Jump to content
Dogomania

clockwork

Members
  • Posts

    5627
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by clockwork

  1. [quote name='emdziolek'][COLOR=DarkOrange][B]....:( moja kumpela z Białegostoku.... wczoraj zginęła w wypadku samochodowym....;( :placz::placz::placz::placz::placz: Życie jest okrutne....:cry: [COLOR=Cyan]PAULINKO jestem z tobą całym serduchem..... [*][/COLOR] [/B][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]EMI :glaszcze: żadne słowa moje cie nie pocieszą :-( trzymaj sie laska... bo życie jest okrutne i niesprawiedliwe :-( [*] [/B][/COLOR][/FONT]
  2. [quote name='dealer'] szmata i wycieraj mnie tutaj:diabloti: [FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Blue][B][IMG]http://yelims3.free.fr/Maison/LaverLesSols.gif[/IMG][IMG]http://yelims3.free.fr/Maison/RenverserSceau.gif[/IMG] machne Ci jeszcze WINDOWSA [IMG]http://yelims3.free.fr/Maison/Depoussierer.gif[/IMG][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] zyje....nie mialam neta, bylam odcieta od swiata:placz: [FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Blue][B]o masz... TRAUMA ...[IMG]http://yelims1.free.fr/Amour/Amour39.gif[/IMG][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] o....wywiad juz dziala:evil_lol: emoty won![/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]działa- działa :loveu:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='dealer']udowadnia....dzis rano spierdzielal az sie kurzylo bo go sunia malusiego terierka pogonila.....alez bylam dumna z mojego psa:loveu::loveu:mogl zagryzc a nie byl chyba glodny:cool1:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]dzielny dilerek :loveu::loveu: kobita rzecz śnięta... [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]nie wywiad ino w Jebiu też mieli kłopoty z netem i siem z Szatankiem sklikalim w temacie ......haker666 zawirusował net :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nie wiem o co chodzi :roll:[/B][/COLOR][/FONT]
  3. [quote name='panienkabubu']Nie byłabym sobą, gdybym nie zapytała - czy Fruzia będzie wystawiana? :cool3:[/quote] [quote name='panienkabubu']shih tzu są dobre na BISy:lol: ps. z jakiej fruzia jest hodowli? :eviltong:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] mój ulubiony zestaw pytań :loveu::loveu::loveu::loveu: ale nie wdaje sie w dyskusje :roll: [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='sota36']Jeny- przestancie z tymi hodowlami, uczesaniami! Fruzia jest super i jest kochana i szczesliwa i to jest najwazniejsze!!!!!! A tatko nie podoba mi sie taki sztuczny - lepsze krotkowlose! Sa filuterniejsze!!![/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:B-fly:no... tatko.. jak traswestyta wygląda..:diabloti:. myślałabym że to SUCZKA... kaj to chop z taką welą :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]
  4. [quote name='dealer']czesc wzruszona:loveu:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]do łez zapomniałas dodać :razz::razz: Madziu... idziesz na piechote do tych TYCH... ileż można z psami łazić .. wyrodna właścicielko.... zima idzie, psy marzną męczą sie a Ty je szlajasz gdzieś po polach...:shake: do TOZU z nią!!!! :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]
  5. [quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]czyli korniki ci zeżarli :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]na to wyglada :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]
  6. [quote name='dealer'] noooo maja trudne momenty ale wtedy Dili pokazuje ze to ON jest pan i wladca a ogolnie jest ok co mnie czasem dziwi:diabloti: [/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]znaczy .... udowadnia kto TU jest chłop z jajami.... :evil_lol::evil_lol: BRAWO Dilski!!! nie daj sie jajcarzom :cool1:[/B][/COLOR][/FONT]
  7. [quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B][COLOR=Red]no wyraźny czy nie....ale zobacz jak nam ta kruszyna wyrosła ....a gubił sie w koszyczku :razz:[/COLOR][/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a ja ci próbuje od początku powiedzieć że tamten sie zgubił po drodze i podmienili... już na pierwszym zdjęciu z Wawy... na drugi dzień od wyjazdu od nas..... BYŁ INNY... kolorki nie te... puszysty taki... ale ty mnie nie słuchasz[/B][/COLOR][/FONT] :cool1:
