeniaka z rodowodem- kolejne 4 rownolegle mioty innych lub tych samych ras sa schowane w piwnicy i nie widze ze to wlasnie o to chodzi :roll: tak miala moja znajoma ktoa kupowala WESTA Z HODOWLI za gruba kase-HODOWCA trzymal w piwnicy 3 inne suki z papierami + szczeniaki zeby nie widziala... ale ta cwana bestia wszystko widzi [/COLOR][/FONT][/B]:evil_lol: [B][FONT=Arial][COLOR=blue]to jest hodowla czy pseudohodowla??? PAPIER DOSTALA i LICZY sie na psim rynku :cool1:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=#0000ff]jadac tam jako chetny na papierowego westa mam kupic tego psa czy nie kupic?? :hmmmm: [/COLOR][/FONT][/B] Jednocześnie kochasz psy i wzięłabyś drugi raz psa z pseudohodowli? Czyzbys sobie przeczyła?[/quote] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]tak... wzielabym drugi raz mojego BANDOSIA, bo kocham ta RASE :roll: [/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=#0000ff]co nie znaczy ze los schroniskowych burkow jest mi obojetny- nie myl pojec :cool1: nie jest mi obojetny los jakiegokolwiek psa zaniedbanego... tego za 5tys. tez :p[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue] i co teraz mam rozumiec pod haslem PSEUDOHODOWLA??? pies za darmo bez papierow ?? czy za 2500 zl z papierami gdzie co cieczka to miot :cool1:[/COLOR][/FONT][/B]
  22. [quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=red][B]no i poszłam za ciosem i za tobą .......jestem tego samego zdania ...niestety ;)[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]i fajnie ze NAS odwiedziłas :p[/COLOR][/FONT][/B][/quote] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]dzieki ci ALUS i reszta zwolennikow NIERASOWCOW ;) [/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=#0000ff]KWM[/COLOR][/FONT][/B] [quote name='Wilejkaros']Klockowa, a w jakim to języku ten bój toczyłaś? Polski, angielski czy szwedzki po piwie?[/quote] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]wydawalo mi sie ze po polsku...:roll:bo inne jezyki obce som mi obce :cool1: ale za choliere nie umialysmy dogadac sie... czyzby to przez brak ogonkow w literkach??? :hmmmm:[/COLOR][/FONT][/B]
  23. [B][FONT=Arial][COLOR=blue]aha...[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]dodatkowo informuje ze na mojej stronie firmowej wuwuwu :razz: mam dzial POMOZMY JE RATOWAC gdzie wisi takze baner STOP PSEUDOHODOWLOM gdzie pokazanuje sie ciemna strone tegoz procederu... jezeli ktos zrobi stronke STOP HODOWLOM gdzie psy dogorywaja... to tez wrzuce... bo walcze o prawa psow maltretowanych zarowno z HODOWLI jak i Z NIEHODOWLI :cool1: walcze bo kocham je jako stworzenia....i nie pogodze sie z jakmkolwiek procederem uwlaczajacym psiej godnosci [/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]OOO! :diabloti:[/COLOR][/FONT][/B]
  24. [quote name='an_bzik']Boże.. jak się chce mieć kundeloska (boze musze po raz SETNY powtarzać, ze w żaden sposób nie uwazam ze to są gorsze psy :roll:) to się idzie do schroniska gdzie jest ich od cholery i ciut ciut a nie kupuje psa z pseudohowli. Naprawdę nic nie rozumiecie. No cóż. Teraz to juz serio EOT. I naprawdę polecam zajrzenie czasem na "Pseudohodowle" na dogo...[/quote] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]ale w schronie nie mieli KUNDLA firmy BANDOG :evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]taaaa... imbirkowa... konczmy temat bo ile ludzi tyle opinii i zdan.... a to temat rzeka... plusy i minusy sa w hodowlach papierzanych jak i u indywidualnych wlascicieli suk szczennych ;) [/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]BASIU wybacz... to nie ja to ONE :loveu::loveu:[/COLOR][/FONT][/B]
×
×
  • Create New...