-
Posts
5627 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by clockwork
-
Sauron - bandog przez ludzka głupote biega za TM :(
clockwork replied to natalia_aa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='natalia_aa']No cos Ty, to jest moje kochanie najdrozsze, nie protestuje specjalnie przy dogladaniu go, jedyne co to cholernie sie wierci z radosci ;) Ale co tam, asty i wszelkie inne bullowate to moja milosc, jednemu grzebie w paszczy by sprawdzic wiek, innemu by go odrobaczyc a jeszcze innemu by podac leki... takie zycie, trzeba tylko odpowiednio do tych psiakow podejsc i sa zdecydowanie lagodniejsze latwiej przewidziec ich reakcje niz jamnikow czy ratlerkow - bez obrazy dla nikogo ;) :klacz: po raz pierwszy:Rose: [quote name='natalia_aa']No napewno otoczenie moglo miec na to wplyw ;) ja generalnia zawsze mialam jakis taki pociag do tych psow, moze wlasnie ze wzgledu na ta powszechnie panujaca opinie o nich, chcialam sie dowiedziec czy, aby napewno taki diabel straszny jak go maluja ;) Wyrobilam sobie bardzo pozytywne zdanie o tych psach i wiernie go bronie ;) A co do tego najsliczniejszego to i owszem jeden z piekniejszych psiakow, ale poczekaj az moze jutro zalzoe jeszcze z 2 watki z nowymi bullowatymi od nas ;) :klacz: po raz drugi :Rose: [quote name='Wola']mnie w życiu dwa razy pies ugryzł i t był właśnie jamnik :roll: tego nikt nie ogłasza, że to takie małe zadziory, a z bullowatych i astowatych robią morderców. Miałam styczność z kilkoma takimi psiakami oczywiście za przekonaniem mnie do nich przez Natalię i żaden nawet nie warknął. Poza tym dla mnie 90% charakteru psa to nie instynkty tylko wychowanie właściciela i to on jest odpowiedzialny jesli robi z psa mordercę. :klacz: po raz trzeci!!!:Rose: [SIZE=2]ja osobiście uważam że pies jest odzwierciedleniem charakteru właściciela.... biorąc BANDOGA pod dach zdawałam sobie sprawę jaki to pies (choć 6 lat temu NIKT nie słyszał o takiej rasie, a polskojęzycznych opracować nie było wogóle) i że trzeba będzie pracować nad nim bardzo ciężko,żeby nie było kłopocików..... i tak podchodzi do tego DUŻA część właścicieli "psów morderców":razz: .... niestety nie wszyscy, bo są frajerzy którzy jak ja to nazywam mają kompleks lanych po mordzie, więc kupują mordulca robią z niego agresora,są panami na osiedlu... a MY dostajemy po doopie:angryy: wracając do wychowania.... 90% właścicieli małych piesków WOGÓLE nie przykłada się do wychowania pieseczka... bo mały=niegroźny.... NIE ZABIJE więc po co go wychowywać... takie pieski bezkarnie puszcza sie luzem, ganiają po osiedlach.... RZUCAJĄ sie na mojego psa :mad: milion osiedlowych szczekaczy wisiało mu na faflach :angryy: a ten biedaczek wie że nie może zareagować :cool1:.... jak słysze właściciela w takiej sytuacji... "no... fikaj fikaj- jak cie ten wielki dopadnie to zobaczysz"... krew mnie zalewa :angryy: osobiście mam mniejsze opory podejść do nieznajomego dużego psa niż do małego.... oczywiście nie podłaże i nie miziam każdego bo zdaję sobie sprawę że nie każdy jest moim Clockworczkiem :loveu: ale np. sytuacja z zeszłego tygodnia- jade do blacharza... jestem tam poraz 1... na placu wyskakują na mnie 3 psy- KAUKAZ, ROTTEK i CANE CORSO.... pan blacharz leci za nimi żeby je zabrać... a głupia klockowa robi co?????? daje sie obwąchać, kładzie sie prawie na ziemi- i daje do wylizania pysk wszystkim mordercom... Pan blacharz robi tak :crazyeye::crazyeye: "i nie boi sie pani??" a ja nadal leżąc między 3ma MORDERCAMI, z uśmiechem na twarzy pytam... a powinnam :razz: a on, że nie bo one nie groźne... ale ŻADEN z klientów nie wlazł nawet na plac kiedy psy były luzem... i w życiu nie spotkał sie z taką reakcją klienta :oops: .. dodam że kaukaz miał 3 mies.:evil_lol:.. a Cane Corso 8.:evil_lol:.. Rottek w kwiecie wieku... ale jak pojade do niego za 3 lata... zachowam sie na pewno tak samo... bo widze że właściciel jest normalny a psy są socjalizowane (choć zazwyczaj klienci nie życzą sobie socjalizacji:razz:) a tak w temacie... SAURONIK nadal ma 2 obserwerów na allegro ;) czy ktoś juz może dzwonił w sprawie psiaka?? -
