-
Posts
5627 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by clockwork
-
[quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=red][B]i się czepiły Marka :diabloti::diabloti::diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]A swoja droga ...gdzie tu tolerancja :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]TU!!!!!:multi::multi::multi: tu jestem... tolerancja vel Jacek. mi mowiom :evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B]
-
[B][FONT=Arial][COLOR=blue]ja ciem odwiedzam...lepiej pozno niz ... wczesniej :evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue] nie moglam wczesniej bom toczyla BÖJ z HODOFCAMI na temat RASOWY=RODOWODOWY... :diabloti::diabloti: chyba mnie nienawidza :roll:[/COLOR][/FONT][/B]
- 78403 replies
-
Szalone bydłaki czyli: Spot [*], Tops, Magnus,Uma, Kicia, Lucyfer i Franek ;)
clockwork replied to Kiłi's topic in Foto Blogi
[quote name='madzia i medor']:obrazic::obrazic::obrazic:::evil_lol:[/quote] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]a ty co sie donsa... ze niby ta koza Magda to twoja rodzina???? :cool1::diabloti:[/COLOR][/FONT][/B] -
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
clockwork replied to basia2202's topic in Foto Blogi
[quote name='Imbir1']:thumbs::thumbs::thumbs::thumbs::thumbs::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: (koffam was) właśnie o to chodzi, należy dostrzec plusy i minusy tego calego "rasowy=rodowodowy" nie jest tak pięknie jak co niektórzy to przedstawiają, rzygać mi się chce tym tematem:cool3: a w nagrodę obejrzyjcie sobie filmiki:p:loveu: oczywiście w roli głównej kundelki:loveu:[/quote] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]a mi filmiki nie idom :placz: obejrze po powrocie do domciu, do mojego prywatnego, osobistego kompecka :razz:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]ale wierze ze fajne.. :loveu::loveu:[/COLOR][/FONT][/B] -
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
clockwork replied to basia2202's topic in Foto Blogi
:loveu:[quote name='an_bzik']Clockwork, nie kompromituj się tymi ciągłymi cynicznymi gadkami :roll: [B][FONT=Arial][COLOR=blue]lubie sie kompromitowac ... mozesz mnie zbanowac:diabloti:[/COLOR][/FONT][/B] Akurat te szczeniorki Basi, jesli nie doczytałaś były wynikiem zaniedbania sprawy przez schronisko - wydali sukę i nie powiedzieli, ze jest w ciąży. Więc w tym wypadku nie było żadnego specjalnego krycia dla kasy :roll: [B][FONT=Arial][COLOR=blue]tak doczytalam.... ale wielu nie doczyta ... skoro suka byla zaciazona to czemu trafila do schronu?? skoro byli wlasciciele mogli zbic na niej kase???[/COLOR][/FONT][/B] Nie wytrzymam! Przez swoje posty obrażasz wielu prawdziwych hodowców :roll: [B][FONT=Arial][COLOR=blue]tak jak TY obrazasz goscia od ktorego ja mam Klocka.. a ja nikogo personalnie nie obrazam ... nigdzie nie napisalam ze tak jest w 100% HODOWLI ... znam osobiscie ludzi ktorzy maja hodowle i psy rodowodowe i w niczym im to nie ujmuje, bo sa wspanialymi ludzmi kochajacymi swoje psy... oddaja im swoje serducho i suka jest traktowana jak czlonek rodziny [/COLOR][/FONT][/B] Dobranoc Basiu i Zuzanko :lol:[/quote] [B][FONT=Arial][COLOR=#0000ff]a czy w wielu HODOWLACH suki nie zaciazaja co cieczke??[/COLOR][/FONT][/B]:razz: -
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
clockwork replied to basia2202's topic in Foto Blogi
