-
Posts
5627 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by clockwork
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]to Madzia napisała:eviltong::eviltong::eviltong: ze SŁABEUSZE piją zielone :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]PALą ... palą zielone :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='dealer']nie zwalaj winy na innych:obrazic: wychodze:obrazic: i ty Pawciu tez chodz...napijemy sie czegus dobrego....[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a co masz.... :razz::razz::razz: bo TWÓJ tatuator nie wie czy sie opłaca iść :razz:[/B][/COLOR][/FONT] -
Sauron - bandog przez ludzka głupote biega za TM :(
clockwork replied to natalia_aa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Sauronik ogłoszony na Allegro..... tak jak Paula skorzystałam z Waszego textu... bo co moge wymyśleć jak go nie znam ;) zaciskamy kciuki :kciuki: http://www.allegro.pl/show_item.php?item=254404405 bandosiu.... znajdziesz najlepsiejszy dom pod słońcem :loveu::loveu::loveu: -
[url]http://i87.photobucket.com/albums/k135/zuza73/A23.jpg[/url] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a ja sie zastanawiałam czy to nie głupota kupić Klocusiowi kompecek na urodzinki :roll: a widze że Twoje psiaki tez maja laptoka :razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT]
-
[quote name='madzia i medor']Kolcyki som rakorotwórczowe:crazyeye: Ojj ja goopia doopa zapomniała:diabloti: [FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Blue][B] nooo... ja też nie wiedziałam.... ile to sie człowiek nauczy słuchająć tych ludzi co to mówią o studiu tatuaży i kolczykowaniu.... często mnie tu uświadamiają stare dewoty czekające na gebis u dentystki-sąsiadki :grins: [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] Nie mam jak pokazać, już od miesiąca próbuję Wam pokazać moje ruzioffe głumiaki:grins: [FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Blue][B] o ja guuupia ... zapomniałam... że masz zepsiuty aparat i wysyłasz do naprawy :roll:[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] Ja może niedługo pojadę do Legnicy:bigcool: Czekam tylko aż mój, hmm, przyjaciel wróci z Jeleniej i mnie zawiezie:Cool!:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]uuulallallla... przyjaciel powiadasz :razz::razz: hmmm[/B][/COLOR][/FONT]
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='Hugo-Kochaś']U Klocusiowej jest roz(s)TROJONA:lol: biedny Klocek:lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]co to oznacza roz(s)TROJONA???? to jak sie ktoś nie stroi tak??? no to u mnie właśnie tak jest :cool1:[/B][/COLOR][/FONT] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='emdziolek'][COLOR=DarkOrange][B]Cześc Madzialenko wpadłam w odwiedzinki:evil_lol:[/B][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a doberek EMI... rozgość sie... bo ja dzis z doskoku [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Alicjarydzewska'];)[FONT=Arial][COLOR=Red][B]masz zielone ....:hmmmm:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]niee... zielone jest dla słabych :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='zuzolandia']albo zwirek i muchomorek ?????:crazyeye::crazyeye: heheh morderczy Klocus przemycony z kraju bramborowej mydelnicy do kraju o rozdwojonej jazni eheheheh:evil_lol::evil_lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]bbuuuhahahhahaha.... z kraju Pata a Mata w Polsku znanych jako SĄSIEDZI[/B][/COLOR][/FONT] :cool1: [quote name='madzia i medor']Boszzz, jakie to wymagajace:shake::shake::shake: :diabloti: [/left][/quote] [COLOR=Blue][B][FONT=Arial]no... nie wymagam... nie przemęczaj sie... [/FONT][/B][/COLOR] [quote name='Alicjarydzewska'][IMG]http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c009.gif[/IMG][COLOR=Red][FONT=Arial][B].............. czyżby ktos fotaski szykował :razz: [/B][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nieee... nie mam czasu nawet bąka puścić... a ty mi tu o fotkach :mdleje: [/B][/COLOR][/FONT] -
Arystokratyczny blogas Dealera-boksera prawdziwego...
