-
Posts
5627 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by clockwork
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[CENTER] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/194/2b1791daf1fbf2a7.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/194/b5072095db907fe5.jpg[/IMG][/URL] [SIZE=3][COLOR=DarkGreen][B]oooo TAKIE MUCHI GO ZAATAKOWAŁY I POWYKRĘCAŁY ŁAPKI :placz::placz:[/B][/COLOR][/SIZE] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/194/84926ed48d5e2dbd.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/194/a10269667fbdc124.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/194/529c8b4b68a41baf.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='Selket']Widziałam :multi: Jakaś Ty kofana, żeś wycieła psu otworki na oczka, dzięki temu nie rozbija się o drzewa :evil_lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:evil_lol::evil_lol: to nie ja... ja bym w życiu mu nie wycięła- uwielbiam jak obija sie o drzewa :loveu::loveu::diabloti: jakiś dobry duszek wyciął mu :roll:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='lolka75'][URL]http://images6.fotosik.pl/194/f06498465da0bb19.jpg[/URL] glutek:loveu::multi::loveu:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]glutek zamieszkał na moich spodniach :loveu::multi::loveu::cool1:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]jaka niewydepilowana :crazyeye::crazyeye::crazyeye: [URL]http://images6.fotosik.pl/194/30c2ff11db2507d7.jpg[/URL] [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]już ją Kloc wydebilował ;) wpadła prościutko do jego ryjca... i kilka innych też... wogóle musze go wykąpac bo dziś stado much go atakowało :roll:[/B][/COLOR][/FONT] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[CENTER] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/194/fb333220a69a95d9.jpg[/IMG][/URL] [SIZE=3][COLOR=Green][B]A POTEM WYTARŁA PYSK W MÓJ PLECAK :angryy:[/B][/COLOR][/SIZE] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/194/89547a489868e375.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/194/03014ce43f07c732.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/194/880d60fae2e0cad7.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/194/be1d98ccfcfc5eec.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[CENTER] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/194/62e1059198fbbd7f.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/194/d12ed4c7d770c615.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/194/2369f71dbb8cba62.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/194/f06498465da0bb19.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/194/ca6ad708e99676b8.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[CENTER] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/193/37a2136b5602421d.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/193/0eff735bf294e800.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/193/caa53ce721b4c710.jpg[/IMG][/URL] [FONT=Verdana][SIZE=3][COLOR=Green][B]DZIADóWA!! CHCIAŁA KLOCOWY WYPIĆ WODE!!! :mad::mad:[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/194/30c2ff11db2507d7.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/194/0004f45878aa0dbc.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[CENTER][FONT=Verdana][SIZE=3][COLOR=DarkGreen][B]nie pytajcie co on tworzy :niewiem: [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/193/55ab1338f4fb1e45.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/193/f6996ec55dfd070b.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/193/cb2192d8b7965212.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/193/8bf3f6c13507e2b2.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/193/cd75cce73c11ce5b.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]już jestem :loveu::loveu: z fotasami :cool1: [/B][/COLOR][/FONT][CENTER][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/193/39eca704d9f7b141.jpg[/IMG][/URL] [FONT=Verdana][SIZE=3][COLOR=DarkGreen][B]NIC NIE WIDZE :roll:[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/193/e3129e22e5b27d8f.jpg[/IMG][/URL] [SIZE=3][COLOR=DarkGreen][B]WIDZE!! :multi:[/B][/COLOR][/SIZE] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/193/c4284e0b878f4916.jpg[/IMG][/URL] [IMG]http://www.testgsm.pl/images/newsy/07_12_13/mgm.jpg[/IMG] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/193/6075d11d24936af7.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/193/0ab5ee2b1b91815b.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='Medorowa']Widziałam Twój nowy image:cool2: A co się stało, że czerwień:hmmmm:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]bo niebieski był czasowy na 2-3 mycia a ze stałych był czerwień, pomarańcz RÓŻ :loveu::loveu: i wybrałam..... czerwień i pomarańcz.... plejbojku :evil_lol::evil_lol::loveu: a wogóle to kaj ty sie smykosz :mad:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='evaxon']przyszłam ci ja pomachac:hand:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]odmachu.je Ci :hand: [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Selket']Widziałam, widziałam :multi: :multi:[/quote] :razz::razz: [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]dawa poprzerabiam Ci te foty :cool1:....chociaż przez chwilę będę miała namiastkę posiadania porządnych fotasków w swoich ręcach [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]aaa porządnych to nie mam ..... :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Selket']Och, foty będą :multi: I je obejrzę ;) A po co go reanimować teraz? Poczekaj jak znów będziesz chciała iść na pacerek, teraz to tylko go przy życiu utrzymuj ;)[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]dałam nie widać???? może fotos zaś kradnie foty :roll::diabloti: pies żyje, oddech regularny, tętno w normie ;) [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='agbar']Wsyslo cie przy tych fotach torbo jedna?:roll::diabloti:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]zaspałam :roll::oops:[/B][/COLOR][/FONT] -
Help!DT Maluszek szczeniak trafi do Mysłowic:( Ma DOM!Dziękujemy!
clockwork replied to Edi100's topic in Już w nowym domu
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]uffffffffffffffffff:multi::multi: Ada... ja nie wiem że Ty tak normalnie se z domu wychodzisz?? :roll:a ja ino ODŚWIEŻ ODŚWIEŻ [/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ODŚWIEŻ ODŚWIEŻ[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B].. pazury poobgryzane :roll::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]bylim na spacerku ... ide reanimować psa :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B] paaaa kochane :loveu:[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B] aaa kto chętny przerobic foty :roll:[/B][/COLOR][/FONT] -
Help!DT Maluszek szczeniak trafi do Mysłowic:( Ma DOM!Dziękujemy!
clockwork replied to Edi100's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ada-jeje']Niestety jak w wiekszosci schronow jestesmy bezsilni i tak tez wyglada sprawa w Myslowickim schronie. W schronach gdzie lapy trzyma TOZ z malymi wyjatkami nie ma poprawy. Mialam mozliwosc poznania dwoch przedstawicieli TOZ ktorzy dzialaja na terenie Jaworzna, o zgrozo nic dziwnego ze warunki w schronach sie nie poprawiaja. Ale najbardziej cieszy mnie fakt ze sa osoby z Jaworzna na dogo,jezeli te osoby chcialyby podjac z nami wspolprace bylo by super, bo my juz nie jestesmy w stanie obslugiwac jeszcze Jaworzna ale chetnie bedziemy pomagac i wspolpracowac tym byrdziej ze SM w Jaworznie rowniez jest tym tematem zainteresowana a wladze miasta dosc przychylne. Warto by wykorzystac ta szanse.[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ehhhhh czyli zupełnie odwrotnie niż w Jastrzębiu- u nas łapę na schronie trzyma prezydent i klika w krawatach... są nie do ruszenia, a psy..... cierpią że tak to delikatnie ujmę :-(:-( będę z Magdą w kontakcie telefonicznym jak ona zniknie z kompka.... w razie czego.... Magduś czy po 15tej też byś podjechała do Jaworzna??? bo o tej godzinie to TYLKO na Ciebie moglibyśmy liczyc :roll::loveu:[/B][/COLOR][/FONT] -
DOBERMANKA Ivanka w Niemcach ;) dziękujemy cioteczki
clockwork replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
[quote name='Tengusia']jutro juz bylo a fotek nie bylo :mad: cioteczki a gdzie dokladnie jest hotelik gdzie przebywa slicznotka ??? moze sama bym sobie podjechala, wziela dziewczyne na spacer i porobila foteczki :mdrmed:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]hotelik jest przy schronisku w Katowicach... pełnego adresu nie znam :roll::oops: ale już szukam [/B][/COLOR][/FONT][IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-268.gif[/IMG] [B][URL="http://katowice.naszemiasto.pl/zwierzak_czeka_na_dom/specjalna_artykul/34298.html?g=1624"][B]Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt 40-312 Katowice, ul. Milowicka 1 b[/B][/URL][/B] -
Help!DT Maluszek szczeniak trafi do Mysłowic:( Ma DOM!Dziękujemy!
clockwork replied to Edi100's topic in Już w nowym domu
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]Ada masz PW Madziu- także odwołuję akcje apple-amikat skoro deklarujesz podjechać do Jaworzna :loveu::loveu: a co do schronu w Mysłowicach- cholewcia- czy nic z tą umieralnią nie można zrobić?? zobaczcie- tyle akcji przeciwko różnym umieralniom..... przyznaje nie jestem w temacie czy coś było robione, ale wiem co się tam dzieje... przecież bandyci nie mogą pozostać bezkarni do jasnej anielki :placz:[/B][/COLOR][/FONT] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='agbar']ja tez nie widze.....ale sie nie jakam :evil_lol::diabloti:[/quote] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:crazyeye::crazyeye::crazyeye:a to Geje dzwonią z zastrzeżonego ...o ja cie :diabloti:...to ja też nie będę odbierać :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Bereczek TY [IMG]http://www.pic4ever.com/images/loveshower.gif[/IMG][/B][/COLOR][/FONT][/quote] [quote name='Selket']Ja się nie jakam i nie mam czkawki!! Ja mam dogo i net..... Nikt mnie nie rozumie :placz: :evil_lol:[/quote] [quote name='agbar']ja tez mam dogo i net...:diabloti:i sie nie jakam i nie mam czkawki:diabloti:i wszyscy mnie rozumieja:B-fly:kochaja:B-fly:szaleja za mna:B-fly:albo ZE mna:evil_lol::evil_lol:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:mdleje: chwile mnie nie było a tu rozmowe we wtłoku [IMG]http://www.mysmilie.de/english/green/smilies/cheeky/img/013.gif[/IMG][/B][/COLOR][/FONT] -
Help!DT Maluszek szczeniak trafi do Mysłowic:( Ma DOM!Dziękujemy!
clockwork replied to Edi100's topic in Już w nowym domu
[quote name='maggie1971']No to już jak chcecie, kto ma go zabrać maluszka, licytacją?:eviltong: A tak an poważnie zaraz jadę do Katowic i mogłabym go odebrać również z Jaworzna.[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]to jedź !!! odbierz go ty w takim razie i potwierdź :evil_lol: bo jak nikt nie podrzuci go japkowej (apple) to doopa zbita- ona nie da rady podjechać bo babcia do małej przychodzi na styk przed jej wyjazdem do pracy [/B][/COLOR][/FONT] -
Help!DT Maluszek szczeniak trafi do Mysłowic:( Ma DOM!Dziękujemy!
clockwork replied to Edi100's topic in Już w nowym domu
[quote name='maggie1971']Słuchajcie , ja mogę zabrać malucha i zawieźć go do Halbinki, najwyżej przetrzymam go kilka godzin u siebie w domu[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ale zabrałabyś go z Jaworzna czy z Katowic??? bo z Katosów może i mąż amikat :evil_lol: [/B][/COLOR][/FONT] -
Help!DT Maluszek szczeniak trafi do Mysłowic:( Ma DOM!Dziękujemy!
clockwork replied to Edi100's topic in Już w nowym domu
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]halo... załatwione-..... dowieźcie psiaka do apple a mąż amikat przejmie go w Katowicach i koło 21szej zawiezie do halbiny czy ktoś ma adres halbinki?? bo jej chyba nie ma na kompku a mam im podać ...[/B][/COLOR][/FONT] -
Help!DT Maluszek szczeniak trafi do Mysłowic:( Ma DOM!Dziękujemy!
clockwork replied to Edi100's topic in Już w nowym domu
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B][COLOR=Black]pogadałam z TZtem.... i niestety halbinka musi jednak go wziąć.... za tydzień spoko, ale nie teraz... likwidujemy sklep i więcej nas nie ma w domu niż jesteśmy :shake: a słuchajcie- jakby go dowieźć do Katowic a ja drynknę do amikat i poproszę żeby go tam przejęła i koło 21szej dowiozła Halbiniastej :roll: czy jest tam ktoś wogóle zmotoryzowany w tamtych okolicach???[/COLOR] EDIT: apple z Jaworzna deklaruje zawieźć psiaka do Katowic,gdzie pracuje ale ma maleńkie dziecko i nie da rady wyrwać sie z domu wcześniej do straży miejskiej. Jeżeli ktoś podrzuci jej psiaka do domciu to ja już dzwonię do amikat z prośbą o przejęcie go w Katowicach ....... czy ktoś da radę o 13:00 dowieźć bąbla do apple???? [/B][/COLOR][/FONT] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Oto JA przyszłam:B-fly: zebyś nie zapomniała jak wygladam:evil_lol: Klocuś buzi buzi:loveu: [URL]http://images33.fotosik.pl/254/aec991c8cfeaa148.jpg[/URL] Klocek- taranem ją:razz::diabloti: [URL]http://images30.fotosik.pl/214/3e2093c7de4b9007.jpg[/URL][/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]witanko JA :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='lolka75'][URL]http://images29.fotosik.pl/213/565a11d35d433523.jpg[/URL] :hmmmm:......................:niewiem: :roflt::roflt:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]no sooooooo padła komenda PADNIJ!! [IMG]http://www.cosgan.de/images/smilie/froehlich/s060.gif[/IMG][/B][/COLOR][/FONT] [quote name='zuzolandia'][URL]http://images33.fotosik.pl/254/aec991c8cfeaa148.jpg[/URL] sie synek najaroł hihiiiihi jezdem;-) ale nie nadrabiam bo sily ni mom hihihih[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]aaaaa żałuj żałuj tyle ciekawostek Cie ominęło:cool1: i fotkóff:eviltong:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]bawiłyśmy się w pancerniaków [IMG]http://www.pic4ever.com/images/hanghead.gif[/IMG][/B][/COLOR][/FONT][/quote] [quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]specjalnie dla mnie potffór :loveu::multi: ahhh kaki on piękny :) a Ty co tak na glebie poległaś? ;) :evil_lol: [/B][/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]opalałam sie :roll:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Selket']:placz: :placz: czemu ja nic nie widzę :niewiem: Wrócę tu później :razz: Cześc :loveu:[/quote] [quote name='Selket']:placz: :placz: czemu ja nic nie widzę :niewiem: Wrócę tu później :razz: Cześc :loveu:[/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:evil_lol::evil_lol: mało że nie widzisz to jeszcze masz czkawke :evil_lol: berczysław dziewuchy [/B][/COLOR][/FONT][IMG]http://www.cosgan.de/images/smilie/froehlich/g050.gif[/IMG] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]jakiś gej mnie obudził telefonem z zastrzeżonego... nie odebrałam [IMG]http://www.cosgan.de/images/smilie/muede/a045.gif[/IMG] [/B][/COLOR][/FONT] -
Help!DT Maluszek szczeniak trafi do Mysłowic:( Ma DOM!Dziękujemy!
clockwork replied to Edi100's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ulaa']ale na gwałt czy na maluszka?? bo w tej drugiej sprawie to jutro z rana dzwonię na SM i zamawiam maluszka, żeby go nie odwozili!! a o tą pierwszą wstydzę się pytać :oops:;) kochana Halbina!!!!!!!![/quote] o tą pierwszą też dzwoń do SM :evil_lol::evil_lol: [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]w razie draki ja jutro zagadam z TZtem... jak na parę dni to może wezmę malucha jak Halbinka ma pełne ręce roboty, ale nic nie obiecuję :oops:[/B][/COLOR][/FONT] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='emdziolek'][COLOR=DarkOrange][B]A no tak bo ty przecie jakmniołek jesteś:lilangel: :diabloti::diabloti::diabloti: [/B][/COLOR][/quote] [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-456.gif[/IMG][IMG]http://yelims1.free.fr/Anges/Ange04.gif[/IMG] [CENTER]:evil_lol::evil_lol: [LEFT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]Allll... a kiedy dasz te badziewiarskie foty :hmmmm: połowe fotosik zeżarł ale ....:razz::razz: [url]http://images29.fotosik.pl/213/565a11d35d433523.jpg[/url] faaaaaajnie sie bawiłyśmy w tych pancernych nieeee :razz::razz:[IMG]http://yelims2.free.fr/Demons/Demon38.gif[/IMG][/B][/COLOR][/FONT] [/LEFT] [/CENTER] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='emdziolek'][COLOR=DarkOrange][B]MADZIU ZNALAZŁAM FOTY KLOTZA!:multi: [URL]http://images6.fotosik.pl/192/3268a7c90d03ff84.jpg[/URL] wariat mały:diabloti: MA to po tobie chyba:evil_lol: aha i mam jeszcze jedno do powiedzenia dla NICH: [SIZE=6][COLOR=Red]GADUŁY:diabloti:[/COLOR][/SIZE] [/B][/COLOR][/quote] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]o o o o o ooooooooo dobrze gadasz... gaduły z nich :mad: wariat:hmmmm: że po mnie powiadasz :hmmmm: eeeeeeeeeeeeeeeeeee [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-485.gif[/IMG]nie możliwe [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-428.gif[/IMG][IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-272.gif[/IMG][/B][/COLOR][/FONT] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
clockwork replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]moja odpowiedź sie cofła niczym ja :roll:;)[/B][/COLOR][/FONT]