[quote name='an_bzik']Basiu, sorry, ze sie tu bijemy ale ... :roll: Clockwork, ja powiedziałam co myślę. Widzę, ze nic nie dotarło. Nie twierdzę, ze nie kochasz swojego psa. Kto się męczy? Nie piszę, ze Twoj pies. Tylko suka, ktora w pseudohodowli musi rodzic co cieczkę, nie jest sprawdzana (ani ona ani 'tatuś') pod kątem chorób dziedzicznych, psychiki itp. Może Twoj pies jest zdrowy. Ale to, ze go kupiłaś, wsparło pseudohodowcę ktory ma gdzieś dobro psów i nie zna się na hodowli. Takie są fakty. [B][FONT=Arial][COLOR=blue]matka mojego Clockworka miala jeden jedyny miot... w swoim 9-cio letnim zyciu :roll:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=#0000ff]a jak wspomnialam mam wokol siebie psy rodowodowe z EXTRA hodowli ktore choruja bezustanie :p nawet na dogo poznalam wlascicieli psow z papierami ktorych absolutnie nie potepiam, bo poszli za glosem "RASOWY/RODOWODOWY nie jest narazony na choroby tak jak inne" i ciagle i wciaz siedza u weta :shake: [/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=#0000ff]Alus to do ciebie ... kocham TWOJEGO Ozziczka :loveu:[/COLOR][/FONT][/B] Widzę, ze nie byłaś na dogo w wątku 'pseudohodowle' ? :crazyeye: [B][FONT=Arial][COLOR=blue]nie nie bylam... ale widzialam mnostwo bid z hodowli :roll:[/COLOR][/FONT][/B] Może Twoj pies jest zdrowy. Ale znam w cholerę przypadków, kiedy ludzie kupowali sobie takiego wlasnie psa a potem wydawali fortunę na jego leczenie, albo po prostu pies umierał. A pseudohodowca liczy kasę bo na szczepienie było mu żal. Np. forumowa Waxy, ktora miala 'westika'. Po zakupie kontakt z hodowcą urwał się a piesek zachorował na parwo. (na ktore powinen byc wczesniej zaszczepiony a nie był) Po następnym roku (chyba, nie pamietam dokładnie), pies miał jakiś nawrót choroby czy coś i zmarł. Na koniec powiem, ze nie chce się kłocić. Może kiedyś zrozumiesz, tego Ci zycze, chociaz podejscie do sprawy masz żałosne. Przez pseudohodowle schroniska pękają w szwach. Ludzie szukają domów dla kundelków podczas gdy jacys idioci rozmnażają takie same kundelki , biorą za nie kase i wmawiaja ludziom, ze są rasowe. [B][FONT=Arial][COLOR=blue]ja tez nie chce sie klocic... po prostu tak jak ty mam swoje zdanie... zalosne, ale wlasne, nie narzucone :roll:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=#0000ff]i oswiadczam ze mi nikt nie wmawial ze rasowy... po prostu BANDOG bez rodowodu :diabloti:[/COLOR][/FONT][/B] Pokaz mi wątki ktore wskazuja na jakąs dyskryminacje kundelków przez dogomaniaków... Radzę odwiedzić kilka mądrych stron... [URL]http://www.stoppseudohodowcom.org/[/URL] [URL]http://www.rasowy-rodowodowy.info/[/URL] [URL]http://www.rodowod.republika.pl/[/URL] Naprawdę mam nadzieje, ze zrozumiesz bo nie zalezy mi na gnojeniu ludzi tylko na uswiadamianiu ich. [B][FONT=Arial][COLOR=blue]dziekuje... jestem odporna na uswiadamianie :cool1: mam swoj rozum i basta [/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] Tak, Imbir,zaglądam trochę na pwp i wiem, ze takie przypadki się zdarzają, nie jestem naiwna. Ale wtedy to równiez są pseudohodowle. Po prostu nie bierze się psów z takich miejsc i bojkotuje się je. EOT.[/quote] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]wiec skad mam wiedziec ze ta PAPIEROWA HODOWLA to pseudohodowla??? kiedy jade po szczeniaka z rodowodem- kolejne 4 rownolegle mioty innych lub tych samych ras sa schowane w piwnicy i nie widze ze to wlasnie o to chodzi :roll: tak miala moja znajoma ktoa kupowala WESTA Z HODOWLI za gruba kase-HODOWCA trzymal w piwnicy 3 inne suki z papierami + szczeniaki zeby nie widziala... ale ta cwana bestia wszystko widzi :evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] -
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
clockwork replied to basia2202's topic in Foto Blogi