Z ogonem da się żyć! Czyli boksia Kora, kundlica Kaja i wypłosz Rexus;)
clockwork replied to Rybka_39's topic in Foto Blogi
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]jestem, nie nadrabiam, wróce tu jeszcze kiedysik... jak rzuce w pracy wszystko inne :evil_lol::evil_lol::evil_lol: na razie czasu nie mam :placz::placz::placz:tera ino melduje że jestem i że pamietam o Was... ;)[/B][/COLOR][/FONT] -
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]Aguś,... przyznaje że poczytałam tylko tą stronkę... bo jakiś głąb[/B][/COLOR][/FONT][B][COLOR=Blue] wymyślił TYLKO [/COLOR][FONT=Arial][COLOR=Blue]:roll: 8mio godzinny dzień pracy :evil_lol: i nie wyrabiam czasowo :mdleje: Maxowi zdrówka wiele.... tyle wyczytałam :oops: no i tobie tak proforma też ;) ja tu jeszcze wróce :loveu:[/COLOR][/FONT] [/B]
-
Szalone bydłaki czyli: Spot [*], Tops, Magnus,Uma, Kicia, Lucyfer i Franek ;)
clockwork replied to Kiłi's topic in Foto Blogi
[B][FONT=Arial][COLOR=Blue]wogóle nie mam czasu na dogo i nadrabianie... ale zaglądam i trafiłam na ...... :multi::multi::multi: tadam!!! MANIEK :loveu::loveu::loveu: moja ulubiona kanalia :loveu::loveu::loveu: zajrze zaś jak dobe przedłużą o jakieś 50% a godziny pracy- conajmniej połowe doby :evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B] -
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]przyszłam miźnąć boxereczke, żeby nie było że nie zaglądam ... CZAS!!! :angryy:[/B][/COLOR][/FONT]
-
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
clockwork replied to basia2202's topic in Foto Blogi
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]wpadam... miziam... wypadam... doba jest stanowczo za krótka :cool1: a 8 godz pracy to jakiś żart chyba :grins: [/B][/COLOR][/FONT] -
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
clockwork replied to arima's topic in Foto Blogi
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]cze pysiowata... nie nadrabiam... nie czytam...doba jest stanowczo za krótka :cool1: przeleciałam tak szybko... i zdrówka zycze!!! a tera zmykam do chałpki bo juz nadgodzinkowo tu wlazłam :roll:[/B][/COLOR][/FONT] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:roll:jak nie jak tak .....no cóż że nie tego PANA :diabloti:ale inne masz :multi::multi::multi:[/B][/COLOR][/FONT][/quote][COLOR=Blue][FONT=Arial][B]no inne mam ... jakieś 1100[/B][/FONT][/COLOR]:roll: [COLOR=Blue][FONT=Arial][B]ale kiedy ja zdąże je poobrabiac i wstawic :hmmmm: może dam pana psa ze 3 żeby wiadomo było gdzie jesteście :evil_lol: [/B][/FONT][/COLOR][CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/101/ff8e0dc026819da3.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/178/491133e27c5b0758.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/101/ed0d012324d32ee5.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/178/160057fb59ee40a1.jpg[/IMG][/URL] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a to zrobił po komendzie- pozdrawiamy ciocie dilerówne :eviltong: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/101/2196720166fb8432.jpg[/IMG][/URL] [/B][/COLOR][/FONT][/CENTER] -