  8. [quote name='dealer']czesc slonce moje blekitne:loveu: po pierwsze: [URL]http://images30.fotosik.pl/101/fa64dc2bff0282d4.jpg[/URL] nie mialam neta czy to z rozpaczy widze podwojnie?:cool1: po drugie: kto to ten lysy pan:cool3::cool3:na fotach:roll:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]dilereczka.... :multi: jakie 2 koty?? :crazyeye::crazyeye: coś ci sie z łocentami robobiło... :cool1: jaki łysy pan... dawa fotke... o kierego chodzi?? ten co mi pięścią wygrażał??? :niewiem:nie wiem kto to :roll: chyba ich kolega jakiś [/B][/COLOR][/FONT]
  9. [quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:razz:z rozpedu walnęłam na niebiesko a potem poprawiałam .....a zresztą;) możesz mieć i życzenia dobrej nocki od Madzialeny ;)[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=Blue][B][FONT=Arial]ale ja wcale nie chciałam życzyc effie dogobranocki:diabloti: ale Efciu- życze ci miłego poranka :roll: i ciepłego... bo u nas jesień... "pada deszczyk, pada równo... raz na trawke raz na........... :cool1:"[/FONT][/B][/COLOR] [quote name='evaxon']:loveu: to nasze ulubione źródełko:cool3: ta woda to nie deszczowka:p to woda ktora wyplywa spod ziemi:cool3: ostatnio cos kanalek sie zapchał i woda taka nijaka i malo jej i nie pluska :roll: moze jakims patykiem by wypadalo potraktowac:niewiem:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]my też mamy takie źródełko... woda leci z wnętrza skarpy takiej.... a na skarpie ..... CMYNTORZ :roll: a do źródełka kolejki za wodą... bo ona taka pyszna :razz:[/B][/COLOR][/FONT]
  10. [quote name='paula_z'] [URL]http://images26.fotosik.pl/100/11db7d683e45305c.jpg[/URL]"Ty, stary, co tam masz :crazyeye:" [URL]http://images23.fotosik.pl/100/8ff82c5e2b215770.jpg[/URL] "o qrde, stary, a Ty gdzie masz :-o" :evil_lol: ;)[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]buuuhahhahahahahha :roflt::roflt::roflt::roflt::roflt::roflt: sie pojscałam :oops: Aguś... czy Ty żyjesz?????? czy cie te 2 boxery... zboxowały :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]
  11. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]jako iż na nic nie mam czasu... moje życie to wieczna pogoń to ino sie witam i całuje i zmykam [/B][/COLOR][/FONT]
  12. [quote name='Wilejkaros'][IMG]http://images11.fotosik.pl/95/5d68ff3f18db278d.jpg[/IMG] Zdjęcie robione telefonem przez Pańcia. Toffik, oczywiście, się rusza. Ale spójrzcie na ten ogonek ułożony![/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ale model :mdleje: ino chyba trza mu rutinoscorbina... bo jakiś takiś niewyraźny :roll: [url]http://img220.imageshack.us/img220/523/berecik1wo.jpg[/url] a uchi Ozzulka mnie rozwaliły :evil_lol::evil_lol::evil_lol::loveu::loveu::loveu: [/B][/COLOR][/FONT]
  13. [quote name='madzia i medor']Aaaa będę w kółko te same oglądać:loveu::loveu::loveu::evil_lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] następnym razem wezme kamerke... i nagram ci filmika... ino nie umiem zrzucać i przerabiać na kompecek :oops::oops::oops:[/B][/COLOR][/FONT]
  14. [quote name='madzia i medor']Czy już mówiłam jak bardzo Cię kocham:loveu: Aż się łezka w oku kręci:oops::loveu::loveu::loveu: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img128.imageshack.us/img128/1152/tychypb0.jpg[/IMG][/URL] Na tym lodowisku pierwszy raz poczułam, co znaczy ból upadku dupą na lód:diabloti: Do tego Kościółka chodziłam:mdleje: Dziękuję Ci Chlorkowa:loveu::loveu::loveu::Rose:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]domyśliłam sie że o to osiedle chodzi- dlatego je zrobiłam :p tak mówiłaś mi miliony razy że mnie kochasz :diabloti: dobrzę że dupa nie szklanka... jeździłaś na łyżwach z Czerkawskim :cool3: prosze.... dłobnostka... byłam przejazdem :loveu:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='madzia i medor']Ja też:multi::multi: Aż mi banan z ryja nie