[B][FONT=Arial][COLOR=blue]Basiu... absolutnie nie chodzi mi o ciebie i szczeniorki... niech znajda jaknajlepsze domki takie jak nasze... pomimo braku papierow....:loveu:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]chyba faktycznie mnie nie zrozumialas... no ale ty przeciez niczym JA...[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]masz kundla jak ja i kupilas go dla szpanu :diabloti: jak JA :eviltong:[/COLOR][/FONT][/B] Napisał [B]an_bzik[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=7395331#post7395331"][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images_pb/buttons/viewpost.gif[/IMG][/URL] [I] Z mojego doświadczenia wynika, ze własnie jak ktoś chce psem tylko przyszpanować to kupuje sobie taniego "rasowego bez rodowodu" [/I] [I].....BASIENKO!!!![/I] [I][B][FONT=Arial][COLOR=blue]przepraszam ze wywiazala sie u ciebie taka dyskusja... ale pewnie Tobie tez juz HODOFCY :cool1: obrabiaja doope ze znow szczeniaki z niekontrolowanej ciazy i sprzedacie je dla zysku ... itd itp. wyrazilam tylko swoje skromne zdanie zwyrodnialca- pseudodogomaniaka :diabloti: na temat RASOWY=RODOWODOWY :roll:[/COLOR][/FONT][/B][/I] [I][B][FONT=Arial][COLOR=#0000ff]ze to jedyne psy ktore sa kochane- a przez nasze kundle schrony przepelnione.... [/COLOR][/FONT][/B][/I] [I][B][FONT=Arial][COLOR=blue]Imbirkowa.... HODOWCY nie widza ze mnostwo papierowych HODOWLI to wlasnie ZYSK ZYSK ZYSK... i jeszcze raz zysk, ze jak piszesz kupe psow z takich miejsc dogorywa, bo sluza jedynie do rozrodu...w wielu HODOWLACH nie ma milosci... jest tylko kasa [/COLOR][/FONT][/B][/I] -
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
clockwork replied to basia2202's topic in Foto Blogi
[quote name='an_bzik']Jakie cholerne 40% właścicieli psów rasowych? :-o Z mojego doświadczenia wynika, ze własnie jak ktoś chce psem tylko przyszpanować to kupuje sobie taniego "rasowego bez rodowodu" [B][FONT=Arial][COLOR=blue]tak... mam psa dla szpanu - nie ukrywam....[U][SIZE=4]JEDYNY[/SIZE][/U] BANDOG w promieniu 100km :diabloti:[/COLOR][/FONT][/B] (bo przypomina rasę:p) z pseudohodwli (tym samym wspierając ten zalosny i okrutny proceder) i twierdzi,ze ma psa rasowego a jak ktoś mu powie, ze to kundelek (TO NIE JEST NEGATYWNE OKREŚLENIE!) to wielce obrażony. To zadna obraza, tylko po prostu stwierdzenie faktu ! A jak ktoś się za to obraża, to moze własnie jemu przeszkadza , ze nazywają jego psa kundelkiem,moze wlasnie ta osoba uwaza, ze kundelek = obelga dla psa :-o Psy rasowe to naprawdę malutki odsetek psów w Polsce. Najwięcej jest kundelków w schroniskach i psów pseudorasowych. Brałaś swojego psa ze schronu, z adopcji czy z pseudohodowli? [B][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=blue]z pseudohodowli :cool1: i jest zdrowy, zadbany, kochany :cool1:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B] To 'ee to kundel' nie świadczy w zaden sposob, ze ktokolwiek tutaj dyskryminuje kundelki! Ale twierdzenie, ze istnieją psy rasowe bez rodowodu jest po prostu brakiem szacunku dla prawdziwych hodowców, ktorzy wkladaja kupę pracy i milosci w hodowlę, w wyeliminowanie wad, w doskonalenie walorów danej rasy. [B][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=blue]znam 666 psow z papierami w najblizszym moim otoczeniu, ktorzy praktycznie nie wychodza od weta, bo psu wiecznie cos dolega :roll:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B] Popieranie produkcji (bo inaczej tego sie nie da nazwać) 'rasowych bez rodowodu' jest popieraniem męczenia zwierząt i zarabiania na nich. Takie są fakty... [B][FONT=Arial][COLOR=blue]znaczy z racji czego uwazasz ze moj pies meczy sie ??? i kto na nim zarabia/zarabia£?? bo ani ja, ani gosc od ktorego go wzielam, ani weterynarz, bo oprocz szczepien praktycznie wogole nie musimy tam bywac :razz:[/COLOR][/FONT][/B] Ale wg mnie jak się kupuje psa to są 2 drogi dobrego wyboru : -schronisko/adopcja kundelka - hodowla (ergo szczeniak z rodowodem) [B][FONT=Arial][COLOR=blue]w takim razie- zlinczujcie mnie bo moj wybor byl do doopy... :roll:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]jestem zwyrodnialcem a nie dogomaniakiem :diabloti:[/COLOR][/FONT][/B] Rasowy = Rodowodowy. Tak jest. I nie ma to nic wspólnego z dyskryminacją mieszańców. Ta akcja tak naprawdę właśnie im służy. Jakby nie było popytu na pseudorasowe psy to nie byloby też przepełnionych schronisk. Bo ludzie mieliby właśnie te dwie powyższe drogi wyboru. Żadna z nich nie jest lepsza, zadna gorsza. [B][FONT=Arial][COLOR=blue]czy Ty wzielas psa ze schronu??? kundelka?? obawiam sie ze nie.... ja tez nie... a moj pies jest rasowy- RASA BANDOG :diabloti:[/COLOR][/FONT][/B] Pozdrawiam ;) I nie zauważyłam, zeby na dogo panowała jakaś sekta psów rasowych :-O[/quote] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]a ja tak...[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]pozdroweczka ;)[/COLOR][/FONT][/B] -
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
clockwork replied to basia2202's topic in Foto Blogi
[quote name='an_bzik']E ? Clockwork? O co Ci chodzi ? :roll: Czy ktoś na dogo 'dyskryminuje' kundelki? :roll: Mam rasowego (czyli rodowodowego) psa i nie uwazam się za snoba. Basiu, jak tam Zuzol & maluchy? :loveu:[/quote] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]an_bzik...[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]jak ci wytlumaczyc o co mi chodzi :hmmmm:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]hmmm ...po pierwsze nie twierdze ze TY jestes snobem... 60% wlascicieli psow rodowodowych kupuje je bo takie wlasnie kocha.... ale 40% na pokaz... bo pies rasowy/rodowodowy jest cool...[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]powiem tak... mam BANDOGA.... nie ma papierow, kupilam go za przyslowiowa zlotowke.... odkad siedze na dogo slysze non stop:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]- "Z RODOWODEM?" ile za niego dalas??[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]- nie, bez papierow i prawie za darmo[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]- eeee... to kundel[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]slyszalam to setki razy i TYLKO NA DOGO :roll:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]gdybym nie kochala mojego psa najbardziej na swiecie, bylabym snobem juz dawno oddalabym Clockworka do schronu, zeby jako nastepnego kupic papierowego psa i byc wielbiona na dogo .... [/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]mniej wiecej o to mi chodzi ;)[/COLOR][/FONT][/B] -
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
clockwork replied to basia2202's topic in Foto Blogi
[quote name='emdziolek'][COLOR=darkorange][B]Kto uważe że koodle powinny trafić do schronu??:mad: no kto??[/B][/COLOR] [B][COLOR=darkorange]:chainsaw:[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkorange]FiKACIE!??:2gunfire: Nie wiecie z kim zadzieracie bo MY z MAdzialeną będziemy bronić koondluf i obijemy wsim ryjoki którzy ufarzają ze moje koffciane koondelki mają być w schronie:bad-word::snipersm:[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkorange]Madziu nie damy sie co nie??[/COLOR][/B] [/quote] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]ja sie nie dam.... na pewno nie przed slubem :evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B] [quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=red][B]o masz a ja miałam 2 koondle :placz::placz::placz:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]teraz mam rasowego goopka i więcej bym z papiórami psa nie kupiła :shake:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]wiecej nie kupuj alu :cool1: po ci kolejne .... :eviltong:[/COLOR][/FONT][/B] -
[quote name='emdziolek'][COLOR=darkorange][B]Ja ci dam - nie kcem fotkuf! jak ty tak możesz:evil_lol:[/B][/COLOR] [COLOR=darkorange][B]A mi wsio ryba ja bede stać po stronie koondluf!:evil_lol: Damy rade, ja bede cie wspierac duchowo jak bedą linczować Cię a ty budziesz mnie wspierała jak będą mnie linczować:evil_lol:[/B][/COLOR] [/quote] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]no.... musimy sie czymac cuzamen razem do kupy... musialam sie odezwac bo szlag mnie trafia jak slysze ze rasowy=rodowodowy.... a potem dziwota ze tyle psow w schronach- jak to sie preferuje ze bezrodowodowy to byle co :diabloti:[/COLOR][/FONT][/B]
-
[B][FONT=Arial][COLOR=blue]cze Marek :evil_lol::evil_lol: [/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]zajrza£ach do ciebie se ot tak... po godzinach :multi:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=#0000ff]po godzinach [COLOR=cyan]LECH[/COLOR].... MAREK??? :razz:[/COLOR][/FONT][/B]
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='paula_z']Cześć Madzialenka :multi: :multi: :multi: [URL]http://images30.fotosik.pl/91/b86efcef02d909e3.jpg[/URL] ząbecki :loveu: [URL]http://images12.fotosik.pl/114/5660eef1a216f612.jpg[/URL] zgłodniałam :sabber:[/quote] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]a dlaczemu ty najpierw wlaz£as do MAXA a potem dopiero do Klocusia?? :razz::razz::mad:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]cze Paula :multi::multi:[/COLOR][/FONT][/B] -
[quote name='Werka'][COLOR=royalblue]mizianiec przekazany do fafli własnych =D :][/COLOR][/quote] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]podzienkowal... dobra kobieto ;) [/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]to jeszcze wycmokaj te fafluchy :loveu:[/COLOR][/FONT][/B]
-
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
clockwork replied to basia2202's topic in Foto Blogi
[quote name='emdziolek'][COLOR=darkorange][B]LINCZUJE CIE TY DUSZO NIECZYSTA!:evil_lol:[/B][/COLOR] [B][COLOR=darkorange]NIe no żartuje jestem takiego samego zdania jak ty:loveu:[/COLOR][/B][/quote] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]o masz... no to dogomaniaki zlinczujom nas we dwie :eviltong::eviltong:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]ZA KOONDLE... bo je kochamy :diabloti::diabloti: a powinny trafic do schronu :diabloti::diabloti:[/COLOR][/FONT][/B] -
[B][FONT=Arial][COLOR=blue]ja... fcale nie kcialam fotkuf :shake::shake:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]ale obejrzalam ... niech ci bedzie :eviltong::eviltong::eviltong:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]ale jazda emdziolkowa- zlinczujom nas za te koondle :diabloti::diabloti:[/COLOR][/FONT][/B]
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[B][FONT=Arial][COLOR=blue]klocus w 9001 poscie mmmmmmmmmmmmm :loveu::loveu:[/COLOR][/FONT][/B] -
[quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=red][B]wypcham ....wypcham :diabloti::diabloti::diabloti:...w ramce nie powiesze :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [COLOR=red][FONT=Arial][B]no taaaa ....:hmmmm: a o którego członka chodzi :evil_lol::evil_lol::evil_lol:...tego u Mnia czy u Cia ;)[/B][/FONT][/COLOR] [B][FONT=Arial][COLOR=red]wróciwszy ze spacerku ....powalczę o dostęp do netu ...ok 21;)....[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]nooo... jak o cz£onka... to o twojego... möj cz£onek jest nietykalny:diabloti:[/COLOR][/FONT][/B]