clockwork replied to agbar's topic in Foto Blogi
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]o jaki kochany przypomniany dilus :loveu::loveu::loveu: i dilerkowa z zepsutym aparatom...:placz::placz:. jak mogłaś pozwolić koledze zepsuć fociaka..:mad::mad:. opowiadaj.... [/B][/COLOR][/FONT] -
[COLOR=Blue][B][FONT=Arial]jakby cos to jestem ;)[/FONT][/B][/COLOR]
- 78403 replies
-
[quote name='madzia i medor']A cio byś ciała??:roll::roll: [FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Blue][B]COKOLWIEK :grins: [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] To znaczy, że będziesz mieć kompecka w domciu:razz::multi: [FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Blue][B]pewnie... ze 2 coby sie nie bić z Pawciem :cool1:[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] Za [SIZE=7][COLOR=Blue]666 [COLOR=Black][SIZE=2] :knajpa::knajpa::knajpa::knajpa: Nic sobie nie kupiłam:mdleje::mdleje:Nic oprócz kolczyków;) Na tym zadupiu nic nie ma:roll: [/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:razz:poka kolcycki :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][B]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:to pijemy za 666 i kolczyki ;)....te rakotwórcze :hmmmm: [/B][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]taaa... te od których sie umiera :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]
-
[url]http://images22.fotosik.pl/169/c216a4e3f6503d34.jpg[/url] [CENTER][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]widzem strusia [/B][/COLOR][/FONT][IMG]http://yelims1.free.fr/Animaux/Autruche02.gif[/IMG] [/CENTER] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ładny ładny ;) [/B][/COLOR][/FONT]
-
[url]http://i87.photobucket.com/albums/k135/zuza73/A3.jpg[/url] [CENTER][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a kuku [IMG]http://yelims.free.fr/Groumph/Peureux09.gif[/IMG] cze Ruda [/B][/COLOR][/FONT][IMG]http://yelims.free.fr/Coucou/Coucou35.gif[/IMG][/CENTER]
-
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
clockwork replied to basia2202's topic in Foto Blogi
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]alllleeeee ffffoooottteeekkkk :mdleje: tak dużo że nie wiem co powiedzieć .... wszystkie fajne... :loveu::loveu::loveu: więc powiem tylko że fotecki obejrzane gadanie po lekku nadrobione... jeszcze tu wróce :cool1:[/B][/COLOR][/FONT] -
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]cześć Bea... czemu Ty nie chcesz na tym kompku bywać... :diabloti: i nas olewasz :mad: miziu miziu... powtarzam sie wiem ale nie mam weny... wszystkie pomysły na repertuar sie mi skończyły :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]Madzialeno Moja Osobista :loveu:....ile razy mam ci móić że nie czarną Magie a rzeżuchę :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [quote name='dealer']zielona moja droga zielona magie:evil_lol::evil_lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]grass w zielone :razz::razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='evaxon']klocek do klocka i bedzie wieza z klockow :grin: hahahahahahahha yyy czesc:multi: a u mnie juz z psami sie uspokoilo kiedys bylo wiecej :razz:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]buuuhahahhaha... yyy berek :multi: u mnie też było więcej... ale nadal jest mnóstwo :roll:[/B][/COLOR][/FONT] -
[quote name='paula_z'] Oć, mam petitki łódeczki :lol: [/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]PETITKI DO WÓDECZKI???? :razz::razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='dealer']witam, nie patrze wstecz bo az sie boje:evil_lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nie bojaj... MAXIE nie groźne :razz: doberek dziewczyneczki..... nadrobiłam wsjo i bede MOŻE na bierząco :cool1: [/B][/COLOR][/FONT]
-
[quote name='Alicjarydzewska']:placz::placz:[FONT=Arial][COLOR=Red][B]:placz:tobie żal ....a co ja mam powiedzieć .......1sza wystawa w mojej karierze opuszczona :placz::placz::placz:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ala.... nie mówiłaś że robisz kariere wystawkową :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][B]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:i dziwić się ze by jej zapomnieli ..... witanko z raniolka:multi::multi::multi::multi::multi: [/B][/FONT][/COLOR][/quote] [quote name='Hugo-Kochaś']ciiiiiiii....nie mów nikomu:oops::oops:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]no co ty!!!! Dulczyńska!!!! :crazyeye::crazyeye::crazyeye: NIE MÓW że zapomnielibyście przybrać Dulki na wystawe :crazyeye: że już siedzieliście spakowani w aucie i brakowało tam panny dulczyńskiej :evil_lol::evil_lol::evil_lol: nooooo... niemożliwe :roll: :diabloti: Bogusia... kiedy bedą BULLENARZE :razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT]
-
[quote name='evaxon']noo i jestem ciekawa kto :roll: auto go nie rozjechalo.. nie byl rozszarpany ...:roll: lezy jak chomik ( juz zdechly chomik) moze sie przestraszyl i zdechl?:niewiem: ale byl "swiezy" bo Tigra nawet nie chciala sie w nim wytarzac:roll:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]myslisz że padł na zawał???? wyszedł z podziemia, zobaczył że świat jest beznadziejny i se zdechł..... na pewno tak było ...:roll: a Tigra taka wybredna... nie taża sie w świeżych zwłokach :razz: [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='evaxon']hyhyhy ... ja to jestem przyzwyczajona do takich widokow:cool1: co chwila albo rozjechanego jeza spotykam albo szczura [U][SIZE=3][B]zdechlego.. ptaka [/B][/SIZE][/U]czy kreta:roll:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]największa tragedia[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B] to [/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]zdechłe ptaszki.... :cool1:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='madzia i medor'] :splat:To chyba nadmiar alkoholu we krwi:roll::diabloti::diabloti: Dzięki Ci żeś wyprowadziła mnie z tego łokrutnnego błędu:modla::diabloti:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nie chciałam JA tego pisać :cool1: aaa... prosze... do usług :loveu: JUPI!!!! nadrabiam powoli wasze gadulstwo!! :multi: jeszcze ze 3 dni i bede miała zaległości za sobą :diabloti: doberek :p [/B][/COLOR][/FONT]
-
[quote name='madzia i medor']Tak, z prawej Medora, a z lewej Dinka:loveu::cool1::cool1::cool1: [FONT=Arial][SIZE=4][COLOR=Blue][B]ZOOFILKA :diabloti:[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] Idę na zakupy:loveu:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] kup mi coś :modla: :modla: jestem już na zawsze forever [/B][/COLOR][/FONT]
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='dealer']a kto powiedzial ze zyje:crazyeye::diabloti:z zaswiata do tiebia przyczlapalam:cool1:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nie szalej TOJA :loveu::loveu::evil_lol: wiem przeca że zzaświata.... bo żeby cie zobaczyć to trza uprawić jaką czarną magie chyba :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] -
[quote name='Wilejkaros']Toffika nie można w ogóle sfotografować, bo zaraz idzie w stronę aparatu i chce się bawić.[U][B][SIZE=3] Jest bardzo mądrzutki.[/SIZE][/B][/U] Śpi tylko na mięciutkich mebelkach, tudzież na swoich Pańćiach. Piesek na razie jest swojego rodzaju fascynacją, obserwowany z lekką dozą nieśmiałości.[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]slunski chop :loveu::loveu::loveu::cool1:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='dealer']podpowiem......TO JA:diabloti:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ooo... TOJA tu jest :loveu::loveu: cześć Ala.... i co tam u Cia nowego :razz::razz::evil_lol: [/B][/COLOR][/FONT]
- 78403 replies
-
Arystokratyczny blogas Dealera-boksera prawdziwego...
clockwork replied to agbar's topic in Foto Blogi
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]kuku... dilerkowo... wypoczęta nadmorsko :roll: a było wpław do mła...... :razz:[/B][/COLOR][/FONT] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='madzia i medor'] :loveu::loveu::loveu::loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu::loveu::loveu::loveu: :loveu::loveu::loveu::loveu: :loveu: :loveu::loveu::loveu: :loveu: :loveu::loveu::loveu::loveu: ś ć :hand:[/quote] [B][FONT=Arial][COLOR=Blue]ullalallalaa.. jak pienknie.... ino czemu [SIZE=4]ść[/SIZE]... nie takie ładne :razz:[/COLOR][/FONT][/B] [quote name='Hugo-Kochaś']PEPIK chyba un jest:hmmmm:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]taaa.... knedlik pełną gębą ;) cześć dziewuszki :loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='zuzolandia']no przeca ze ciacho ;-) dyc wiym ze Klocus zagraniczniak jest ;-)[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]z przemytu :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='dealer']czesc gupecku :loveu:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:crazyeye::crazyeye: dilerowa??? ty żyjesz?? :multi::multi::multi:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]noooooo .....przecie z w nocy się pracuje ;)[/B][/COLOR][/FONT] [/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]w nocy to sie śpi... albo robi inne zbędne rzeczy :roll: a nie pracuje :eviltong:[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][/FONT] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka'][URL]http://images22.fotosik.pl/168/b1bdc31fc9ccbe6d.jpg[/URL] mrrrrrr boski :loveu:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]po panci :cool1:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='evaxon']widzialam psa i legusia i i wogole:multi:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a ja nie widze wogóle... chyba mi sie fotki nie otwierają :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='zuzolandia'][URL]http://images26.fotosik.pl/99/ecb1565e4659101b.jpg[/URL] heheh dobre bo polskie ;-)[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]co polskie?? ciasto czy pies ;) bo jak chodzi opsa to on czeski.... nie polski[/B][/COLOR][/FONT] :evil_lol: [quote name='paula_z']Witanko powrócona Madzialenko Widziałam Volvo :multi: [URL]http://images22.fotosik.pl/168/b1bdc31fc9ccbe6d.jpg[/URL] :loveu: obrażony pan pies [URL]http://images22.fotosik.pl/168/6c774f9c6f50174e.jpg[/URL] się zakamuflował :lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]hejka Paulo... ja tez widziałam ;) miliony VOLVO :loveu: nie obrażony ino skromny, wstydliwy ;) rodzinnie... mistrz kamuflażu ;) [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:evil_lol:wszystkie wyćwiczone w sztuce Kamuflażu ;)[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]oooooo.... nie wszystkie... ja nie :eviltong::placz:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=Red][B].[/B][/COLOR][/FONT][IMG]http://www.cosgan.de/images/smilie/muede/g060.gif[/IMG][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:crazyeye:skąd masz emotke z Kamilą??? :razz:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Hugo-Kochaś']Klocusiowa pobudka,bo zaspisz do roboty:evil_lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nie zaspałam... nie umiałam wstać z wyrka... albo nery albo korzonki mnie łapią.... lekarz sie o mnie pyta..... :placz:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Hugo-Kochaś'][quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]Moja Klocusiowa juz obudzona....[/B][/COLOR][/FONT] ciekawe.....skąd Ty to wiesz..:grins:[/quote] [quote name='Alicjarydzewska'][quote name='Hugo-Kochaś'] [FONT=Arial][COLOR=Red][B]doszło tajnymi kanałami ...taki jeden gizd pieronowy ją obudził :roll:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [quote name='zuzolandia']gizda trza kryjom sprac ehehehheeh wowowowowowow jaki zajebisty smokol witanko Klockowooooo z polskiej ziymi ;-)[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]KTOŚ MNIE OBUDZIŁ :cool1: a Ala wie najlepiej kto :grins: [URL]http://images25.fotosik.pl/99/bedeb0b05631e8b3.jpg[/URL] widze że szklaneczka sie nie marnuje [URL]http://images24.fotosik.pl/99/e7e9c6f06972611c.jpg[/URL] już zrobione??? :crazyeye: [/B][/COLOR][/FONT]