schodzi - dzięki Chlorkowa:Rose: Muszę tam pojechać, ba, ja tam jeszcze kiedyś zamieszkam:evil_lol::evil_lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]taka pierdółka a ile radości i szczęścia... i sprawiła to mła skromna osoba... i mła sis..:oops:. tylko wjechałyśmy do TYCHÓW a ja do siory... wyciągaj aparata!!! medorkowej musze prezencika sprawić!!! którędy na lodowisko??? :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]oć ...pojedziemy się razem z Chlorkowa pokiełzać na łyżwach :multi::multi::multi:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] moje łyżwy zeżarła rdza ... [/B][/COLOR][/FONT]:splat:[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]co ja gadam... jak ja jeździłam na łyżwach to jeszcze nie odkryto metalu- z drzewa sie strugało :cool1:[/B][/COLOR][/FONT]
  15. [quote name='madzia i medor']Aaaaaaaaaaaaaa:mdleje: Zazdroszczę Ci:oops::roll: Aż tam w serduchu coś rusza - kocham to miasto:loveu: Wiecej, więcej:multi:Proszę:modla:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B] o masz... żebym wiedziała że aż tak tęsknisz za TYCHAMI to bym natrzaskała więcej... wogóle to MOJA SIOSTRA AGNES cykała foty... ja tylko jeździłam po mieście ;) [/B][/COLOR][/FONT][CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images11.fotosik.pl/95/9aa74988aad34712.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/101/ea7223ba79a5e302.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/101/fa5b832268343192.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images11.fotosik.pl/95/31f12a453053d7be.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/100/2493702989f6bfb1.jpg[/IMG][/URL] [FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Blue][B]więcej nie mam :shake:[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [/CENTER]
  16. [CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/101/1101237fc65b9ded.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/100/73b69444191e2a5c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/101/22bd67f938a3e732.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/101/0f7b82976ab91f3c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/177/b76f7bf53fdeff03.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
  17. [CENTER][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]jeszcze browarek... dla wszystkich :loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/177/e2b61746f6952e6d.jpg[/IMG][/URL] [/B][/COLOR][/FONT][/CENTER]
  18. [quote name='evaxon'][URL]http://images30.fotosik.pl/101/54a67f0d8a6c3ead.jpg[/URL] leżaczek...wódeczka...piffko.. prawie jak na wakacjach w chałupach ....:grin: bauahahahah dżem dobry może śniadanie po Turecku?:grins:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]buuuhahahhaha :evil_lol::evil_lol::evil_lol: śniadanie chętnie.. ale co... mam usiąść po turecku?? a jak mi sie nogi poplączą?? :cool3: MEDORKOWA!!!!!! patrzaj no ... to nie Szwecja.. to wczorajszy wypad do TYCHÓW- NASZEGO FADERLANDU :diabloti: [/B][/COLOR][/FONT][CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/177/2671be714c1c6564.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/100/3a39615604ff4133.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/100/564bdc0f9bf55a74.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/100/4b9189af7c2a9b8f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/101/69df411d5a01746f.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
  19. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]aaa... jeszcze jedno... bo TO stanowczo lepiej U Ciebie bedzie sie prezentowało :cool1: [/B][/COLOR][/FONT][CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/101/424bc3067537f8c6.jpg[/IMG][/URL] :diabloti::diabloti::diabloti: [/CENTER]
  20. [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nie nadrabiam na razie.... wpadłam na szybciutko z prezencikiem dla Ciebie :loveu: [/B][/COLOR][/FONT][CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/100/458fc399285b4f02.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/100/7a5cc8ae0643c26f.jpg[/IMG][/URL] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]RESZTA U MNIE :diabloti: [/B][/COLOR][/FONT][/CENTER]
  21. [CENTER][FONT=Arial][COLOR=Blue][B][SIZE=4]o tak sie pije :p[/SIZE][/B][/COLOR][/FONT] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/177/132db788387966b8.jpg[/IMG][/URL] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B][SIZE=4]a tak robi 3,5% :diabloti:[/SIZE][/B][/COLOR][/FONT] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/101/0b5238dfa2b0dd8c.jpg[/IMG][/URL] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B][SIZE=4]a jak porobiło to... nie mam fotek :p[/SIZE][/B][/COLOR][/FONT] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/101/54a67f0d8a6c3ead.jpg[/IMG][/URL] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B][SIZE=4]mniej więcej tak :evil_lol:[/SIZE][/B][/COLOR][/FONT] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/101/bbf84ea015373b4e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/101/f689e6e60cb6969f.jpg[/IMG][/URL] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B][SIZE=4]szwedzkie pozdro dla fotoreportera :diabloti: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/101/ebce20c870a964bb.jpg[/IMG][/URL] [/SIZE][/B][/COLOR][/FONT][/CENTER]
  22. [CENTER][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Blue][B]podczas naszej wizyty chłopaki dostali kontrakt na nagranie płyty... no i szlag trafił picie ZA PRZYJAZD MALEŃKIEJ (tak mnie nazywali :oops:) znalazł sie ważniejszy pretext :mad: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images27.fotosik.pl/101/a4d80b63ac6a407f.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images11.fotosik.pl/95/0b390a759caa2598.jpg[/IMG][/URL] to jak tak... to wy se pijcie... a ja poprosze kawe :cool1: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images29.fotosik.pl/101/eb13d379925c9f82.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images22.fotosik.pl/177/30a10a6187917464.jpg[/IMG][/URL] [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B][SIZE=4]maleńka PIJ bo wklupane [/SIZE][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Blue][B] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images11.fotosik.pl/95/cc91c9c101ccbca6.jpg[/IMG][/URL] [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/CENTER]
  23. [CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/100/5627e480ff6f6212.jpg[/IMG][/URL] [FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Blue][B]kot inspektor - sprawdzanie bagaży... blabladorek taki:evil_lol: [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/100/aea2ffa2092a81f6.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/100/586b4906c24facf9.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/101/fa64dc2bff0282d4.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
  24. [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][B]....Adasiowi ubyło włosków ;) i to jest TA co nie sce kotecka ......[/B][/FONT][/COLOR][COLOR=Red][FONT=Arial][B];) [/B][/FONT][/COLOR][COLOR=Red][FONT=Arial][B] [URL]http://images11.fotosik.pl/95/445847816337a1dd.jpg[/URL] [/B][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nie chce... nie lubie... są żylaste :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Wilejkaros']Klockowa, Ty to chyba nie masz jednak 18 lat???? ;)[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]jak nie jak tak :roll: :eviltong:[/B][/COLOR][/FONT]
  25. [CENTER][FONT=Arial][COLOR=Blue][B][SIZE=4]i impra :diabloti: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/101/67f750d14aab0752.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/100/bbbd99a1dba7911b.jpg[/IMG][/URL] prowiant na grilla :diabloti: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images11.fotosik.pl/95/445847816337a1dd.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/100/52cd6650c149cccb.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images11.fotosik.pl/95/6f96c16c658be8a3.jpg[/IMG][/URL] [SIZE=3]P.S. w trakcie sesji zdjęciowej nie ucierpiało żadne zwierze[/SIZE] [/SIZE][/B][/COLOR][/FONT][/CENTER]
×
×
  • Create New...