- 78403 replies
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='basienka22']:p:p[B][I][FONT=Times New Roman][SIZE=5][COLOR=purple]WIELKIE POZDROWIENIA OD NAS KLOCUSIOWA.UDANEGO POBYTU W SZWECJII!!!BUZIAKI I TĘSKNIMY.........:placz::-(:placz::-(:placz::-(:placz::-([/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B][/quote] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]dobrze ze tesknicie :diabloti::diabloti::eviltong:[/COLOR][/FONT][/B] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicjarydzewska']:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:;) [CENTER][FONT=Arial][COLOR=red][B]Madzialeno ...smacznego ;)[/B][/COLOR][/FONT][/CENTER] [CENTER][FONT=Arial][COLOR=red][B][/B][/COLOR][/FONT][/CENTER] [/quote] :eviltong::eviltong::eviltong::eviltong:;) [B][FONT=Arial][COLOR=blue]o masz... polskie ponczki :placz::placz: jak wröce to pierwsze co kupie... to co?????[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]gazete z programem :diabloti:[/COLOR][/FONT][/B] -
[B][FONT=Arial][COLOR=blue]inspekcja... [/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]wsjo nadrobilam ;)[/COLOR][/FONT][/B] :roll::roll::oops: [B][FONT=Arial][COLOR=blue]pozdrowers i mizianiec :loveu:[/COLOR][/FONT][/B]
-
Szalone bydłaki czyli: Spot [*], Tops, Magnus,Uma, Kicia, Lucyfer i Franek ;)
clockwork replied to Kiłi's topic in Foto Blogi
[quote name='Kiłi'] Ma ktoś pomysł co zrobić z gąsek? Chyba zrobie sos:p[/quote] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]gąska duszona w drzwiach :diabloti:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]widzialam KOZE MAGDE :cool1: normalnie moja rodzina :evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]i wogöle... obejrzalam fotecki i fotecki i.... obejrzalam ;)[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [COLOR=#0000ff][B][FONT=Arial]a tera pozdrawiam i miziam cale stadko :loveu::loveu: [COLOR=blue]gąsek, psiaköw, kozanoströw itd[/COLOR][/FONT][/B][/COLOR] -
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
clockwork replied to basia2202's topic in Foto Blogi
[B][FONT=Arial][COLOR=blue]nooo... juz widzialam i zaczelam czytac i wymieklam.....[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]rasowy=rodowodowy:mdleje: sorry ale wymieklam....[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]pies czy rasowy czy rodowodowy czy drogi czy darmowy... jak nie trafi do NORMALNEGO w£aciciela ... i tak nie jest wykluczone ze nie trafi do schronu.... [/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]znam milion DARMOWYCH koondlöw :roll:ktore sä lepiej traktowane i majä sie o niebo lepiej i sä bardziej kochane ni RASOWY/RODOWODOWY zakupiony dla snobizmu....[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]a tera mnie zlinczujcie.... :diabloti:[/COLOR][/FONT][/B] -
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
clockwork replied to basia2202's topic in Foto Blogi
[B][FONT=Arial][COLOR=blue]basiu... zaglondam... i nic nie moge pomöc w dziedzinie dokarmiania psiowych osesköw... ozesköw :roll: [/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]i zara sie cofam bo dopadly mnie sluchy ze byly fotki maluchow....[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]pozatym fotki nadmorskiej zo£zy widzia£am :multi::multi:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=#0000ff]a tera sie cofam ;)[/COLOR][/FONT][/B]