[quote name='PaulinaG']Witam, łapka się prawie zagoiła. Czester jest już bez opatrunku. W między czasie puściły mu dwa z trzech szwów. Jak wiadomo, jest bardzo ruchliwy :Dog_run:i w szaleństwach nie przeszkadzała mu nawet skarpetka z opatrunkiem na łapce. Więc pani doktor zdjęła ten ostatni wcześniej niż to było zaplanowane. Chodził po zdjęciu szwów jescze parę dni w skarpetce ale teraz już pomyka sobie bez opatrunku i bez skarpetki. :D[/quote] :multi::multi::multi::multi: [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]buziory dla dzielnego Pana czestera :loveu::loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
-
[quote name='dealer']a do kogo ty tak z ta wykalaczka??:diabloti:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a szłam na mecz bejsbola.[/B][/COLOR][/FONT][IMG]http://yelims5.free.fr/Violence/Violence44.gif[/IMG][FONT=Arial][COLOR=Blue][B].. i po drodze wdepłam :cool1:[/B][/COLOR][/FONT]
- 78403 replies
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
clockwork replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']aaa zapomniałabym o najważniejszym jak wróciłam do domu to nakarmiłam burki - Pepa zjadła mięsko z suchą karmą (może się w końcu przekona do suchara :razz:) po czym przyszła i dała mi buzi :loveu::loveu::loveu::multi:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]jakie to słodkie!!! :loveu::loveu::loveu: weszko zaglądam rzadko bo czas mnie goni... sorki... do wielu galerii po prostu prawie wogóle nie zaglądam ... bo doba jest za krótka :roll: ciesze sie że z Pepą praktycznie ok.... pęcherzyk sie podleczy jak pomieszka w ciepełku a nie na betonie ;) i trzymam :kciuki: za NAJLEPSZY domek... taki jak Elma .. i Czajniczka :loveu: fota mnie wzruszyła :p[/B][/COLOR][/FONT]- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]o masakra... dobrze że znalazłam chwilunie akurat dziś żeby do cie zajrzeć... ja to zawsze wiem kiedy uderzyć :cool3::cool3: [SIZE=4] Beatko... oby każdy kolejny dzionek był lepszy od poprzedniego... zdrówka... i coby tu jeszcze.:hmmmm: . reszte chyba masz... przeca to Twoje motto: życie jest piękne . [/SIZE][/B][/COLOR][/FONT][IMG]http://yelims2.free.fr/Fete/Fete02.gif[/IMG] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B][/B][/COLOR][/FONT][CENTER][IMG]http://yelims2.free.fr/Fete/Anniversaire08.gif[/IMG][IMG]http://yelims2.free.fr/Fete/Anniversaire06.gif[/IMG][IMG]http://yelims2.free.fr/Fete/Anniversaire08.gif[/IMG] [SIZE=7][B][IMG]http://yelims2.free.fr/Fete/balloonfly.gif[/IMG][/B][/SIZE] [/CENTER]
-
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ROZEJM!!!! rozejm!!!! :mad:[/B][/COLOR][/FONT]
- 78403 replies
-
Arystokratyczny blogas Dealera-boksera prawdziwego...
clockwork replied to agbar's topic in Foto Blogi
[quote name='dealer'] eeee.....to w czyim domu ja bylam z wizyta:hmmmm::diabloti::loveu: [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]aaaa.. wtedy wyjątkowo:roll: miałam mniejszy porządek... Kamila nie posprzątała :diabloti::diabloti::diabloti: [/B][/COLOR][/FONT]pies?:cool3::cool3:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]pies!! pies!!! :multi::multi::multi:[/B][/COLOR][/FONT] -
[quote name='evaxon'] hahaha to ja poprosze buteleczke:evil_lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]bedzie flaszeczka for you, bedzie... a jakże ;) ino nie podlewaj nią kwiatków ... bo padną :cool1:[/B][/COLOR][/FONT]
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='evaxon']za to był DREWNIANY:diabloti:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]no dobra... siadam po turecku... co z tym śniadankiem??? :razz:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='dealer']esz co...przeciez wiesz ze JA lubie takich samcow z wlosami inaczej:cool1:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]skoro tak mówisz... to wiem :roll: ale zdjęć więcej nie mam :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] -
Arystokratyczny blogas Dealera-boksera prawdziwego...
clockwork replied to agbar's topic in Foto Blogi
[quote name='dealer']ales zakurzyla:shake:....balaganiara lokrutna z ciebie:diabloti:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a se kurzem tak po lekku :cool1: chcesz o tym porozmawiać?? :razz: a nie zaraz tam bałaganiara... w domciu mam porządeczek- cycuś glancuś :roll: [url]http://images30.fotosik.pl/101/28ec60ed30c38da2.jpg[/url] przyglądam sie tej fotce i nie umie rozkminić co na niej jest :hmmmm: [/B][/COLOR][/FONT] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='dealer']:niewiem: ale moze nie bede pytac:diabloti: nooo wlasnie dlatego dawaj mnie go tu:diabloti:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nie mam wiencej... dal mnie on nie był atrakcyjny :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='malawaszka']noo łasnie zastanawiałam się jak się dogadywaliscie/???[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]wogóle sie nie dogadywaliśmy... widziałaś jak im porobiło to 3,5% :razz: nie byli w stanie gadać.. a tak na poważnie.... Adaś tłumaczył... :oops::oops::oops:[/B][/COLOR][/FONT] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='evaxon']hehe jak pinokio sie nie poplatal o wlasne nogi jak chodzil to tym bardziej nie powinnas:evil_lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ale Pinokio nie był 1 dzień po wizycie w TYCHACH :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] -
Arystokratyczny blogas Dealera-boksera prawdziwego...
clockwork replied to agbar's topic in Foto Blogi
[quote name='dealer']oooo moja pracowita pscolka:loveu::loveu:...smugi na windowsie som:cool1:wracaj i poprawiaj bo nie zaplace:diabloti:[/quote][COLOR=#000000][B][COLOR=#000000][COLOR=#000000][B][IMG]http://yelims3.free.fr/Maison/LaverLesVitres.gif[/IMG] [FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Blue]jusz [/COLOR][/SIZE][/FONT]:loveu: [FONT=Arial][COLOR=Blue]a tera se siedne... dychnąć [/COLOR][/FONT][/B][/COLOR][/COLOR][/B][/COLOR][B][IMG]http://yelims3.free.fr/Maison/FaireDeLapousi%E9re.gif[/IMG][/B] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='dealer']wlasnie ten od piesci......masz go jeszcze na fotach to ja GO chce:diabloti:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]no co ty :crazyeye::crazyeye: po co :hmmmm: jedyne co mu w życiu wyszło to....... włosy :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='malawaszka']aaaahahha po wizycie w Sverige musiałaś do samego polskiego browaru pojechać?? hahaha :evil_lol: zarąbiste fotki imprezowe :loveu::loveu::loveu: fajne chłopaki :loveu::loveu::loveu:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:tak... kierunek TYCHY :loveu::loveu::loveu: a chłopaki... takie sobie... ale tępaki.. nie znaja języków obcych... nic a nic po polskiemu oprócz NA ZDROWIE :cool1:[/B][/COLOR][/FONT] -
[quote name='evaxon'] [COLOR=Blue][B][FONT=Arial][COLOR=Magenta]:-( jak tooo???[/COLOR] tak to... że wcale nie chciałam... bom chciała ci życzyć spokojnej nocki :loveu: "pada deszczyk, pada równo... raz na trawke raz na........... :cool1:"[/FONT][/B][/COLOR] [COLOR=Magenta][B]gówno:evil_lol: :evil_lol::evil_lol: [/B][/COLOR] [B][COLOR=Magenta]:crazyeye: ja bym sie bala nawet psu dac takiej :roll: u nas zrodelko kolo lasy na polanie :)[/COLOR][/B][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]oni sie nie boją... mówie ci ... zawsze tam tłoczno... i tak se piją... i tak se żyją.. może ona ma w sobie jakieś mikroelementy :roll: cykne kiedyś fote jak to wygląda... widok komiczny :evil_lol: [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:Woda Nekrofilianka Zdrój :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [quote name='evaxon']hahahaha a na etykietce las krzyzy:diabloti::diabloti::diabloti: [/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]dobry pomysł... chyba uskutecznie produkcje- z dostawą do domu ;)[/B][/COLOR][/FONT]
-
Arystokratyczny blogas Dealera-boksera prawdziwego...
clockwork replied to agbar's topic in Foto Blogi
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B] [url]http://images24.fotosik.pl/101/16d263997910e2c8.jpg[/url] [URL="http://images24.fotosik.pl/101/16d263997910e2c8.jpg:loveu::loveu::loveu:"]:loveu::loveu::loveu:[/URL] braderska miłość :loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT]